Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - 5. dan - srednja

Nagy & Nagy k.d., Velika Planina, 28. 7. 2010
Kategorija: W65

NIme / klubČasZaostanekS-8181-5151-7777-7575-6969-7373-F
1Bjorg Kocbach32:54+00:0008:47 (5)12:55 (1)18:49 (2)23:00 (1)26:29 (2)30:27 (2)32:54 (2)
Bergens TF08:47 (5)04:08 (2)05:54 (8)04:11 (2)03:29 (2)03:58 (1)02:27 (4)
2Liz Mulder37:24+04:3013:40 (12)17:38 (10)21:27 (6)25:35 (4)28:48 (3)35:08 (3)37:24 (3)
OLG Goldau13:40 (12)03:58 (1)03:49 (1)04:08 (1)03:13 (1)06:20 (5)02:16 (2)
3Rigmor Schou37:40+04:4610:41 (10)15:14 (6)19:10 (3)25:59 (5)29:53 (6)35:13 (4)37:40 (4)
Mariager Fjord OK10:41 (10)04:33 (3)03:56 (2)06:49 (11)03:54 (3)05:20 (2)02:27 (4)
4Jutta Renger39:27+06:3307:39 (1)13:41 (2)18:33 (1)25:19 (3)29:35 (4)36:16 (5)39:27 (5)
Heeressportverein07:39 (1)06:02 (6)04:52 (4)06:46 (9)04:16 (4)06:41 (6)03:11 (6)
5Maira Liepa39:51+06:5708:24 (3)14:33 (4)19:44 (4)25:18 (2)29:53 (6)36:35 (6)39:51 (6)
Auseklis IK08:24 (3)06:09 (7)05:11 (5)05:34 (6)04:35 (6)06:42 (7)03:16 (7)
6Ellen Thomsen42:00+09:0607:58 (2)14:28 (3)20:16 (5)27:05 (6)32:19 (7)38:22 (7)42:00 (7)
Hjoerring OK, Vendelboerne07:58 (2)06:30 (9)05:48 (7)06:49 (11)05:14 (9)06:03 (3)03:38 (11)
7Gunnel Lindeman43:32+10:3813:18 (11)18:59 (12)24:30 (11)29:58 (9)34:16 (10)40:35 (8)43:32 (8)
HS-Malmi13:18 (11)05:41 (5)05:31 (6)05:28 (5)04:18 (5)06:19 (4)02:57 (5)
8Annamaria Abram44:44+11:5008:53 (6)16:28 (7)22:56 (7)27:57 (7)34:13 (8)41:09 (9)44:44 (9)
Orienteering Crea Rossa A.S.D.08:53 (6)07:35 (11)06:28 (9)05:01 (4)06:16 (12)06:56 (9)03:35 (9)
9Lisl Rass45:05+12:1109:21 (8)17:10 (9)23:41 (8)29:29 (8)34:15 (9)41:28 (10)45:05 (10)
Individuals/No club09:21 (8)07:49 (12)06:31 (10)05:48 (7)04:46 (7)07:13 (10)03:37 (10)
10Maria Laj - Bellotti47:22+14:2808:33 (4)14:48 (5)23:52 (9)30:05 (10)35:59 (12)43:40 (11)47:22 (11)
Orientalp - Societa romana ori08:33 (4)06:15 (8)09:04 (13)06:13 (8)05:54 (11)07:41 (11)03:42 (12)
11Vaira Černiševa48:26+15:3215:25 (13)20:53 (13)25:41 (12)30:09 (11)35:36 (11)46:23 (12)48:26 (12)
OK Ziemelkurzeme15:25 (13)05:28 (4)04:48 (3)04:28 (3)05:27 (10)10:47 (14)02:03 (1)
12Paula Kyyrönen51:59+19:0508:58 (7)17:05 (8)24:10 (10)35:15 (12)40:27 (13)48:31 (13)51:59 (13)
Rajamäen Rykmentti08:58 (7)08:07 (13)07:05 (11)11:05 (14)05:12 (8)08:04 (12)03:28 (8)
13Ulla Valnert54:45+21:5110:33 (9)17:49 (11)29:46 (13)36:36 (13)43:42 (14)50:27 (14)54:45 (14)
OK-73 Gladsaxe10:33 (9)07:16 (10)11:57 (14)06:50 (12)07:06 (14)06:45 (8)04:18 (13)
14Varvara Tsodikova1:15:46+42:5231:02 (14)39:46 (14)47:00 (14)54:19 (14)1:01:04 (1)1:09:47 (1)1:15:46 (1)
Ukrainka31:02 (14)08:44 (14)07:14 (12)07:19 (13)06:45 (13)08:43 (13)05:59 (14)