Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 7. 3. 2020
Kategorija: M12

NIme / klubČasZaostanekS-3232-3333-3434-3636-4242-3838-3939-4040-F
1Matej Ferluga17:35+00:0003:13 (4)04:39 (4)06:28 (3)08:11 (2)11:26 (2)13:03 (2)15:12 (1)16:06 (2)17:35 (3)
SSD-AŠZ GAJA03:13 (4)01:26 (4)01:49 (5)01:43 (1)03:15 (3)01:37 (3)02:09 (3)00:54 (5)01:29 (9)
2Anže Kölner18:53+01:1802:43 (1)04:15 (1)06:15 (2)08:22 (3)12:06 (3)13:40 (3)16:05 (3)17:10 (3)18:53 (4)
Orientacijski klub Komenda02:43 (1)01:32 (9)02:00 (7)02:07 (6)03:44 (5)01:34 (1)02:25 (7)01:05 (13)01:43 (13)
3Kryštof Franc19:34+01:5903:34 (9)05:03 (5)07:02 (6)09:07 (5)12:57 (5)15:00 (4)17:22 (4)18:10 (4)19:34 (5)
KOS Tesla Brno03:34 (9)01:29 (5)01:59 (6)02:05 (3)03:50 (6)02:03 (7)02:22 (6)00:48 (2)01:24 (5)
4Jakub Navrátil20:53+03:1803:15 (5)05:12 (8)06:57 (5)09:32 (7)14:23 (8)16:24 (7)18:37 (6)19:27 (6)20:53 (6)
KOS Tesla Brno03:15 (5)01:57 (23)01:45 (3)02:35 (15)04:51 (15)02:01 (6)02:13 (5)00:50 (3)01:26 (6)
5Martin Zridkavesely21:31+03:5603:13 (4)04:39 (4)06:41 (4)08:48 (4)12:52 (4)15:28 (6)18:19 (5)19:21 (5)21:31 (7)
TJ Spartak 1. Brnenska03:13 (4)01:26 (4)02:02 (9)02:07 (6)04:04 (12)02:36 (13)02:51 (9)01:02 (10)02:10 (21)
6David Sedej21:48+04:1305:39 (19)07:12 (17)09:26 (14)11:34 (13)15:17 (10)17:24 (9)19:24 (8)20:21 (8)21:48 (8)
OK Azimut05:39 (19)01:33 (11)02:14 (13)02:08 (8)03:43 (4)02:07 (8)02:00 (2)00:57 (7)01:27 (7)
7Ožbej Malus22:39+05:0405:32 (18)07:20 (18)09:30 (15)11:47 (14)15:41 (11)17:17 (8)20:13 (9)21:19 (9)22:39 (9)
Orientacijski klub Komenda05:32 (18)01:48 (15)02:10 (12)02:17 (12)03:54 (7)01:36 (2)02:56 (11)01:06 (15)01:20 (4)
8Matěj Růžička23:37+06:0204:23 (14)06:05 (14)07:54 (10)10:02 (9)13:10 (6)15:24 (5)18:46 (7)19:52 (7)23:37 (10)
Klub vytrvalostních sportů Šumperk04:23 (14)01:42 (13)01:49 (5)02:08 (8)03:08 (1)02:14 (9)03:22 (14)01:06 (15)03:45 (25)
9Martin Ferenc23:45+06:1003:24 (6)05:07 (6)07:47 (8)10:02 (9)16:05 (12)18:34 (12)21:15 (11)22:11 (10)23:45 (11)
OK Tivoli03:24 (6)01:43 (14)02:40 (17)02:15 (11)06:03 (21)02:29 (11)02:41 (8)00:56 (6)01:34 (12)
10Felix Klingenberg24:17+06:4203:45 (10)05:15 (9)07:54 (10)10:37 (11)14:34 (9)17:50 (10)20:45 (10)22:13 (11)24:17 (12)
SU Schöckl Graz03:45 (10)01:30 (6)02:39 (16)02:43 (16)03:57 (9)03:16 (16)02:55 (10)01:28 (20)02:04 (18)
11Oskar Foški25:50+08:1503:31 (8)05:12 (8)07:18 (7)09:29 (6)13:26 (7)18:28 (11)22:25 (12)24:41 (14)25:50 (13)
Orientacijski Klub Polaris03:31 (8)01:41 (12)02:06 (10)02:11 (10)03:57 (9)05:02 (20)03:57 (18)02:16 (25)01:09 (1)
12Rado Kalc26:01+08:2604:49 (16)06:38 (15)08:46 (12)11:07 (12)16:33 (14)18:48 (13)22:38 (13)24:02 (12)26:01 (14)
SSD-AŠZ GAJA04:49 (16)01:49 (16)02:08 (11)02:21 (14)05:26 (18)02:15 (10)03:50 (17)01:24 (19)01:59 (16)
13Florijan Kremžar26:14+08:3903:29 (7)05:25 (12)08:09 (11)10:27 (10)16:06 (13)20:04 (14)23:07 (14)24:06 (13)26:14 (15)
Orientacijski klub Komenda03:29 (7)01:56 (19)02:44 (18)02:18 (13)05:39 (20)03:58 (19)03:03 (12)00:59 (8)02:08 (20)
14Norbert Nagy29:07+11:3204:04 (13)05:59 (13)08:49 (13)12:25 (15)18:29 (15)22:03 (16)26:03 (15)27:21 (15)29:07 (16)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület04:04 (13)01:55 (18)02:50 (19)03:36 (19)06:04 (22)03:34 (18)04:00 (19)01:18 (18)01:46 (14)
15Enej Šuc31:32+13:5703:46 (11)05:19 (10)12:26 (21)14:37 (16)18:37 (16)21:10 (15)29:02 (16)30:02 (16)31:32 (17)
