Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Cerkno Cup - DAN 1 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Rupe, 9. 8. 2019


BEGINNERS (2.2km / 100m / 11KT)

1Michael PfeiferOLCG 35:20+00:00
2Delania HölzerOLTL 38:02+02:42
3Enej Česnik 71:40+36:20
4Miha Govekar 75:17+39:57
5Rene&Arne 76:08+40:48
6Ema&Bor OK Azimut 77:33+42:13
7Timeja PrezeljOK Azimut 89:48+54:28
8Jakob Petrič 93:28+58:08
9Anže ObidOK Azimut 104:18+68:58
10Jaime Redondo BarthelemyMalarruta 134:19+98:59
11Emma PosthouwerMINOR 173:48+138:28
12Sophie PosthouwerMINOR 173:54+138:34
Lucie KozinovaPolbes MP+ --:--
Elvira HerreriaEKO DNS+ --:--
Monica KemenaterLessinia DNF+ --:--
Mandy Millar DNF+ --:--

KIDS (1.82km / 70m / 8KT)

Roc Porta PoloXXO-O DNS+ --:--
Mia FuhrmannEKO DNS+ --:--

M12 (2.2km / 100m / 11KT)

1Rok BogatajOK Azimut 32:12+00:00
2Rado KalcGAJA 33:28+01:16
3Božo BizjakOK Azimut 43:09+10:57
4Matej FerlugaGAJA 45:49+13:37
5Jan CokanOK Komenda 51:39+19:27
6Jaka SeljakOK Komenda 62:26+30:14
7Borut GantarOK Azimut 63:21+31:09
8Odin GroeneveldTHOR 69:14+37:02
Ivan SkopinskiOMG RUS DNS+ --:--

M14 (2.61km / 125m / 10KT)

1Luka SeljakOK Komenda 39:55+00:00
2Otto AllwingerLAC 40:10+00:15
3Tamino HölzerOLTL 55:13+15:18
4Primož GantarOK Azimut 56:24+16:29
5Eduard VojvodikMOV 60:39+20:44
6Valentin KavčičOK Azimut 75:44+35:49

M16 (3.17km / 155m / 18KT)

1Natan Maj PoženelOK Komenda 45:02+00:00
2Martin JevševarOK Brežice 47:23+02:21
3Goran PolojazGAJA 48:13+03:11
4Marek SkorpilTJ Jiskra Horice 55:44+10:42
5Julijan KavčičOK Azimut 59:49+14:47
6Aljaž ObidOK Azimut 66:22+21:20
7Aljaž ČelikOK Azimut 71:49+26:47
8Timotej HribarOK Brežice 95:36+50:34

M18 (4.06km / 195m / 21KT)

1Marcos Bernabeu CarbonellCEAM-O Ibi 57:21+00:00
2Adrián Tamarit RoyoValencia-O 61:32+04:11
3David De Miguel ArmisenUniversidad Alicante 71:02+13:41

M21A (4.06km / 195m / 21KT)

1Christoph WendnerSUSO 61:31+00:00
2Valentin ErženOK Azimut 68:37+07:06
3Aljaž ČerneOK Tivoli 79:47+18:16
4Marc Ballabriga CostaCAT-O 89:30+27:59
Crn Cup DNS+ --:--

M21B (3.17km / 155m / 18KT)

1Klemen KendaOK Azimut 46:20+00:00
2Balazs DuhiLuxOC 58:21+12:01
3Dirk DeubelNaturfreunde Wien 58:51+12:31
4Borut SeljakOK Komenda 59:29+13:09
5Kristjan GantarOK Azimut 72:11+25:51
6Christopher ImmervollSUSO 75:37+29:17
7Uroš CankarŠOK 84:31+38:11
8Timotej ŠucOK Komenda 91:02+44:42
9Carsten FinkSUSO 91:38+45:18
Boštjan BogatajOK Azimut MP+ --:--

M21E (4.77km / 220m / 26KT)

