Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 7. 3. 2020
Kategorija: M40

NIme / klubČasZaostanekS-9292-8686-4444-6969-6464-8484-8787-7070-8585-5454-5555-5656-7272-7373-9393-8989-7878-6060-9090-8383-F
1Markus König62:21+00:0003:25 (1)07:10 (1)08:17 (1)12:08 (1)15:31 (1)17:14 (1)34:58 (1)36:14 (2)37:38 (2)41:01 (3)41:41 (3)42:53 (3)45:23 (3)47:17 (3)50:01 (4)52:06 (5)53:55 (6)56:42 (6)59:47 (7)61:34 (8)62:21 (9)
ASKÖ Henndorf91% (1)78% (1)83% (1)75% (1)74% (1)90% (1)89% (1)75% (1)85% (2)81% (1)100% (3)89% (1)91% (2)67% (1)72% (1)88% (1)105% (5)83% (1)85% (2)77% (1)100% (3)
2Klaus Degen78:51+16:3003:31 (2)08:41 (2)10:04 (3)15:07 (2)22:58 (8)24:46 (6)46:16 (6)48:06 (7)49:24 (5)53:35 (5)54:21 (6)55:44 (5)58:26 (4)61:09 (4)64:47 (5)67:18 (6)69:03 (7)72:25 (7)75:24 (8)78:06 (9)78:51 (10)
HSV Pinkafeld94% (2)108% (6)102% (4)98% (2)171% (14)94% (2)108% (7)109% (6)79% (1)100% (3)115% (7)102% (4)99% (3)96% (2)96% (2)106% (5)101% (3)100% (3)82% (1)117% (6)96% (2)
3Ingemar Neuhauser81:12+18:5103:53 (5)09:28 (6)11:00 (6)16:20 (5)22:32 (6)24:48 (7)45:30 (5)47:48 (6)49:37 (6)53:39 (6)54:17 (5)55:45 (6)58:48 (5)61:46 (5)66:34 (6)68:48 (7)70:34 (8)74:38 (8)78:20 (9)80:23 (10)81:12 (11)
Sportclub Meran104% (5)117% (9)114% (7)104% (3)135% (11)118% (8)104% (5)137% (11)110% (7)97% (2)95% (2)109% (6)112% (6)105% (3)126% (9)94% (2)102% (4)121% (7)102% (4)88% (2)104% (4)
4Martin Smolka85:17+22:5604:11 (8)09:37 (7)11:11 (7)16:51 (7)21:39 (4)24:53 (8)45:08 (4)47:25 (5)49:38 (7)54:49 (8)55:40 (8)57:13 (9)60:19 (8)63:38 (8)68:53 (9)72:06 (9)74:03 (10)77:39 (9)81:36 (10)84:25 (11)85:17 (12)
SKI-OB Sternberk112% (8)114% (7)116% (9)110% (7)104% (4)169% (16)102% (4)136% (10)134% (13)124% (8)127% (10)115% (7)113% (7)117% (9)138% (13)136% (10)113% (8)107% (5)109% (5)122% (9)111% (8)
5Eddy Sandri85:27+23:0603:51 (4)08:42 (3)10:20 (4)15:58 (3)23:23 (9)25:24 (9)47:16 (7)49:08 (8)50:56 (8)55:12 (9)55:55 (9)57:10 (8)59:21 (6)62:34 (6)66:50 (7)69:13 (8)70:45 (9)77:48 (10)82:09 (11)84:34 (12)85:27 (13)
Panda Orienteering Valsugana103% (4)101% (2)121% (11)109% (5)161% (13)105% (5)110% (8)111% (7)109% (4)102% (4)108% (6)93% (2)80% (1)114% (7)112% (5)101% (3)88% (1)210% (15)120% (6)104% (4)113% (9)
6Hannes Wenzel87:59+25:3803:49 (3)08:43 (4)10:04 (3)16:02 (4)20:46 (2)22:44 (2)43:56 (2)45:58 (3)47:56 (3)54:13 (7)55:05 (7)56:24 (7)59:54 (7)63:37 (7)68:27 (8)73:17 (10)75:00 (11)78:25 (11)84:22 (12)87:05 (13)87:59 (14)
OLC Union Viktring102% (3)102% (3)100% (3)116% (8)103% (3)103% (3)106% (6)121% (8)119% (10)151% (12)130% (11)98% (3)128% (9)131% (12)127% (10)204% (16)99% (2)102% (4)164% (13)117% (7)115% (10)
7Antonín Synek89:44+27:2304:12 (9)09:13 (5)10:45 (5)16:52 (8)22:01 (5)24:27 (4)49:19 (8)51:02 (9)52:57 (9)58:46 (10)59:28 (10)61:04 (10)64:07 (10)67:17 (9)71:47 (10)74:40 (11)76:33 (12)80:11 (12)86:14 (13)88:54 (14)89:44 (15)