Orientacijski klub Komenda03:46 (11)01:33 (11)07:07 (26)02:11 (10)04:00 (10)02:33 (12)07:52 (25)01:00 (9)01:30 (10)
16Vilem Dousek34:38+17:0317:22 (27)18:43 (27)20:16 (26)22:22 (22)28:51 (22)30:38 (20)32:31 (19)33:19 (18)34:38 (18)
KOS Tesla Brno17:22 (27)01:21 (1)01:33 (1)02:06 (4)06:29 (24)01:47 (5)01:53 (1)00:48 (2)01:19 (3)
17Jáchym Mátl35:11+17:3604:38 (15)06:43 (16)12:18 (20)15:28 (18)20:52 (18)23:44 (17)30:17 (17)32:17 (17)35:11 (19)
Klub vytrvalostních sportů Šumperk04:38 (15)02:05 (25)05:35 (24)03:10 (17)05:24 (17)02:52 (15)06:33 (24)02:00 (23)02:54 (23)
18Luka Pivk35:48+18:1307:33 (23)09:30 (22)11:32 (19)17:26 (21)22:17 (21)28:31 (18)32:12 (18)34:14 (19)35:48 (20)
OK Azimut07:33 (23)01:57 (23)02:02 (9)05:54 (24)04:51 (15)06:14 (21)03:41 (15)02:02 (24)01:34 (12)
19Matej Bratož35:55+18:2003:53 (12)05:25 (12)10:47 (17)15:14 (17)19:18 (17)31:21 (21)33:34 (20)34:37 (20)35:55 (21)
Planinsko Društvo Ajdovščina03:53 (12)01:32 (9)05:22 (23)04:27 (20)04:04 (12)12:03 (24)02:13 (5)01:03 (11)01:18 (2)
20Anton Greiner39:39+22:0406:48 (21)09:33 (24)12:59 (22)16:17 (20)21:52 (20)28:47 (19)34:51 (21)36:49 (21)39:39 (22)
SU Schöckl Graz06:48 (21)02:45 (26)03:26 (21)03:18 (18)05:35 (19)06:55 (22)06:04 (23)01:58 (21)02:50 (22)
21Matěj Kozák47:44+30:0909:45 (26)11:42 (25)14:17 (23)24:13 (24)29:04 (23)32:33 (22)44:28 (22)45:38 (22)47:44 (23)
Jihočeši & Tretra Praha (CZE)09:45 (26)01:57 (23)02:35 (15)09:56 (26)04:51 (15)03:29 (17)11:55 (26)01:10 (17)02:06 (19)
22Jakob Kurinčič49:04+31:2905:31 (17)07:28 (19)09:49 (16)32:35 (27)39:02 (25)41:42 (23)46:04 (23)47:08 (23)49:04 (24)
Orientacijski klub Komenda05:31 (17)01:57 (23)02:21 (14)22:46 (27)06:27 (23)02:40 (14)04:22 (20)01:04 (12)01:56 (15)
23Luka Cvelbar51:04+33:2907:11 (22)09:04 (21)15:38 (24)25:22 (25)33:26 (24)42:40 (24)48:29 (24)49:36 (24)51:04 (25)
OK Azimut07:11 (22)01:53 (17)06:34 (25)09:44 (25)08:04 (25)09:14 (23)05:49 (22)01:07 (16)01:28 (8)
24Patrik Beltram55:02+37:2705:45 (20)07:46 (20)10:58 (18)15:56 (19)20:57 (19)45:38 (25)50:59 (25)52:59 (25)55:02 (26)
Planinsko Društvo Ajdovščina05:45 (20)02:01 (24)03:12 (20)04:58 (21)05:01 (16)24:41 (27)05:21 (21)02:00 (23)02:03 (17)
25Beno Bizjak61:07+43:3208:01 (24)09:33 (24)23:00 (27)28:18 (26)39:11 (26)53:32 (26)57:15 (26)58:06 (26)61:07 (27)
OK Azimut08:01 (24)01:32 (9)13:27 (27)05:18 (23)10:53 (26)14:21 (25)03:43 (16)00:51 (4)03:01 (24)
26Rok Cigoj109:26+91:5109:04 (25)12:09 (26)17:27 (25)22:29 (23)44:18 (27)68:48 (27)94:06 (27)102:55 (1)109:26 (1)
Planinsko Društvo Ajdovščina09:04 (25)03:05 (27)05:18 (22)05:02 (22)21:49 (27)24:30 (26)25:18 (27)08:49 (26)06:31 (26)
Štěpán Hájek17:34+-1:5903:00 (2)04:23 (2)05:57 (1)07:41 (1)10:50 (1)12:29 (1)15:39 (2) (N/A)17:34 (2)
KOS Tesla Brno03:00 (2)01:23 (2)01:34 (2)01:44 (2)03:09 (2)01:39 (4)03:10 (13)00:00 (N/A)17:34 (27)
Max Denemarek+-18:25 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
KOS Tesla Brno00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Peo Adenstedt+-18:25 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
NOLV Team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Lauri Urbanek+-18:25 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Naturfreunde Wien - Orienteering-Team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)