Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - DAN 2 - SOL 6 in WRE - srednja

Orientacijski klub Azimut, Kladje, 10. 8. 2019
Kategorija: BEGINNERS

NIme / klubČasZaostanekS-6666-5353-5555-6262-5757-6363-6464-6565-5959-F
1Delania Hölzer26:24+00:0004:40 (5)05:53 (6)09:48 (1)12:12 (2)15:09 (4)17:31 (2)19:03 (2)20:53 (2)24:10 (2)26:24 (3)
OL Team Lippe04:40 (5)01:13 (4)03:55 (1)02:24 (4)02:57 (4)02:22 (2)01:32 (2)01:50 (3)03:17 (3)02:14 (7)
2Maja Tušar28:36+02:1205:44 (10)06:46 (7)14:10 (8)16:15 (6)20:02 (7)21:41 (7)23:10 (6)24:35 (5)26:51 (3)28:36 (4)
OK Azimut05:44 (10)01:02 (2)07:24 (9)02:05 (1)03:47 (7)01:39 (1)01:29 (1)01:25 (2)02:16 (2)01:45 (3)
3Janja Bevk30:41+04:1704:20 (3)05:36 (3)09:57 (2)12:12 (2)14:57 (3)20:08 (3)22:03 (3)23:57 (3)28:18 (4)30:41 (5)
04:20 (3)01:16 (5)04:21 (2)02:15 (3)02:45 (3)05:11 (18)01:55 (4)01:54 (4)04:21 (7)02:23 (9)
4Marjana Kenda30:43+04:1904:20 (3)05:31 (1)09:59 (3)12:14 (3)14:56 (2)20:09 (4)22:04 (4)23:59 (4)28:20 (5)30:43 (6)
04:20 (3)01:11 (3)04:28 (3)02:15 (3)02:42 (2)05:13 (19)01:55 (4)01:55 (5)04:21 (7)02:23 (9)
5Enej Česnik35:38+09:1405:18 (8)06:54 (8)11:54 (4)14:37 (4)18:25 (5)20:52 (5)23:05 (5)29:14 (6)34:00 (6)35:38 (7)
05:18 (8)01:36 (11)05:00 (5)02:43 (5)03:48 (8)02:27 (3)02:13 (7)06:09 (20)04:46 (10)01:38 (1)
6Leila Ema Poženel35:53+09:2906:45 (14)08:14 (11)13:46 (6)16:47 (7)20:46 (8)23:28 (8)26:00 (8)29:26 (7)34:06 (7)35:53 (8)
Orientacijski klub Komenda06:45 (14)01:29 (7)05:32 (7)03:01 (7)03:59 (10)02:42 (8)02:32 (9)03:26 (14)04:40 (9)01:47 (4)
7Rene Česnik35:59+09:3505:31 (9)07:05 (9)12:04 (5)15:06 (5)18:32 (6)21:09 (6)23:18 (7)29:39 (8)34:11 (8)35:59 (9)
05:31 (9)01:34 (9)04:59 (4)03:02 (8)03:26 (5)02:37 (4)02:09 (6)06:21 (21)04:32 (8)01:48 (5)
8Matic Peternelj37:08+10:4405:06 (7)07:19 (10)14:46 (10)19:17 (10)23:18 (10)25:59 (10)28:49 (9)31:09 (9)34:54 (9)37:08 (10)
05:06 (7)02:13 (18)07:27 (10)04:31 (14)04:01 (11)02:41 (7)02:50 (14)02:20 (6)03:45 (5)02:14 (7)
9Herwig Hierzegger39:35+13:1107:28 (15)09:29 (16)16:04 (12)20:10 (11)23:45 (12)26:26 (11)29:01 (10)31:58 (10)36:48 (10)39:35 (11)
Wiener Akad. TV07:28 (15)02:01 (15)06:35 (8)04:06 (12)03:35 (6)02:41 (7)02:35 (11)02:57 (12)04:50 (11)02:47 (15)
10Anže Obid42:18+15:5406:28 (12)08:42 (13)13:51 (7)17:44 (9)23:28 (11)27:28 (12)30:07 (11)34:07 (11)39:36 (11)42:18 (12)
OK Azimut06:28 (12)02:14 (19)05:09 (6)03:53 (10)05:44 (14)04:00 (15)02:39 (12)04:00 (16)05:29 (18)02:42 (14)
11Michael Pfeifer43:33+17:0904:00 (1)05:36 (3)14:38 (9)17:44 (9)21:53 (9)25:07 (9)31:48 (12)36:00 (12)41:01 (12)43:33 (13)
OLC Graz04:00 (1)01:36 (11)09:02 (14)03:06 (9)04:09 (12)03:14 (11)06:41 (22)04:12 (17)05:01 (15)02:32 (13)
12Kolmanics Karl45:55+19:3108:13 (17)10:12 (18)22:12 (18)25:05 (15)29:55 (13)32:33 (13)35:01 (13)38:03 (13)42:57 (13)45:55 (14)
