Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SEEOC - sprint - sprint

Orientacijski klub Azimut, Cerkno, 25. 8. 2018
Kategorija: W12

NIme / klubČasZaostanekS-5252-4848-3232-5353-7070-6363-4040-4343-7474-5858-7777-F
1Neža Obid07:04+00:0000:26 (7)01:05 (4)01:47 (2)02:12 (1)03:16 (1)03:58 (1)04:19 (1)04:36 (1)04:58 (1)06:01 (1)06:25 (1)07:04 (1)
OK Azimut00:26 (7)00:39 (4)00:42 (2)00:25 (2)01:04 (5)00:42 (2)00:21 (11)00:17 (1)00:22 (3)01:03 (9)00:24 (1)00:39 (3)
2Nea Eržen07:10+00:0600:16 (1)00:52 (1)01:34 (1)02:21 (2)03:41 (3)04:23 (2)04:34 (2)04:55 (2)05:15 (2)06:05 (2)06:32 (2)07:10 (2)
OK Azimut00:16 (1)00:36 (2)00:42 (2)00:47 (11)01:20 (8)00:42 (2)00:11 (1)00:21 (2)00:20 (1)00:50 (2)00:27 (2)00:38 (1)
3Julie Bambousková07:46+00:4200:19 (2)00:53 (2)02:29 (4)02:56 (4)03:41 (3)04:33 (3)04:45 (3)05:09 (3)05:31 (3)06:19 (3)07:07 (3)07:46 (3)
OK Dobříš00:19 (2)00:34 (1)01:36 (4)00:27 (3)00:45 (2)00:52 (4)00:12 (2)00:24 (5)00:22 (3)00:48 (1)00:48 (8)00:39 (3)
4Barbora Housková08:35+01:3100:24 (4)01:02 (3)02:09 (3)02:56 (4)03:49 (4)04:43 (4)05:00 (4)05:24 (4)05:52 (4)06:45 (4)07:46 (4)08:35 (4)
OK Dobříš00:24 (4)00:38 (3)01:07 (3)00:47 (11)00:53 (3)00:54 (6)00:17 (5)00:24 (5)00:28 (7)00:53 (3)01:01 (9)00:49 (9)
5Raia Dianova10:46+03:4201:14 (10)02:16 (9)04:35 (6)04:59 (5)05:44 (5)06:37 (5)07:04 (5)07:28 (5)07:55 (5)08:56 (5)09:25 (5)10:46 (5)
Individuals/No club01:14 (10)01:02 (9)02:19 (7)00:24 (1)00:45 (2)00:53 (5)00:27 (13)00:24 (5)00:27 (5)01:01 (6)00:29 (3)01:21 (12)
6Klárka Kohoutková13:42+06:3801:26 (11)02:16 (9)04:26 (5)06:08 (7)08:38 (7)09:22 (7)09:43 (7)10:10 (7)10:38 (7)12:26 (7)12:57 (6)13:42 (6)
KOB Baník Sokolov01:26 (11)00:50 (7)02:10 (6)01:42 (13)02:30 (13)00:44 (3)00:21 (11)00:27 (6)00:28 (7)01:48 (12)00:31 (4)00:45 (6)
7Diana Kabadjova15:19+08:1502:02 (12)02:54 (10)05:03 (7)05:58 (6)07:09 (6)08:47 (6)09:04 (6)09:35 (6)10:06 (6)12:26 (7)12:58 (7)15:19 (7)
Begun02:02 (12)00:52 (8)02:09 (5)00:55 (12)01:11 (7)01:38 (12)00:17 (5)00:31 (10)00:31 (9)02:20 (13)00:32 (6)02:21 (13)
8Diana Maria Pop17:01+09:5700:30 (9)01:17 (6)10:32 (9)11:04 (8)11:58 (8)12:59 (8)13:23 (8)14:01 (8)14:38 (8)15:35 (8)16:13 (8)17:01 (8)
CS Chimia Victoria00:30 (9)00:47 (6)09:15 (10)00:32 (5)00:54 (4)01:01 (9)00:24 (12)00:38 (12)00:37 (11)00:57 (4)00:38 (7)00:48 (7)
9Brina Kölner17:19+10:1500:26 (7)06:10 (12)10:25 (8)11:09 (9)12:18 (9)13:26 (9)13:44 (9)14:27 (9)14:54 (9)16:04 (9)16:36 (9)17:19 (9)
Orientacijski klub Komenda00:26 (7)05:44 (12)04:15 (8)00:44 (9)01:09 (6)01:08 (11)00:18 (8)00:43 (13)00:27 (5)01:10 (11)00:32 (6)00:43 (4)
10Jana Močnik22:35+15:3100:26 (7)01:11 (5)12:15 (10)12:56 (10)15:12 (10)16:12 (10)16:32 (10)17:00 (10)17:33 (10)18:35 (10)21:43 (10)22:35 (10)
OK Azimut00:26 (7)00:45 (5)11:04 (11)00:41 (8)02:16 (10)01:00 (8)00:20 (9)00:28 (9)00:33 (10)01:02 (8)03:08 (11)00:52 (11)
11Marit Zwikker23:33+16:2900:22 (3)01:45 (7)13:18 (11)13:48 (11)16:14 (11)17:11 (11)17:27 (11)17:55 (11)18:34 (11)19:32 (11)22:42 (11)23:33 (11)
Argus00:22 (3)01:23 (10)11:33 (12)00:30 (4)02:26 (12)00:57 (7)00:16 (3)00:28 (9)00:39 (12)00:58 (5)03:10 (13)00:51 (10)
12Anđela Veljović25:36+18:3203:00 (13)09:57 (13)15:20 (12)15:57 (12)17:25 (12)19:10 (12)19:28 (12)19:56 (12)20:40 (12)21:42 (12)24:51 (12)25:36 (12)
SK MAGIC MAP03:00 (13)06:57 (13)05:23 (9)00:37 (7)01:28 (9)01:45 (13)00:18 (8)00:28 (9)00:44 (13)01:02 (8)03:09 (12)00:45 (6)
13Špela Majdič28:33+21:2900:30 (9)03:18 (11)18:17 (13)18:54 (13)21:11 (13)22:13 (13)22:31 (13)23:03 (13)23:32 (13)24:37 (13)27:44 (13)28:33 (13)
OK Azimut00:30 (9)02:48 (11)14:59 (13)00:37 (7)02:17 (11)01:02 (10)00:18 (8)00:32 (11)00:29 (8)01:05 (10)03:07 (10)00:49 (9)
Ema Grof+-8:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Danaya Kurteva+-8:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Rayana Stefanova+-8:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Dorja Salopek+-8:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Venera Dimitrova+-8:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)