Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 7. 3. 2020
Kategorija: W14

NIme / klubČasZaostanekS-6969-7373-5959-9191-6161-6565-8080-6666-4040-F
1Lucie Hlavacova29:54+00:0005:17 (1)10:29 (2)12:58 (1)17:15 (1)18:38 (1)20:58 (1)23:53 (1)26:05 (1)28:43 (4)29:54 (3)
KOS Tesla Brno91% (1)87% (3)86% (1)88% (3)86% (1)84% (1)74% (2)105% (9)211% (32)95% (4)
2Emily Adenstedt29:55+00:0105:26 (3)10:22 (1)13:07 (2)18:00 (2)19:37 (2)22:08 (2)25:12 (2)27:30 (2)28:40 (3)29:55 (4)
NOLV Team93% (3)83% (1)95% (4)101% (8)100% (7)90% (2)78% (3)110% (12)93% (4)100% (7)
3Hana Doušková30:29+00:3505:45 (7)11:52 (7)14:41 (6)18:58 (5)20:30 (4)23:04 (4)25:54 (3)27:52 (3)29:01 (5)30:29 (5)
KOS Tesla Brno99% (7)103% (7)97% (5)88% (3)95% (5)92% (4)72% (1)94% (5)92% (3)117% (20)
4Kristyna Finstrlova30:35+00:4105:38 (6)10:46 (3)13:20 (3)18:13 (3)19:39 (3)22:21 (3)26:24 (4)28:17 (4)29:24 (6)30:35 (6)
SK Zabovresky Brno97% (6)86% (2)89% (2)101% (8)89% (2)97% (6)103% (8)90% (2)89% (2)95% (4)
5Katerina Douskova33:25+03:3105:26 (3)11:34 (5)14:32 (5)18:45 (4)21:00 (5)23:34 (5)29:01 (5)30:56 (5)32:09 (7)33:25 (7)
KOS Tesla Brno93% (3)103% (9)102% (9)87% (1)139% (21)92% (4)139% (14)91% (4)97% (6)101% (9)
6Elena Simion34:10+04:1605:34 (5)11:42 (6)14:20 (4)19:22 (6)21:31 (7)25:01 (7)29:14 (6)31:45 (6)33:00 (8)34:10 (8)
G.S. Pavione96% (5)103% (9)91% (3)104% (10)133% (18)126% (20)108% (9)120% (14)100% (7)93% (1)
7Martina Ehlova34:25+04:3106:55 (14)13:08 (11)17:22 (12)22:12 (8)23:54 (8)26:39 (8)29:48 (7)31:58 (7)33:04 (9)34:25 (9)
KOS Tesla Brno119% (14)104% (10)146% (22)100% (5)105% (10)99% (7)80% (4)103% (8)88% (1)108% (14)
8Nea Eržen36:17+06:2305:31 (4)11:30 (4)14:54 (7)19:32 (7)21:07 (6)23:43 (6)31:20 (8)33:37 (8)35:06 (10)36:17 (10)
OK Azimut95% (4)101% (5)117% (12)96% (4)98% (6)93% (5)194% (25)109% (11)119% (20)95% (4)
9Tereza Kubanova37:07+07:1306:16 (11)12:59 (10)16:49 (10)24:08 (15)25:37 (13)28:46 (13)32:12 (10)34:22 (9)35:41 (11)37:07 (11)
KOS Tesla Brno108% (11)113% (14)132% (15)151% (22)92% (3)113% (12)88% (5)103% (8)105% (8)115% (19)
10Jana Lechner37:42+07:4805:57 (9)12:18 (8)16:30 (8)23:04 (9)25:15 (11)28:07 (9)31:53 (9)34:55 (10)36:21 (12)37:42 (12)
HSV WALS102% (9)107% (11)145% (20)135% (20)135% (19)103% (9)96% (6)144% (22)115% (17)108% (14)
11Magda Barnatova37:58+08:0407:58 (22)14:44 (16)17:55 (14)23:14 (10)25:23 (12)29:03 (14)33:00 (11)35:21 (11)36:42 (13)37:58 (13)
SK Zabovresky Brno137% (22)114% (15)110% (11)110% (12)133% (18)132% (21)101% (7)112% (13)108% (10)101% (9)
12Ema Myšková38:45+08:5108:07 (23)15:49 (19)18:39 (16)23:32 (12)25:56 (14)28:46 (13)33:02 (12)36:05 (12)37:31 (15)38:45 (14)
KOS Tesla Brno140% (23)129% (19)98% (6)101% (8)148% (24)102% (8)109% (10)145% (23)115% (17)99% (6)
