Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

ZL 17 Mobil-O (sobota, 11. 2. 2017)

Organizator: Orientacijski klub Komenda
Kraj: Komenda
Tip: regionalna
Razdalja: srednja

Rezultati
Rezultati: stran

Skupni rezultati: povezava

Startna lista: povezava
Razpis: povezava

Karta

Karta (še) ni v registru kart OZS: /



Rezultati / 2017

julij

nedelja, 2. 7. 2017
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno

junij

nedelja, 25. 6. 2017
Kamniška Bistrica TrailO - SPOL 5 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Kamniška Bistrica
sobota, 24. 6. 2017
Kamniška Bistrica TrailO - SPOL 4 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Kamniška Bistrica
nedelja, 18. 6. 2017
SOL 6, WRE, AA - dolga
OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rašica
sobota, 17. 6. 2017
WRE, AA srednje - srednja
OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kalce
sobota, 17. 6. 2017
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tivoli, Ljubljana
petek, 16. 6. 2017
AA, štafeta - štafeta
OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerklje
nedelja, 11. 6. 2017
OLP3, Soča Outdoor - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin
sobota, 10. 6. 2017
SSOL3, Soča Outdoor - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin
torek, 6. 6. 2017
Alpe Adria - trening dan - srednja
Mladinska/članska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 3. 6. 2017
OLP2 - KP OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hleviše, Idrija

maj

sobota, 27. 5. 2017
Klubsko prvenstvo OK Komenda - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
četrtek, 25. 5. 2017
Terenske vaje - srednja
UL FGG
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 21. 5. 2017
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lome
sobota, 20. 5. 2017
SOL 5, DP dolge - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lome
četrtek, 18. 5. 2017
Študentsko prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kodeljevo, Ljubljana
nedelja, 7. 5. 2017
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Prenje

april

četrtek, 27. 4. 2017
ISF World School Orienteering Championships - srednja
ISF / FISO
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ficuzza, Sicilija
torek, 25. 4. 2017
ISF World School Orienteering Championships - štafeta
ISF / FISO
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Palermo, Sicilija
ponedeljek, 24. 4. 2017
ISF World School Orienteering Championships - dolga
ISF / FISO
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ficuzza, Sicilija
ponedeljek, 17. 4. 2017
Easter4 - 4. dan - srednja
Društvo za razvoj orientacijskega teka
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ajdovščina
nedelja, 16. 4. 2017
Easter4 - 3. dan - dolga
Društvo za razvoj orientacijskega teka
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrušica - Podgrad
sobota, 15. 4. 2017
Easter4 - 2. dan - srednja
Društvo za razvoj orientacijskega teka
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrušica - Podgrad
petek, 14. 4. 2017
Easter4 - 1. dan - sprint
Društvo za razvoj orientacijskega teka
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Koper
nedelja, 9. 4. 2017
SG MTBO 2017 - DP Srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 8. 4. 2017
SG MTBO 2017 - Šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 8. 4. 2017
SOL 3 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Crngrob
nedelja, 2. 4. 2017
SOL 2, DP ultra dolge - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrastovec

marec

nedelja, 26. 3. 2017
OLP1 - one-man relay - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 19. 3. 2017
Lipica TrailO (PreO) - ECTO 2, CIS 2, SPOL 3 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lipica
sobota, 18. 3. 2017
Lipica TrailO (TempO) - ECTO 1, CIS 1, SPOL 1 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lipica
nedelja, 12. 3. 2017
SOL 1, Lipica Open - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Krajna vas
sobota, 4. 3. 2017
ZL 21 - finale - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Idrija

februar

nedelja, 19. 2. 2017
ZL 20 - Zimski kraški izziv - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rupe
nedelja, 12. 2. 2017
ZL 18 - srednja
ZTS TopoTim
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
sobota, 11. 2. 2017
ZL 17 Mobil-O - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Komenda
sreda, 8. 2. 2017
ZL 16 - Kulturno dolga - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubno
nedelja, 5. 2. 2017
ZL 15 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Podboršt

januar

sobota, 21. 1. 2017
DP SKIO, SKI SOL 1 in ZL - srednja
PD Ajdovščina in OK Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaSkupni rezultati
Hotedršica
nedelja, 15. 1. 2017
ZL 14 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Srednje Bitnje
petek, 13. 1. 2017
ZL 13 rojstnodnevna - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Ljubljana Koseze
nedelja, 8. 1. 2017
ZL 12 - Brez meja - srednja
AŠD Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 7. 1. 2017
ZL11 - knock out sprint - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij


Leto: 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 0

Izšel je nov e-priročnik za delo z mladimi: Igre orientacije. Priročnik je na voljo na tej povezavi, obsežno gradivo pa dobite tukaj. Avtor priročnika je Nejc Zorman.

Izdajo priročnika je omogočila Fundacija za šport v sodelovanju z Orientacijsko zvezo Slovenije.