Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SEEOC - sprint - sprint

Orientacijski klub Azimut, Cerkno, 25. 8. 2018

BEGINNERS (0.8km / 5m / 8KT)

1Diana ConceiçoADFA 13:19+00:00
2Tiina KoivulaTurun Metsänkävijät 23:38+10:19
Simeon JordanovValdi Sofia MP+ --:--

KIDS (0.8km / 5m / 8KT)

1Panna NovaiHungarian O-Fans 05:17+00:00
2Matyáš KomínDong Feng Team 05:20+00:03
3Krystof KominDong Feng Team 05:38+00:21
4Lena NovaiHungarian O-Fans 06:05+00:48
5Brina GantarOK Azimut 06:17+01:00
6Sonia StupuCSU Brasov 07:23+02:06
7Nizzy BončinaOK Azimut 07:24+02:07
8Frantisek ZakourilSOK Turnov 09:27+04:10
9Anže Obid 09:32+04:15
10Yoana AtanasovaTrapezitsa 09:33+04:16
12Delania HölzerX-OL 11:23+06:06
13Zsuzsanna RádulyCSM VSK Csíkszereda Miercurea Ciuc 11:50+06:33
14Elenija Prezelj 12:23+07:06
15Thea DimitrovaSarnena Gora 20:36+15:19
Tin ŠucOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
Timeja PrezeljIndividuals/No club MP+ --:--
Rok SedejOK Azimut MP+ --:--
Teja ŠucOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--

M10 (0.8km / 5m / 8KT)

1David SedejOK Azimut 07:13+00:00
2Anže KölnerOrientacijski klub Komenda 07:28+00:15
3Nathan JansenOmega 07:32+00:19
4Martin MeštrovičOK Kapela 07:33+00:20
5Moritz OechlerOLV Landshut 08:31+01:18
6Ivan SkopinskiOMEGA RUSSIA 08:50+01:37
7Thomas JansenOmega 09:49+02:36
8Enej ŠucOrientacijski klub Komenda 11:14+04:01
9Jaka SeljakOrientacijski klub Komenda 12:50+05:37
10Lukas OechlerOLV Landshut 16:53+09:40
11Norbert NagyTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület 17:37+10:24
12Julian StijkelArgus 29:05+21:52

M12 (1.19km / 10m / 12KT)

1Bartłomiej MaciejewskiBKS Wataha Warszawa 05:55+00:00
2Rok BogatajOK Azimut 06:19+00:24
3Juraj VukelićOK Maksimir 07:59+02:04
4Luka SeljakOrientacijski klub Komenda 09:23+03:28
5Jan CokanOrientacijski klub Komenda 10:29+04:34
6Aljaž ŠkvarčaOK Azimut 10:49+04:54
7Jakob OechlerOLV Landshut 11:55+06:00
8Anatolii StetchiiCOS Dinamo-OLD 13:27+07:32
9Dimitar N. DimitrovBROWN TEAM BG 13:43+07:48
10Lucas TămasC.S. NORD Baia Mare 13:44+07:49
11Aleksandar AtanasovIndividuals/No club 15:06+09:11
12Florian BrodschneiderLeibnitzer AC -Orienteering 16:12+10:17
13Borut GantarOK Azimut 16:48+10:53
Svetlozar KolevChumrena Tvardica DNS+ --:--
Lev ŽižekOK Azimut DNS+ --:--
Ivan PetrovChumrena Tvardica DNS+ --:--
Domen LebanOK Azimut DNS+ --:--
Dani NikolovDIANA MP+ --:--

M14 (1.7km / 30m / 10KT)

1Marco Anselmo Di StefanoPolisportiva Besanese 08:53+00:00
2Stefan DimitrovCompass-Cross 09:06+00:13
3Aljaž ĆelikOK Azimut 09:33+00:40
4Adam ČerníkOK Slavia Hradec Kralove 09:57+01:04
5Endre JancsikC.S. TranSilva Cluj 10:08+01:15
6Tervel DragoevDIANA 10:18+01:25
7Tomáš DohnálekOK Slavia Hradec Kralove 10:38+01:45
8Lorenzo Di BiasiOrienteering Tarzo a.s.d. 10:40+01:47
9Andrei GalateanuUNEFS Bucharest 10:43+01:50
10Stoyan BachevDIANA 11:12+02:19
11Otto AllwingerLeibnitzer AC -Orienteering 11:49+02:56
12Tilen ZupanOrientacijski klub Komenda 12:37+03:44
13Nejc TurkOrientacijski klub Komenda 12:41+03:48
14Rok KernOrientacijski klub Komenda 12:58+04:05
15Adam KodytekOK Slavia Hradec Kralove 12:59+04:06
16Márk BujdosóTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület 13:03+04:10
17Mihail VelikovOrlovo Gnezdo 13:57+05:04
18Radu Mihai MireaUniversitatea Craiova 14:42+05:49
19Primož GantarOK Azimut 14:52+05:59
20Matio PetrovDIANA 15:51+06:58
21Andras-Ugor KovácsC.S. TranSilva Cluj 15:52+06:59
22Timotej HribarOK Brežice 17:30+08:37
Martin BalkanskiChumrena Tvardica DNS+ --:--
Yordan SikorovChumrena Tvardica DNS+ --:--
Velislav NejchevChumrena Tvardica DNS+ --:--
Sergiu LazarCS Chimia Victoria DNS+ --:--
Ivaylo DragoevDIANA MP+ --:--
Tihon SalopekOK Azimut DNS+ --:--

M16 (2.7km / 35m / 17KT)

1Peter NagyTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület 12:20+00:00
2David FáberaOK Slavia Hradec Kralove 13:36+01:16
3Zdeněk HejdukKOB Baník Sokolov 15:35+03:15
4Maciej NowakowskiBKS Wataha Warszawa 16:14+03:54
5Elias DobnikOLC Union Viktring 16:20+04:00
6Oldřich KohoutekKOB Baník Sokolov 16:38+04:18
7Michał CzernickiBKS Wataha Warszawa 17:27+05:07
8Aljaž ObidOK Azimut 17:28+05:08
9Peter BergerDer Berger-Clan 18:13+05:53
10Petr LillKOB Baník Sokolov 22:20+10:00
Vojtech RusinUlita Orienteering Broumov DNS+ --:--
Jonas DeubelNaturfreunde Wien DNS+ --:--
Simeon IvanovChumrena Tvardica DNS+ --:--
Lubomír TíchýOK Slavia Hradec Kralove DNS+ --:--

M16 SEEOC (2.7km / 35m / 17KT)