13Neža Obid38:47+08:5306:08 (10)12:33 (9)16:46 (9)23:15 (11)24:58 (9)28:19 (10)34:12 (13)36:06 (13)37:28 (14)38:47 (15)
OK Azimut105% (10)108% (12)145% (21)134% (19)106% (11)120% (17)150% (18)90% (3)109% (11)105% (12)
14Ema Fuchsova39:51+09:5705:48 (8)15:45 (17)18:37 (15)23:33 (13)25:04 (10)28:32 (11)34:47 (14)36:54 (14)38:19 (16)39:51 (16)
KOS Tesla Brno100% (8)167% (28)99% (8)102% (9)94% (4)125% (19)160% (19)101% (6)113% (15)123% (26)
15Gaia Henry41:34+11:4007:12 (16)13:14 (12)17:19 (11)25:33 (18)27:27 (17)30:29 (17)36:48 (15)38:40 (15)40:00 (17)41:34 (17)
SSD-AŠZ GAJA124% (16)101% (6)141% (18)170% (25)118% (14)109% (11)161% (21)89% (1)107% (9)125% (27)
16Ellie Darlow42:25+12:3107:15 (17)16:19 (22)19:44 (21)25:34 (19)27:43 (19)31:33 (18)36:53 (16)39:48 (16)41:13 (18)42:25 (18)
Roxburgh Reivers125% (17)152% (23)118% (13)120% (14)133% (18)138% (23)136% (12)139% (20)113% (15)96% (5)
17Laura Venhauer44:51+14:5707:36 (18)15:52 (20)19:44 (21)25:27 (17)27:42 (18)31:42 (19)38:09 (17)41:21 (17)43:04 (19)44:51 (19)
OLC Union Viktring131% (18)139% (21)133% (16)118% (13)139% (21)144% (25)165% (22)152% (24)137% (24)143% (33)
18Lisa Rivetta45:55+16:0108:34 (24)14:31 (15)18:58 (17)28:17 (22)31:25 (22)34:36 (20)40:08 (19)42:24 (18)43:48 (20)45:55 (20)
Semiperdo Orienteering Maniago147% (24)100% (4)153% (24)192% (29)194% (32)114% (13)141% (16)108% (10)112% (13)169% (36)
19Lucia Rigoni46:09+16:1507:42 (20)15:48 (18)20:18 (22)28:14 (21)30:32 (21)35:16 (22)39:53 (18)42:41 (19)44:29 (21)46:09 (21)
G.S. Pavione132% (20)136% (20)155% (25)164% (24)142% (22)170% (31)118% (11)133% (18)144% (26)133% (30)
20Emma Rothauer47:48+17:5406:27 (13)16:18 (21)19:18 (18)24:27 (16)26:54 (16)29:56 (16)42:15 (22)45:06 (21)46:30 (22)47:48 (22)
ASKÖ Henndorf111% (13)166% (27)103% (10)106% (11)152% (25)109% (11)314% (33)136% (19)112% (13)104% (11)
21Eva Friedl48:07+18:1308:57 (25)17:23 (25)22:00 (24)28:26 (23)31:27 (23)35:45 (23)41:29 (20)44:31 (20)46:50 (23)48:07 (23)
HSV Pinkafeld154% (25)142% (22)159% (26)133% (16)187% (30)154% (28)146% (17)144% (22)185% (30)103% (10)
22Camilla Aigmüller48:22+18:2806:21 (12)14:00 (13)17:39 (13)24:07 (14)26:00 (15)29:15 (15)42:53 (23)45:31 (22)47:00 (24)48:22 (24)
SU Schöckl Graz109% (12)129% (18)126% (14)133% (18)116% (13)117% (15)348% (36)125% (16)119% (20)109% (15)
23Lilli Rinnerberger48:46+18:5207:01 (15)14:28 (14)19:33 (19)27:02 (20)29:25 (20)35:12 (21)41:56 (21)45:45 (23)47:23 (25)48:46 (25)
NOLV Team121% (15)125% (17)175% (28)154% (23)147% (23)208% (34)172% (24)182% (28)131% (23)111% (17)
24Amelie Stracke51:19+21:2507:48 (21)17:12 (24)21:05 (23)29:54 (25)32:41 (25)37:31 (25)44:00 (24)47:30 (24)49:40 (26)51:19 (26)
SU Schöckl Graz134% (21)158% (26)134% (17)182% (26)172% (26)174% (32)166% (23)167% (27)173% (29)132% (29)
