Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SEEOC - middle - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 23. 8. 2018
Kategorija: M14

NIme / klubČasZaostanekS-5555-3939-5757-4040-5353-3434-5656-4949-4848-F
1Tomáš Dohnálek17:23+00:0002:03 (1)04:03 (2)04:49 (2)06:39 (1)08:07 (1)09:32 (1)12:14 (1)14:16 (1)15:46 (1)17:23 (1)
OK Slavia Hradec Kralove83% (1)109% (5)90% (1)110% (6)97% (2)94% (1)110% (9)92% (1)123% (10)131% (15)
2Adam Černík17:41+00:1802:57 (9)04:50 (5)05:39 (5)07:18 (4)08:57 (4)10:30 (3)13:01 (3)15:19 (3)16:29 (3)17:41 (2)
OK Slavia Hradec Kralove119% (9)103% (4)96% (3)99% (4)109% (9)103% (7)103% (6)104% (6)96% (2)97% (3)
3Stefan Dimitrov18:21+00:5802:30 (3)04:41 (3)05:39 (5)07:52 (6)09:15 (5)10:46 (4)13:19 (4)15:35 (4)16:55 (4)18:21 (3)
Compass-Cross101% (3)119% (8)114% (8)133% (12)91% (1)101% (5)104% (7)102% (5)110% (6)116% (8)
4Marco Anselmo Di Stefano18:41+01:1802:57 (9)04:42 (4)05:30 (3)07:18 (4)08:50 (3)10:24 (2)12:39 (2)14:53 (2)15:56 (2)18:41 (4)
Polisportiva Besanese119% (9)95% (3)94% (2)108% (5)101% (4)104% (8)92% (1)101% (4)86% (1)223% (21)
5Nejc Turk18:50+01:2702:43 (5)04:52 (6)05:57 (6)07:35 (5)09:29 (6)11:01 (5)13:31 (5)15:45 (5)17:38 (5)18:50 (5)
Orientacijski klub Komenda109% (5)117% (7)127% (9)98% (3)125% (13)102% (6)102% (3)101% (4)155% (15)97% (3)
6Adam Kodytek18:55+01:3202:08 (2)03:50 (1)04:44 (1)06:43 (2)08:20 (2)11:30 (6)14:01 (6)16:20 (6)17:41 (6)18:55 (6)
OK Slavia Hradec Kralove86% (2)93% (2)106% (5)119% (8)107% (6)211% (20)103% (6)105% (7)111% (8)100% (4)
7Aljaž Ćelik19:54+02:3102:57 (9)06:22 (11)07:15 (10)08:45 (7)10:31 (8)12:17 (7)14:51 (7)17:14 (7)18:27 (7)19:54 (7)
OK Azimut119% (9)186% (16)104% (4)90% (1)116% (10)118% (10)105% (8)108% (8)100% (4)118% (9)
8Endre Jancsik20:51+03:2803:10 (11)05:59 (10)07:05 (9)09:11 (9)10:59 (9)12:29 (8)15:50 (10)18:20 (9)19:33 (8)20:51 (8)
C.S. TranSilva Cluj128% (11)154% (11)129% (10)126% (11)119% (11)100% (2)137% (16)113% (12)100% (4)105% (5)
9Tervel Dragoev20:52+03:2904:12 (18)05:53 (9)06:48 (8)08:48 (8)10:23 (7)13:33 (11)15:59 (11)18:23 (10)19:45 (10)20:52 (9)
DIANA169% (18)92% (1)108% (6)120% (9)104% (5)211% (20)99% (2)108% (9)112% (9)91% (1)
10Ivaylo Dragoev21:13+03:5003:31 (15)06:51 (15)08:05 (13)09:42 (11)11:35 (11)13:06 (10)15:37 (8)17:51 (8)19:45 (10)21:13 (10)
DIANA142% (15)182% (15)145% (13)97% (2)124% (12)101% (5)103% (6)101% (4)156% (16)119% (10)
11Andrei Galateanu21:58+04:3502:37 (4)05:17 (7)06:14 (7)09:14 (10)11:13 (10)13:01 (9)15:49 (9)18:26 (11)19:59 (11)21:58 (11)
UNEFS Bucharest105% (4)145% (10)112% (7)180% (15)131% (14)120% (11)114% (10)118% (13)127% (11)161% (19)
