Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 7. 3. 2020
Kategorija: M12

NIme / klubČasZaostanekS-3232-3333-3434-3636-4242-3838-3939-4040-F
1Matej Ferluga17:35+00:0003:13 (4)04:39 (4)06:28 (3)08:11 (2)11:26 (2)13:03 (2)15:12 (1)16:06 (2)17:35 (3)
SSD-AŠZ GAJA99% (4)99% (4)100% (5)85% (1)91% (3)90% (3)96% (3)102% (5)110% (9)
2Anže Kölner18:53+01:1802:43 (1)04:15 (1)06:15 (2)08:22 (3)12:06 (3)13:40 (3)16:05 (3)17:10 (3)18:53 (4)
Orientacijski klub Komenda84% (1)106% (9)110% (7)105% (6)104% (5)87% (1)107% (7)123% (13)127% (13)
3Kryštof Franc19:34+01:5903:34 (9)05:03 (5)07:02 (6)09:07 (5)12:57 (5)15:00 (4)17:22 (4)18:10 (4)19:34 (5)
KOS Tesla Brno110% (9)102% (5)109% (6)103% (3)107% (6)114% (7)105% (6)91% (2)104% (5)
4Jakub Navrátil20:53+03:1803:15 (5)05:12 (8)06:57 (5)09:32 (7)14:23 (8)16:24 (7)18:37 (6)19:27 (6)20:53 (6)
KOS Tesla Brno101% (5)134% (23)96% (3)128% (15)135% (15)112% (6)99% (5)94% (3)106% (6)
5Martin Zridkavesely21:31+03:5603:13 (4)04:39 (4)06:41 (4)08:48 (4)12:52 (4)15:28 (6)18:19 (5)19:21 (5)21:31 (7)
TJ Spartak 1. Brnenska99% (4)99% (4)112% (9)105% (6)113% (12)144% (13)127% (9)117% (10)160% (21)
6David Sedej21:48+04:1305:39 (19)07:12 (17)09:26 (14)11:34 (13)15:17 (10)17:24 (9)19:24 (8)20:21 (8)21:48 (8)
OK Azimut175% (19)107% (11)123% (13)106% (8)104% (4)118% (8)89% (2)108% (7)107% (7)
7Ožbej Malus22:39+05:0405:32 (18)07:20 (18)09:30 (15)11:47 (14)15:41 (11)17:17 (8)20:13 (9)21:19 (9)22:39 (9)
Orientacijski klub Komenda171% (18)124% (15)119% (12)113% (12)109% (7)89% (2)130% (11)125% (15)99% (4)
8Matěj Růžička23:37+06:0204:23 (14)06:05 (14)07:54 (10)10:02 (9)13:10 (6)15:24 (5)18:46 (7)19:52 (7)23:37 (10)
Klub vytrvalostních sportů Šumperk136% (14)117% (13)100% (5)106% (8)87% (1)124% (9)150% (14)125% (15)278% (25)
9Martin Ferenc23:45+06:1003:24 (6)05:07 (6)07:47 (8)10:02 (9)16:05 (12)18:34 (12)21:15 (11)22:11 (10)23:45 (11)
OK Tivoli105% (6)118% (14)147% (17)112% (11)169% (21)138% (11)119% (8)106% (6)116% (12)
10Felix Klingenberg24:17+06:4203:45 (10)05:15 (9)07:54 (10)10:37 (11)14:34 (9)17:50 (10)20:45 (10)22:13 (11)24:17 (12)
SU Schöckl Graz116% (10)103% (6)146% (16)135% (16)110% (9)181% (16)130% (10)166% (20)153% (18)
11Oskar Foški25:50+08:1503:31 (8)05:12 (8)07:18 (7)09:29 (6)13:26 (7)18:28 (11)22:25 (12)24:41 (14)25:50 (13)
Orientacijski Klub Polaris109% (8)116% (12)116% (10)108% (10)110% (9)280% (20)176% (18)257% (25)85% (1)
12Rado Kalc26:01+08:2604:49 (16)06:38 (15)08:46 (12)11:07 (12)16:33 (14)18:48 (13)22:38 (13)24:02 (12)26:01 (14)
SSD-AŠZ GAJA149% (16)125% (16)117% (11)117% (14)152% (18)125% (10)170% (17)158% (19)147% (16)
13Florijan Kremžar26:14+08:3903:29 (7)05:25 (12)08:09 (11)10:27 (10)16:06 (13)20:04 (14)23:07 (14)24:06 (13)26:14 (15)
Orientacijski klub Komenda108% (7)133% (19)150% (18)114% (13)158% (20)220% (19)136% (12)111% (8)158% (20)
14Norbert Nagy29:07+11:3204:04 (13)05:59 (13)08:49 (13)12:25 (15)18:29 (15)22:03 (16)26:03 (15)27:21 (15)29:07 (16)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület126% (13)132% (18)156% (19)179% (19)169% (22)198% (18)178% (19)147% (18)131% (14)
15Enej Šuc31:32+13:5703:46 (11)05:19 (10)12:26 (21)14:37 (16)18:37 (16)21:10 (15)29:02 (16)30:02 (16)31:32 (17)
