Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - E5 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 27. 8. 2018
Kategorija: M16

NIme / klubČasZaostanekS-5151-3636-4040-4848-4141-3434-5252-5353-5454-F
1Oldřich Kohoutek22:23+00:0001:15 (1)02:36 (1)05:33 (1)10:56 (2)13:17 (2)15:01 (1)16:54 (1)20:02 (1)21:28 (1)22:23 (1)
KOB Baník Sokolov96% (1)85% (1)93% (2)100% (2)77% (1)83% (1)81% (1)146% (6)88% (1)100% (3)
2David Fábera23:43+01:2001:20 (4)02:59 (3)05:57 (2)10:06 (1)13:07 (1)15:11 (2)18:08 (2)20:58 (2)22:46 (2)23:43 (2)
OK Slavia Hradec Kralove103% (4)104% (3)93% (3)77% (1)99% (3)99% (3)126% (6)132% (5)110% (4)104% (4)
3Peter Berger27:13+04:5001:19 (3)04:22 (6)07:03 (3)12:44 (3)16:29 (3)18:25 (3)20:29 (3)22:08 (3)26:21 (3)27:13 (3)
Der Berger-Clan101% (3)193% (7)84% (1)106% (3)124% (4)93% (2)89% (2)77% (1)258% (7)95% (1)
4Peter Nagy35:30+13:0701:22 (5)02:58 (2)08:51 (4)15:06 (4)18:06 (4)20:43 (4)29:18 (4)32:52 (4)34:23 (4)35:30 (4)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület105% (5)101% (2)185% (7)116% (4)99% (2)126% (4)368% (9)166% (8)93% (2)122% (7)
5Michał Czernicki36:04+13:4101:40 (8)04:13 (5)09:31 (5)19:30 (6)23:17 (5)26:07 (5)30:31 (5)33:02 (5)34:57 (5)36:04 (5)
BKS Wataha Warszawa128% (8)161% (6)166% (6)186% (8)125% (5)136% (6)189% (8)117% (4)117% (5)122% (7)
6Elias Dobnik36:40+14:1701:39 (7)06:55 (7)11:09 (7)20:17 (7)25:45 (6)29:01 (6)31:41 (6)34:00 (6)35:45 (6)36:40 (6)
OLC Union Viktring127% (7)333% (8)133% (5)170% (7)180% (7)157% (7)114% (3)108% (3)107% (3)100% (3)
7Petr Lill51:44+29:2101:19 (3)03:04 (4)10:28 (6)17:58 (5)27:02 (7)29:48 (7)32:39 (7)36:42 (7)50:28 (7)51:44 (7)
KOB Baník Sokolov101% (3)111% (4)232% (8)140% (5)299% (9)133% (5)122% (5)188% (9)843% (9)138% (9)
8Maciej Nowakowski53:12+30:4901:37 (6)14:22 (8)18:29 (8)30:49 (8)37:09 (8)43:10 (8)46:33 (9)49:54 (9)52:03 (8)53:12 (8)
BKS Wataha Warszawa124% (6)805% (9)129% (4)230% (9)209% (8)289% (9)145% (7)156% (7)132% (6)125% (8)
9Zdeněk Hejduk58:26+36:0313:58 (9)16:00 (9)27:16 (9)34:59 (9)39:34 (9)43:35 (9)46:19 (8)48:25 (8)57:19 (9)58:26 (9)
KOB Baník Sokolov1074% (9)128% (5)354% (9)144% (6)151% (6)193% (8)117% (4)98% (2)545% (8)122% (7)
Aljaž Obid+-23:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Jonas Deubel+-23:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Naturfreunde Wien0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Simeon Ivanov+-23:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Vojtech Rusin+-23:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Ulita Orienteering Broumov0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Lubomír Tíchý+-23:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Slavia Hradec Kralove0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)