1Preslav ShterevTeam Bulgaria 11:35+00:00
2Aleksandar IvanovTeam Bulgaria 11:43+00:08
3Nikolay NedkovTeam Bulgaria 12:12+00:37
4Vladimir IordatiiTeam Moldova 12:45+01:10
4Vadean CatalinTeam Romania 12:45+01:10
6Catana AlexandruTeam Romania 12:56+01:21
7Natan Maj PoženelTeam Slovenia 13:08+01:33
8Jan GobecTeam Croatia 13:40+02:05
9Kaloyan PetrovTeam Bulgaria 13:48+02:13
10Milan NajdanovićTeam Serbia 15:59+04:24
11Csis NandorTeam Romania 16:06+04:31
12Martin JevševarTeam Slovenia 17:41+06:06
13Domen KavčičTeam Slovenia 17:42+06:07
14Nikola KostićTeam Serbia 17:55+06:20
15Đorde MilekićTeam Serbia 18:04+06:29
16Aljaž LuznarTeam Slovenia 18:10+06:35
17Evghenii SpataruTeam Moldova 18:47+07:12
18Nicola ComarellaTeam Italy 21:24+09:49
19Maxim VîrtanTeam Moldova 23:16+11:41
Iaroslav DavîdovTeam Moldova MP+ --:--
Iacob AdrianTeam Romania MP+ --:--

M18 (3.1km / 45m / 19KT)

1Jan PorkertOK Slavia Hradec Kralove 15:18+00:00
2Tommaso BocchiettiORIENTEERING COMO 15:44+00:26
3Joergen DeubelNaturfreunde Wien 16:04+00:46
4Csongor RádulyCSM VSK Csíkszereda Miercurea Ciuc 16:44+01:26
5Adam SolomkoKOB Baník Sokolov 16:49+01:31
6Jan TachezyOK Dobříš 17:18+02:00
7Jan HejdukKOB Baník Sokolov 18:22+03:04
8Jošt RovtarOK Azimut 21:48+06:30

M18 SEEOC (3.1km / 45m / 19KT)

1Boyan IvandjikovTeam Bulgaria 11:27+00:00
2Žan RavnikarTeam Slovenia 12:41+01:14
3Matic BlažTeam Slovenia 12:48+01:21
4Valentin NeykovTeam Bulgaria 13:00+01:33
5Petar BorisovTeam Bulgaria 13:15+01:48
6Toma KotkovTeam Bulgaria 13:40+02:13
7Dušan MarkovićTeam Serbia 13:54+02:27
8Peter Knobloch EsztergarTeam Romania 13:58+02:31
9Ionut CrisanTeam Romania 14:03+02:36
10Hristijan VeleskiTeam Macedonia 15:04+03:37
11Vlad PelesTeam Romania 15:13+03:46
12Tjaž GantarTeam Slovenia 15:17+03:50
13Marko RadovanovićTeam Serbia 15:45+04:18
14Marco TonettoTeam Italy 16:09+04:42
15Riccardo PavettaTeam Italy 16:41+05:14
16Nichita IurichinTeam Moldova 18:15+06:48
17David TrajkoskiTeam Macedonia 18:44+07:17
18Jovan TodorovskiTeam Macedonia 19:14+07:47
19Adi ŠaljićTeam BIH 20:14+08:47
20Dmitrii GladchihTeam Moldova 20:19+08:52
21Aleksa NikodijevićTeam Serbia 21:54+10:27
22Marius MacariTeam Moldova 24:50+13:23
23Feđa PandzićTeam BIH 27:36+16:09
Ambrož RupnikTeam Slovenia MP+ --:--
Jura KukecTeam Croatia MP+ --:--
Lorand VighTeam Romania MP+ --:--

M20 (3.5km / 40m / 22KT)

1Jack LeitchEdinburgh University OC 14:09+00:00
2Matthew LeitchEdinburgh University OC 15:25+01:16
3Lorenz BrandlOLG Regensburg 23:26+09:17
4Michael StanwixEdinburgh University OC 27:43+13:34
Christian MichelsenDont Get Lost MP+ --:--

M20 SEEOC (3.5km / 40m / 22KT)

1Mark BogatajTeam Slovenia 13:18+00:00
2Minoiu GeorgeTeam Romania 14:23+01:05
3Stefan YordanovTeam Bulgaria 14:38+01:20
4Plamen GeorgievTeam Bulgaria 15:09+01:51
5Vladimir CabîsTeam Moldova 15:13+01:55
6Martin RachevTeam Bulgaria 17:37+04:19
7Mate SergiuTeam Romania 17:52+04:34
8Mario KoteskiTeam Macedonia 18:03+04:45
9Alessandro De BiasiTeam Italy 18:55+05:37
10Iztok HadalinTeam Slovenia 18:56+05:38
11Szikszai CsongorTeam Romania 19:54+06:36
12Gašper PetrovičTeam Slovenia 20:24+07:06
13Biro AlexandruTeam Romania 20:30+07:12
14Constantin BuzucTeam Moldova 21:41+08:23
Matej ŠkarabotTeam Slovenia MP+ --:--

M21A (3.1km / 45m / 19KT)

1Tihomir DespetovicOC München 15:01+00:00
2Lukáš KneprKOB Baník Sokolov 15:41+00:40
3Tomas ZakourilSOK Turnov 16:01+01:00
4Juha SuntilaTurun Metsänkävijät 17:57+02:56
Dimitar DimitrovSarnena Gora DNS+ --:--
Jakub JirasekAmager Orienteringsklub DNS+ --:--

M21B (2.3km / 40m / 17KT)

1Herwig AllwingerLeibnitzer AC -Orienteering 13:59+00:00
2Boštjan BogatajOK Azimut 15:22+01:23
3Levi PagaimeADFA 16:16+02:17
4Marijan TurkaljOK Vihor 19:14+05:15
5James RighettiIndividuals/No club 19:59+06:00
6Borut SeljakIndividuals/No club 20:02+06:03
7Domagoj PavlinOK Vihor 24:15+10:16
8Mátyás PaskujMaccabi VAC - Hungary 27:51+13:52
9Henk StijkelArgus 27:52+13:53
10Heimo HartliebLeibnitzer AC -Orienteering 31:12+17:13
Kristjan GantarOK Azimut MP+ --:--
Alberto SelandariOK Vihor DNS+ --:--

M21E (4km / 50m / 24KT)

