Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SEEOC - long - dolga

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Cerknim, 24. 8. 2018
Kategorija: M14

NIme / klubČasZaostanekS-5757-5858-4646-6262-5252-F
1Marco Anselmo Di Stefano22:50+00:0002:35 (2)04:36 (1)10:53 (1)20:02 (1)21:31 (1)22:50 (1)
Polisportiva Besanese91% (2)96% (1)94% (2)98% (2)95% (1)95% (2)
2Adam Černík24:17+01:2703:03 (5)05:07 (4)12:09 (3)21:23 (3)22:58 (2)24:17 (2)
OK Slavia Hradec Kralove108% (5)98% (2)105% (4)98% (3)101% (4)95% (2)
3Endre Jancsik24:31+01:4103:18 (10)05:35 (8)11:41 (2)21:22 (2)23:01 (3)24:31 (3)
C.S. TranSilva Cluj116% (10)109% (9)91% (1)103% (5)105% (6)108% (9)
4Stoyan Bachev25:53+03:0303:05 (6)05:11 (5)12:19 (4)22:41 (4)24:29 (5)25:53 (4)
DIANA109% (6)100% (4)106% (6)110% (9)115% (9)101% (4)
5Tomáš Dohnálek26:04+03:1402:32 (1)04:43 (2)13:51 (9)22:54 (6)24:39 (6)26:04 (5)
OK Slavia Hradec Kralove89% (1)104% (6)136% (13)96% (1)112% (8)102% (5)
6Andrei Galateanu26:06+03:1603:12 (8)05:50 (11)12:56 (7)22:45 (5)24:40 (7)26:06 (6)
UNEFS Bucharest113% (8)125% (11)106% (5)105% (7)122% (13)104% (6)
7Nejc Turk26:19+03:2903:27 (12)05:50 (11)12:23 (5)22:55 (7)24:29 (5)26:19 (7)
Orientacijski klub Komenda122% (12)113% (10)98% (3)112% (10)100% (3)133% (16)
8Stefan Dimitrov26:33+03:4303:25 (11)06:11 (13)14:06 (10)23:34 (9)25:06 (9)26:33 (8)
Compass-Cross121% (11)132% (14)118% (8)101% (4)98% (2)105% (7)
9Tervel Dragoev26:35+03:4503:18 (10)05:35 (8)13:31 (8)23:25 (8)25:05 (8)26:35 (9)
DIANA116% (10)109% (9)118% (9)106% (8)106% (7)108% (9)
10Adam Kodytek28:08+05:1802:49 (3)04:59 (3)12:45 (6)24:50 (10)26:44 (10)28:08 (10)
OK Slavia Hradec Kralove99% (3)103% (5)116% (7)129% (14)121% (12)101% (4)
11Aljaž Ćelik28:36+05:4603:06 (7)05:12 (6)15:11 (12)24:56 (11)27:02 (11)28:36 (11)
OK Azimut109% (7)100% (4)149% (16)104% (6)134% (15)113% (12)
12Otto Allwinger29:53+07:0303:46 (15)06:26 (14)15:36 (13)26:28 (12)28:22 (12)29:53 (12)
Leibnitzer AC -Orienteering133% (15)127% (12)137% (14)116% (11)121% (12)110% (11)
13Ivaylo Dragoev31:20+08:3003:43 (14)05:59 (12)16:29 (17)27:46 (14)29:38 (13)31:20 (13)
DIANA131% (14)108% (7)157% (18)120% (12)119% (10)123% (14)
14Márk Bujdosó32:05+09:1503:36 (13)06:31 (15)15:47 (14)28:20 (15)30:30 (15)32:05 (14)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület127% (13)139% (17)138% (15)134% (15)138% (17)114% (13)
15Andras-Ugor Kovács32:17+09:2704:28 (19)07:10 (17)15:58 (15)27:36 (13)29:54 (14)32:17 (15)
C.S. TranSilva Cluj158% (19)129% (13)131% (11)124% (13)147% (18)172% (21)
16Tilen Zupan33:09+10:1903:53 (16)06:46 (16)14:51 (11)28:44 (16)31:12 (16)33:09 (16)
Orientacijski klub Komenda137% (16)137% (16)121% (10)148% (16)157% (19)141% (17)
17Radu Mihai Mirea37:53+15:0302:56 (4)05:47 (9)16:11 (16)34:29 (18)36:06 (18)37:53 (17)
Universitatea Craiova104% (4)136% (15)155% (17)195% (20)103% (5)129% (15)
18Rok Kern38:10+15:2004:22 (18)07:20 (18)17:57 (18)33:34 (17)36:05 (17)38:10 (18)
Orientacijski klub Komenda154% (18)141% (18)158% (19)166% (17)161% (20)151% (19)
19Timotej Hribar39:31+16:4105:26 (20)09:38 (20)18:28 (19)35:55 (19)38:00 (19)39:31 (19)
OK Brežice192% (20)200% (20)132% (12)186% (19)133% (14)110% (11)
20Matio Petrov42:50+20:0003:56 (17)07:53 (19)19:07 (20)38:40 (20)40:50 (20)42:50 (20)
DIANA139% (17)188% (19)168% (20)208% (21)138% (17)145% (18)
21Mihail Velikov54:39+31:4909:48 (21)15:49 (21)31:30 (21)48:53 (21)52:30 (21)54:39 (21)
Orlovo Gnezdo346% (21)287% (21)234% (21)185% (18)231% (21)155% (20)
Yordan Sikorov+-23:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Velislav Nejchev+-23:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Martin Balkanski+-23:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Sergiu Lazar+-23:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
CS Chimia Victoria0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)