Orientacijski klub Komenda116% (11)107% (11)392% (26)108% (10)112% (10)142% (12)350% (25)113% (9)111% (10)
16Vilem Dousek34:38+17:0317:22 (27)18:43 (27)20:16 (26)22:22 (22)28:51 (22)30:38 (20)32:31 (19)33:19 (18)34:38 (18)
KOS Tesla Brno537% (27)93% (1)85% (1)104% (4)181% (24)99% (5)84% (1)91% (2)98% (3)
17Jáchym Mátl35:11+17:3604:38 (15)06:43 (16)12:18 (20)15:28 (18)20:52 (18)23:44 (17)30:17 (17)32:17 (17)35:11 (19)
Klub vytrvalostních sportů Šumperk143% (15)144% (25)307% (24)157% (17)151% (17)159% (15)291% (24)226% (23)215% (23)
18Luka Pivk35:48+18:1307:33 (23)09:30 (22)11:32 (19)17:26 (21)22:17 (21)28:31 (18)32:12 (18)34:14 (19)35:48 (20)
OK Azimut234% (23)134% (23)112% (9)293% (24)135% (15)346% (21)164% (15)230% (24)116% (12)
19Matej Bratož35:55+18:2003:53 (12)05:25 (12)10:47 (17)15:14 (17)19:18 (17)31:21 (21)33:34 (20)34:37 (20)35:55 (21)
Planinsko Društvo Ajdovščina120% (12)106% (9)295% (23)221% (20)113% (12)669% (24)99% (5)119% (11)96% (2)
20Anton Greiner39:39+22:0406:48 (21)09:33 (24)12:59 (22)16:17 (20)21:52 (20)28:47 (19)34:51 (21)36:49 (21)39:39 (22)
SU Schöckl Graz210% (21)190% (26)189% (21)164% (18)156% (19)384% (22)270% (23)223% (21)210% (22)
21Matěj Kozák47:44+30:0909:45 (26)11:42 (25)14:17 (23)24:13 (24)29:04 (23)32:33 (22)44:28 (22)45:38 (22)47:44 (23)
Jihočeši & Tretra Praha (CZE)302% (26)134% (23)142% (15)493% (26)135% (15)194% (17)530% (26)132% (17)156% (19)
22Jakob Kurinčič49:04+31:2905:31 (17)07:28 (19)09:49 (16)32:35 (27)39:02 (25)41:42 (23)46:04 (23)47:08 (23)49:04 (24)
Orientacijski klub Komenda171% (17)134% (23)129% (14)1129% (27)180% (23)148% (14)194% (20)121% (12)143% (15)
23Luka Cvelbar51:04+33:2907:11 (22)09:04 (21)15:38 (24)25:22 (25)33:26 (24)42:40 (24)48:29 (24)49:36 (24)51:04 (25)
OK Azimut222% (22)130% (17)361% (25)483% (25)225% (25)513% (23)259% (22)126% (16)109% (8)
24Patrik Beltram55:02+37:2705:45 (20)07:46 (20)10:58 (18)15:56 (19)20:57 (19)45:38 (25)50:59 (25)52:59 (25)55:02 (26)
Planinsko Društvo Ajdovščina178% (20)139% (24)176% (20)246% (21)140% (16)1371% (27)238% (21)226% (23)152% (17)
25Beno Bizjak61:07+43:3208:01 (24)09:33 (24)23:00 (27)28:18 (26)39:11 (26)53:32 (26)57:15 (26)58:06 (26)61:07 (27)
OK Azimut248% (24)106% (9)740% (27)263% (23)304% (26)797% (25)165% (16)96% (4)223% (24)
26Rok Cigoj109:26+91:5109:04 (25)12:09 (26)17:27 (25)22:29 (23)44:18 (27)68:48 (27)94:06 (27)102:55 (1)109:26 (1)
Planinsko Društvo Ajdovščina280% (25)213% (27)292% (22)250% (22)609% (27)1361% (26)1124% (27)998% (26)483% (26)
Štěpán Hájek17:34+-1:5903:00 (2)04:23 (2)05:57 (1)07:41 (1)10:50 (1)12:29 (1)15:39 (2) (N/A)17:34 (2)
KOS Tesla Brno93% (2)95% (2)86% (2)86% (2)88% (2)92% (4)141% (13)0% (N/A)1301% (27)
Max Denemarek+-18:25 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
KOS Tesla Brno0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Peo Adenstedt+-18:25 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
NOLV Team0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Lauri Urbanek+-18:25 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Naturfreunde Wien - Orienteering-Team0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)