1Tim RobertsonKoovee 13:46+00:00
2Jonathan CrickmoreEdinburgh University OC 14:26+00:40
3Ivan SirakovTeam Bulgaria 14:31+00:45
4Roman CiobanuTeam Romania 15:29+01:43
5Toby ScottOLV Steinberg 15:40+01:54
6Matt OgdénNorth West OC 16:02+02:16
7Vasilii FomiciovTeam Moldova 16:03+02:17
8Peter TušarTeam Slovenia 16:04+02:18
9Gene BeveridgeNorth West OC 16:08+02:22
10Mantas MartinkusOK Javonis 16:19+02:33
10Thomas WilsonEdinburgh University OC 16:19+02:33
12Anatolii FomiciovTeam Moldova 16:23+02:37
12Simion SuciuTeam Romania 16:23+02:37
14Stefan BilićTeam Serbia 16:27+02:41
15Leonas MockunasHellas orientering 16:29+02:43
15Teodor YordanovTeam Bulgaria 16:29+02:43
17Dimitar ZhelyazkovTeam Bulgaria 16:31+02:45
18Peter DivinTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület 16:36+02:50
19Matija RazumTeam Croatia 16:38+02:52
20Sergiu FalaTeam Moldova 16:45+02:59
21Apostol AtanasovTeam Bulgaria 16:55+03:09
22Rafael DobnikOLC Union Viktring 16:57+03:11
23Karol GaliczBKS Wataha Warszawa 17:04+03:18
24Thibaut DerenneBelgian Big Fat Guys 17:17+03:31
25Daniel BarkaszTeam Romania 17:18+03:32
26Zdenek SabatkaOK Slavia Hradec Kralove 17:42+03:56
27Andrei GoloveiCS GALATA 17:45+03:59
28Ivan FomiciovTeam Moldova 17:48+04:02
29Simon StanonikTeam Slovenia 17:49+04:03
30Richard PurkisEdinburgh University OC 17:50+04:04
31Stefan KubelkaLeibnitzer AC -Orienteering 18:06+04:20
32Mikko LaaksoHelsingin Suunnistajat 18:08+04:22
33Mihai Andrei TintarCSU Craiova 18:09+04:23
33Joris HochstetterUSV Jena 18:09+04:23
35Maxim SimakovBRIGHTNET 18:10+04:24
36Mark PurkisEdinburgh University OC 18:14+04:28
37Lukas JanischowskyOLG Regensburg 18:15+04:29
37Jan DovčTeam Slovenia 18:15+04:29
39Kin Kwan KwokOrienteering Association of Hong Kong 18:17+04:31
40Julian NürnbergerOLG Regensburg 18:18+04:32
41Andraž HribarTeam Slovenia 18:32+04:46
42Felix HartliebLeibnitzer AC -Orienteering 18:47+05:01
43Mattia FerrariTeam Italy 18:59+05:13
44Željko ĆorićTeam Serbia 19:01+05:15
45Igor PosticaTeam Moldova 19:09+05:23
46Calum McleodEdinburgh University OC 19:12+05:26
47Andrew LindsayEdinburgh University OC 19:17+05:31
48Blaž PetrovičTeam Slovenia 19:21+05:35
49Gilles De NeyerBelgian Big Fat Guys 19:26+05:40
50Ionut PatrasTeam Romania 20:06+06:20
50Nikolay DimitrovBROWN TEAM BG 20:06+06:20
52Quentin De NeyerBelgian Big Fat Guys 20:47+07:01
53Kaspars ČerjaksOK Kapa 20:48+07:02
54Davor ČapetaTeam Croatia 21:42+07:56
55Slobodan IvkovićTeam Serbia 22:05+08:19
56Aleksandar TaleskiTeam Macedonia 22:52+09:06
57Tomáš SamekOK Slavia Hradec Kralove 23:25+09:39
58Fabian JanischowskyOLG Regensburg 23:35+09:49
59Andreas GroteOLC SKOG FRIBOURG 24:40+10:54
60Dirk DeubelNaturfreunde Wien 25:43+11:57
61Gheorghe FalaCOS Dinamo-OLD 26:22+12:36
62Yane DraginovTeam Macedonia 35:26+21:40
Baptiste FuchsTeam Elite MTBO DNS+ --:--
Ivaylo KamenarovBulgaria DNS+ --:--
Luca FainiORIENTEERING COMO DNS+ --:--
Lobel HorvatTeam Croatia MP+ --:--
Luka IvkovićTeam Croatia DNS+ --:--
Alistair MassonEdinburgh University OC MP+ --:--

M35 (3.5km / 40m / 22KT)

1Karel RambousekKOB Baník Sokolov 16:38+00:00
2Marc KerckhofsOmega 17:49+01:11
3Ondra SvobodaOK Slavia Hradec Kralove 20:17+03:39
4Philippe Cote-JacquesRamblers 20:18+03:40
5Jindřich HouskaOK Dobříš 20:25+03:47
6Roman RoshchinMoscow State University 21:34+04:56
7Alexander SheinIndividuals/No club 22:32+05:54
8Gregor PavličSSD-AŠZ GAJA 24:52+08:14
9Jakub ForstOK Dobříš 29:28+12:50
Martin BambousekOK Dobříš MP+ --:--
Marko ObidOK Azimut DNS+ --:--
Valentin ErženOK Azimut DNS+ --:--
Jonathan ForcierRamblers DNS+ --:--

M35 SEEMOC (3.5km / 40m / 22KT)

1Blaž KölnerOrientacijski klub Komenda 16:52+00:00
2Petar DelićOK Maksimir 18:04+01:12
3Drago PeterneljOK Azimut 20:19+03:27
4Branimir PongracOK Japetic 20:53+04:01
5Tomislav VukOK Vihor 20:56+04:04
6Daniel FabijanićOK Jelen 22:17+05:25
7Ivan Šeperić GrdišaOK Jelen 24:14+07:22
8Nikolay HalachevCompass-Cross 25:00+08:08
9Luka IvaniševićSK DMB 53:37+36:45
Bojan JevševarOK Brežice MP+ --:--
Matej SedejOK Azimut DNS+ --:--
Klemen KendaOK Azimut DNS+ --:--

M40 (3.5km / 40m / 22KT)

1György NovaiHungarian O-Fans 16:01+00:00
2Mikhail MalishevNORD WEST 16:42+00:41
3Kim JansenOmega 17:58+01:57
4Igor GavrilovOrientacijski klub Komenda 18:19+02:18
5Tihomir SalopekOK Azimut 19:42+03:41
6David KomínDong Feng Team 19:46+03:45
7Boyko RachevBROWN TEAM BG 19:55+03:54
8Miroslav SlovákOK Slavia Hradec Kralove 20:56+04:55
9József NagyTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület 24:17+08:16
Jan RusinUlita Orienteering Broumov DNS+ --:--
Rok ŽižekOK Azimut DNS+ --:--

M40 SEEMOC (3.5km / 40m / 22KT)

