Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

SOL 4 (sobota, 13. 4. 2019)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Hleviše
Tip: SOL
Razdalja: srednja

Rezultati
Rezultati: stran
Analiza vmesnih časov (SB): povezava

Startna lista: povezava
Razpis: povezava
E-mail: vlado.sedej@gmail.com

Karta: Hleviška planina

Standard: ISOM
št. karte: 357
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Matej Pirlo, Petr Matula, Jan Drbal
Merilo: 1:10000 /1:2000
Stanje: XI.2018
Površina: 2.12km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Rezultati / 2020

oktober

nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Slovenj Gradec
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ravne na Koroškem
nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - Prenje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem

september

sreda, 23. 9. 2020
DP solsko - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Novo mesto
nedelja, 13. 9. 2020
3 Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Sračja dolina, Črnuče, Ljubljana
sobota, 12. 9. 2020
1 Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 12. 9. 2020
2 Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kamnik
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Idrija
sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

avgust

sobota, 29. 8. 2020
Orientacijski tek v Koruznem Labirintu - sprint
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maribor
sobota, 22. 8. 2020
Trening - Bohinjsko jezero - TK Bohinj 2020 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ob Bohinjskem jezeru - Gozdna šola
petek, 14. 8. 2020
Klubski spustaški trening - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rudno polje

julij

sobota, 4. 7. 2020
Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka

junij

nedelja, 21. 6. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dobeno
nedelja, 14. 6. 2020
SOL 4 DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dole nad Idrijo
sobota, 6. 6. 2020
Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hum

maj

nedelja, 24. 5. 2020
Trening po vzorcu ZL: Končno! - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Podboršt

marec

nedelja, 8. 3. 2020
SPOL 2 - Lipica TrailO - DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lipica
sobota, 7. 3. 2020
SOL 1 - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lipica
sobota, 7. 3. 2020
SPOL 1 - Lipica TrailO - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lokev
nedelja, 1. 3. 2020
ZL 13 Cik-cak - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zalštad

februar

sobota, 29. 2. 2020
DP ski-o - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla
sobota, 1. 2. 2020
ZL12 score - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trebenče

januar

nedelja, 26. 1. 2020
SSOL 2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vipavski Križ
nedelja, 19. 1. 2020
ZL11 - srednja
Gaja orienteering
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Padriče-Gropada
nedelja, 12. 1. 2020
ZL 10 - tek za soteskarjem in tek po spominu - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Šiška, Ljubljana
sobota, 11. 1. 2020
ZL 9 - klasika - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda - Križ
sobota, 11. 1. 2020
Test 1 - 3000m - drugo
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 5. 1. 2020
ZL 8 - rogaining - ultra dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Škofja Loka
sobota, 4. 1. 2020
ZL7 - Novoletne štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno

Leto: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781 | 0

Pridite na stalne proge OZS. Poberi čimveč KT na progah in se poteguj za bogato nagrado. Tekmovanje se prične 15.05.2019 in traja do 15.07.2019. Naj zmaga najvztrajnejši:)

SEEOC 2018