Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Karbidovka (sobota, 27. 9. 2003)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj:
Tip: regionalna
Razdalja: srednja

Rezultati
Rezultati: povezava

Razpis: povezava

Karta: Predgriže 2

Standard: ISOM
št. karte: 87
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Lokacija: Nov prikaz
Avtorji: Cesare Tarabocchia, Martin Lejsek, Zdeněk Švec, Zdeněk Sokolář, Jaroslav Opletal, Ondřej Kotecký, Martin Sajal, Lukáš Hýbl
Merilo: 1:10000
Stanje: VII. 1999
Površina: 6.89km2

Najbolj znana srednjeevropska revija o orientacijskem teku - Orienteering Today, je karto izbrala za karto meseca v drugi številki revije v letu 2006. Severni del karte je kraški in to "močno" kraški. Polja malih vrtač, detajlov prekinja cesta, ki teče po sredini karte. Južni del je kontinentalen in hiter. Severni del karte je bil obnovljen leta 2006. Na njej so trenirali trije svetovni prvaki - Chris Terkelsen, Emil Wingstedt in Jarkko Houvila! "I remember the terrain as being both very physically and technically demanding. It was very interesting and it was a challenge that I haven’t seen anywhere else in the world." Chris Terkelsen, Danska, Svetovni prvak v štafeti 1997, 2. mesto na srednji razdalji 2005; "Few terrains can match the challange of detailed karst found on the Predgrize map. With it's complicated contours and rough ground your technical ability is setting the limit when running on this well made map. If you master Predgrize in full speed you're unlikely to find any more orienteering challanges. Remembering my last visit to the map, I'm luckily not there yet ..." Emil Wingstedt, Švedska, Svetovni prvak v šprintu v letih 2005, 2006, svetovni prvak v štafeti 2003.


Karta je bila doslej uporabljena:




Rezultati / 2022

december

nedelja, 4. 12. 2022
PreO Promo liga, 2. tekma - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Piran
nedelja, 4. 12. 2022
SSOL1 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Piran

november

sobota, 26. 11. 2022
ZL2 - duatlon za precizne - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Logatec
sobota, 26. 11. 2022
PreO Promo liga, 1. tekma - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Logatec
sobota, 12. 11. 2022
SOM - ultra dolga
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črešnjevec pri Oštrcu

oktober

četrtek, 27. 10. 2022
ZL1 - Nočna orientacija v koruznem labirintu 2022 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Krtina
sobota, 22. 10. 2022
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Spodnja Idrija
sobota, 22. 10. 2022
DP mešane šprint štafete - rekreativci - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

ponedeljek, 17. 10. 2022
TK EBM Papst - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 15. 10. 2022
JVP, DP srednje - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Globočice
četrtek, 13. 10. 2022
DP osnovnih in srednjih šol - srednja
Orientacijska zveza Slovenije
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Dolenjske Toplice
sobota, 8. 10. 2022
SOL8 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana, Črnuče
nedelja, 2. 10. 2022
MTBO 2022 SOL 6 + DP - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Vir
nedelja, 2. 10. 2022
OLP - FVG O-Tour - Nova Gorica - sprint
Mladinski center Nova Gorica in OK Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Nova Gorica
sobota, 1. 10. 2022
MTBO 2022 SOL 5 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Prevoje

september

sobota, 24. 9. 2022
Klubsko prvenstvo OK Azimut, OLP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni vrh nad Idrijo
nedelja, 18. 9. 2022
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Logatec
nedelja, 11. 9. 2022
Menina TrailO 2022 - 2. dan - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Kamnik
sobota, 10. 9. 2022
DP PreO 2022 & Menina TrailO 2022 - 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Menina planina
nedelja, 4. 9. 2022
Orange MTBO Cup (SOL4) & MTBO World Masters Series - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Suhadole
sobota, 3. 9. 2022
Orange MTBO Cup (SOL3 + DP) & MTBO World Masters Series - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Sveta Trojica nad Dobom

avgust

ponedeljek, 15. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Dole nad Idrijo
nedelja, 14. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN3 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
sobota, 13. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN2 - SOL6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
sobota, 13. 8. 2022
DP TempO 2022 - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
petek, 12. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN 1 - prolog - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno

julij

nedelja, 24. 7. 2022
OLP Dolenjske Toplice - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dolenjske Toplice

junij

sreda, 29. 6. 2022
Trening za prave orientaciste - TempO
TORUS & PreO komisija
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
http://torus.yq.cz/
sreda, 15. 6. 2022
Prvenstvo Univerze v Ljubljani - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rožna dolina, Ljubljana
nedelja, 5. 6. 2022
Klubsko prvenstvo OK Polaris 2022 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kranjska Gora

maj

nedelja, 29. 5. 2022
SSOL6 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Žiri
sreda, 18. 5. 2022
Trening za prave orientaciste - TempO
TORUS & PreO komisija
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
http://torus.yq.cz/
nedelja, 15. 5. 2022
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Sveti Jernej
sobota, 14. 5. 2022
SOL5, DP dolge - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Sveti Jernej

april

sreda, 27. 4. 2022
Trening za prave orientaciste - TempO
TORUS & PreO komisija
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
http://torus.yq.cz/
nedelja, 24. 4. 2022
SOL4, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
sobota, 23. 4. 2022
SOL3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komendska Dobrava
sobota, 23. 4. 2022
SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Mengeš
nedelja, 10. 4. 2022
Rak TrailO 2022 - 2. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Rakov Škocjan
sobota, 9. 4. 2022
Rak TrailO 2022 - 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 3. 4. 2022
SG MTBO 2022 - MTBO SOL 2 - dolga
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Slovenj Gradec
sobota, 2. 4. 2022
SG MTBO 2022 - MTBO SOL 1 - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec

marec

sreda, 30. 3. 2022
Trening za prave orientaciste - TempO
TORUS & PreO komisija
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
http://torus.yq.cz/
sobota, 26. 3. 2022
SOL2 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kranj
sobota, 26. 3. 2022
SSOL4 - sprint
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Okroglo
sobota, 26. 3. 2022
PreO Promo liga, 3. tekma - TempO
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Mlaka pri Kranju
sobota, 12. 3. 2022
SOL1, Lipica Open - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kazlje
sobota, 12. 3. 2022
Lipica TrailO 2022 - DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lipica

februar

sreda, 23. 2. 2022
Trening za prave orientaciste - TempO
TORUS & PreO komisija
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
http://torus.yq.cz/
nedelja, 20. 2. 2022
SkiO SOL 5 - srednja
HSV OL Villach
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Bad Bleiberg (A)
sobota, 19. 2. 2022
SkiO SOL 4 - sprint
HSV OL Villach
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Bad Bleiberg (A)
nedelja, 13. 2. 2022
SkiO SOL 3 in usposabljanje - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zgornje Jezersko
sobota, 12. 2. 2022
Orientacist leta 2022 - drugo
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija

januar

nedelja, 30. 1. 2022
SkiO DP, SOL 2 in usposabljanje - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rateče
nedelja, 23. 1. 2022
PreO Promo liga, 2. tekma - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ajdovščina
nedelja, 23. 1. 2022
SSOL3, DP - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Ajdovščina

Leto: 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781

Preverite, ali ste med tistimi tekmovalci, ki so na sprint tekmah letos zagrešili kakšno napako, ki bi jih sicer stala diskvalifikacije. Plakat (v PDF obliki) je leta 2018 po švicarski predlogi pripravil Krešo Keresteš. V kratkem se obeta tudi preverjanje znanja za vse registrirane tekmovalce! :)

WMMTBOC 2023