1Edi OcvirkOK Japetic 16:55+00:00
2Istvan SebestyenStiinta Electro Sistem Baia Mare 18:12+01:17
3Dejan AvramovicOrienteering Team Kosutnjak, Belgrade 18:46+01:51
4Roland PinOrienteering Tarzo a.s.d. 18:50+01:55
5Tomislav VarnicaOK Vihor 19:20+02:25
6Plamen IordanovValdi Sofia 19:31+02:36
7Slobodan VeljovicSK MAGIC MAP 19:59+03:04
8Gregor ZupanOrientacijski klub Komenda 20:57+04:02
9Tomislav MeštrovičOK Kapela 23:11+06:16
10Gorgi KostovTeam.Macedonia 28:41+11:46
Predrag KrstićPSK Pobeda MP+ --:--
Milen KasevUzana Gabrovo DNS+ --:--
Horia GalateanuUNEFS Bucharest DNS+ --:--

M45 (2.8km / 55m / 17KT)

1Ivaylo IvanovBullgaria 13:29+00:00
2Sergey SkopinskiOMEGA RUSSIA 17:17+03:48
3Uwe WeidOLV Landshut 20:51+07:22
4Oldřich KohoutekKOB Baník Sokolov 23:49+10:20
5Martin ValiquetteRamblers 24:45+11:16
6Vladimír SolomkoKOB Baník Sokolov 31:05+17:36

M45 SEEMOC (2.8km / 55m / 17KT)

1Todor PedevNSA-SIVEN 15:12+00:00
2Robert OrehociOK Bjelovar 15:37+00:25
3Petru StupuCSU Brasov 16:22+01:10
4Ruslan IurichinMoldova 16:52+01:40
5Damir GobecOK Vihor 16:59+01:47
6Veaceslav IsacovMoldova 17:03+01:51
7Ivaylo KabadjovBegun 17:54+02:42
8Tomaž PustOrientacijski klub Komenda 19:06+03:54
8Dušan PetrovičOrientacijski Klub Polaris 19:06+03:54
10Aleksandar AtanasovTrapezitsa 19:07+03:55
11Daniel NikolovDIANA 20:00+04:48
12Dragan KrstićOK Paracin 20:40+05:28
13Bojan VukelićOK Maksimir 21:56+06:44
14Krasimiv KoevCompass-Cross 24:23+09:11
15Dejan IlicOK Paracin 25:20+10:08
16Krasimir KolevBROWN TEAM BG 63:07+47:55
Relu TămasC. S. SPRIA Baia MP+ --:--
Milen DragoevDIANA MP+ --:--
Hüseyin DoganYenimahalle Teknik DNS+ --:--
Suat IpekogluYenimahalle Teknik DNS+ --:--
Ekrem DenizYenimahalle Teknik DNS+ --:--
Aleš PoljanšekOK Azimut DNS+ --:--
Eduard RacichovsciiMoldova DNS+ --:--

M50 (2.7km / 35m / 17KT)

1Joachim FribergIF Hagen 13:19+00:00
2Petr BeranekOK JISKRA NOVÝ BOR 15:18+01:59
3Christian KoschOLV Steinberg 15:30+02:11
4Roland ReisenbergerOrienteering Klosterneuburg 15:32+02:13
5Gabor PatakiIndividuals/No club 16:01+02:42
6Neil ConwayWest Yorkshire Orienteers 16:36+03:17
7István BujdosóTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület 18:40+05:21
8John RobertsonOrienteering Hutt Valley 23:19+10:00
Wolfgang PietschNF Wien DNS+ --:--
Denis CucheCA Rosé MP+ --:--

M50 SEEMOC (2.7km / 35m / 17KT)

1Stefano BrambillaCO2 12:48+00:00
2Alberto GrilliPunto Nord 13:23+00:35
3Slobodan RadovanovicSK MAGIC MAP 14:16+01:28
4Róbert Kálmán RádulyCSM VSK Csíkszereda Miercurea Ciuc 15:35+02:47
5Sinan SenIstanbul Orienteering Spor Kulubu 17:24+04:36
6Stoyan DachevUzana Gabrovo 17:47+04:59
7Daniel StefanC.S. BABARUNCA 19:23+06:35
8Konstantin KoynovBulgarian O Federation 22:39+09:51
9Slav IlievSKO Kompas Radnevo 24:30+11:42
10Radovan MarkovicOK Jasenica 26:43+13:55
Janez ZavrlOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
Igor BončinaOK Azimut DNS+ --:--
Mitko MitevChumrena Tvardica DNS+ --:--
Boris BaumanMariborski OK DNS+ --:--
Kudret GökbulutYenimahalle Teknik DNS+ --:--
Ahmet YaşarTurkey DNS+ --:--
Srdjan MarkovicPSK Pobeda MP+ --:--

M55 (2.3km / 40m / 17KT)

1Jörgen MartenssonModum OL 12:03+00:00
2Gianluca Di StefanoPolisportiva Besanese 12:54+00:51
3Jens KastenssonValbonne Sophia Antipolis Orientation 13:40+01:37
4Herwig ProskeOC Fürstenfeld 15:50+03:47
5Luc WerkxBalise 10 18:12+06:09
6Phil ConwayGuildford Orienteers 20:46+08:43
Per-arne WahlgrenSjövalla FK DNS+ --:--
Marijan LebanOK Azimut DNS+ --:--
Eric VeitBriançon Nature Course d'Orientation DNS+ --:--
Martin BagnessWARRIOR OC DNS+ --:--
Alex BorTitan DNS+ --:--

M55 SEEMOC (2.3km / 40m / 17KT)

1Árpád TőkésC.S. TranSilva Cluj 15:55+00:00
2Pavel CerescuMoldova 17:21+01:26
3Kamen KamenarovCompass-Cross 17:23+01:28
4Grigor CostanC.S. Garage Racing Baia Mare 18:26+02:31
5Vasko SerafimovskiTeam.Macedonia 18:55+03:00
6Darko MerunkaOK Maksimir 19:05+03:10
7Aleš BorštnikOK Tivoli 19:43+03:48
8Zoran MilovanovicOK Jasenica 19:57+04:02
9Dimitar DimitrovBROWN TEAM BG 20:23+04:28
10Sorin BotosCS ORIENTER Tg Mures 20:58+05:03
11Darko RaškajOK Kapela 24:12+08:17
12Roman SladičŠkofjeloški orientacijski klub 26:16+10:21
13Sulejman ŠuškićSK DMB 28:47+12:52

M60 (2.3km / 40m / 17KT)

