Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - 5. dan - srednja

Nagy & Nagy k.d., Velika Planina, 28. 7. 2010
Kategorija: M12

NIme / klubČasZaostanekS-6060-5656-6161-5757-5858-6262-5959-100100-F
1Guilhem Elias16:40+00:0002:05 (2)06:46 (3)08:48 (1)10:04 (2)11:48 (1)14:22 (1)15:21 (1)16:03 (1)16:40 (1)
ACA02:05 (2)04:41 (5)02:02 (2)01:16 (2)01:44 (2)02:34 (1)00:59 (2)00:42 (3)00:37 (5)
2Nik Schneider18:59+02:1902:07 (4)06:45 (2)08:49 (2)10:20 (3)12:47 (3)16:19 (2)17:31 (3)18:20 (3)18:59 (3)
zelg02:07 (4)04:38 (4)02:04 (3)01:31 (9)02:27 (9)03:32 (9)01:12 (7)00:49 (8)00:39 (9)
3Martin Roudný20:16+03:3602:57 (9)07:16 (5)09:47 (3)12:42 (6)14:20 (4)18:00 (3)18:58 (4)19:38 (4)20:16 (4)
OK Lokomotiva Pardubice02:57 (9)04:19 (2)02:31 (11)02:55 (16)01:38 (1)03:40 (11)00:58 (1)00:40 (2)00:38 (6)
4Mikuláš Jirka21:07+04:2702:07 (4)09:33 (9)11:09 (6)12:21 (5)14:27 (5)18:14 (4)19:30 (5)20:22 (5)21:07 (5)
KOB ZPV Prostejov02:07 (4)07:26 (12)01:36 (1)01:12 (1)02:06 (6)03:47 (13)01:16 (8)00:52 (12)00:45 (15)
5Maxime Roche21:50+05:1003:13 (10)09:25 (8)11:36 (8)12:54 (8)15:33 (7)19:02 (6)20:27 (6)21:13 (6)21:50 (6)
Club des Sports de Montagne de03:13 (10)06:12 (8)02:11 (5)01:18 (4)02:39 (11)03:29 (6)01:25 (10)00:46 (6)00:37 (5)
6Adrien Pichard22:27+05:4702:28 (6)08:30 (6)10:53 (5)12:43 (7)15:54 (9)19:25 (7)20:56 (7)21:46 (7)22:27 (7)
Club des Sports de Montagne de02:28 (6)06:02 (7)02:23 (9)01:50 (12)03:11 (16)03:31 (8)01:31 (12)00:50 (9)00:41 (12)
7Thomas Letoublon22:36+05:5607:05 (14)10:09 (10)12:30 (9)13:59 (10)16:13 (10)19:58 (8)21:06 (8)21:52 (8)22:36 (8)
ASO07:05 (14)03:04 (1)02:21 (8)01:29 (7)02:14 (7)03:45 (12)01:08 (5)00:46 (6)00:44 (14)
8Jules Radisson22:49+06:0902:49 (7)09:15 (7)11:35 (7)12:56 (9)15:36 (8)18:36 (5)21:19 (9)22:10 (9)22:49 (9)
Groupe Ligue Rhone Alpes02:49 (7)06:26 (9)02:20 (7)01:21 (5)02:40 (12)03:00 (3)02:43 (16)00:51 (10)00:39 (9)
9Fouillade Etienne23:53+07:1302:14 (5)07:00 (4)10:20 (4)11:53 (4)15:02 (6)20:21 (9)22:09 (10)23:12 (10)23:53 (10)
Azimut Orientation Castres02:14 (5)04:46 (6)03:20 (15)01:33 (10)03:09 (15)05:19 (16)01:48 (15)01:03 (16)00:41 (12)
10Gaspard Astrade24:54+08:1404:13 (13)11:12 (11)13:30 (10)14:59 (11)17:33 (11)21:41 (10)23:21 (11)24:13 (11)24:54 (11)
ECHO73 CHAMBERY04:13 (13)06:59 (11)02:18 (6)01:29 (7)02:34 (10)04:08 (14)01:40 (14)00:52 (12)00:41 (12)
11Mads Skaug26:16+09:3603:55 (12)14:43 (13)17:08 (11)18:38 (12)20:43 (12)23:48 (11)24:54 (12)25:42 (12)26:16 (12)
OK PAN Aarhus03:55 (12)10:48 (14)02:25 (10)01:30 (8)02:05 (5)03:05 (4)01:06 (3)00:48 (7)00:34 (1)
12Manuel Parrilla Lahoz29:04+12:2412:18 (15)16:45 (14)18:50 (12)20:08 (13)23:03 (13)26:25 (12)27:44 (13)28:29 (13)29:04 (13)
Adolince Sevilla12:18 (15)04:27 (3)02:05 (4)01:18 (4)02:55 (14)03:22 (5)01:19 (9)00:45 (4)00:35 (2)
13Anders Johan Rogne30:18+13:3802:00 (1)17:00 (15)19:52 (13)22:33 (14)24:22 (14)27:53 (13)29:00 (14)29:39 (14)30:18 (14)
Nittedal Orientering02:00 (1)15:00 (15)02:52 (13)02:41 (15)01:49 (3)03:31 (8)01:07 (4)00:39 (1)00:39 (9)
14Andrin Wey32:53+16:1303:55 (12)13:03 (12)23:19 (14)24:58 (15)27:01 (15)29:48 (14)31:00 (15)32:16 (15)32:53 (15)
OLV Baselland03:55 (12)09:08 (13)10:16 (16)01:39 (11)02:03 (4)02:47 (2)01:12 (7)01:16 (17)00:37 (5)
15Lucien Pichard35:49+19:0902:53 (8)21:16 (16)24:30 (15)26:36 (16)29:01 (16)32:40 (15)34:09 (16)35:03 (16)35:49 (16)
Club des Sports de Montagne de02:53 (8)18:23 (16)03:14 (14)02:06 (13)02:25 (8)03:39 (10)01:29 (11)00:54 (14)00:46 (16)
Matias Salonen18:04+01:24----- (N/A)06:39 (1)----- (N/A)09:51 (1)12:32 (2)----- (N/A)16:29 (2)17:22 (2)18:04 (2)
Rajamäen Rykmentti00:00 (N/A)06:39 (10)00:00 (N/A)09:51 (17)02:41 (13)00:00 (N/A)16:29 (17)00:53 (13)00:42 (13)
Václav Roudný39:58+23:18----- (N/A)23:23 (17)26:15 (16)28:26 (17)32:25 (17)36:43 (16)38:15 (17)39:11 (17)39:58 (17)
OK Lokomotiva Pardubice00:00 (N/A)23:23 (17)02:52 (13)02:11 (14)03:59 (17)04:18 (15)01:32 (13)00:56 (15)00:47 (17)