Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

ZL 7, JVP (nedelja, 20. 12. 2015)

Organizator: Orientacijski klub Brežice
Kraj: Brežice
Tip: regionalna
Razdalja: drugo

Rezultati
Rezultati: stran

Razpis: povezava
E-mail: jpiltaver@gmail.com

Karta: Šentvid

Standard: ISOM
št. karte: 29
Lastnik: Orientacijski klub Brežice
Lokacija: Geopedia
Avtorji: István Földi, Bojan Jevševar
Merilo: 1:10000
Stanje: VIII. 1994
Površina: 4.19km2

Bolj ali manj strma pobočja severno od istoimenskega vrha in nekoliko manj strmi in tipično kraški predeli zahodno in južno od omenjenega vrha. Precejšen del karte zajema vinograde in odprte površine.

Karta je bila doslej uporabljena:




Rezultati / 2020

marec

nedelja, 8. 3. 2020
SPOL 2 - Lipica TrailO - DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lipica
sobota, 7. 3. 2020
SOL 1 - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lipica
sobota, 7. 3. 2020
SPOL 1 - Lipica TrailO - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lokev
nedelja, 1. 3. 2020
ZL 13 Cik-cak - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zalštad

februar

sobota, 29. 2. 2020
DP ski-o - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla
sobota, 1. 2. 2020
ZL12 score - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trebenče

januar

nedelja, 26. 1. 2020
SSOL 2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vipavski Križ
nedelja, 19. 1. 2020
ZL11 - srednja
Gaja orienteering
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Padriče-Gropada
nedelja, 12. 1. 2020
ZL 10 - tek za soteskarjem in tek po spominu - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Šiška, Ljubljana
sobota, 11. 1. 2020
ZL 9 - klasika - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda - Križ
sobota, 11. 1. 2020
Test 1 - 3000m - drugo
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 5. 1. 2020
ZL 8 - rogaining - ultra dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Škofja Loka
sobota, 4. 1. 2020
ZL7 - Novoletne štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno

Leto: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781 | 0

Pridite na stalne proge OZS. Poberi čimveč KT na progah in se poteguj za bogato nagrado. Tekmovanje se prične 15.05.2019 in traja do 15.07.2019. Naj zmaga najvztrajnejši:)

SEEOC 2018