1Richard GardnerOLG Brinorbel 14:24+00:00
2Trond RonnebergAsker 14:32+00:08
3Peter AndresOLG Bonaduz 15:03+00:39
4Steve KirkOLG Brinorbel 17:38+03:14
5Zbynek KrejcikWallachian Independent Team 18:08+03:44
6Günther DobnikOLC Union Viktring 19:18+04:54
7Peter GierlachWOLF Haltern 19:22+04:58
8Werner KraemerPost SV Dresden 19:56+05:32
9Peter WaldronOLG Brinorbel 22:41+08:17
10Ivar RefslandTyrving 22:45+08:21
Svein JacobsenTyrving DNS+ --:--

M60 SEEMOC (2.3km / 40m / 17KT)

1Gheorghe UrdeaCS Chimia Victoria 15:52+00:00
2Dragan Nikolic''CELIK'' Smederevo 19:32+03:40
3Ivo KetePlaninsko Društvo Ajdovščina 19:46+03:54
4Radi GanevBulgarian O Federation 20:36+04:44
5Emilian MinoiuUniversitatea Craiova 20:52+05:00
6Stanko ČuferPlaninsko Društvo Ajdovščina 21:32+05:40
7Alexei SitnicMoldova 22:53+07:01
8Dinu GheorgheCSU Brasov 30:51+14:59
9Petru CretuMoldova 33:52+18:00
10Pavel MihalevOrlovo Gnezdo 67:40+51:48
Sandor FeyTransilva Cluj MP+ --:--
Silvij MočnikOK Azimut DNS+ --:--

M65 (1.6km / 20m / 15KT)

1Anders MalmbergKvarnsveden 10:28+00:00
2Franz HartingerLeibnitzer AC -Orienteering 13:09+02:41
3Sven-Olov WiklundArboga OK 13:29+03:01
4Dag KristensenSkeidi OK 13:39+03:11
5Wolfgang GermNaturfreunde Kühnsdorf 13:44+03:16
6Lars SilvervretOK Hedströmmen 13:58+03:30
7Arnulf VillmoKorgen IL 14:03+03:35
8Bernard OudinIndividuals/No club 16:11+05:43
9Karl-Göran WahlströmAlmby IK 16:18+05:50
10Anders BjorkaasAskvoll & Holmedal IL 20:45+10:17
11Bengt HanssonSäterbygdens OK 22:36+12:08
Charles NelsonOK Azimut DNS+ --:--
Lauri KarhumäkiPihkaniskat DNS+ --:--

M65 SEEMOC (1.6km / 20m / 15KT)

1Mircea TicleanuCS Metropolitan Bucuresti 11:53+00:00
2Gabriel MaiorescuCS Mentor Silva 12:51+00:58
3Djordje ZagoracPOSK PTT Beograd 13:54+02:01
4Ion DodonuCSU Brasov 14:27+02:34
5Andrei EnyediC.S. TranSilva Cluj 14:30+02:37
6Milan CvetkovićPSD Kopaonik 16:29+04:36
7Hristo NikolaevUzana Gabrovo 17:11+05:18
8Constantin AlexandrescuRomania 19:31+07:38
9Gheorghe BalmusCOS Dinamo-OLD 26:27+14:34
Vladimir VorobiovMoldova MP+ --:--
Ivica MesićOK Vihor MP+ --:--
Toncho NeichevOrlovo Gnezdo MP+ --:--
Janko LapajneOK Azimut DNS+ --:--

M70 (1.5km / 15m / 11KT)

1Bjorn SandelienHeming Orientering 12:05+00:00
2Roar BjordalOppsal orientering 12:14+00:09
3Franz KäferHSV Pinkafeld 16:24+04:19
4Corrado MiniottiCRAL TRASPORTI TORINESI 16:51+04:46
5Carl Ove BergSkeidi OK 17:26+05:21
6Odd FjordheimBUL Troms? 20:59+08:54
Adolf KempfKTV Altdorf DNS+ --:--
Walter BieriOLV Zug-Immensee MP+ --:--
David ScottAuckland Orienteering Club MP+ --:--

M70 SEEMOC (1.5km / 15m / 11KT)

1Kiril KamenovTEA Club Sofia 13:26+00:00
2Lucian GalateanuUNEFS Bucharest 14:51+01:25
3Gheorghe AlbiciCS Mentor Silva 24:51+11:25
4Vladimir DegteareovCOS Dinamo-OLD 27:10+13:44

OPEN LONG (2km / 25m / 17KT)

1Zoltán MihácziTipo Orienteering Club 12:13+00:00
2Luís Quinta-novaABC Ori 15:38+03:25
3Antónia HolperTipo Orienteering Club 17:08+04:55
4Thomas HölzerX-OL 19:03+06:50
5Dora FerreiraABC Ori 20:11+07:58
6Margareta PavličSSD-AŠZ GAJA 23:51+11:38
8Viktoriia PodoinitcinaIndividuals/No club 46:29+34:16
Timotej ŠucOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
Zdenko PavličSSD-AŠZ GAJA MP+ --:--

OPEN SHORT (1.19km / 10m / 12KT)

1Liubov SergeevaNORD WEST 09:50+00:00
2Lennart TägtströmDomnarvets GoIF 10:06+00:16
4Tamino HölzerX-OL 11:49+01:59
5Kamila ZakourilovaSOK Turnov 12:17+02:27
6Maria GierlachWOLF Haltern 18:11+08:21
7Eva NordinGustavsberg OK 22:26+12:36
8Daniela PopCS Chimia Victoria 23:45+13:55
9Ciprian PopCS Chimia Victoria 24:49+14:59
Emily ProeslOLA TSV Deggendorf DNS+ --:--
Elena Gombač ŠucOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
Ognyan OgnyanovValdi Sofia DNS+ --:--
Ildiko HentesTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület DNS+ --:--

W10 (0.8km / 5m / 8KT)

1Silvia Di StefanoPolisportiva Besanese 05:17+00:00
2Emilija VeljovićSK MAGIC MAP 08:19+03:02
3Anna BrodschneiderLeibnitzer AC -Orienteering 11:02+05:45
4Elin ZwikkerArgus 16:03+10:46
5Nika ErženOK Azimut 19:16+13:59
6Katja BergerDer Berger-Clan 35:12+29:55
Zarja ŽižekOK Azimut DNS+ --:--

W12 (1.19km / 10m / 12KT)