HSV Klagenfurt08:13 (17)01:59 (14)12:00 (18)02:53 (6)04:50 (13)02:38 (5)02:28 (8)03:02 (13)04:54 (13)02:58 (17)
13Timeja Prezelj47:18+20:5407:42 (16)09:22 (15)24:52 (19)29:12 (17)33:11 (16)36:00 (16)38:41 (14)41:12 (14)44:54 (14)47:18 (15)
OK Azimut07:42 (16)01:40 (12)15:30 (21)04:20 (13)03:59 (10)02:49 (9)02:41 (13)02:31 (9)03:42 (4)02:24 (10)
14Astrid Komanics52:31+26:0706:26 (11)08:19 (12)19:00 (14)23:02 (12)31:32 (15)35:31 (15)39:18 (15)42:13 (15)49:20 (15)52:31 (16)
HSV Klagenfurt06:26 (11)01:53 (13)10:41 (16)04:02 (11)08:30 (18)03:59 (14)03:47 (17)02:55 (11)07:07 (20)03:11 (18)
15Gregor Leskovšek56:59+30:3506:30 (13)08:45 (14)17:20 (13)23:03 (13)29:58 (14)34:44 (14)39:33 (16)45:04 (16)49:59 (16)56:59 (17)
OK Azimut06:30 (13)02:15 (20)08:35 (13)05:43 (18)06:55 (16)04:46 (17)04:49 (18)05:31 (19)04:55 (14)07:00 (21)
16Špela Kenda60:22+33:5804:45 (6)05:47 (4)15:36 (11)42:45 (20)45:03 (17)53:05 (19)55:10 (18)56:35 (18)58:38 (17)60:22 (18)
OK Azimut04:45 (6)01:02 (2)09:49 (15)27:09 (23)02:18 (1)08:02 (22)02:05 (5)01:25 (2)02:03 (1)01:44 (2)
17Jaime Redondo Barthelemy62:21+35:5709:43 (20)14:12 (21)28:14 (20)39:18 (19)45:18 (18)48:26 (17)51:00 (17)53:46 (17)59:56 (18)62:21 (19)
Malarruta09:43 (20)04:29 (23)14:02 (19)11:04 (22)06:00 (15)03:08 (10)02:34 (10)02:46 (10)06:10 (19)02:25 (11)
18Maja Ugrin65:40+39:1608:15 (18)09:46 (17)20:35 (16)25:29 (16)48:38 (19)52:00 (18)55:33 (19)57:56 (19)62:50 (19)65:40 (20)
OK Tivoli08:15 (18)01:31 (8)10:49 (17)04:54 (16)23:09 (21)03:22 (13)03:33 (16)02:23 (8)04:54 (13)02:50 (16)
19Tone Vrbinc72:12+45:4810:48 (21)12:55 (20)21:30 (17)32:24 (18)50:14 (20)54:42 (20)59:35 (20)63:12 (20)68:34 (20)72:12 (22)
10:48 (21)02:07 (17)08:35 (13)10:54 (21)17:50 (20)04:28 (16)04:53 (19)03:37 (15)05:22 (17)03:38 (19)
20Lea Golob84:58+58:3418:32 (22)21:32 (22)36:43 (21)45:05 (21)52:16 (21)58:40 (21)64:38 (21)71:04 (21)80:30 (21)84:58 (23)
18:32 (22)03:00 (22)15:11 (20)08:22 (20)07:11 (17)06:24 (21)05:58 (21)06:26 (22)09:26 (21)04:28 (20)
21Luka Pivk107:38+81:1404:30 (4)05:50 (5)62:38 (22)67:27 (22)90:46 (23)94:08 (22)97:38 (22)99:59 (22)105:08 (1)107:38 (1)
OK Azimut04:30 (4)01:20 (6)56:48 (23)04:49 (15)23:19 (22)03:22 (13)03:30 (15)02:21 (7)05:09 (16)02:30 (12)
Monica Kemenater157:37+131:1366:39 (23)68:46 (23)84:52 (23)91:14 (23)105:35 (1)111:20 (1)116:49 (1)121:38 (1) (N/A)157:37 (2)
Lessinia Orienteering66:39 (23)02:07 (17)16:06 (22)06:22 (19)14:21 (19)05:45 (20)05:29 (20)04:49 (18)00:00 (N/A)157:37 (22)
Ute Hierzegger68:26+42:0209:43 (20)12:09 (19)19:54 (15)24:50 (14)54:24 (22) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)68:26 (21)
Wiener Akad. TV09:43 (20)02:26 (21)07:45 (11)04:56 (17)29:34 (23)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)68:26 (23)
Elvira Herreria+-27:36 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Ekoimpress00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)