OK Doksy112% (9)105% (5)114% (7)119% (9)112% (5)127% (10)125% (9)102% (3)116% (9)140% (10)105% (5)119% (9)112% (6)112% (5)118% (7)122% (8)109% (7)108% (6)167% (14)115% (5)106% (7)
8Miloš Hecl90:54+28:3304:55 (12)09:54 (9)11:13 (8)16:37 (6)22:34 (7)24:33 (5)44:21 (3)46:08 (4)48:02 (4)52:39 (4)53:16 (4)54:50 (4)63:04 (9)68:32 (10)72:17 (11)74:49 (12)76:39 (13)81:51 (13)87:06 (14)90:11 (15)90:54 (16)
Klub vytrvalostních sportů Šumperk131% (12)104% (4)98% (2)105% (4)129% (9)103% (4)99% (3)106% (4)115% (8)111% (6)93% (1)116% (8)301% (13)193% (14)99% (3)107% (6)106% (6)155% (12)144% (12)133% (12)91% (1)
9Roberto Larotella91:36+29:1504:05 (7)09:41 (8)11:15 (9)16:55 (9)21:13 (3)23:30 (3)50:03 (9)53:14 (10)55:21 (10)61:12 (11)62:05 (11)64:12 (12)67:09 (11)70:23 (11)76:09 (12)79:14 (13)81:22 (14)84:41 (14)88:22 (15)90:41 (16)91:36 (17)
ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.109% (7)117% (10)116% (9)110% (7)93% (2)119% (9)133% (11)189% (15)128% (12)140% (11)133% (13)157% (15)108% (4)114% (8)152% (15)130% (9)123% (11)99% (2)101% (3)100% (3)117% (11)
10Lukáš Růžička100:51+38:3004:34 (10)10:42 (12)12:24 (12)18:35 (10)23:48 (10)26:22 (10)52:15 (10)53:57 (11)55:46 (11)61:22 (12)62:09 (12)63:51 (11)75:40 (13)78:42 (12)82:44 (13)85:35 (14)87:56 (15)92:22 (15)97:08 (16)99:53 (17)100:51 (1)
Klub vytrvalostních sportů Šumperk122% (10)128% (12)126% (12)120% (10)113% (7)134% (12)130% (10)101% (2)110% (7)134% (9)118% (8)126% (11)432% (15)107% (4)106% (4)120% (7)136% (13)132% (10)131% (9)119% (8)123% (13)
11Antonín Marek103:11+40:5014:09 (17)20:48 (17)22:25 (16)28:46 (15)34:43 (14)36:45 (14)56:31 (12)58:19 (13)60:08 (12)64:38 (13)65:20 (13)66:48 (13)75:37 (12)80:07 (13)84:27 (14)86:54 (15)88:54 (16)93:58 (16)99:10 (17)102:21 (1)103:11 (2)
SKI-OB Sternberk377% (17)139% (14)120% (10)123% (11)129% (9)106% (6)99% (2)107% (5)110% (7)108% (5)105% (5)109% (6)323% (14)159% (13)114% (6)104% (4)115% (10)151% (11)143% (11)137% (13)106% (7)
12Tomislav Varnica108:28+46:0704:03 (6)09:59 (10)12:23 (11)19:13 (11)25:14 (12)28:01 (12)62:40 (14)65:04 (15)66:51 (14)73:12 (15)74:06 (15)75:43 (15)79:49 (14)83:20 (14)88:13 (15)91:42 (16)93:40 (17)99:56 (17)104:44 (1)107:38 (2)108:28 (3)
OK Vihor108% (6)124% (11)178% (15)133% (13)131% (10)145% (14)174% (15)143% (12)108% (3)152% (13)135% (14)120% (10)150% (10)124% (10)129% (11)147% (12)113% (9)187% (13)132% (10)125% (10)106% (7)
13Gheorghe Cionoiu117:14+54:5306:16 (13)12:52 (13)14:46 (13)24:39 (13)31:40 (13)34:14 (13)62:02 (13)64:48 (14)67:45 (15)74:20 (16)75:20 (16)77:05 (16)85:17 (16)91:39 (16)97:05 (17)101:09 (1)103:31 (2)107:46 (2)112:25 (2)116:07 (3)117:14 (4)