1Neža ObidOK Azimut 07:04+00:00
2Nea ErženOK Azimut 07:10+00:06
3Julie BambouskováOK Dobříš 07:46+00:42
4Barbora HouskováOK Dobříš 08:35+01:31
5Raia DianovaIndividuals/No club 10:46+03:42
6Klárka KohoutkováKOB Baník Sokolov 13:42+06:38
7Diana KabadjovaBegun 15:19+08:15
8Diana Maria PopCS Chimia Victoria 17:01+09:57
9Brina KölnerOrientacijski klub Komenda 17:19+10:15
10Jana MočnikOK Azimut 22:35+15:31
11Marit ZwikkerArgus 23:33+16:29
12Anđela VeljovićSK MAGIC MAP 25:36+18:32
13Špela MajdičOK Azimut 28:33+21:29
Ema GrofOK Azimut DNS+ --:--
Danaya KurtevaChumrena Tvardica DNS+ --:--
Rayana StefanovaChumrena Tvardica DNS+ --:--
Dorja SalopekOK Azimut DNS+ --:--
Venera DimitrovaChumrena Tvardica DNS+ --:--

W14 (1.7km / 30m / 10KT)

1Manja LebanOK Azimut 12:15+00:00
2Codruta LodorCS Chimia Victoria 13:20+01:05
3Iulia StupuCSU Brasov 14:18+02:03
4Chlarin KalawotiOrienteering Tarzo a.s.d. 14:19+02:04
5Feike KerckhofsOmega 16:14+03:59
6Dora VukelićOK Maksimir 23:26+11:11
Violina HristovaChumrena Tvardica DNS+ --:--
Dunja TaticOK DIF MP+ --:--
Tsvetelina MateevaSKO Hemus - Troyan MP+ --:--
Zlatina GenchevaChumrena Tvardica DNS+ --:--

W16 (2.3km / 25m / 16KT)

1Zsófia NagyTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület 13:35+00:00
2Desislava YordanovaValdi Sofia 15:13+01:38
3Karin PustOrientacijski klub Komenda 15:36+02:01
4Nadezhda RoshchinaMoscow State University 20:18+06:43
5Mira GatevaUzana Gabrovo 24:03+10:28
6Zala Serženta SeljakOK Azimut 24:07+10:32
7Irina IsacovaTeam.Moldova 26:36+13:01

W16 SEEOC (2.3km / 25m / 16KT)

1Yasna PetrovaTeam Bulgaria 10:03+00:00
2Katja BabičTeam Slovenia 11:33+01:30
3Teja TušarTeam Slovenia 11:39+01:36
4Niya GeorgievaTeam Bulgaria 11:40+01:37
5Olga Perić JerkovićTeam Croatia 13:17+03:14
6Judit DivinTeam Romania 13:22+03:19
7Ana Pia PogačarTeam Slovenia 13:37+03:34
8Alexandra RomanTeam Romania 13:38+03:35
9Paula PavlinTeam Croatia 13:51+03:48
10Velina KoevaTeam Bulgaria 13:56+03:53
11Tina KernTeam Slovenia 15:57+05:54
12Nevena NajdanovićTeam Serbia 16:04+06:01
13Daria GalateanuTeam Romania 16:49+06:46
14Iulia EriomencoTeam Moldova 17:33+07:30
15Olga PisaniucTeam Moldova 20:21+10:18
16Mia KrtinićTeam Serbia 21:24+11:21
17Reka RadulyTeam Romania 21:39+11:36
18Hristina SerafimovskaTeam Macedonia 22:14+12:11
19Nicoletta ParaschevaTeam Moldova 24:40+14:37
20Emina HukoTeam BIH 26:27+16:24
21Valeria MironTeam Moldova 29:45+19:42
22Margaux BojadzievaTeam Macedonia 55:22+45:19
Nina StuparevićTeam Serbia MP+ --:--

W18 (2.6km / 40m / 12KT)

1Štěpánka KronikováOK Slavia Hradec Kralove 14:01+00:00
2Guenda ZaffanellaORIENTEERING COMO 14:37+00:36
3Polina ZaitsevaNORD WEST 14:40+00:39
4Tatiana BaklanovaOrienta-MosCompass 15:08+01:07
5Bilyana DonevskaSKO Hemus - Troyan 17:07+03:06
6Tzvetoslava MarinovaSKO Hemus - Troyan 21:33+07:32

W18 SEEOC (2.6km / 40m / 12KT)

1Andreya DyaksovaTeam Bulgaria 12:05+00:00
2Deja RazpetTeam Slovenia 13:34+01:29
3Nika PoljanšekTeam Slovenia 13:37+01:32
4Mariya DermendzhievaTeam Bulgaria 13:39+01:34
5Valeria NadragTeam Moldova 13:42+01:37
6Timea ViragTeam Romania 14:31+02:26
7Monika LambevaTeam Bulgaria 15:28+03:23
8Lenka ĆirićTeam Serbia 16:09+04:04
9Zala ZavrlTeam Slovenia 16:28+04:23
10Simona IvanovaTeam Bulgaria 16:38+04:33
11Jovana GrozdanićTeam Serbia 16:44+04:39
12Eleonora KrzheskaTeam Macedonia 16:45+04:40
13Jovana TalijanTeam Serbia 17:16+05:11
14Natalija TatićTeam Serbia 18:27+06:22
15Anastasia CorostîliovaTeam Moldova 19:10+07:05
16Ana ŠalamunTeam Slovenia 19:30+07:25
17Valentina MarcuTeam Romania 19:42+07:37
18Alina TecaTeam Romania 20:01+07:56
19Marija SerafimovskaTeam Macedonia 22:34+10:29
20Ana SpînuTeam Moldova 26:36+14:31
21Victoria IordachiTeam Moldova 29:02+16:57
22Elena JovanoskaTeam Macedonia 44:29+32:24
Lamija DzaferovićTeam BIH MP+ --:--
Adela GalateanuTeam Romania DNS+ --:--

W20 (2.8km / 55m / 17KT)

1Laura KingEdinburgh University OC 14:53+00:00
2Anni BergerDer Berger-Clan 15:24+00:31
3Emma WilsonEdinburgh University OC 15:52+00:59
4Louise AdamsEdinburgh University OC 16:56+02:03
5Erica CeresaORIENTEERING COMO 18:24+03:31
6Denisa TamasC. S. SPRIA Baia 19:20+04:27
7Lindsay RobertsonEdinburgh University OC 31:39+16:46
8Lucy HainesEdinburgh University OC 35:39+20:46
Mineja LebanOK Azimut DNS+ --:--

W20 SEEOC (2.8km / 55m / 17KT)

