Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Craft
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

JV Pokal, SOL6 (sobota, 23. 10. 2004)

Organizator: Orientacijski klub Brežice
Kraj:
Tip: SOL
Razdalja: dolga

Rezultati
Rezultati: povezava

Razpis: povezava

Karta: Črna Mlaka

Standard: ISOM
št. karte: 33
Lastnik: Orientacijski klub Brežice
Avtorji: Tomislav Kaniški
Merilo: 1:15000
Izdelano: IV. 1995
Površina: 6.98km2

Sistem grebenov in dolin z bolj ali manj strmimi pobočji. Osrednji del bolj uravnanega sveta prerašča akacijeva goščava. Nekateri deli so težje prehodni zaradi podrasti. Nekoliko pomanjšana karta je bila delno obnovljena leta 2004.


Karta je bila doslej uporabljena:




Rezultati / 2014

julij

nedelja, 20. 7. 2014
Cerkno Cup - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lome
sobota, 19. 7. 2014
Cerkno Cup - WRE in SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lome
sobota, 19. 7. 2014
Cerkno Cup, sprint - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Idrija
petek, 18. 7. 2014
Cerkno Cup - 1. dan - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dole nad Idrijo
četrtek, 17. 7. 2014
Cerkno Cup - uradni trening - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Godovič

junij

nedelja, 29. 6. 2014
Coppa Italia TrailO - Alpe Adria Cup, 2. dan - PreO
Or. Swallows Noale
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cansiglio, Italija
nedelja, 29. 6. 2014
Alpe Adria Cup (middle) - srednja
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 28. 6. 2014
EYOC 2014 (relay) - štafeta
Makedonska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

sobota, 28. 6. 2014
Coppa Italia TrailO - Alpe Adria Cup, 1. dan - PreO
Or. Swallows Noale
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cansiglio, Italija
sobota, 28. 6. 2014
Alpe Adria Cup (sprint) - sprint
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 28. 6. 2014
Alpe Adria Cup (štafete) - štafeta
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

petek, 27. 6. 2014
EYOC 2014 (long) - dolga
Makedonska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

petek, 27. 6. 2014
Alpe Adria Cup (long) - dolga
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

četrtek, 26. 6. 2014
EYOC 2014 (sprint) - sprint
Makedonska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Strumica
nedelja, 22. 6. 2014
Slovenia in 3 days, DP šprint - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Ljubljana
sobota, 21. 6. 2014
Memorial 7. gbr. "Puma" - PreO
OK Međimurje
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lužec, Hrvaška
sobota, 21. 6. 2014
Slovenia in 3 days - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Dobeno
petek, 20. 6. 2014
Slovenia in 3 days / Pokal Slovenije - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
petek, 20. 6. 2014
Pokal Slovenije - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

nedelja, 15. 6. 2014
Sprint+Micro Sprint Rozna Dolina - sprint
Manuel Jurado
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 14. 6. 2014
OLP 6 - srednja
Janko Lapajne
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 8. 6. 2014
OLP 5 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Jure Zmrzlikar
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Hotedrščica
sobota, 7. 6. 2014
OLP 7 - srednja
Igor Bončina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Poljana nad Škofjo Loko
nedelja, 1. 6. 2014
Coppa Italia TrailO - PreO
ASD Erebus
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Asiago - Gallio, Italija

maj

sreda, 28. 5. 2014
Orientacijski tek Srednjih šol Mestne občine Ljubljana - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
torek, 27. 5. 2014
Orientacijski tek Osnovnih šol Mestne Občine Ljubljana - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 25. 5. 2014
KP OK Komenda - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
sobota, 24. 5. 2014
TempO Črni vrh - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni vrh nad Cerknim
sobota, 24. 5. 2014
OLP 4 - srednja
Aleš Poljanšek in Joško Jazbar
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

torek, 13. 5. 2014
Promocijsko tekmovanje TempO na OŠ Kašelj - TempO
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 11. 5. 2014
Testiranje 3k - sprint
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 11. 5. 2014
Sprint trening - sprint
AOK Gotska & Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 11. 5. 2014
Florijanov sejem - OT sprint in TempO Trzin - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Trzin
sobota, 10. 5. 2014
11. Bob Rock pokal, MTB-O in orientacijski duatlon s premorom - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 10. 5. 2014
11. Bob Rock pokal, Sprint prvenstvo Štajerske (AUT) orientacijski duatlon s premorom - sprint
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Maribor
četrtek, 8. 5. 2014
Študentsko DP, Prvenstvo Univerze v Ljubljani - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaFotogalerija
Ljubljana, Novi trg
sobota, 3. 5. 2014
OLP 3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

april

sobota, 26. 4. 2014
OLP 2 - EYOC trening - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
petek, 18. 4. 2014
OLP 1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ajdovščina
sreda, 16. 4. 2014
ETOC - EP TempO, finale - PreO
Portugalska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Palmela, Portugalska
torek, 15. 4. 2014
ETOC - EP PreO, 2. dan - PreO
Portugalska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Palmela, Portugalska
ponedeljek, 14. 4. 2014
ETOC - EP PreO, 1. dan - PreO
Portugalska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Palmela, Portugalska
nedelja, 13. 4. 2014
ETOC - EP TempO, kvalifikacije - TempO
Portugalska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Palmela, Portugalska
nedelja, 13. 4. 2014
Prvenstvo notranjske - SOL 3 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dobravlje na Krasu
nedelja, 6. 4. 2014
SOL 2 - srednja
AŠZ Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Mavhinje

marec

nedelja, 16. 3. 2014
ZL 17 - zaključek lige - srednja
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
OŠ Dobravlje
nedelja, 9. 3. 2014
Lipica Open SOL1 - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lipica
nedelja, 9. 3. 2014
Lipica Open PreO, 2. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Dutovlje
sobota, 8. 3. 2014
Lipica Open - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 8. 3. 2014
Lipica Open TempO, 1. dan - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Vilenica

februar

nedelja, 23. 2. 2014
Coppa Italia TrailO - PreO
ASD Padova
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Padova, Italija

januar

nedelja, 26. 1. 2014
ZL 14, MB liga, Hoče pri Mariboru - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maribor
sobota, 18. 1. 2014
ZL 13 - Orientacist leta - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaFotogalerija
Ljubljana
nedelja, 12. 1. 2014
ZL 12 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 5. 1. 2014
ZL 11 - srednja
SSD Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Gropada
sobota, 4. 1. 2014
ZL 10 - veseli spomin - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij


Leto: 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 0

Seznam OLP tekem/treningov.

Cerkno Cup 2014Obnovimo gozd