Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SEEOC - sprint - sprint

Orientacijski klub Azimut, Cerkno, 25. 8. 2018
Kategorija: W12

NIme / klubČasZaostanekS-5252-4848-3232-5353-7070-6363-4040-4343-7474-5858-7777-F
1Neža Obid07:04+00:0000:26 (7)01:05 (4)01:47 (2)02:12 (1)03:16 (1)03:58 (1)04:19 (1)04:36 (1)04:58 (1)06:01 (1)06:25 (1)07:04 (1)
OK Azimut124% (7)103% (4)56% (2)89% (2)123% (5)89% (2)140% (11)77% (1)92% (3)119% (9)83% (1)95% (3)
2Nea Eržen07:10+00:0600:16 (1)00:52 (1)01:34 (1)02:21 (2)03:41 (3)04:23 (2)04:34 (2)04:55 (2)05:15 (2)06:05 (2)06:32 (2)07:10 (2)
OK Azimut76% (1)95% (2)56% (2)168% (11)154% (8)89% (2)73% (1)95% (2)83% (1)94% (2)93% (2)93% (1)
3Julie Bambousková07:46+00:4200:19 (2)00:53 (2)02:29 (4)02:56 (4)03:41 (3)04:33 (3)04:45 (3)05:09 (3)05:31 (3)06:19 (3)07:07 (3)07:46 (3)
OK Dobříš90% (2)89% (1)128% (4)96% (3)87% (2)111% (4)80% (2)109% (5)92% (3)91% (1)166% (8)95% (3)
4Barbora Housková08:35+01:3100:24 (4)01:02 (3)02:09 (3)02:56 (4)03:49 (4)04:43 (4)05:00 (4)05:24 (4)05:52 (4)06:45 (4)07:46 (4)08:35 (4)
OK Dobříš114% (4)100% (3)89% (3)168% (11)102% (3)115% (6)113% (5)109% (5)117% (7)100% (3)210% (9)120% (9)
5Raia Dianova10:46+03:4201:14 (10)02:16 (9)04:35 (6)04:59 (5)05:44 (5)06:37 (5)07:04 (5)07:28 (5)07:55 (5)08:56 (5)09:25 (5)10:46 (5)
Individuals/No club352% (10)163% (9)185% (7)86% (1)87% (2)113% (5)180% (13)109% (5)113% (5)115% (6)100% (3)198% (12)
6Klárka Kohoutková13:42+06:3801:26 (11)02:16 (9)04:26 (5)06:08 (7)08:38 (7)09:22 (7)09:43 (7)10:10 (7)10:38 (7)12:26 (7)12:57 (6)13:42 (6)
KOB Baník Sokolov410% (11)132% (7)173% (6)364% (13)288% (13)94% (3)140% (11)123% (6)117% (7)204% (12)107% (4)110% (6)
7Diana Kabadjova15:19+08:1502:02 (12)02:54 (10)05:03 (7)05:58 (6)07:09 (6)08:47 (6)09:04 (6)09:35 (6)10:06 (6)12:26 (7)12:58 (7)15:19 (7)
Begun581% (12)137% (8)172% (5)196% (12)137% (7)209% (12)113% (5)141% (10)129% (9)264% (13)110% (6)344% (13)
8Diana Maria Pop17:01+09:5700:30 (9)01:17 (6)10:32 (9)11:04 (8)11:58 (8)12:59 (8)13:23 (8)14:01 (8)14:38 (8)15:35 (8)16:13 (8)17:01 (8)
CS Chimia Victoria143% (9)124% (6)740% (10)114% (5)104% (4)130% (9)160% (12)173% (12)154% (11)108% (4)131% (7)117% (7)
9Brina Kölner17:19+10:1500:26 (7)06:10 (12)10:25 (8)11:09 (9)12:18 (9)13:26 (9)13:44 (9)14:27 (9)14:54 (9)16:04 (9)16:36 (9)17:19 (9)
Orientacijski klub Komenda124% (7)905% (12)340% (8)157% (9)133% (6)145% (11)120% (8)195% (13)113% (5)132% (11)110% (6)105% (4)
10Jana Močnik22:35+15:3100:26 (7)01:11 (5)12:15 (10)12:56 (10)15:12 (10)16:12 (10)16:32 (10)17:00 (10)17:33 (10)18:35 (10)21:43 (10)22:35 (10)
OK Azimut124% (7)118% (5)885% (11)146% (8)262% (10)128% (8)133% (9)127% (9)138% (10)117% (8)648% (11)127% (11)
11Marit Zwikker23:33+16:2900:22 (3)01:45 (7)13:18 (11)13:48 (11)16:14 (11)17:11 (11)17:27 (11)17:55 (11)18:34 (11)19:32 (11)22:42 (11)23:33 (11)
Argus105% (3)218% (10)924% (12)107% (4)281% (12)121% (7)107% (3)127% (9)163% (12)109% (5)655% (13)124% (10)
12Anđela Veljović25:36+18:3203:00 (13)09:57 (13)15:20 (12)15:57 (12)17:25 (12)19:10 (12)19:28 (12)19:56 (12)20:40 (12)21:42 (12)24:51 (12)25:36 (12)
SK MAGIC MAP857% (13)1097% (13)431% (9)132% (7)169% (9)223% (13)120% (8)127% (9)183% (13)117% (8)652% (12)110% (6)
13Špela Majdič28:33+21:2900:30 (9)03:18 (11)18:17 (13)18:54 (13)21:11 (13)22:13 (13)22:31 (13)23:03 (13)23:32 (13)24:37 (13)27:44 (13)28:33 (13)
OK Azimut143% (9)442% (11)1199% (13)132% (7)263% (11)132% (10)120% (8)145% (11)121% (8)123% (10)645% (10)120% (9)
Ema Grof+-8:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Danaya Kurteva+-8:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Rayana Stefanova+-8:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Dorja Salopek+-8:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Venera Dimitrova+-8:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)