1Evangelina DyaksovaTeam Bulgaria 14:59+00:00
2Olga StanojevićTeam Serbia 16:23+01:24
2Agnes NedaTeam Romania 16:23+01:24
4Borislava MitkovaTeam Bulgaria 16:24+01:25
5Elitsa AtanasovaTeam Bulgaria 18:24+03:25
6Roxana CulceanTeam Romania 19:16+04:17
7Denise MijaTeam Romania 19:23+04:24
8Brina FoškiTeam Slovenia 19:38+04:39
9Lara GantarTeam Slovenia 20:03+05:04
10Monika RavnikarTeam Slovenia 20:36+05:37
11Lucia TurcanuTeam Moldova 23:11+08:12
12Daria ZacrevschiTeam Moldova 24:34+09:35
13Adriana StaverTeam Moldova 41:35+26:36
Polona JezeršekTeam Slovenia DNS+ --:--

W21A (2.6km / 40m / 12KT)

1Anna GrayOrienteering Bay of Plenty 13:59+00:00
2Klara NovotnaEdinburgh University OC 14:41+00:42
3Anastasiia PesegovaNORD WEST 15:19+01:20
4Sabeth KoschOLV Steinberg 16:34+02:35
5Stefaniya DimitrovaBROWN TEAM BG 16:45+02:46
6Virág NagySzegedi Vasutas SE 18:51+04:52
7Monika Martina Sipina HalperOK Jelen 19:43+05:44
8Barbara KmetecKamniški orientacijski klub 22:07+08:08
9Helayna OgdenNorth West OC 23:30+09:31
Siliya GinchevaValdi Sofia MP+ --:--
Marlene BergerDer Berger-Clan DNS+ --:--

W21B (1.7km / 30m / 10KT)

1Malena HespingLeibnitzer AC -Orienteering 11:38+00:00
2Petra StojanOrientacijski klub Komenda 15:39+04:01
3Maja IsteničOK Azimut 19:08+07:30
4Abigael BončinaOK Azimut 21:53+10:15
5Stamenka IlievaSKO Kompas Radnevo 26:07+14:29
6Mirjana VeljovićSK MAGIC MAP 31:12+19:34
7Jasmine AuerLeibnitzer AC -Orienteering 31:28+19:50
8Ana KovačićOK Vihor 33:33+21:55
9Maja ObidOK Azimut 33:47+22:09
10Vedrana RadićOK Vihor 36:35+24:57
11Aleksandra MiličevićOK Vihor 37:19+25:41
12Helena DukićOK Vihor 39:29+27:51
13Sanja PencOK Vihor 41:11+29:33
Nataša BogatajOK Azimut DNS+ --:--
Nataša MlakarOK Azimut DNS+ --:--
Marija HercegOK Vihor DNS+ --:--
Damjana GantarOK Azimut MP+ --:--
Fiina NarhiEdinburgh University OC DNS+ --:--

W21E (3.2km / 25m / 24KT)

1Laura RobertsonRajamäen Rykmentti 14:31+00:00
2Iliana IlievaTeam Bulgaria 14:40+00:09
3Kristina IvanovaTeam Bulgaria 14:59+00:28
4Eszter MantuanoTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület 15:02+00:31
5Ildikó SzerencsiSzegedi Vasutas SE 15:29+00:58
6Andra AnghelTeam Romania 15:40+01:09
7Antoaneta DyaksovaTeam Bulgaria 15:51+01:20
8Nuša JeramTeam Slovenia 16:03+01:32
9Zlata MalyshevaNORD WEST 16:19+01:48
10Imogene ScottAuckland Orienteering Club 16:25+01:54
11Greta KnarstonCounties Manukau 16:34+02:03
12Jula McMillanNorth West Orienteering Club 16:38+02:07
13Tajda BogatajTeam Slovenia 16:39+02:08
14Liliana GotsevaTeam Bulgaria 17:08+02:37
15Meri ChkripeskaTeam Macedonia 17:35+03:04
16Mojca FlerinTeam Slovenia 18:22+03:51
17Liesbeth Van De VeldeOmega 18:46+04:15
18Aada ForsmanOK 77 19:23+04:52
19Tessa RamsdenRed Kiwi Orienteering Club 19:41+05:10
20Iulia NaghibinaTeam Moldova 23:20+08:49
21Natalia BondarencoTeam Moldova 25:37+11:06
22Annamaria RadulyTeam Romania 26:09+11:38
23Talija PetreskaTeam Macedonia 29:53+15:22
Ajda FlaškerTeam Slovenia MP+ --:--
Nola JandrečićTeam Croatia DNS+ --:--
Slađana PeraćTeam Serbia MP+ --:--
Dragana DokmanovićTeam Serbia MP+ --:--
Martina JircakovaAmager Orienteringsklub DNS+ --:--
Sarah RighettiDrongO MP+ --:--
Alicia FribergIF Hagen MP+ --:--
Vera MullerovaAmager Orienteringsklub DNS+ --:--
Gaëlle BarletTeam Elite MTBO DNS+ --:--
Anastasia IsacovaTeam Moldova DNS+ --:--
Galina RîbediucTeam Moldova MP+ --:--
Marija ĆosićTeam Serbia DNS+ --:--
Petra DittrichovaAmager Orienteringsklub DNS+ --:--

W35 (2.6km / 40m / 12KT)

1Éva NovaiHungarian O-Fans 13:21+00:00
2Niina LaaksoHiidenkiertäjät 14:26+01:05
3Barbara HugelshoferCA Rosé 14:37+01:16
4Ianina RoshchinaMoscow State University 18:40+05:19
5Jana ForstereviczováOK Dobříš 18:48+05:27
6Vlatka StupaloOK Vihor 22:14+08:53
7Bernardica StipićOK Vihor 22:35+09:14
8Maja KuštOK Vihor 26:08+12:47

W35 SEEMOC (2.6km / 40m / 12KT)

1Antonija OrlićOK Bjelovar 13:56+00:00
2Eleonora NikolovaUzana Gabrovo 13:59+00:03
3Barbara GiuganinoCO2 14:26+00:30
4Anca StupuCSU Brasov 16:15+02:19
5Tanya DimitrovaSarnena Gora 16:57+03:01
5Ana BeblekOK Jelen 16:57+03:01
7Mariyana AtanasovaTrapezitsa 17:06+03:10
8Sanda BerženjiOK Kapela 17:24+03:28
9Anica HribarOK Brežice 18:04+04:08
10Irena Čorko MeštrovićOK Kapela 18:57+05:01
Clizia ZambiasiSemiperdo Orienteering Maniago DNS+ --:--

W40 (2.3km / 25m / 16KT)

1Olga ZwikkerArgus 16:14+00:00
2Silvia Irastorza AsensioCOBi - Club Orientación Bidea 19:06+02:52
3Mátyásné PaskujMaccabi VAC - Hungary 19:18+03:04
4Raluca GalateanuUNEFS Bucharest 23:24+07:10
Saša ŽižekOK Azimut DNS+ --:--

