Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Cerkno Cup - 2. dan, SOL 6 - dolga

Orientacijski klub Azimut, Godovič, 14. 8. 2010

MW10 (1.4km / 40m / 6KT)

1Jerneja Slapnik Anžur Orientacijski klub Komenda10:19+00:00
2Henar Bores Escudero Orientacion Rio Carrion13:37+03:18
3Zarja Dremel OK Trzin13:53+03:34
4Nika Poljanšek OK Azimut17:43+07:24
5Peter Zupan OK Polaris18:03+07:44
6Mateja Slapnik Anžur Orientacijski klub Komenda18:08+07:49
7Natalja Niggli Orientation Haut-Jura21:40+11:21
Neža Zupan OK PolarisMP+ --:--

M12 (1.6km / 60m / 6KT)

1Carl Carlsson Nyköpings OK12:28+00:00
2Jonáš Fencl KOB Pardubice13:31+01:03
3Florian Meier SSV Hallein-Neualm14:08+01:40
4Tobias Penzkofer SV Mietraching16:47+04:19
5Jan Šalamun OK Polaris17:03+04:35
6Gašper Petroviè OK Polaris19:21+06:53
7Gašper Rejec OK Azimut24:42+12:14
8Gal Petkovšek OK Azimut27:19+14:51
9Daniel Gotthardt HSV Spittal/Drau28:08+15:40
10Love Rasmussen Nyköpings OK1:05:40+53:12

M14 (1.9km / 60m / 8KT)

1Oliver Nilsson Nyköpings OK15:47+00:00
2Rafael Dobnik OLC Union Viktring17:03+01:16
3Jernej Rupnik OK Azimut24:22+08:35
4Korbinian Lange SV Mietraching30:52+15:05
5Felix Ausweger SSV Hallein-Neualm34:25+18:38
6Julian Höllbacher SSV Hallein-Neualm43:29+27:42

M16 (3.9km / 95m / 14KT)

1Daniel Nilsson Nyköpings OK41:41+00:00
2Ondrej Mokrý KOB Moira Brno47:24+05:43
3Didrik Hall Nyköpings OK1:02:40+20:59
4Nejc Kodriè OK Azimut1:08:08+26:27
5Thomas Polster HSV Spittal/Drau1:16:58+35:17
6Markus Penzkofer SV Mietraching1:21:27+39:46
7Matej Kebe OK Azimut2:15:38+93:57
8Matija Èelik OK Azimut2:26:21+104:40
Hugo Segerström Nyköpings OKMP+ --:--

M18 (4.5km / 100m / 14KT)

1Stanislav Mokrý KOB Moira Brno42:25+00:00
2Daniel Wejas Nyköpings OK46:06+03:41
3Andrej Borštnik OK Tivoli47:46+05:21
4Lennart Johansson Nyköpings OK49:22+06:57
5Anton Bergström Nyköpings OK57:59+15:34
6Kilian Mayer SSV Hallein-Neualm58:57+16:32
7Davor Kacin OK Azimut1:00:20+17:55
8Giacomo Nisi Corsaorientamento Club Roma1:06:52+24:27
9Mike Sintoni Corsaorientamento Club Roma1:08:53+26:28
10Lukas Kühne SV Mietraching1:10:50+28:25
11Tibor Mrak OK Azimut1:20:23+37:58
Simon Strömberg Nyköpings OKMP+ --:--

M20 (4.7km / 150m / 15KT)

1Christoffer Ekman Nyköpings OK52:52+00:00
2Henning Hall Nyköpings OK57:27+04:35
3Alex Blau SV Mietraching2:09:01+76:09

M21B (4.4km / 100m / 12KT)

1Valentin Eržen OK Azimut1:08:29+00:00
2Aleš Zupan OK Polaris1:15:11+06:42
3Vojko Kacin OK Azimut1:16:45+08:16
4Krešo Keresteš OK Trzin1:22:01+13:32
5Dragan Krivièiæ Individuals/No club1:24:53+16:24
6Bojan Dremel OK Trzin1:36:14+27:45
7Samo Vodopivec OK Azimut1:36:24+27:55
8Paolo Pizzamus SSD GAJA1:38:07+29:38
9Albino Campana ASCO Lugano1:46:37+38:08
10Samo Gjerek OK Perkmandeljc Trbovlje2:01:31+53:02
11Marko Germani SSD GAJA2:20:33+72:04
12Fiorenzo Ruzzier SSD GAJA2:48:03+99:34
Stašo Turk Škofjeloški orientacijski klubMP+ --:--

M21A (6.3km / 200m / 15KT)

