Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SEEOC - long - dolga

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Cerknim, 24. 8. 2018
Kategorija: W12

NIme / klubČasZaostanekS-5353-5757-5858-5454-5656-5555-F
1Brina Kölner18:39+00:0001:50 (8)03:45 (4)06:56 (3)11:29 (1)12:24 (1)16:35 (1)18:39 (1)
Orientacijski klub Komenda01:50 (8)01:55 (1)03:11 (3)04:33 (2)00:55 (1)04:11 (4)02:04 (2)
2Diana Maria Pop19:56+01:1701:41 (4)04:24 (7)08:18 (6)12:51 (2)13:55 (2)17:55 (2)19:56 (2)
CS Chimia Victoria01:41 (4)02:43 (10)03:54 (7)04:33 (2)01:04 (5)04:00 (2)02:01 (1)
3Julie Bambousková20:31+01:5201:17 (2)03:35 (2)06:19 (2)13:05 (3)14:23 (4)18:25 (3)20:31 (3)
OK Dobříš01:17 (2)02:18 (3)02:44 (1)06:46 (6)01:18 (11)04:02 (3)02:06 (4)
4Neža Obid21:48+03:0901:10 (1)03:31 (1)06:16 (1)14:49 (5)15:45 (5)19:43 (4)21:48 (4)
OK Azimut01:10 (1)02:21 (4)02:45 (2)08:33 (10)00:56 (2)03:58 (1)02:05 (3)
5Nea Eržen22:44+04:0501:37 (3)03:40 (3)07:10 (4)14:56 (6)15:58 (6)20:22 (5)22:44 (5)
OK Azimut01:37 (3)02:03 (2)03:30 (4)07:46 (7)01:02 (3)04:24 (5)02:22 (7)
6Raia Dianova23:50+05:1101:50 (8)04:23 (6)07:57 (5)13:09 (4)14:22 (3)21:17 (6)23:50 (6)
Individuals/No club01:50 (8)02:33 (7)03:34 (5)05:12 (3)01:13 (10)06:55 (13)02:33 (11)
7Diana Kabadjova27:10+08:3101:50 (8)04:25 (8)09:07 (9)18:34 (9)19:47 (9)24:39 (7)27:10 (7)
Begun01:50 (8)02:35 (8)04:42 (10)09:27 (12)01:13 (10)04:52 (6)02:31 (10)
8Špela Majdič27:29+08:5003:53 (13)06:32 (12)10:23 (11)18:15 (8)19:40 (8)25:02 (9)27:29 (8)
OK Azimut03:53 (13)02:39 (9)03:51 (6)07:52 (8)01:25 (12)05:22 (10)02:27 (8)
9Anđela Veljović27:55+09:1601:53 (9)05:35 (11)12:06 (12)17:53 (7)19:05 (7)24:58 (8)27:55 (9)
SK MAGIC MAP01:53 (9)03:42 (12)06:31 (14)05:47 (5)01:12 (7)05:53 (12)02:57 (13)
10Barbora Housková28:01+09:2201:57 (10)05:00 (10)08:57 (8)19:44 (12)20:50 (12)25:44 (11)28:01 (10)
OK Dobříš01:57 (10)03:03 (11)03:57 (8)10:47 (13)01:06 (6)04:54 (7)02:17 (5)
11Marit Zwikker28:10+09:3102:20 (12)07:59 (13)14:02 (13)19:34 (11)20:47 (11)25:42 (10)28:10 (11)
Argus02:20 (12)05:39 (14)06:03 (13)05:32 (4)01:13 (10)04:55 (8)02:28 (9)
12Jana Močnik28:50+10:1101:43 (5)04:07 (5)09:14 (10)18:39 (10)20:18 (10)26:09 (12)28:50 (12)
OK Azimut01:43 (5)02:24 (6)05:07 (11)09:25 (11)01:39 (13)05:51 (11)02:41 (12)
13Klárka Kohoutková29:04+10:2502:05 (11)04:27 (9)08:32 (7)20:29 (13)21:32 (13)26:42 (13)29:04 (13)
KOB Baník Sokolov02:05 (11)02:22 (5)04:05 (9)11:57 (14)01:03 (4)05:10 (9)02:22 (7)
14Laura Pastuszkova37:34+18:5505:14 (14)09:55 (14)15:58 (14)23:58 (14)26:30 (14)33:53 (14)37:34 (14)
Universitni Sportovni Klub Praha05:14 (14)04:41 (13)06:03 (13)08:00 (9)02:32 (14)07:23 (14)03:41 (14)
Rayana Stefanova+-19:21 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Danaya Kurteva+-19:21 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Venera Dimitrova+-19:21 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)