W40 SEEMOC (2.3km / 25m / 16KT)

1Milena KrastevaUzana Gabrovo 14:12+00:00
2Radina GeorgievaDIANA 16:03+01:51
3Romana ZupanOrientacijski klub Komenda 17:58+03:46
4Natasha PetrovicSK MAGIC MAP 18:15+04:03
5Violeta PenkovaMazalat 18:48+04:36
6Sabina Seražin KorperTeam.Croatia 21:51+07:39
7Irena Hacin KölnerOrientacijski klub Komenda 23:56+09:44
8Tatjana LjubisavljevicOK Jasenica 27:22+13:10

W45 (2km / 25m / 17KT)

1Natasha ConwayWest Yorkshire Orienteers 13:35+00:00
2Nastya SkopinskayaOMEGA RUSSIA 13:37+00:02
3Janet AdamsWest Yorkshire Orienteers 14:01+00:26
4Tünde AllwingerLeibnitzer AC -Orienteering 16:58+03:23
5Ágnes Nagyné SimonTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület 19:22+05:47
6Angelique De GrandeOmega 21:34+07:59
7Jana HejdukováKOB Baník Sokolov 23:56+10:21
Alena RusinovaUlita Orienteering Broumov DNS+ --:--
Jane ExleyWARRIOR OC DNS+ --:--
Natalia KunitskayaTitan DNS+ --:--

W45 SEEMOC (2km / 25m / 17KT)

1Eva OcvirkOK Japetic 11:50+00:00
2Tzvetanka VassilevaCO2 12:56+01:06
3Tatiana KalenderogluIstanbul Orienteering Spor Kulubu 13:10+01:20
4Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 13:39+01:49
5Veronica MinoiuUniversitatea Craiova 13:45+01:55
6Pavlina IlievaSKO Kompas Radnevo 15:43+03:53
7Radmila SapundjievaDIANA 15:49+03:59
8Miglena GatevaUzana Gabrovo 24:15+12:25
9Sibel SenIstanbul Orienteering Spor Kulubu 25:59+14:09
10Nikolina TopalovaOrlovo Gnezdo 26:16+14:26
11Natalia IsacovaMoldova 39:53+28:03
Beata Adrianna GlinskaOK Kapela DNS+ --:--
Svetlana RacichovscaiaMoldova DNS+ --:--
Julia KainakchievaMladost DNS+ --:--
Ivana GobecOK Vihor DNS+ --:--

W50 (2km / 25m / 17KT)

1Guni PalmeOrienteering Klosterneuburg 13:33+00:00
2Anna RobertsonOrienteering Hutt Valley 14:17+00:44
3Hedi BergerDer Berger-Clan 15:33+02:00
4Ingrid HufnagelOLA TSV Deggendorf 19:13+05:40

W50 SEEMOC (2km / 25m / 17KT)

1Irina JuhasOK DIF 14:36+00:00
2Cristina StefanC.S. BABARUNCA 14:57+00:21
3Mariana ZhecevaDIANA 16:35+01:59
4Olga CecanMoldova 20:25+05:49
5Petya DimitrovaBROWN TEAM BG 21:23+06:47
6Margarita TodorovaBROWN TEAM BG 23:27+08:51
Elvina IvanovaBROWN TEAM BG MP+ --:--
Pavlina MitevaChumrena Tvardica DNS+ --:--

W55 (1.6km / 20m / 15KT)

1Monika KrejcikovaWallachian Independent Team 12:02+00:00
2Maija ČerjakaOK Kapa 15:47+03:45
3May Jorunn RognlienModum OL 16:26+04:24
Lotta KastenssonValbonne Sophia Antipolis Orientation MP+ --:--

W55 SEEMOC (1.6km / 20m / 15KT)

1Diana BridgerORIENTACTION 13:54+00:00
2Tzvetelina KamenarovaCompass-Cross 14:08+00:14
3Maja CvitkovićOK Vihor 15:03+01:09
4Jelena BabićPSK Pobeda 16:02+02:08
5Natalia CretuMoldova 17:52+03:58
6Elena MarusceacMoldova 20:50+06:56
7Ayse Petek BingolODTÜ Orienteering 31:32+17:38
Mariana DimitrovaOrlovo Gnezdo MP+ --:--

W60 (1.6km / 20m / 15KT)

1Bronwyn HolcombeAuckland Orienteering Club 12:35+00:00
2Iris AndresOLG Bonaduz 12:41+00:06
3Inge BosinaAlbanian Orienteering Club Shkodra 16:15+03:40
4Anna Lena MartenssonSMOL 17:16+04:41
5Marie MalmbergKvarnsveden 18:51+06:16
6Lise HavikAsker 23:21+10:46
7Chiara RajgeljSSD-AŠZ GAJA 26:29+13:54
Karin WahlgrenSjövalla FK DNS+ --:--

W60 SEEMOC (1.6km / 20m / 15KT)

1Natalia DeconescuClubul Sportiv Orienteering Masters 13:00+00:00
2Marisya DanailovaMladost 13:31+00:31
3Nermin FenmenAnkara GSM 14:24+01:24
4Niculina MaiorescuCS Mentor Silva 14:25+01:25
5Zhivka FrangovaMladost 15:12+02:12
6Krassimira Marinova-ZhaltovaOrlovo Gnezdo 15:46+02:46
7Cornelia BorsCSU Brasov 17:29+04:29
8Olga VorobiovaMoldova 34:51+21:51

W65 (1.5km / 15m / 11KT)

1Gertrude SchandorHSV Pinkafeld 15:54+00:00
2Marie Reine OudinIndividuals/No club 16:08+00:14

W65 SEEMOC (1.5km / 15m / 11KT)

1Ljubica BacanacOK DIF 19:37+00:00
2Valentina NistoreanuCS Mentor Silva 20:57+01:20
3Milica JovanovićOrijentiring klub Soko 2015 33:08+13:31
Marija KovačPlaninsko Društvo Ajdovščina DNS+ --:--

W70 (1.5km / 15m / 11KT)

1Inger Lise BjordalOppsal orientering 28:41+00:00
2Angelika WeidTV Coburg-Neuses 32:31+03:50
Torill Nebell MikkelsenBOS OL MP+ --:--
Ruth BieriOLV Zug-Immensee DNS+ --:--

W70 SEEMOC (1.5km / 15m / 11KT)

1Clara FeyTransilva Cluj 13:59+00:00
2Kalcich LiciaPolisportiva Besanese 19:06+05:07
3Mirjana Milacic - BajicPSK Pobeda 25:30+11:31
4Larisa PogorletcaiaMoldova 25:46+11:47