25Hana Sedláčková55:27+25:3310:39 (30)19:53 (28)22:45 (26)29:31 (24)31:37 (24)36:28 (24)45:40 (25)48:15 (25)53:51 (27)55:27 (27)
KOS Tesla Brno183% (30)155% (24)99% (8)140% (21)130% (15)174% (33)235% (28)123% (15)448% (38)128% (28)
26Jana Močnik56:43+26:4911:26 (34)22:41 (32)26:50 (29)33:18 (28)35:03 (26)39:13 (26)50:00 (28)53:16 (27)55:11 (29)56:43 (28)
OK Azimut197% (34)189% (32)143% (19)133% (18)108% (12)150% (26)275% (32)156% (25)153% (27)123% (26)
27Elena Unegg57:04+27:1010:47 (32)22:02 (30)26:54 (30)36:29 (30)39:34 (29)43:34 (29)49:51 (27)53:13 (26)54:58 (28)57:04 (29)
SPORTUNION Klagenfurt185% (32)189% (32)168% (27)198% (30)191% (31)144% (25)160% (20)160% (26)140% (25)168% (35)
28Boróka Dankó60:19+30:2510:05 (27)16:46 (23)22:10 (25)35:48 (29)40:31 (31)43:55 (30)54:03 (29)56:45 (28)58:13 (30)60:19 (30)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület173% (27)112% (13)186% (30)281% (35)292% (38)122% (18)259% (29)129% (17)117% (18)168% (35)
29Špela Majdič66:31+36:3713:22 (36)20:32 (29)26:24 (28)32:34 (26)35:31 (27)39:16 (27)47:36 (26)63:57 (30)65:08 (31)66:31 (31)
OK Azimut230% (36)120% (16)202% (33)127% (15)182% (29)135% (22)213% (26)779% (38)95% (5)111% (17)
30Christiana Sendlhofer66:53+36:5910:10 (28)19:33 (27)23:57 (27)32:48 (27)35:39 (28)40:22 (28)56:52 (30)61:53 (29)65:12 (32)66:53 (32)
SPORTUNION Klagenfurt175% (28)158% (25)152% (23)182% (28)176% (27)169% (29)421% (38)239% (30)265% (35)135% (31)
31Lara Höhenberger67:28+37:3409:13 (26)19:28 (26)29:37 (32)42:48 (32)46:02 (32)50:16 (32)59:24 (31)63:58 (31)66:03 (33)67:28 (33)
ASKÖ Henndorf158% (26)172% (29)350% (37)272% (33)200% (33)152% (27)233% (27)217% (29)167% (28)113% (18)
32Boglárka Dankó70:01+40:0707:40 (19)28:16 (36)33:44 (34)49:34 (34)51:16 (33)54:35 (33)59:56 (32)66:54 (33)68:30 (34)70:01 (34)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület132% (19)346% (38)189% (32)326% (38)105% (10)119% (16)137% (13)332% (35)128% (21)121% (24)
33Annika Winkler70:54+41:0012:00 (35)22:38 (31)27:49 (31)36:39 (31)39:36 (30)44:20 (31)60:50 (33)65:52 (32)69:10 (35)70:54 (35)
SPORTUNION Klagenfurt206% (35)179% (30)179% (29)182% (27)182% (29)170% (31)421% (38)240% (31)264% (34)139% (32)
34Diana Veres76:00+46:0613:45 (37)34:20 (38)39:47 (37)55:38 (38)57:20 (37)60:33 (34)66:01 (34)72:51 (34)74:29 (36)76:00 (36)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület236% (37)346% (37)188% (31)327% (39)105% (10)116% (14)140% (15)325% (34)131% (23)121% (24)
35Tonija Čibej84:45+54:5110:25 (29)24:05 (33)33:42 (33)47:45 (33)52:59 (34)60:47 (35)71:07 (35)77:05 (35)81:43 (37)84:45 (37)
Planinsko Društvo Ajdovščina179% (29)230% (33)332% (36)290% (37)324% (39)280% (36)264% (30)284% (33)371% (36)243% (38)
36Nikolina Ugrin86:26+56:3211:12 (33)27:14 (34)37:54 (36)50:33 (35)54:13 (35)62:20 (36)75:19 (37)82:20 (37)84:57 (38)86:26 (38)
