Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

SOL 2 (nedelja, 9. 5. 1999)

Organizator: Mariborski OK
Kraj: Hoče
Tip: SOL
Razdalja: srednja

Rezultati
Rezultati: povezava

Razpis: povezava

Karta: Hočki gozd

Standard: ISOM
št. karte: 17
Lastnik: Mariborski orientacijski klub
Lokacija: Geopedia
Avtorji: István Földi, Boris Bauman, Bojan Jevševar, Irena Bravc
Merilo: 1:15000
Stanje: VI. 1991
Površina: 5.46km2

Precej raznolika karta. Od zamočvirjene ravnine, prek zlagoma se dvigajočih pobočij polnih jarkov, do strmih pobočij brez podrobnosti. In seveda vinogradov. Del karte je bil delno obnovljen in ponovno izdan leta 2007 (Hočki gozd, karta št. 164).

Karta je bila doslej uporabljena:




Rezultati / 2016

september

sobota, 24. 9. 2016
24.-25.9. JOS TempO & DP PreO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin & Kamniška Bistrica
petek, 23. 9. 2016
23.-25.9. - Alpe Adria 2016 - srednja
FISO FVG
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovensko-italijanska meja
nedelja, 18. 9. 2016
DP šprint - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Žiri
petek, 9. 9. 2016
Odprto prvenstvo MOL v orientacijskem teku za osnovne in srednje šole - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana

avgust

nedelja, 28. 8. 2016
Bohinjski 3-kotnik SOL 8 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Bohinj
četrtek, 4. 8. 2016
30.7. - 4.8. WUOC - srednja
HOF
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Miškolc

julij

nedelja, 31. 7. 2016
Black hole bike fest MTBO - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Mežica
nedelja, 24. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 3, SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Črni Vrh nad Idrijo
sobota, 23. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
petek, 22. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kalce
sobota, 9. 7. 2016
9.7-15.7 JWOC - srednja
Swiss Orienteering Federation
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Engadin

junij

četrtek, 30. 6. 2016
30.6.-3.7 EYOC - srednja
Polish Orienteering Association
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Jaroslaw
nedelja, 19. 6. 2016
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ig
sobota, 18. 6. 2016
MTB-O DP srednje, 5. pokal Idrije v orientaciji z gorskimi kolesi - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
sobota, 18. 6. 2016
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 12. 6. 2016
Klubsko prvenstvo OK Komenda, OLP 4 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zalog pri Cerkljah
sobota, 11. 6. 2016
11.-12.6. Menina TrailO - PreO & TempO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Menina planina
sobota, 4. 6. 2016
OLP3 - klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vojsko

maj

nedelja, 29. 5. 2016
Šprint SOL 4 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin
sobota, 28. 5. 2016
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin
sreda, 18. 5. 2016
Prvenstvo Univerze - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Golovec, Ljubljana
nedelja, 15. 5. 2016
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerklje
sobota, 14. 5. 2016
DP dolge, SOL 4 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komendska Dobrava
sreda, 11. 5. 2016
Ekipno prevenstvo OŠ in SŠ MOL - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 8. 5. 2016
Florijanov sejem - OT sprint + TempO - sprint
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin
sobota, 7. 5. 2016
OLP2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hleviše
sobota, 7. 5. 2016
TempO - Dan orientacijske teka - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

april

nedelja, 17. 4. 2016
SG MTBO 2016 - dolge proge - dolga
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Turiška vas
nedelja, 17. 4. 2016
DP ultra dolge proge (M/Ž21E), SOL 3 - dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bitnje, Kranj
sobota, 16. 4. 2016
SG MTBO 2016 - srednje proge - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Turiška vas
sobota, 9. 4. 2016
OLP1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 3. 4. 2016
SOL 2 - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Križ, Hrastovec

marec

ponedeljek, 28. 3. 2016
Easter4 4. etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 27. 3. 2016
Easter4 3. etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 26. 3. 2016
Easter4 2. etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

petek, 25. 3. 2016
Easter4 1. etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sreda, 16. 3. 2016
Lipica Open 2016 5.etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Povir
torek, 15. 3. 2016
Lipica Open 2016 4.etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Povir
ponedeljek, 14. 3. 2016
Lipica Open 2106 3.etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Krajna vas
nedelja, 13. 3. 2016
SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Veliki Dol
sobota, 12. 3. 2016
12.-13.3. Lipica Open TrailO - PreO & TempO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lipica
sobota, 12. 3. 2016
Lipica Open 2016 1.etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dobravlje

februar

nedelja, 28. 2. 2016
ZL 20 - zaključek - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
sobota, 27. 2. 2016
ZL 19 - orientacija na spomin - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Toško Čelo
nedelja, 21. 2. 2016
ZL 18 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ilirska Bistrica
sobota, 20. 2. 2016
ZL 17 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 13. 2. 2016
ZL 16 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
ponedeljek, 8. 2. 2016
ZL 15 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vrhnika
sobota, 6. 2. 2016
ZL 14 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

januar

nedelja, 31. 1. 2016
Šprint SOL 3 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ajdovščina
sobota, 23. 1. 2016
DP SKI O/ Ski SOL 2 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka
nedelja, 17. 1. 2016
ZL 13, Road to JWOC 2016 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 16. 1. 2016
ZL 12 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 10. 1. 2016
ZL 11 - srednja
SSD Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Padriče
nedelja, 3. 1. 2016
ZL 10, duatlon - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 2. 1. 2016
ZL 9 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij


Leto: 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 0

Izšel je nov e-priročnik za delo z mladimi: Igre orientacije. Priročnik je na voljo na tej povezavi, obsežno gradivo pa dobite tukaj. Avtor priročnika je Nejc Zorman.

Izdajo priročnika je omogočila Fundacija za šport v sodelovanju z Orientacijsko zvezo Slovenije.

Cerkno Cup 2016