Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 7. 3. 2020
Kategorija: W18

NIme / klubČasZaostanekS-9797-8686-4444-7171-5252-5454-5656-5858-9393-8989-7878-7575-9494-6666-4040-F
1Katja Babič44:49+00:0006:06 (1)08:19 (1)09:26 (1)15:27 (1)17:04 (1)20:14 (1)21:51 (1)25:31 (1)29:09 (1)31:03 (1)32:51 (1)36:08 (1)38:26 (1)42:40 (1)43:43 (1)44:49 (1)
Orientacijski klub Komenda06:06 (1)02:13 (1)01:07 (1)06:01 (1)01:37 (1)03:10 (17)01:37 (1)03:40 (1)03:38 (1)01:54 (1)01:48 (3)03:17 (1)02:18 (1)04:14 (5)01:03 (1)01:06 (1)
2Emma Bednarikova51:03+06:1407:11 (6)10:13 (6)11:33 (4)18:44 (3)20:43 (3)22:44 (2)25:12 (3)30:11 (3)33:57 (2)36:27 (2)38:11 (2)41:49 (2)44:29 (2)48:50 (2)49:56 (2)51:03 (2)
TJ Spartak 1. Brnenska07:11 (6)03:02 (4)01:20 (3)07:11 (5)01:59 (5)02:01 (2)02:28 (14)04:59 (6)03:46 (2)02:30 (3)01:44 (2)03:38 (3)02:40 (7)04:21 (7)01:06 (3)01:07 (2)
3Katka Blazkova51:54+07:0506:42 (3)09:57 (3)11:27 (3)18:30 (2)20:29 (2)22:45 (3)25:10 (2)30:07 (2)34:29 (3)36:57 (3)39:24 (3)43:05 (3)45:34 (3)49:33 (3)50:41 (3)51:54 (3)
SOS Jindřichův Hradec06:42 (3)03:15 (12)01:30 (8)07:03 (2)01:59 (5)02:16 (8)02:25 (13)04:57 (5)04:22 (8)02:28 (2)02:27 (22)03:41 (5)02:29 (3)03:59 (2)01:08 (4)01:13 (10)
4Tamara Miklušová52:14+07:2506:15 (2)09:06 (2)10:17 (2)19:24 (7)21:28 (6)23:53 (4)26:24 (6)31:03 (5)35:31 (5)38:14 (5)39:50 (5)43:20 (4)45:48 (4)49:45 (4)51:02 (4)52:14 (4)
TJ Rapid Bratislava06:15 (2)02:51 (3)01:11 (2)09:07 (20)02:04 (9)02:25 (13)02:31 (16)04:39 (4)04:28 (9)02:43 (12)01:36 (1)03:30 (2)02:28 (2)03:57 (1)01:17 (10)01:12 (8)
5Zsófia Nagy53:29+08:4007:02 (5)10:08 (5)11:38 (5)19:00 (4)22:12 (8)24:02 (8)26:10 (5)30:41 (4)34:57 (4)37:36 (4)39:33 (4)43:25 (5)46:09 (5)50:56 (5)52:15 (5)53:29 (5)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület07:02 (5)03:06 (8)01:30 (8)07:22 (8)03:12 (21)01:50 (1)02:08 (5)04:31 (3)04:16 (4)02:39 (9)01:57 (5)03:52 (9)02:44 (8)04:47 (14)01:19 (14)01:14 (11)
6Karolina Hovorakova54:15+09:2607:25 (10)10:40 (9)12:27 (9)19:32 (8)21:15 (4)24:00 (6)26:05 (4)31:49 (7)36:24 (7)39:05 (6)41:20 (6)45:02 (6)47:38 (6)52:01 (6)53:05 (6)54:15 (6)
TJ Spartak 1. Brnenska07:25 (10)03:15 (12)01:47 (14)07:05 (4)01:43 (2)02:45 (16)02:05 (3)05:44 (14)04:35 (11)02:41 (10)02:15 (16)03:42 (6)02:36 (5)04:23 (8)01:04 (2)01:10 (5)