1Herwig Allwinger OK Brežice1:20:08+00:00
2Miquel Marimon xinoxano1:30:57+10:49
3Jernej Zorman Orientacijski klub Komenda1:34:29+14:21
4Edoardo Cortellazzi CUS Parma Orienteering1:36:28+16:20
5Raül Porta xinoxano1:36:46+16:38
6Matjaž Koprivc OK Azimut1:53:47+33:39
7Massimo Brida CUS BOLOGNA1:57:55+37:47
8Primož Mikložiè OK Polaris2:00:48+40:40
9Franc Knap OK Azimut2:07:47+47:39
10Feike Alewijnse OK Trzin2:17:54+57:46

M21E (8.4km / 300m / 22KT)

1Flavio Poltéra Quack OK1:28:55+00:00
2Ctibor Sysel SK Praga1:33:12+04:17
3Tomáš Landovský SK Praga1:34:37+05:42
4Ralph Körner OLV Landshut1:41:35+12:40
5Takanori Arata Iruma-shi OLC1:44:01+15:06
6Takahisa Mizushima Iruma-shi OLC2:06:44+37:49
7Stefan Jeschke OLGruppe Ströck Wien2:14:46+45:51
8Martin Janda KOB Dobruška2:54:59+86:04

M35 (6.3km / 200m / 15KT)

1Janez Pretnar OK Azimut1:07:20+00:00
2Boris Bauman OK Brežice1:15:07+07:47
3Jurg Niggli Orientation Haut-Jura1:17:49+10:29
4Niklas Björkqvist Hämeenlinnan Suunnistajat1:17:58+10:38
5Gianluca Carbone AA Orienteering1:20:36+13:16
6Pavel Milan TJ Tesla Brno1:22:28+15:08
7Gregor Anderluh OK Polaris1:22:53+15:33
8Roland Vogl SV Mietraching1:31:51+24:31
9Miro Šalamun OK Polaris1:34:50+27:30
10Dušan Petroviè OK Polaris1:38:33+31:13
11Uroš Mazej OK Azimut1:41:37+34:17
12Alexander Zirnig SPORTUNION Klagenfurt1:46:48+39:28
13Janez Cimerman OK Azimut1:49:09+41:49
14Jan Mokrý KOB Moira Brno1:50:10+42:50
15Valter Foški OK Polaris2:00:54+53:34

M45 (4.7km / 150m / 15KT)

1Siegfried Opetnik HSV-BLEIBURG56:03+00:00
2Raimo Itkonen Suunta Jyväskylä56:15+00:12
3Klaus Krischan Krischan Ennstal1:04:03+08:00
4Per Carlsson Nyköpings OK1:06:23+10:20
5Peter Rasmussen Nyköpings OK1:06:33+10:30
6Josef Polster HSV Spittal/Drau1:08:49+12:46
7Johan Scherlin Nyköpings OK1:09:04+13:01
8Arne Nilsson Nyköpings OK1:09:15+13:12
9Günther Rosenkranz OL Andritz1:11:46+15:43
10Alois Mair Naturfreunde Linz1:12:42+16:39
11Jiøí Fencl KOB Pardubice1:13:57+17:54
12Göran Isaksson Nyköpings OK1:18:25+22:22
13Aleš Borštnik OK Tivoli1:22:01+25:58
14Christian Gotthardt HSV Spittal/Drau1:24:06+28:03
15Dalibor Radovan OK Polaris1:36:36+40:33
Nicolas Bores Calle Orientacion Rio CarrionMP+ --:--

M50 (4.5km / 100m / 14KT)

1Gila Poltéra Quack OK1:07:56+00:00
2Luca Battistoni Varese Orienteering1:20:28+12:32
3Roman Sladiè OK Perkmandeljc Trbovlje1:21:47+13:51
4Fulvio Pacor SSD GAJA1:30:57+23:01
5Horst Mayer SSV Hallein-Neualm1:31:26+23:30
Peter Waldron Norfolk OCMP+ --:--
Herbert Lippitsch HSV Spittal/DrauMP+ --:--

M55 (4.4km / 100m / 12KT)

1Günther Dobnik OLC Union Viktring1:11:34+00:00
2Vladimir Kopanicak ATU Kosice1:18:27+06:53
3Peter Lange SV Mietraching1:19:12+07:38
4Milan Henek RBK Blansko1:37:01+25:27
5Janko Lapajne OK Azimut1:44:47+33:13
6Roberto Odone VIVAIO1:47:05+35:31
7Èrtomir Knap OK Azimut1:48:45+37:11

M60 (3.9km / 95m / 14KT)

1Pentti Koponen Espoon Suunta1:45:39+00:00
Ezio Milizia ASD ACLI Unione LombardaMP+ --:--

W12 (1.6km / 60m / 6KT)

1Alva Rasmussen Nyköpings OK18:45+00:00
2Linnéa Nilsson Nyköpings OK22:49+04:04
3Nina Èrnigoj OK Azimut25:26+06:41

