Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - E5 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 27. 8. 2018
Kategorija: M16

NIme / klubČasZaostanekS-5151-3636-4040-4848-4141-3434-5252-5353-5454-F
1Oldřich Kohoutek22:23+00:0001:15 (1)02:36 (1)05:33 (1)10:56 (2)13:17 (2)15:01 (1)16:54 (1)20:02 (1)21:28 (1)22:23 (1)
KOB Baník Sokolov01:15 (1)01:21 (1)02:57 (2)05:23 (2)02:21 (1)01:44 (1)01:53 (1)03:08 (6)01:26 (1)00:55 (3)
2David Fábera23:43+01:2001:20 (4)02:59 (3)05:57 (2)10:06 (1)13:07 (1)15:11 (2)18:08 (2)20:58 (2)22:46 (2)23:43 (2)
OK Slavia Hradec Kralove01:20 (4)01:39 (3)02:58 (3)04:09 (1)03:01 (3)02:04 (3)02:57 (6)02:50 (5)01:48 (4)00:57 (4)
3Peter Berger27:13+04:5001:19 (3)04:22 (6)07:03 (3)12:44 (3)16:29 (3)18:25 (3)20:29 (3)22:08 (3)26:21 (3)27:13 (3)
Der Berger-Clan01:19 (3)03:03 (7)02:41 (1)05:41 (3)03:45 (4)01:56 (2)02:04 (2)01:39 (1)04:13 (7)00:52 (1)
4Peter Nagy35:30+13:0701:22 (5)02:58 (2)08:51 (4)15:06 (4)18:06 (4)20:43 (4)29:18 (4)32:52 (4)34:23 (4)35:30 (4)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület01:22 (5)01:36 (2)05:53 (7)06:15 (4)03:00 (2)02:37 (4)08:35 (9)03:34 (8)01:31 (2)01:07 (7)
5Michał Czernicki36:04+13:4101:40 (8)04:13 (5)09:31 (5)19:30 (6)23:17 (5)26:07 (5)30:31 (5)33:02 (5)34:57 (5)36:04 (5)
BKS Wataha Warszawa01:40 (8)02:33 (6)05:18 (6)09:59 (8)03:47 (5)02:50 (6)04:24 (8)02:31 (4)01:55 (5)01:07 (7)
6Elias Dobnik36:40+14:1701:39 (7)06:55 (7)11:09 (7)20:17 (7)25:45 (6)29:01 (6)31:41 (6)34:00 (6)35:45 (6)36:40 (6)
OLC Union Viktring01:39 (7)05:16 (8)04:14 (5)09:08 (7)05:28 (7)03:16 (7)02:40 (3)02:19 (3)01:45 (3)00:55 (3)
7Petr Lill51:44+29:2101:19 (3)03:04 (4)10:28 (6)17:58 (5)27:02 (7)29:48 (7)32:39 (7)36:42 (7)50:28 (7)51:44 (7)
KOB Baník Sokolov01:19 (3)01:45 (4)07:24 (8)07:30 (5)09:04 (9)02:46 (5)02:51 (5)04:03 (9)13:46 (9)01:16 (9)
8Maciej Nowakowski53:12+30:4901:37 (6)14:22 (8)18:29 (8)30:49 (8)37:09 (8)43:10 (8)46:33 (9)49:54 (9)52:03 (8)53:12 (8)
BKS Wataha Warszawa01:37 (6)12:45 (9)04:07 (4)12:20 (9)06:20 (8)06:01 (9)03:23 (7)03:21 (7)02:09 (6)01:09 (8)
9Zdeněk Hejduk58:26+36:0313:58 (9)16:00 (9)27:16 (9)34:59 (9)39:34 (9)43:35 (9)46:19 (8)48:25 (8)57:19 (9)58:26 (9)
KOB Baník Sokolov13:58 (9)02:02 (5)11:16 (9)07:43 (6)04:35 (6)04:01 (8)02:44 (4)02:06 (2)08:54 (8)01:07 (7)
Aljaž Obid+-23:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jonas Deubel+-23:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Naturfreunde Wien00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Simeon Ivanov+-23:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Vojtech Rusin+-23:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Ulita Orienteering Broumov00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Lubomír Tíchý+-23:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Slavia Hradec Kralove00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)