7Flora Aigmüller56:46+11:5707:16 (8)10:38 (8)12:04 (7)19:22 (6)21:20 (5)24:01 (7)27:00 (9)31:17 (6)35:56 (6)39:13 (7)41:36 (7)46:03 (7)49:14 (7)53:57 (8)55:19 (7)56:46 (7)
SU Schöckl Graz07:16 (8)03:22 (14)01:26 (4)07:18 (7)01:58 (3)02:41 (15)02:59 (23)04:17 (2)04:39 (14)03:17 (19)02:23 (19)04:27 (16)03:11 (18)04:43 (13)01:22 (19)01:27 (21)
8Tina Kern56:57+12:0807:12 (7)10:54 (10)12:30 (11)20:17 (9)22:18 (9)24:35 (9)26:59 (8)32:28 (9)37:29 (9)40:37 (8)42:39 (8)46:51 (8)49:29 (8)53:41 (7)55:31 (8)56:57 (8)
Orientacijski klub Komenda07:12 (7)03:42 (17)01:36 (10)07:47 (11)02:01 (6)02:17 (10)02:24 (12)05:29 (9)05:01 (15)03:08 (16)02:02 (7)04:12 (11)02:38 (6)04:12 (4)01:50 (23)01:26 (20)
9Giulia Rigoni57:49+13:0008:26 (16)11:56 (15)13:37 (14)22:08 (14)24:33 (12)26:55 (12)29:11 (11)34:41 (11)39:02 (10)41:57 (11)44:08 (10)47:53 (9)50:42 (9)55:00 (9)56:31 (9)57:49 (9)
G.S. Pavione08:26 (16)03:30 (15)01:41 (12)08:31 (16)02:25 (17)02:22 (12)02:16 (9)05:30 (11)04:21 (7)02:55 (15)02:11 (12)03:45 (7)02:49 (13)04:18 (6)01:31 (22)01:18 (14)
10Kateřina Kosobudová59:15+14:2607:57 (12)15:05 (23)17:00 (23)24:39 (22)26:42 (20)28:50 (18)31:01 (15)36:11 (14)40:32 (13)43:03 (13)45:16 (13)49:16 (11)51:46 (10)56:44 (10)58:05 (10)59:15 (10)
Jihočeši & Tretra Praha (CZE)07:57 (12)07:08 (24)01:55 (16)07:39 (10)02:03 (8)02:08 (3)02:11 (6)05:10 (7)04:21 (7)02:31 (5)02:13 (15)04:00 (10)02:30 (4)04:58 (16)01:21 (15)01:10 (5)
11Ana Pia Pogačar59:34+14:4508:00 (13)11:40 (14)14:01 (15)22:01 (12)24:26 (11)26:56 (13)29:35 (13)35:05 (13)40:36 (14)43:11 (14)45:17 (14)48:58 (10)51:53 (11)56:52 (11)58:10 (11)59:34 (11)
Orientacijski klub Komenda08:00 (13)03:40 (16)02:21 (23)08:00 (14)02:25 (17)02:30 (14)02:39 (20)05:30 (11)05:31 (18)02:35 (7)02:06 (10)03:41 (5)02:55 (14)04:59 (18)01:18 (11)01:24 (19)
12Giulia Dissette59:36+14:4707:54 (11)10:59 (11)12:28 (10)20:27 (10)22:45 (10)26:50 (10)28:58 (10)34:14 (10)39:49 (12)42:59 (12)45:02 (12)49:39 (13)52:27 (12)57:06 (12)58:18 (12)59:36 (12)
A.S.D. Orienteering Club appennino07:54 (11)03:05 (7)01:29 (5)07:59 (13)02:18 (11)04:05 (20)02:08 (5)05:16 (8)05:35 (20)03:10 (17)02:03 (8)04:37 (17)02:48 (12)04:39 (12)01:12 (6)01:18 (14)
13Klara Barnatova59:47+14:5806:55 (4)09:59 (4)12:07 (8)21:05 (11)25:11 (15)27:31 (14)29:44 (14)36:18 (15)40:38 (15)43:23 (15)45:21 (15)49:41 (14)52:46 (13)57:21 (13)58:34 (13)59:47 (13)