W14 (1.9km / 60m / 8KT)

1Amanda Scherlin Nyköpings OK18:49+00:00
2Helena Bastian SV Mietraching20:56+02:07
3Tereza Fenclová KOB Pardubice22:02+03:13
4Yara Bores Escudero Orientacion Rio Carrion22:15+03:26
5Hannah Kühne SV Mietraching23:51+05:02
6Linnéa Wejas Nyköpings OK23:57+05:08
7Andrea Gruber SV Mietraching24:31+05:42
8Amanda Delvén Nyköpings OK26:12+07:23
9Katjuša Poljanšek OK Azimut42:11+23:22

W16 (3.7km / 95m / 11KT)

1Rebecka Hylander Nyköpings OK52:06+00:00
2Tajda Foški OK Polaris1:12:24+20:18
3Louise Bergström Nyköpings OK1:16:20+24:14
4Ula Dremel OK Trzin1:19:54+27:48
5Julia Penzkofer SV Mietraching1:23:44+31:38
6Sofia Aldén Nyköpings OK1:26:17+34:11
7Daniela Gruber SV Mietraching1:29:43+37:37
Ronja De Boer Nyköpings OKDNF+ --:--

W18 (4.4km / 100m / 12KT)

1Ida Hylander Nyköpings OK51:25+00:00
2Anna Biller SV Mietraching57:52+06:27
3Klara Tollmar Nyköpings OK1:12:17+20:52
4Julia Scherlin Nyköpings OK1:34:57+43:32
5Ajda Lampe Orientacijski klub Komenda2:58:40+127:15

W20 (4.5km / 100m / 14KT)

1Kristin Hylander Nyköpings OK59:06+00:00
2Maria Lange SV Mietraching1:07:15+08:09
3Katarina Bremšak Orientacijski klub Komenda1:38:31+39:25
4Anja Johansson Nyköpings OK2:07:07+68:01

W21B (3.7km / 95m / 11KT)

1Melibea Quintana xinoxano1:07:50+00:00
2Lea Hladky Turk Škofjeloški orientacijski klub1:25:00+17:10
3Polona Zupan OK Polaris1:27:48+19:58
4Daria Niggli Orientation Haut-Jura1:28:37+20:47
5Martina Perani CUS BOLOGNA1:33:10+25:20
6Sandrina Illes Individuals/No club1:52:19+44:29
7Paola Spinelli SSD GAJA2:07:55+60:05
8Špela Zalaznik OK Polaris2:19:39+71:49
9Anna Modica CUS Parma Orienteering2:40:53+93:03
Adriana Donini SSD GAJAMP+ --:--

W21A (4.7km / 150m / 15KT)

1Sara Sambi CUS BOLOGNA1:14:06+00:00
2Naoko Shimura Iruma-shi OLC1:45:51+31:45
3Betlem Polo xinoxano1:57:01+42:55
4Urša Tomažin OK Azimut2:08:14+54:08

W21E (6.3km / 200m / 15KT)

1Mojca Flerin Orientacijski klub Komenda1:34:01+00:00
2Ana Pribakoviæ Borštnik OK Tivoli1:53:43+19:42
3Tanja Pretnar OK Azimut2:06:31+32:30
4Mojca Foški OK Polaris2:17:43+43:42
5Andreja Anžur Orientacijski klub Komenda2:19:41+45:40
6Suzana Drevenšek Orientacijski klub Komenda2:25:06+51:05
7Maja Štalekar OK Slovenj Gradec2:32:40+58:39

W35 (4.5km / 100m / 14KT)

1Helena Delvén Nyköpings OK1:28:47+00:00
2Jindriska Milanova TJ Tesla Brno2:00:07+31:20
3Mateja Keresteš OK Trzin3:07:28+98:41
4Irma Pretnar OK Azimut3:34:39+125:52

W45 (4.4km / 100m / 12KT)

1Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz1:13:19+00:00
2Daniela Putzu Varese Orienteering1:23:56+10:37
3Petra Lange SV Mietraching1:24:39+11:20
4Silvia Zemp Campana ASCO Lugano1:28:38+15:19
5Kayomi Watanabe Iruma-shi OLC2:07:57+54:38

W55 (3.9km / 95m / 14KT)

1Lucia Sacilotto ASD ACLI Unione Lombarda1:35:14+00:00
2Maia Camerini VIVAIO1:40:21+05:07
3Svatava Henkova RBK Blansko2:16:46+41:32

BEGINN (1.9km / 60m / 8KT)

1Markéta Fenclová KOB Pardubice26:16+00:00
2Carla Willfahrt SV Mietraching29:02+02:46
3Isac Antonacci Nyköpings OK31:55+05:39
4Maria Wejas Nyköpings OK38:14+11:58
Sašo Škvarè OK AzimutMP+ --:--