1Filip WolfSAJ 44:35+00:00
2Vít KoštejnSAJ 46:11+01:36
3Pierre SchambergerC.O. Mulhouse 47:56+03:21
4Jaka PiltaverOK Brežice 52:09+07:34
5Christian PfeiferOLCG 53:10+08:35
6Daniel MoncktonNWOC 61:09+16:34
7Žan Luka ŠumečkiOK Tivoli 62:24+17:49
8Luigi GiulianiPolbes 68:58+24:23
9Sergey SnigirevBW 87:08+42:33
10Thibault KoeberleC.O. Mulhouse 106:28+61:53
Gregor HvalaOK Azimut DNS+ --:--
Alexey SnigirevBW DNS+ --:--
Kyongsa Ri DNS+ --:--
Žan RavnikarOK Komenda DNF+ --:--

M35 (4.39km / 210m / 26KT)

1Blaž KölnerOK Komenda 61:39+00:00
2Janko BačnarOK Azimut 66:22+04:43
3Bojan JevševarOK Brežice 68:42+07:03
4Antonio Carbonell MartinCEAM-O Ibi 79:52+18:13
5Igor GavrilovOK Komenda 80:30+18:51
6Marko ObidOK Azimut 82:01+20:22
7Tom BallikWAT.OL 88:04+26:25
8Herfried TrummerOCFF 89:46+28:07
9Sergio Aranda EscricheValencia-O 91:22+29:43
10Guillaume GoinA C Beauchamp 93:17+31:38
11Fabrizio BerniPolbes 98:52+37:13
12Roelof PosthouwerMINOR 102:59+41:20
13Peter FerlugaGAJA 114:35+52:56
14Emanuele Brugali 117:57+56:18
Freddy GrimaultPoitiers CO DNS+ --:--
Raül Porta CalandreXXO-O DNS+ --:--
Mickaël ParzychSMOG DNS+ --:--
Erik FuhrmannEKO DNS+ --:--

M45 (3.86km / 180m / 20KT)

1Stefano BrambillaCO2 49:46+00:00
2Jean-laurent BODYECHO 73 50:29+00:43
3Janez PretnarKamniški OK 58:43+08:57
4Olaf BinschTHOR 59:12+09:26
5Herwig AllwingerLAC 61:50+12:04
6György HorányiPaksi Sportegyesület 81:30+31:44
7Mareks StraussMotokurzeme 89:18+39:32
8Martin VojvodikMOV 129:19+79:33
Vladimir TrivunovićOK Sova DNS+ --:--
Xavier Torras BoldúALIGOTS DNS+ --:--
Ivan Millar MP+ --:--
Sergey SkopinskiOMG RUS DNS+ --:--
Thierry EynardConvergence DNS+ --:--

M55 (3.19km / 170m / 17KT)

1Martin SkorpilTJ Jiskra Horice 44:17+00:00
2Joachim FriessnigOCFF 45:28+01:11
3Georg GittmaierHSV Ried 51:47+07:30
4Carles LoréCOC Catalunya 54:29+10:12
5Silvij MočnikOK Azimut 57:53+13:36
6Paul AlleSCAPA NANCY 66:12+21:55
7Marijan LebanOK Azimut 68:05+23:48
8Valerio LesoLessinia 79:25+35:08
9Christian GotthardtHSV Spittal 83:38+39:21
10Mauro ClementeGAJA 138:57+94:40

M65 (2km / 95m / 10KT)

1Jacques SilvestreC.O.Liege 40:52+00:00
2Janko LapajneOK Azimut 48:31+07:39
3Libor Makovickaco colmar 48:54+08:02
4Walter PeraroLessinia 51:42+10:50
4Charles NelsonOK Azimut 51:42+10:50
6Vlado SedejOK Azimut 54:49+13:57
7Jean-Claude DupontC.O.Liege 55:56+15:04
8Gilles Baguereyco colmar 60:53+20:01
9Franz KäferHSV Pinkafeld 64:17+23:25
10Günther PrommerNF Brückl 72:47+31:55
11Ivano BeniniPolbes 73:44+32:52
Keijo RantalaKaRa MP+ --:--

MW10 (1.82km / 70m / 8KT)

1Anže KölnerOK Komenda 32:05+00:00
2Nika ErženOK Azimut 38:35+06:30
3Enej ŠucOK Komenda 44:30+12:25
4Brina GantarOK Azimut 76:42+44:37
5Mihej PrezeljOK Azimut 82:38+50:33
Oskar FuhrmannEKO DNS+ --:--

OPEN LONG (4.39km / 210m / 26KT)