SK Zabovresky Brno06:55 (4)03:04 (5)02:08 (19)08:58 (19)04:06 (24)02:20 (11)02:13 (7)06:34 (20)04:20 (5)02:45 (13)01:58 (6)04:20 (14)03:05 (16)04:35 (10)01:13 (7)01:13 (10)
14Ema Marková60:14+15:2507:18 (9)10:30 (7)12:00 (6)19:12 (5)21:45 (7)23:56 (5)26:26 (7)32:04 (8)36:40 (8)41:55 (10)44:08 (10)49:26 (12)52:50 (14)57:49 (14)59:04 (14)60:14 (14)
SKI-OB Sternberk07:18 (9)03:12 (9)01:30 (8)07:12 (6)02:33 (19)02:11 (6)02:30 (15)05:38 (13)04:36 (12)05:15 (24)02:13 (15)05:18 (21)03:24 (20)04:59 (18)01:15 (9)01:10 (5)
15Teja Tušar61:41+16:5208:12 (14)11:34 (13)13:33 (13)22:08 (14)24:41 (13)26:52 (11)29:13 (12)35:00 (12)39:13 (11)41:46 (9)44:12 (11)50:24 (15)53:29 (15)58:49 (15)60:17 (15)61:41 (15)
OK Azimut08:12 (14)03:22 (14)01:59 (17)08:35 (17)02:33 (19)02:11 (6)02:21 (11)05:47 (15)04:13 (3)02:33 (6)02:26 (21)06:12 (23)03:05 (16)05:20 (20)01:28 (20)01:24 (19)
16Tamara Kálmán62:57+18:0809:20 (21)12:35 (17)14:41 (17)24:13 (19)26:23 (19)28:36 (16)31:21 (18)37:54 (19)43:43 (19)46:25 (18)48:47 (19)53:04 (18)55:52 (17)60:03 (16)61:22 (16)62:57 (16)
Budapesti Egyetemi Atlétikai Club09:20 (21)03:15 (12)02:06 (18)09:32 (22)02:10 (10)02:13 (7)02:45 (22)06:33 (19)05:49 (21)02:42 (11)02:22 (18)04:17 (13)02:48 (12)04:11 (3)01:19 (14)01:35 (24)
17Lucie Šafaříková65:18+20:2910:07 (23)13:12 (19)15:26 (19)22:31 (15)24:54 (14)28:36 (16)31:21 (18)37:53 (18)42:28 (17)45:57 (17)48:15 (17)52:32 (17)55:20 (16)62:45 (17)64:07 (18)65:18 (17)
Jihočeši & Tretra Praha (CZE)10:07 (23)03:05 (7)02:14 (21)07:05 (4)02:23 (15)03:42 (19)02:45 (22)06:32 (18)04:35 (11)03:29 (21)02:18 (17)04:17 (13)02:48 (12)07:25 (24)01:22 (19)01:11 (6)
18Zala Serženta Seljak65:19+20:3008:16 (15)15:01 (22)16:40 (22)24:28 (20)27:03 (22)31:44 (22)34:02 (22)39:37 (21)45:34 (21)49:19 (21)51:28 (21)55:17 (20)58:03 (19)62:55 (19)64:07 (18)65:19 (18)
OK Azimut08:16 (15)06:45 (23)01:39 (11)07:48 (12)02:35 (20)04:41 (22)02:18 (10)05:35 (12)05:57 (22)03:45 (22)02:09 (11)03:49 (8)02:46 (9)04:52 (15)01:12 (6)01:12 (8)
19Rebeka Zagyva65:45+20:5609:51 (22)13:41 (20)15:30 (20)22:55 (16)25:18 (16)28:49 (17)31:03 (16)37:52 (17)43:16 (18)46:28 (19)48:21 (18)53:57 (19)57:48 (18)62:52 (18)64:23 (19)65:45 (19)
Szegedi Vasutas SE09:51 (22)03:50 (19)01:49 (15)07:25 (9)02:23 (15)03:31 (18)02:14 (8)06:49 (22)05:24 (17)03:12 (18)01:53 (4)05:36 (22)03:51 (21)05:04 (19)01:31 (22)01:22 (17)
