Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

12.-13.3. Lipica Open TrailO - PreO & TempO (sobota, 12. 3. 2016)

Organizator: Orientacijski klub Trzin
Kraj: Lipica
Tip: SOL
Razdalja: PreO

Rezultati
Rezultati: povezava
Vmesni časi: povezava

Skupni rezultati: povezava

Lipica Open TrailO 2016

Kraj / Place: Lipica (link )

Datum / Date: 12. - 13. 3. 2016 / March 12th - 13th, 2016

Tekmovanje / Competition: PreO + TempO (Slovenian PreO League 2016)

Organizator / Organizer: OK Trzin

Traser / Course planner: Krešo Keresteš

Karta / Map: nova karta, 1:4.000, plastnice na 2 metra, ISSOM / new map, 1:4,000, contour interval: 2 metres, ISSOM

Kategorije / Classes: TrailO-Elite, TrailO-A

Prijave / Entries: Orienteeringonline.net do 5. marca. / Orienteeringonline.net until March 5th.

Startnina / Entry fees:

10 EUR na tekmovanje / 10 EUR per competition.

Startnina za prijave po roku bodo 50% višje. / Entry fees for entries after deadline will be 50% higher.

Proge / Courses:

PreO (sobota) - _ kontrol (Elite) in _ kontrol (A) z 2 časovnima kontrolama na eni postaji / PreO (Saturday) - _ controls (Elite) and _ controls (A) with 2 time controls at one station

Invalidom na invalidskih vozičkih priporočamo spremljevalce - na poti je nekaj kratkih vzponov. / Assistants are recommended to wheelchair user - some short climbs on the path.

V kategoriji A ni Z kontrol, kot tudi ni Z kontrol na časovnih kontrolah. V kategoriji Elite so Z kontrole od najbližje zastavice oddaljene 4 metre ali več ali so na drugem objektu ali so na istem objektu, vendar za vsaj 135° iz smeri. / There is no Z controls in A class as there is no Z controls at timed controls. In Elite class the distance between Z controls to the closest flag is bigger than 4 metres or they are on the other feature or they are on the same feature, but for at least 135° out of direction.

Čas tekmovalcev na preO progi je omejen: _ min (Elite) in _ min. (A) / Time of competitors on the course is limited: _ min (Elite) and _ min (A).

TempO (nedelja) - _ postaj s _ kontrolami; proga je enaka za obe kategoriji. To pomeni, da bodo Z kontrole za obe kategoriji in da je čas omejen na vsaki postaji max. _ sek. / TempO (Sunday) - _ stations with _ controls; course is the same for both classes. This means that there will be Z controls in both classes and that time on each sation is limited to max. _ sec.

Tekmovalni center / Competition centre: Tekmovalni center je na začetku Gozdne učne poti Josefa Ressla in se nahaja 350 m od parkirišča pred Hotelom Klub v Lipici (hotel je zaprt). Pot do tekmovalnega centra bo označena od križišča v Lipici. / Competition centre will be at the beginning of Educational path of Josef Ressel. It is 350 m away from the parking place in front of Hotel Klub in Lipica. The way to the competition centre will be marked from the road junction in Lipica.

WC / Toilettes: WC je na voljo v Hotelu Maestoso. / Toilettes are available in the Hotel Maestoso.

Start / Start: Start je pri tekmovalnem centru. Štartne liste ne bo. Štartate lahko poljubno med 14. in 16. uro v soboto in med 13. in 14.30 uro v nedeljo. / The start is near competition centre. There will not be any start list. You can start freely on Saturday between 2.00 and 4.00 pm and on Sunday between 1.00 and 2.30 pm.

Razglasitev rezultatov / Prize giving ceremony: Samo v nedeljo. Predvideno takoj, ko bo to mogoče oz. okoli 16.00. / On Sunday only. Scheduled as soon as possible what is around 4.00 pm.

Nagrade / Prizes: praktične nagrade za najboljše tri v kategoriji po dveh dneh. / Practical prizes for the best in each class after two days.

