Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Naslednja aktivnost:
TK1 - Črni Vrh nad Idrijo, 29. - 31. 10.

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Craft
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Bob Rock, DP - srednje proge (sobota, 31. 3. 2007)

Organizator: Orientacijski klub Brežice
Kraj: Hoče
Tip: DP
Razdalja: srednja

Rezultati
Rezultati: povezava

Razpis: povezava

Karta: Hočki gozd

Standard: ISOM
št. karte: 17
Lastnik: Mariborski OK
Lokacija: Geopedia
Avtorji: István Földi, Boris Bauman, Bojan Jevševar, Irena Bravc
Merilo: 1:15000
Izdelano: V. 1991
Površina: 5.46km2

Precej raznolika karta. Od zamočvirjene ravnine, prek zlagoma se dvigajočih pobočij polnih jarkov, do strmih pobočij brez podrobnosti. In seveda vinogradov. Del karte je bil delno obnovljen in ponovno izdan leta 2007 (Hočki gozd, karta št. 164).

Karta je bila doslej uporabljena:




Rezultati / 2014

december

nedelja, 14. 12. 2014
ZL 8 - srednja
TOPO nadaljevanka
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Koseze
nedelja, 14. 12. 2014
ZL 8 nekateri vmesni - srednja
TOPO nadaljevanka
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 13. 12. 2014
ZL 7 - Pokal Podgorja - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
sobota, 6. 12. 2014
ZL 6 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Godovič

november

nedelja, 30. 11. 2014
Feud Cup, 2. dan - PreO
OK Orion
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Jastrebarsko, Hrvaška
sobota, 29. 11. 2014
Feud Cup, 1. dan - PreO
OK Orion
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Jastrebarsko, Hrvaška
sobota, 29. 11. 2014
ZL 5 - Praznovanje Polnoletnosti - srednja
Nuša Jeram
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Novi Svet
nedelja, 23. 11. 2014
ZL 4 - srednja
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kukanje
sobota, 22. 11. 2014
ZL 3 - Metuljček - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
nedelja, 16. 11. 2014
ZL 2 - Presenečenje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vranja Peč
sobota, 8. 11. 2014
ZL 1 - Klubsko prvenstvo OK Tivoli - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Ljubljana

oktober

petek, 31. 10. 2014
OLP - Zaključek - srednja
Mladinska reprezentanca OZS & OK Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sreda, 29. 10. 2014
TK1 - T1 - sledenje - srednja
Mladinska reprezentanca OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 19. 10. 2014
ECTO - Evropski pokal TrailO, 12. tekma - PreO
VAM, DOB, MFP
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dříteč, Češka
nedelja, 19. 10. 2014
Zaključek lige, DP šprint štefete - štafeta
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Koseze
sobota, 18. 10. 2014
ECTO - Evropski pokal PreO, 11. tekma - PreO
VAM, DOB, MFP
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Prachov, Češka
sobota, 18. 10. 2014
SOM 2014 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Dutovlje (pri OŠ)
nedelja, 12. 10. 2014
DP TempO - Jesensko O srečanje - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Domžale
nedelja, 5. 10. 2014
SOL 9, DP Srednje - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrastovec
četrtek, 2. 10. 2014
DP šolsko - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaSkupni rezultati
Ljubljana

september

nedelja, 28. 9. 2014
Vihor PreO Challenge, 2. dan - PreO
OK Vihor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zagreb, Hrvaška
sobota, 27. 9. 2014
Vihor PreO Challenge, 1. dan - PreO
OK Vihor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zagreb, Hrvaška
nedelja, 21. 9. 2014
DP štafete - štafeta
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolsti vrh
nedelja, 21. 9. 2014
DP PreO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolsti vrh
sobota, 20. 9. 2014
SOL 8, DP dolge - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolsti vrh
nedelja, 7. 9. 2014
SOL 7 - dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Jelovica

julij

ponedeljek, 28. 7. 2014
Bubo Cup TrailO, 3. dan - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lokve
nedelja, 27. 7. 2014
Bubo Cup TrailO, 2. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lokve
sobota, 26. 7. 2014
Bubo Cup TrailO, 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Mala lazna
nedelja, 20. 7. 2014
Cerkno Cup - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lome
sobota, 19. 7. 2014
Cerkno Cup - WRE in SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lome
sobota, 19. 7. 2014
Cerkno Cup, sprint - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Idrija
petek, 18. 7. 2014
Cerkno Cup - 1. dan - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dole nad Idrijo
četrtek, 17. 7. 2014
Cerkno Cup - uradni trening - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Godovič
petek, 11. 7. 2014
WTOC - SP PreO, 2. dan - PreO
Italijanska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Campomulo, Italija
sreda, 9. 7. 2014
WTOC - SP PreO, 1. dan - PreO
Italijanska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Luserna, Italija
ponedeljek, 7. 7. 2014
WTOC - SP TempO, kvalifikacije in finale - TempO
Italijanska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Levico, Italija

junij

nedelja, 29. 6. 2014
Coppa Italia TrailO - Alpe Adria Cup, 2. dan - PreO
Or. Swallows Noale
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cansiglio, Italija
nedelja, 29. 6. 2014
Alpe Adria Cup (middle) - srednja
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 28. 6. 2014
EYOC 2014 (relay) - štafeta
Makedonska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

sobota, 28. 6. 2014
Coppa Italia TrailO - Alpe Adria Cup, 1. dan - PreO
Or. Swallows Noale
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cansiglio, Italija
sobota, 28. 6. 2014
Alpe Adria Cup (sprint) - sprint
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 28. 6. 2014
Alpe Adria Cup (štafete) - štafeta
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

petek, 27. 6. 2014
EYOC 2014 (long) - dolga
Makedonska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

petek, 27. 6. 2014
Alpe Adria Cup (long) - dolga
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

