Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Cerkno Cup, DAN 1 (petek, 22. 7. 2016)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Kalce
Tip: mednarodna
Razdalja: srednja

Rezultati
Rezultati: stran
Analiza vmesnih časov (SB): povezava

Razpis: povezava
WWW: http://www.cerkno-cup.com
E-mail: info@cerkno-cup.com

Karta: Kalce

Standard: ISOM
št. karte: 273
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Matjaž Štanfel
Merilo: 1:7500
Stanje: IV.2015
Površina: 0.77km2

reambulirana in dpolnjena maj 2016: Matjaž Štanfel


Karta je bila doslej uporabljena:




Rezultati / 2020

maj

nedelja, 24. 5. 2020
Trening po vzorcu ZL: Končno! - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Podboršt

marec

nedelja, 8. 3. 2020
SPOL 2 - Lipica TrailO - DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lipica
sobota, 7. 3. 2020
SOL 1 - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lipica
sobota, 7. 3. 2020
SPOL 1 - Lipica TrailO - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lokev
nedelja, 1. 3. 2020
ZL 13 Cik-cak - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zalštad

februar

sobota, 29. 2. 2020
DP ski-o - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla
sobota, 1. 2. 2020
ZL12 score - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trebenče

januar

nedelja, 26. 1. 2020
SSOL 2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vipavski Križ
nedelja, 19. 1. 2020
ZL11 - srednja
Gaja orienteering
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Padriče-Gropada
nedelja, 12. 1. 2020
ZL 10 - tek za soteskarjem in tek po spominu - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Šiška, Ljubljana
sobota, 11. 1. 2020
ZL 9 - klasika - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda - Križ
sobota, 11. 1. 2020
Test 1 - 3000m - drugo
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 5. 1. 2020
ZL 8 - rogaining - ultra dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Škofja Loka
sobota, 4. 1. 2020
ZL7 - Novoletne štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno

Leto: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781 | 0

Pridite na stalne proge OZS. Poberi čimveč KT na progah in se poteguj za bogato nagrado. Tekmovanje se prične 15.05.2019 in traja do 15.07.2019. Naj zmaga najvztrajnejši:)

SEEOC 2018