12Otto Allwinger23:53+06:3002:50 (6)07:22 (16)08:37 (14)11:43 (15)13:50 (15)15:29 (15)18:48 (14)21:14 (14)22:33 (12)23:53 (12)
Leibnitzer AC -Orienteering114% (6)247% (17)147% (14)186% (16)140% (18)110% (9)135% (15)110% (10)108% (5)108% (6)
13Radu Mihai Mirea24:06+06:4303:16 (13)05:50 (8)07:52 (12)11:33 (14)13:04 (14)14:56 (13)17:54 (12)20:49 (12)22:37 (13)24:06 (13)
Universitatea Craiova132% (13)140% (9)239% (17)221% (18)100% (3)124% (13)121% (11)132% (17)148% (13)120% (12)
14Tilen Zupan26:29+09:0603:50 (17)06:41 (13)07:48 (11)10:48 (13)12:54 (13)15:23 (14)19:06 (15)22:37 (15)24:53 (14)26:29 (14)
Orientacijski klub Komenda154% (17)155% (13)131% (11)180% (15)138% (17)166% (18)152% (20)159% (19)186% (19)130% (14)
15Andras-Ugor Kovács27:43+10:2003:31 (15)06:49 (14)08:41 (15)10:32 (12)12:34 (12)14:30 (12)18:06 (13)21:02 (13)26:01 (15)27:43 (15)
C.S. TranSilva Cluj142% (15)180% (14)220% (16)111% (7)134% (16)129% (14)147% (19)132% (18)410% (21)138% (16)
16Márk Bujdosó28:36+11:1303:15 (12)10:41 (18)12:04 (18)15:32 (17)17:10 (16)19:01 (16)22:13 (16)25:01 (16)26:50 (16)28:36 (16)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület131% (12)405% (19)163% (15)208% (17)108% (7)123% (12)131% (13)126% (16)149% (14)143% (17)
17Matio Petrov32:13+14:5003:32 (16)06:23 (12)08:56 (16)15:56 (18)18:42 (17)20:43 (17)24:11 (17)28:40 (18)30:44 (17)32:13 (17)
DIANA142% (16)155% (13)300% (20)420% (20)182% (19)134% (16)141% (18)202% (21)170% (17)120% (12)
18Rok Kern32:18+14:5503:04 (10)11:46 (19)12:56 (19)19:01 (19)21:01 (19)23:01 (19)26:20 (19)29:02 (19)30:47 (19)32:18 (18)
Orientacijski klub Komenda123% (10)475% (21)137% (12)365% (19)132% (15)133% (15)135% (15)122% (15)144% (12)123% (13)
19Timotej Hribar33:12+15:4904:14 (19)09:25 (17)11:38 (17)13:44 (16)19:39 (18)22:05 (18)25:05 (18)28:40 (18)30:47 (19)33:12 (19)
OK Brežice170% (19)283% (18)261% (19)126% (11)390% (21)162% (17)122% (12)162% (20)174% (18)196% (20)
20Stoyan Bachev35:58+18:3510:45 (21)12:46 (21)21:53 (21)24:14 (21)25:53 (20)27:24 (20)30:46 (20)33:16 (20)34:37 (20)35:58 (20)
DIANA433% (21)110% (6)1073% (21)141% (13)109% (9)101% (5)137% (17)113% (12)111% (8)109% (7)
21Mihail Velikov43:57+26:3404:48 (20)12:31 (20)14:36 (20)23:55 (20)26:54 (21)32:23 (21)36:48 (21)39:26 (21)42:08 (21)43:57 (21)
Orlovo Gnezdo193% (20)421% (20)245% (18)559% (21)197% (20)366% (21)180% (21)119% (14)222% (20)147% (18)
Yordan Sikorov+-18:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Sergiu Lazar+-18:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
CS Chimia Victoria0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Velislav Nejchev+-18:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Martin Balkanski+-18:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)