četrtek, 26. 6. 2014
EYOC 2014 (sprint) - sprint
Makedonska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Strumica
nedelja, 22. 6. 2014
Slovenia in 3 days, DP šprint - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Ljubljana
sobota, 21. 6. 2014
Memorial 7. gbr. "Puma" - PreO
OK Međimurje
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lužec, Hrvaška
sobota, 21. 6. 2014
Slovenia in 3 days - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Dobeno
petek, 20. 6. 2014
Slovenia in 3 days / Pokal Slovenije - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
petek, 20. 6. 2014
Pokal Slovenije - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

nedelja, 15. 6. 2014
Sprint+Micro Sprint Rozna Dolina - sprint
Manuel Jurado
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 14. 6. 2014
OLP 6 - srednja
Janko Lapajne
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 8. 6. 2014
OLP 5 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Jure Zmrzlikar
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Hotedrščica
sobota, 7. 6. 2014
OLP 7 - srednja
Igor Bončina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Poljane nad Škofjo Loko
nedelja, 1. 6. 2014
Coppa Italia TrailO - PreO
ASD Erebus
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Asiago - Gallio, Italija

maj

sreda, 28. 5. 2014
Orientacijski tek Srednjih šol Mestne občine Ljubljana - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
torek, 27. 5. 2014
Orientacijski tek Osnovnih šol Mestne Občine Ljubljana - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 25. 5. 2014
KP OK Komenda - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
sobota, 24. 5. 2014
TempO Črni vrh - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni vrh nad Cerknim
sobota, 24. 5. 2014
OLP 4 - srednja
Aleš Poljanšek in Joško Jazbar
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

torek, 13. 5. 2014
Promocijsko tekmovanje TempO na OŠ Kašelj - TempO
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 11. 5. 2014
Testiranje 3k - sprint
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 11. 5. 2014
Sprint trening - sprint
AOK Gotska & Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 11. 5. 2014
Florijanov sejem - OT sprint in TempO Trzin - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Trzin
sobota, 10. 5. 2014
11. Bob Rock pokal, Sprint prvenstvo Štajerske (AUT) orientacijski duatlon s premorom - sprint
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Maribor
sobota, 10. 5. 2014
11. Bob Rock pokal, MTB-O in orientacijski duatlon s premorom - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

četrtek, 8. 5. 2014
Študentsko DP, Prvenstvo Univerze v Ljubljani - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaFotogalerija
Ljubljana, Novi trg
sobota, 3. 5. 2014
OLP 3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

april

sobota, 26. 4. 2014
OLP 2 - EYOC trening - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
petek, 18. 4. 2014
OLP 1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ajdovščina
sreda, 16. 4. 2014
ETOC - EP TempO, finale - PreO
Portugalska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Palmela, Portugalska
torek, 15. 4. 2014
ETOC - EP PreO, 2. dan - PreO
Portugalska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Palmela, Portugalska
ponedeljek, 14. 4. 2014
ETOC - EP PreO, 1. dan - PreO
Portugalska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Palmela, Portugalska
nedelja, 13. 4. 2014
ETOC - EP TempO, kvalifikacije - TempO
Portugalska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Palmela, Portugalska
nedelja, 13. 4. 2014
Prvenstvo notranjske - SOL 3 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dobravlje na Krasu
nedelja, 6. 4. 2014
SOL 2 - srednja
AŠZ Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Mavhinje

marec

nedelja, 16. 3. 2014
ZL 17 - zaključek lige - srednja
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
OŠ Dobravlje
nedelja, 9. 3. 2014
Lipica Open SOL1 - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lipica
nedelja, 9. 3. 2014
Lipica Open PreO, 2. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Dutovlje
sobota, 8. 3. 2014
Lipica Open - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 8. 3. 2014
Lipica Open TempO, 1. dan - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Vilenica

februar

nedelja, 23. 2. 2014
Coppa Italia TrailO - PreO
ASD Padova
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Padova, Italija

januar

nedelja, 26. 1. 2014
ZL 14, MB liga, Hoče pri Mariboru - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maribor
sobota, 18. 1. 2014
ZL 13 - Orientacist leta - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaFotogalerija
Ljubljana
nedelja, 12. 1. 2014
ZL 12 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 5. 1. 2014
ZL 11 - srednja
SSD Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Gropada
sobota, 4. 1. 2014
ZL 10 - veseli spomin - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij


Leto: 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 0

Seznam tekem ZL.
Seznam AOK Gotska treningov. 

Obnovimo gozd