Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SEEOC - long - dolga

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Cerknim, 24. 8. 2018
Kategorija: M14

NIme / klubČasZaostanekS-5757-5858-4646-6262-5252-F
1Marco Anselmo Di Stefano22:50+00:0002:35 (2)04:36 (1)10:53 (1)20:02 (1)21:31 (1)22:50 (1)
Polisportiva Besanese02:35 (2)02:01 (1)06:17 (2)09:09 (2)01:29 (1)01:19 (2)
2Adam Černík24:17+01:2703:03 (5)05:07 (4)12:09 (3)21:23 (3)22:58 (2)24:17 (2)
OK Slavia Hradec Kralove03:03 (5)02:04 (2)07:02 (4)09:14 (3)01:35 (4)01:19 (2)
3Endre Jancsik24:31+01:4103:18 (10)05:35 (8)11:41 (2)21:22 (2)23:01 (3)24:31 (3)
C.S. TranSilva Cluj03:18 (10)02:17 (9)06:06 (1)09:41 (5)01:39 (6)01:30 (9)
4Stoyan Bachev25:53+03:0303:05 (6)05:11 (5)12:19 (4)22:41 (4)24:29 (5)25:53 (4)
DIANA03:05 (6)02:06 (4)07:08 (6)10:22 (9)01:48 (9)01:24 (4)
5Tomáš Dohnálek26:04+03:1402:32 (1)04:43 (2)13:51 (9)22:54 (6)24:39 (6)26:04 (5)
OK Slavia Hradec Kralove02:32 (1)02:11 (6)09:08 (13)09:03 (1)01:45 (8)01:25 (5)
6Andrei Galateanu26:06+03:1603:12 (8)05:50 (11)12:56 (7)22:45 (5)24:40 (7)26:06 (6)
UNEFS Bucharest03:12 (8)02:38 (11)07:06 (5)09:49 (7)01:55 (13)01:26 (6)
7Nejc Turk26:19+03:2903:27 (12)05:50 (11)12:23 (5)22:55 (7)24:29 (5)26:19 (7)
Orientacijski klub Komenda03:27 (12)02:23 (10)06:33 (3)10:32 (10)01:34 (3)01:50 (16)
8Stefan Dimitrov26:33+03:4303:25 (11)06:11 (13)14:06 (10)23:34 (9)25:06 (9)26:33 (8)
Compass-Cross03:25 (11)02:46 (14)07:55 (8)09:28 (4)01:32 (2)01:27 (7)
9Tervel Dragoev26:35+03:4503:18 (10)05:35 (8)13:31 (8)23:25 (8)25:05 (8)26:35 (9)
DIANA03:18 (10)02:17 (9)07:56 (9)09:54 (8)01:40 (7)01:30 (9)
10Adam Kodytek28:08+05:1802:49 (3)04:59 (3)12:45 (6)24:50 (10)26:44 (10)28:08 (10)
OK Slavia Hradec Kralove02:49 (3)02:10 (5)07:46 (7)12:05 (14)01:54 (12)01:24 (4)
11Aljaž Ćelik28:36+05:4603:06 (7)05:12 (6)15:11 (12)24:56 (11)27:02 (11)28:36 (11)
OK Azimut03:06 (7)02:06 (4)09:59 (16)09:45 (6)02:06 (15)01:34 (12)
12Otto Allwinger29:53+07:0303:46 (15)06:26 (14)15:36 (13)26:28 (12)28:22 (12)29:53 (12)
Leibnitzer AC -Orienteering03:46 (15)02:40 (12)09:10 (14)10:52 (11)01:54 (12)01:31 (11)
13Ivaylo Dragoev31:20+08:3003:43 (14)05:59 (12)16:29 (17)27:46 (14)29:38 (13)31:20 (13)
DIANA03:43 (14)02:16 (7)10:30 (18)11:17 (12)01:52 (10)01:42 (14)
14Márk Bujdosó32:05+09:1503:36 (13)06:31 (15)15:47 (14)28:20 (15)30:30 (15)32:05 (14)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület03:36 (13)02:55 (17)09:16 (15)12:33 (15)02:10 (17)01:35 (13)
15Andras-Ugor Kovács32:17+09:2704:28 (19)07:10 (17)15:58 (15)27:36 (13)29:54 (14)32:17 (15)
C.S. TranSilva Cluj04:28 (19)02:42 (13)08:48 (11)11:38 (13)02:18 (18)02:23 (21)
16Tilen Zupan33:09+10:1903:53 (16)06:46 (16)14:51 (11)28:44 (16)31:12 (16)33:09 (16)
Orientacijski klub Komenda03:53 (16)02:53 (16)08:05 (10)13:53 (16)02:28 (19)01:57 (17)
17Radu Mihai Mirea37:53+15:0302:56 (4)05:47 (9)16:11 (16)34:29 (18)36:06 (18)37:53 (17)
Universitatea Craiova02:56 (4)02:51 (15)10:24 (17)18:18 (20)01:37 (5)01:47 (15)
18Rok Kern38:10+15:2004:22 (18)07:20 (18)17:57 (18)33:34 (17)36:05 (17)38:10 (18)
Orientacijski klub Komenda04:22 (18)02:58 (18)10:37 (19)15:37 (17)02:31 (20)02:05 (19)
19Timotej Hribar39:31+16:4105:26 (20)09:38 (20)18:28 (19)35:55 (19)38:00 (19)39:31 (19)
OK Brežice05:26 (20)04:12 (20)08:50 (12)17:27 (19)02:05 (14)01:31 (11)
20Matio Petrov42:50+20:0003:56 (17)07:53 (19)19:07 (20)38:40 (20)40:50 (20)42:50 (20)
DIANA03:56 (17)03:57 (19)11:14 (20)19:33 (21)02:10 (17)02:00 (18)
21Mihail Velikov54:39+31:4909:48 (21)15:49 (21)31:30 (21)48:53 (21)52:30 (21)54:39 (21)
Orlovo Gnezdo09:48 (21)06:01 (21)15:41 (21)17:23 (18)03:37 (21)02:09 (20)
Yordan Sikorov+-23:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Velislav Nejchev+-23:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Martin Balkanski+-23:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Sergiu Lazar+-23:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
CS Chimia Victoria00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)