Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

JV Pokal, SOL6 (sobota, 23. 10. 2004)

Organizator: Orientacijski klub Brežice
Kraj:
Tip: SOL
Razdalja: dolga

Rezultati
Rezultati: povezava

Razpis: povezava

Karta: Črna Mlaka

Standard: ISOM
št. karte: 33
Lastnik: Orientacijski klub Brežice
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Tomislav Kaniški, Bojan Jevševar
Merilo: 1:15000
Stanje: IV. 1995
Površina: 6.98km2

Sistem grebenov in dolin z bolj ali manj strmimi pobočji. Osrednji del bolj uravnanega sveta prerašča akacijeva goščava. Nekateri deli so težje prehodni zaradi podrasti. Nekoliko pomanjšana karta je bila delno obnovljena leta 2004.

Karta je bila doslej uporabljena:




Rezultati / 2017

september

sobota, 23. 9. 2017
OLP6 - ultra dolga
OK Azimut, PD Ajdovščina, ZTS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Otlica
nedelja, 17. 9. 2017
Jesensko O-srečanje - SPOL 7 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Toško Čelo
sobota, 16. 9. 2017
Jesensko O-srečanje - DP PreO, SOL 6 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Toško Čelo
četrtek, 14. 9. 2017
Odprto prvenstvo MOL v orientacijskem teku za osnovne in srednje šole - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 10. 9. 2017
DP sprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Celje
sobota, 9. 9. 2017
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zgornji Podvin

avgust

sobota, 26. 8. 2017
Bohinjski 3kotnik - srednja
OK Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bohinj, gozdna šola
sreda, 2. 8. 2017
Bubo Cup 2. dan - srednja
Ursus Outdoor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cres
torek, 1. 8. 2017
Bubo Cup 1. dan - srednja
Ursus Outdoor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cres

julij

petek, 28. 7. 2017
OO Cup 5.dan - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana - Rakitna
četrtek, 27. 7. 2017
OO Cup 4.dan - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana - Rakitna
sreda, 26. 7. 2017
OO Cup 3.dan - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana - Rakitna
torek, 25. 7. 2017
OO Cup 2.dan - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana - Rakitna
ponedeljek, 24. 7. 2017
OO Cup 1.dan - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana - Rakitna
nedelja, 2. 7. 2017
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno

junij

nedelja, 25. 6. 2017
Kamniška Bistrica TrailO - SPOL 5 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Kamniška Bistrica
sobota, 24. 6. 2017
Kamniška Bistrica TrailO - SPOL 4 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Kamniška Bistrica
nedelja, 18. 6. 2017
SOL 6, WRE, AA - dolga
OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rašica
sobota, 17. 6. 2017
WRE, AA srednje - srednja
OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kalce
sobota, 17. 6. 2017
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tivoli, Ljubljana
petek, 16. 6. 2017
AA, štafeta - štafeta
OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerklje
nedelja, 11. 6. 2017
OLP3, Soča Outdoor - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin
sobota, 10. 6. 2017
SSOL3, Soča Outdoor - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin
torek, 6. 6. 2017
Alpe Adria - trening dan - srednja
Mladinska/članska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 3. 6. 2017
OLP2 - KP OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hleviše, Idrija

maj

sobota, 27. 5. 2017
Klubsko prvenstvo OK Komenda - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
četrtek, 25. 5. 2017
Terenske vaje - srednja
UL FGG
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 21. 5. 2017
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lome
sobota, 20. 5. 2017
SOL 5, DP dolge - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lome
četrtek, 18. 5. 2017
Študentsko prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kodeljevo, Ljubljana
nedelja, 7. 5. 2017
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Prenje

april

četrtek, 27. 4. 2017
ISF World School Orienteering Championships - srednja
ISF / FISO
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ficuzza, Sicilija
torek, 25. 4. 2017
ISF World School Orienteering Championships - štafeta
ISF / FISO
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Palermo, Sicilija
ponedeljek, 24. 4. 2017
ISF World School Orienteering Championships - dolga
ISF / FISO
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ficuzza, Sicilija
ponedeljek, 17. 4. 2017
Easter4 - 4. dan - srednja
Društvo za razvoj orientacijskega teka
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ajdovščina
nedelja, 16. 4. 2017
Easter4 - 3. dan - dolga
Društvo za razvoj orientacijskega teka
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrušica - Podgrad
sobota, 15. 4. 2017
Easter4 - 2. dan - srednja
Društvo za razvoj orientacijskega teka
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrušica - Podgrad
petek, 14. 4. 2017
Easter4 - 1. dan - sprint
Društvo za razvoj orientacijskega teka
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Koper
nedelja, 9. 4. 2017
SG MTBO 2017 - DP Srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 8. 4. 2017
SG MTBO 2017 - Šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 8. 4. 2017
SOL 3 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Crngrob
nedelja, 2. 4. 2017
SOL 2, DP ultra dolge - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrastovec

marec

nedelja, 26. 3. 2017
OLP1 - one-man relay - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 19. 3. 2017
Lipica TrailO (PreO) - ECTO 2, CIS 2, SPOL 3 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lipica
sobota, 18. 3. 2017
Lipica TrailO (TempO) - ECTO 1, CIS 1, SPOL 1 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lipica
nedelja, 12. 3. 2017
SOL 1, Lipica Open - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Krajna vas
sobota, 4. 3. 2017
ZL 21 - finale - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Idrija

februar

nedelja, 19. 2. 2017
ZL 20 - Zimski kraški izziv - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rupe
nedelja, 12. 2. 2017
ZL 18 - srednja
ZTS TopoTim
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
sobota, 11. 2. 2017
ZL 17 Mobil-O - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Komenda
sreda, 8. 2. 2017
ZL 16 - Kulturno dolga - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubno
nedelja, 5. 2. 2017
ZL 15 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Podboršt

januar

sobota, 21. 1. 2017
DP SKIO, SKI SOL 1 in ZL - srednja
PD Ajdovščina in OK Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaSkupni rezultati
Hotedršica
nedelja, 15. 1. 2017
ZL 14 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Srednje Bitnje
petek, 13. 1. 2017
ZL 13 rojstnodnevna - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Ljubljana Koseze
nedelja, 8. 1. 2017
ZL 12 - Brez meja - srednja
AŠD Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 7. 1. 2017
ZL11 - knock out sprint - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij


Leto: 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 0

Izšel je nov e-priročnik za delo z mladimi: Igre orientacije. Priročnik je na voljo na tej povezavi, obsežno gradivo pa dobite tukaj. Avtor priročnika je Nejc Zorman.

Izdajo priročnika je omogočila Fundacija za šport v sodelovanju z Orientacijsko zvezo Slovenije.

SEEOC 2018