Prenočišča / Accommodation: preverite informacije na spletni strani Lipica Open, tekmovanja v OT / check the info at the Lipica Open website, FootO event (link)

Informacije / Information: kreso.kerestes@gmail.com



Razpis: povezava
WWW: http://www.oktrzin-klub.si/sl/lipica-trailo.html
E-mail: kreso.kerestes@gmail.com

Karta: Lipica

Standard: ISSOM-PreO
št. karte: 320
Lastnik: Orientacijski klub Trzin
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Krešo Kereteš
Merilo: 1:4000
Stanje: III.2015
Površina: 0.265km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Rezultati / 2019

december

sobota, 7. 12. 2019
SSOL 1 - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

november

nedelja, 24. 11. 2019
ZL2 - Trofeja Rimskega zidu - srednja
Urša & Matjaž
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Logatec
sobota, 23. 11. 2019
ZL/DP Sprint (MŽ21, M35) - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Mengeš
sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Duplek v Slovenskih goricah

oktober

nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Koper
nedelja, 13. 10. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
sobota, 12. 10. 2019
DP dolge, SOL - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pohorje
četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Maribor

september

nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Menina planina
sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Menina planina
nedelja, 15. 9. 2019
OLP4 KP OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

četrtek, 12. 9. 2019
Prvenstvo osnovnih in srednjih šol MO Ljubljane v športni orientaciji - posamično - sprint - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Stiška vas
nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kladje

avgust

sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
sobota, 24. 8. 2019
Trening tekma - TK Bohinj - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Gozdna šola Bohinj
nedelja, 11. 8. 2019
Cerkno Cup - DAN 3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lome
sobota, 10. 8. 2019
Cerkno Cup - DAN 2 - SOL 6 in WRE - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kladje
petek, 9. 8. 2019
Cerkno Cup - DAN 1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rupe

junij

nedelja, 2. 6. 2019
DP sprint, SSOL 6 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Mengeš

maj

nedelja, 26. 5. 2019
JVP2019 SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Brežice
sreda, 15. 5. 2019
Državno univerzitetno prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rožnik, Ljubljana
nedelja, 12. 5. 2019
SSOL 4 - sprint
Planinsko društvo Tolmin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin
sreda, 8. 5. 2019
terensko delo Bohinj - srednja
FGG
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bohinj
nedelja, 5. 5. 2019
SGMTBO 2019 - WRE & WMS - dolga
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Slovenj Gradec
sobota, 4. 5. 2019
SGMTBO 2019 - WRE & WMS - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 4. 5. 2019
OLP2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Predgriže
petek, 3. 5. 2019
OLP 1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

april

petek, 19. 4. 2019
Ekipno prvenstva osnovnih in srednjih šol Ljubljane v orientacijskem teku - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tivoli, Ljubljana
sobota, 13. 4. 2019
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hleviše

marec

nedelja, 31. 3. 2019
SOL 3, Pokal treh dežel 2. dan- dolge, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Komenda
sobota, 30. 3. 2019
SOL 2, Pokal treh dežel 1.dan - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Crngrob
nedelja, 17. 3. 2019
SPOL 3 - Lipica TrailO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lokev
sobota, 16. 3. 2019
ZL18 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
sobota, 16. 3. 2019
SPOL 2 - Lipica TrailO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lipica
nedelja, 10. 3. 2019
SOL 1 - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lipica
nedelja, 3. 3. 2019
SSOL 3 - E1 - sprint
FISO FVG
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Gorica
nedelja, 3. 3. 2019
SSOL 3 - E2 - sprint
FISO FVG
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

nedelja, 3. 3. 2019
SSOL 3 - sprint
FISO FGV
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Gorica

februar

nedelja, 17. 2. 2019
ZL16 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 16. 2. 2019
SKI O DP in SOL - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rateče
sobota, 16. 2. 2019
SkiO prvenstvo Italije - srednja
FISO
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Sappada
nedelja, 3. 2. 2019
Italian style O-race ZL15 - srednja
Orienteering Trieste, UWCAD, Cai XXX ottobre
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Duino - Villaggio del Pescatore

januar

sobota, 26. 1. 2019
ZL14 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vodice
nedelja, 20. 1. 2019
SSOL 2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vipava
sobota, 12. 1. 2019
Tek za soteskarjem (ZL12) - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
sobota, 5. 1. 2019
ZL11 - simplicity - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij


Leto: 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781 | 0

Pridite na stalne proge OZS. Poberi čimveč KT na progah in se poteguj za bogato nagrado. Tekmovanje se prične 15.05.2019 in traja do 15.07.2019. Naj zmaga najvztrajnejši:)

SEEOC 2018