TV Coburg-Neuses167% (13)138% (13)141% (13)192% (16)153% (12)134% (12)140% (12)164% (14)179% (14)158% (14)150% (16)130% (12)300% (12)225% (17)143% (14)172% (13)137% (14)127% (9)128% (8)160% (14)143% (15)
14Jan Kmínek118:55+56:3404:46 (11)10:13 (11)11:39 (10)19:45 (12)24:58 (11)27:42 (11)55:51 (11)58:00 (12)60:58 (13)65:58 (14)66:46 (14)68:35 (14)84:16 (15)87:55 (15)92:41 (16)97:00 (17)100:57 (1)107:27 (1)113:37 (3)117:58 (4)118:55 (5)
OK Doksy127% (11)114% (8)106% (5)157% (14)113% (7)143% (13)141% (13)128% (9)180% (15)120% (7)120% (9)135% (14)574% (16)129% (11)125% (8)182% (15)228% (16)194% (14)170% (15)188% (17)121% (12)
15Martin Vojvodik120:35+58:1408:25 (16)15:45 (15)25:36 (17)31:58 (17)41:43 (17)43:50 (16)76:24 (15)78:49 (16)80:48 (16)87:45 (17)88:38 (17)90:27 (17)93:57 (17)97:09 (17)102:09 (1)105:33 (2)107:50 (3)112:03 (3)116:33 (4)119:34 (5)120:35 (6)
SKOB Ostrava224% (16)153% (15)730% (17)124% (12)212% (15)110% (7)164% (14)144% (13)120% (11)167% (15)133% (13)135% (14)128% (9)113% (6)132% (12)144% (11)132% (12)126% (8)124% (7)130% (11)130% (14)
16Matjaž Gutenberger165:30+103:0906:19 (14)13:42 (14)15:43 (14)25:30 (14)35:37 (15)38:36 (15)88:38 (16)92:04 (17)95:27 (17)104:37 (1)105:37 (1)107:52 (1)113:20 (1)119:25 (1)130:21 (2)134:38 (3)139:35 (4)151:45 (4)160:12 (5)164:11 (6)165:30 (7)
OK Slovenj Gradec168% (14)154% (16)149% (14)190% (15)220% (16)156% (15)251% (16)204% (16)205% (16)220% (16)150% (16)167% (16)200% (11)215% (15)288% (17)181% (14)286% (17)363% (17)233% (16)172% (15)168% (17)
17Alessio Rozzi196:56+134:3506:26 (15)15:52 (16)18:35 (15)30:04 (16)41:43 (17)45:38 (17)99:54 (17)110:43 (1)114:44 (1)124:48 (2)126:30 (2)129:21 (2)149:06 (2)155:24 (2)163:42 (3)170:56 (4)173:41 (5)182:54 (5)191:27 (6)195:45 (7)196:56 (8)
Planinsko Društvo Ajdovščina172% (15)197% (17)201% (16)223% (17)253% (17)204% (17)272% (17)643% (17)243% (17)242% (17)255% (17)211% (17)723% (17)222% (16)218% (16)306% (17)159% (15)275% (16)235% (17)186% (16)151% (16)
Zdeněk Stachoň+-63:39 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Expres Czech Team0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Kristian Bosisio+-63:39 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Trzin0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Petr Miča+-63:39 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Klub vytrvalostních sportů Šumperk0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Matjaž Gutenberger+-63:39 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Roman Daněk+-63:39 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Expres Czech Team0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Mikhail Mamleev+-63:39 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Terlaner Orientierungsläufer0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)