OK Tivoli193% (33)269% (35)368% (38)261% (32)227% (35)292% (39)331% (35)334% (36)209% (31)119% (22)
37Agnes Remec88:19+58:2510:42 (31)28:02 (35)37:36 (35)51:37 (36)56:54 (36)64:43 (37)75:05 (36)80:58 (36)85:41 (39)88:19 (39)
Planinsko Društvo Ajdovščina184% (31)291% (36)330% (35)289% (36)327% (40)281% (37)265% (31)280% (32)377% (37)211% (37)
38Mojca Kunc90:23+60:2915:10 (39)31:11 (37)41:53 (38)54:31 (37)58:15 (38)66:15 (38)79:13 (38)86:15 (38)88:54 (40)90:23 (40)
OK Tivoli261% (39)269% (34)369% (39)260% (31)231% (36)287% (38)331% (34)335% (37)212% (33)119% (22)
Maja Nikołajuk+-30:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Bolesławianka0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Wiktoria Kulka+-30:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
UKS "Orientpark.pl" Iwiny0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Neža Štor125:58+96:0414:46 (38) (N/A) (N/A)73:37 (39)77:47 (39)84:27 (39) (N/A) (N/A)120:02 (2)125:58 (2)
Planinsko Društvo Ajdovščina254% (38)0% (N/A)0% (N/A)1518% (40)258% (37)240% (35)0% (N/A)0% (N/A)9603% (40)475% (40)
Kaja Fučka121:59+92:0539:29 (40)62:52 (39)69:07 (39)82:31 (40)85:54 (40) (N/A) (N/A) (N/A)116:04 (1)121:59 (1)
Planinsko Društvo Ajdovščina679% (40)393% (39)216% (34)276% (34)209% (34)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)9285% (39)473% (39)
Doubravka Procházková+-30:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
KOS Tesla Brno0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Dorja Salopek+-30:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Ris Delnice0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Josefine Erhard+-30:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ASKÖ Henndorf0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Anna Dobrovolna+-30:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
KOS Tesla Brno0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Karolína Rychlá+-30:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
KOS TJ Lokomotiva Krnov0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Karolína Stryková+-30:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Klub vytrvalostních sportů Šumperk0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Melissa Drobić+-30:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Kapela0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Wanda Kovač+-30:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Kapela0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Tanja Peinsith+-30:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SU Schöckl Graz0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Maja Nikołajuk+-30:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
UKS "Orientpark.pl" Iwiny0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)