Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

ZL 13 kvalifikacije (sobota, 10. 1. 2015)

Organizator: Orientacijski klub Komenda
Kraj: Komenda
Tip: regionalna
Razdalja: srednja

Rezultati
Rezultati: stran
Analiza vmesnih časov (SB): povezava

Startna lista: povezava
Razpis: povezava

Karta: Osnovna šola Moste

Standard: ŠOT
št. karte: 38
Lastnik: Orientacijski klub Komenda
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Mile Stevanović
Merilo: 1:1000
Stanje: 2012
Površina: 0.019km2

Download karte: PDF (0kB)

Karta je bila doslej uporabljena:




Rezultati / 2021

junij

sobota, 19. 6. 2021
Klubsko prvenstvo OK SG - duatlon - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec
četrtek, 17. 6. 2021
TB Kranjska Gora - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kranjska Gora
sreda, 16. 6. 2021
Prvenstvo Univerze v Ljubljani - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rožnik, Ljubljana
sobota, 12. 6. 2021
DP gluhih in naglušnih - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
sreda, 9. 6. 2021
terenske vaje kartografija - srednja
UL FGG
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 6. 6. 2021
Klubsko prvenstvo OK Komenda in OK Polaris - O duatlon - srednja
Orientacijski klub Polaris in Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Podutik
nedelja, 6. 6. 2021
Klubsko prvenstvo OK Komenda in OK Polaris - Otek - srednja
Orientacijski klub Polaris in Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Podutik

maj

nedelja, 30. 5. 2021
DP štafete - štafeta
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rakitna
sobota, 29. 5. 2021
DP dolge proge - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kamnik pod Krimom - Preserje
sobota, 22. 5. 2021
MTBO 2021 - DP srednje - MTBO SOL 3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
nedelja, 16. 5. 2021
SG MTBO 2021 - DP dolge - MTBO SOL 2 - dolga
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Slovenj Gradec
sobota, 15. 5. 2021
SG MTBO 2021 - DP šprint - MTBO SOL 1 - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 8. 5. 2021
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Naklo (Okroglo)

april

petek, 30. 4. 2021
(Korona) OLP3 (od 6. 4.) - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 25. 4. 2021
TK Lokve - T5 - srednja
Team Slovenia
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Nemci
nedelja, 18. 4. 2021
(Korona) OLP 2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dole
nedelja, 18. 4. 2021
Rak TrailO 2021 - 2. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Rakov Škocjan
sobota, 17. 4. 2021
SOL 2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hleviše
sobota, 17. 4. 2021
Rak TrailO 2021 - 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rakov Škocjan
ponedeljek, 12. 4. 2021
(Korona) OLP 1 - srednja
Karin Pust, Timotej Šuc - OK Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vodice

marec

sobota, 27. 3. 2021
DP ultralong - ultra dolga
OK Slovenske Konjice on Šofjaloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Škofja Loka
petek, 26. 3. 2021
(Korona) ZL10 - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vrhnika
nedelja, 21. 3. 2021
(Korona) ZL11 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
sobota, 13. 3. 2021
(Korona) ZL7 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Toško čelo
sobota, 13. 3. 2021
DP PreO 2021 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lipica
ponedeljek, 8. 3. 2021
(Korona) ZL8 - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Mislinja
ponedeljek, 8. 3. 2021
(Korona) ZL9 - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Medvode

februar

nedelja, 28. 2. 2021
(Korona) ZL6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Planina pri Cerknem
sobota, 27. 2. 2021
Državno prvenstvo 2020 na dolgih progah za mladinske in članske kategorije - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Križ
nedelja, 21. 2. 2021
(Korona) ZL3 - srednja
Davor Pobega (OK Tivoli) in Marko Dudić (OK Slovenj Gradec)
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana - Vrhovci
nedelja, 21. 2. 2021
TK Kras - T5 - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pliskovica
nedelja, 14. 2. 2021
(Korona) ZL2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Godovič
nedelja, 14. 2. 2021
(Korona) ZL4 - srednja
Lara in Matic
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komeraški boršt - Podgorje
nedelja, 14. 2. 2021
(Korona) ZL5 - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

januar

sobota, 30. 1. 2021
SkiO DP in SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Vojsko
torek, 19. 1. 2021
Državno nočno Ski-O - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hotedršica
nedelja, 17. 1. 2021
(Korona) ZL1 - srednja
OK 46
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Veliki Ločnik
sobota, 16. 1. 2021
SkiO DP in SOL 3 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Jezersko

Leto: 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781 | 1779 | 0

Pomlad prihaja! Vse klube in ostale organizatorje vabimo, da prijavijo svoje predloge za letošnjo (Korona) OLP (trening tekme z objavo rezultatov). 

Koledar | ZL 2021 | OLP 2021

ZL 2021