Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Jugovzhodni pokal, SOL8 (sobota, 24. 10. 2009)

Organizator: Orientacijski klub Brežice
Kraj: Krupa
Tip: SOL
Razdalja: dolga

Rezultati
Rezultati: stran
Analiza vmesnih časov (SB): povezava

Startna lista: povezava
Razpis: povezava
WWW: www.okb.si
E-mail: andrazokb@gmail.com

Karta: Krupa

Standard: ISOM
št. karte: 98
Lastnik: Orientacijski klub Brežice
Lokacija: Geopedia
Avtorji: István Földi, Bojan Jevševar
Merilo: 1:15000
Stanje: V. 2002
Površina: 6.88km2

Ne preveč kamnit a toliko bolj zaraščen kraški teren. Del terena, ki ga zajema karta, je bil prikazan že na karti št. 91 Semič.

Karta je bila doslej uporabljena:




Rezultati / 2016

december

nedelja, 4. 12. 2016
ZL4 - Po poteh Soške fronte - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin
nedelja, 4. 12. 2016
ZL8 - Parkljeva nočna orientacija - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 3. 12. 2016
ZL7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komendska dobrava

november

sobota, 26. 11. 2016
ZL6 - Presenečenje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 20. 11. 2016
ZL5 - shortened long - drugo
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Gora pri Komendi
nedelja, 13. 11. 2016
ZL3 - mladinci Idrija - skrajšana - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lome
sobota, 12. 11. 2016
Test 1 - 3000m - sprint
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
ŽAK, Ljubljana
sobota, 12. 11. 2016
ZL2 - 30 let - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Golovec, Ljubljana

oktober

ponedeljek, 31. 10. 2016
ZL1 - TK Črni Vrh - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 30. 10. 2016
TK mladi 1 - T4 - srednja
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh
nedelja, 23. 10. 2016
DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
sobota, 22. 10. 2016
SOM - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija

nedelja, 16. 10. 2016
DP šprint štefete, zaključek lige - sprint
Kamniški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kamnik
četrtek, 13. 10. 2016
DP šolsko - srednja
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

nedelja, 9. 10. 2016
OLP7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno (Kladje)
sobota, 1. 10. 2016
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Sv. Jernej

september

sobota, 24. 9. 2016
24.-25.9. JOS TempO & DP PreO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin & Kamniška Bistrica
petek, 23. 9. 2016
23.-25.9. - Alpe Adria 2016 - srednja
FISO FVG
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovensko-italijanska meja
nedelja, 18. 9. 2016
DP šprint - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Žiri
petek, 9. 9. 2016
Odprto prvenstvo MOL v orientacijskem teku za osnovne in srednje šole - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana

avgust

nedelja, 28. 8. 2016
Bohinjski 3-kotnik SOL 8 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Bohinj
četrtek, 4. 8. 2016
30.7. - 4.8. WUOC - srednja
HOF
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Miškolc

julij

nedelja, 31. 7. 2016
Black hole bike fest MTBO - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Mežica
nedelja, 24. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 3, SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Črni Vrh nad Idrijo
sobota, 23. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
petek, 22. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kalce
sobota, 9. 7. 2016
9.7-15.7 JWOC - srednja
Swiss Orienteering Federation
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Engadin

junij

četrtek, 30. 6. 2016
30.6.-3.7 EYOC - srednja
Polish Orienteering Association
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Jaroslaw
nedelja, 19. 6. 2016
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ig
sobota, 18. 6. 2016
MTB-O DP srednje, 5. pokal Idrije v orientaciji z gorskimi kolesi - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
sobota, 18. 6. 2016
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 12. 6. 2016
Klubsko prvenstvo OK Komenda, OLP 4 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zalog pri Cerkljah
sobota, 11. 6. 2016
11.-12.6. Menina TrailO - PreO & TempO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Menina planina
sobota, 4. 6. 2016
OLP3 - klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vojsko

maj

nedelja, 29. 5. 2016
Šprint SOL 4 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin
sobota, 28. 5. 2016
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin
sreda, 18. 5. 2016
Prvenstvo Univerze - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Golovec, Ljubljana
nedelja, 15. 5. 2016
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerklje
sobota, 14. 5. 2016
DP dolge, SOL 4 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komendska Dobrava
sreda, 11. 5. 2016
Ekipno prevenstvo OŠ in SŠ MOL - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 8. 5. 2016
Florijanov sejem - OT sprint + TempO - sprint
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin
sobota, 7. 5. 2016
OLP2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hleviše
sobota, 7. 5. 2016
TempO - Dan orientacijske teka - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

april

nedelja, 17. 4. 2016
SG MTBO 2016 - dolge proge - dolga
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Turiška vas
nedelja, 17. 4. 2016
DP ultra dolge proge (M/Ž21E), SOL 3 - dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bitnje, Kranj
sobota, 16. 4. 2016
SG MTBO 2016 - srednje proge - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Turiška vas
sobota, 9. 4. 2016
OLP1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 3. 4. 2016
SOL 2 - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Križ, Hrastovec

marec

ponedeljek, 28. 3. 2016
Easter4 4. etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 27. 3. 2016
Easter4 3. etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 26. 3. 2016
Easter4 2. etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

petek, 25. 3. 2016
Easter4 1. etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sreda, 16. 3. 2016
Lipica Open 2016 5.etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Povir
torek, 15. 3. 2016
Lipica Open 2016 4.etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Povir
ponedeljek, 14. 3. 2016
Lipica Open 2106 3.etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Krajna vas
nedelja, 13. 3. 2016
SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Veliki Dol
sobota, 12. 3. 2016
12.-13.3. Lipica Open TrailO - PreO & TempO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lipica
sobota, 12. 3. 2016
Lipica Open 2016 1.etapa - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dobravlje

februar

nedelja, 28. 2. 2016
ZL 20 - zaključek - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
sobota, 27. 2. 2016
ZL 19 - orientacija na spomin - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Toško Čelo
nedelja, 21. 2. 2016
ZL 18 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ilirska Bistrica
sobota, 20. 2. 2016
ZL 17 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 13. 2. 2016
ZL 16 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
ponedeljek, 8. 2. 2016
ZL 15 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vrhnika
sobota, 6. 2. 2016
ZL 14 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

januar

nedelja, 31. 1. 2016
Šprint SOL 3 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ajdovščina
sobota, 23. 1. 2016
DP SKI O/ Ski SOL 2 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka
nedelja, 17. 1. 2016
ZL 13, Road to JWOC 2016 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 16. 1. 2016
ZL 12 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 10. 1. 2016
ZL 11 - srednja
SSD Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Padriče
nedelja, 3. 1. 2016
ZL 10, duatlon - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 2. 1. 2016
ZL 9 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij


Leto: 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 0

Izšel je nov e-priročnik za delo z mladimi: Igre orientacije. Priročnik je na voljo na tej povezavi, obsežno gradivo pa dobite tukaj. Avtor priročnika je Nejc Zorman.

Izdajo priročnika je omogočila Fundacija za šport v sodelovanju z Orientacijsko zvezo Slovenije.