20Nika Ravnikar65:50+21:0109:20 (21)14:00 (21)15:35 (21)24:50 (23)26:53 (21)29:10 (19)31:46 (19)37:35 (16)42:14 (16)44:53 (16)47:23 (16)51:48 (16)58:40 (20)63:16 (20)64:31 (20)65:50 (20)
Orientacijski klub Komenda09:20 (21)04:40 (21)01:35 (9)09:15 (21)02:03 (8)02:17 (10)02:36 (18)05:49 (16)04:39 (14)02:39 (9)02:30 (24)04:25 (15)06:52 (24)04:36 (11)01:15 (9)01:19 (15)
21Paula Pavlin67:57+23:0809:14 (19)12:57 (18)15:22 (18)23:47 (18)26:07 (18)31:19 (21)33:55 (21)40:31 (22)47:28 (22)50:20 (22)52:44 (22)57:31 (22)60:40 (22)65:15 (21)66:37 (21)67:57 (21)
OK Vihor09:14 (19)03:43 (18)02:25 (24)08:25 (15)02:20 (12)05:12 (23)02:36 (18)06:36 (21)06:57 (23)02:52 (14)02:24 (20)04:47 (18)03:09 (17)04:35 (10)01:22 (19)01:20 (16)
22Hannah Winkler68:53+24:0408:32 (17)11:18 (12)13:32 (12)24:31 (21)27:50 (23)30:01 (20)32:40 (20)38:59 (20)44:13 (20)46:44 (20)49:12 (20)55:45 (21)60:39 (21)66:01 (22)67:20 (22)68:53 (22)
SU Schöckl Graz08:32 (17)02:46 (2)02:14 (21)10:59 (23)03:19 (22)02:11 (6)02:39 (20)06:19 (17)05:14 (16)02:31 (5)02:28 (23)06:33 (24)04:54 (23)05:22 (21)01:19 (14)01:33 (23)
23Éva Sigmond74:06+29:1708:38 (18)12:30 (16)14:12 (16)22:59 (17)25:21 (17)33:16 (23)35:21 (23)45:05 (23)50:37 (23)53:57 (23)56:10 (23)61:24 (23)64:40 (23)71:28 (23)72:50 (23)74:06 (23)
Szegedi Vasutas SE08:38 (18)03:52 (20)01:42 (13)08:47 (18)02:22 (13)07:55 (24)02:05 (3)09:44 (24)05:32 (19)03:20 (20)02:13 (15)05:14 (20)03:16 (19)06:48 (22)01:22 (19)01:16 (12)
24Anja Škarabot83:56+39:0710:36 (24)15:18 (24)17:34 (24)28:37 (24)32:20 (24)36:41 (24)39:53 (24)49:37 (24)58:29 (24)62:17 (24)64:23 (24)69:34 (24)73:36 (24)80:32 (24)82:26 (24)83:56 (24)
Orientacijski Klub Polaris10:36 (24)04:42 (22)02:16 (22)11:03 (24)03:43 (23)04:21 (21)03:12 (24)09:44 (24)08:52 (24)03:48 (23)02:06 (10)05:11 (19)04:02 (22)06:56 (23)01:54 (24)01:30 (22)
Giulia Gambini+-45:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Italia National Team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Annarita Scalzotto+-45:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Italia National Team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Dorka Várvölgyi+-45:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Pécsi Vasutas SK00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Maya Kastner+-45:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Naturfreunde Wien - Orienteering-Team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)