1Magnus YngvessonCentrum OK 53:50+00:00
2Javier Redondo GonzalezMalarruta 144:41+90:51
Tamás AradiPaksi Sportegyesület MP+ --:--
Maud BarthelemyMalarruta MP+ --:--

OPEN SHORT (2.61km / 125m / 10KT)

1Denise HölzerOLTL 76:07+00:00
2Isabel SarenmalmCentrum OK 114:04+37:57
3Mari&Jure Gantar 157:36+81:29
4Anna ScanferlaASD PADOVA ORIENTEERING 163:43+87:36
Albert JakabPaksi Sportegyesület MP+ --:--

W12 (2.2km / 100m / 11KT)

1Neža ObidOK Azimut 35:34+00:00
2Nea ErženOK Azimut 38:53+03:19
3Jana MočnikOK Azimut 46:08+10:34
4Brina KölnerOK Komenda 48:42+13:08
5Špela MajdičOK Azimut 81:07+45:33
Maria Guma MartinezALIGOTS DNS+ --:--

W14 (2.61km / 125m / 10KT)

Júlia Bonilla TorrasALIGOTS DNS+ --:--

W16 (2.61km / 125m / 10KT)

1Nastja FerlugaGAJA 36:08+00:00
2Manja LebanOK Azimut 52:13+16:05
3Alba Perez GarrigósCEAM-O Ibi 71:55+35:47
4Nika RavnikarOK Komenda 75:09+39:01
5Tajda RazpetOK Azimut 82:58+46:50

W18 (3.17km / 155m / 18KT)

1Teja TušarOK Azimut 45:06+00:00
2Ana Pia PogačarOK Komenda 48:51+03:45
3Karina KovácsPaksi Sportegyesület 67:22+22:16
4Deja RazpetOK Azimut 71:57+26:51
5Zala Serženta SeljakOK Azimut 84:14+39:08
Barbara ČibejOK Azimut DNS+ --:--
Zala ZavrlOK Komenda MP+ --:--

W21A (3.17km / 155m / 18KT)

1Viktoria KnauderSUSO 58:30+00:00
2Barbara KmetecKamniški OK 72:20+13:50
3Meritxell Freixas NoguéCAT-O 72:42+14:12
4Lilli KrailWAT.OL 92:37+34:07
5Kathi KrailWAT.OL 100:34+42:04
Nélida Saiz NavarroCEAM-O Ibi MP+ --:--

W21B (2.61km / 125m / 10KT)

1Alenka Vuga SeljakOK Komenda 63:05+00:00
2Cindy Goin 82:18+19:13
3Damjana GantarOK Azimut 90:35+27:30
4Maja ObidOK Azimut 106:31+43:26
5Nataša BogatajOK Azimut 121:37+58:32
6Maja IsteničOK Azimut 124:48+61:43
Nika MočnikOK Azimut MP+ --:--

W21E (4.39km / 210m / 26KT)

1Tereza OdehnalováSAJ 50:49+00:00
2Gabriela HiršováSAJ 59:31+08:42
3Markéta FirešováSAJ 67:01+16:12
4Maria Chiara CrippaPolbes 69:26+18:37
5Leslie MercierC.O. Mulhouse 80:58+30:09
6Klára OdehnalováSAJ 83:54+33:05
7Tina ZagorcKamniški OK 100:21+49:32
8Federica NegriPolbes 103:52+53:03

W35 (3.86km / 180m / 20KT)

1Anica HribarOK Brežice 84:33+00:00
2Chiara SepinGAJA 91:11+06:38
3Ana PlavčakŠOK 100:13+15:40
4Barbara GiuganinoCO2 103:07+18:34
5Irena Hacin KölnerOK Komenda 132:43+48:10
Petra StojanOK Komenda DNF+ --:--
Betlem Polo BardésXXO-O DNS+ --:--

W45 (3.19km / 170m / 17KT)

1Monica AguileraCOC Catalunya 63:58+00:00
2Mietta GroeneveldTHOR 79:16+15:18
3Sue BettSN 79:22+15:24
4Véronique Makovickaco colmar 87:25+23:27
5Nadia van BuurenOrienteering Trieste 88:48+24:50
6Tünde AllwingerLAC 89:37+25:39
7Laurence GaudrillierECHO 73 95:13+31:15
8Sarah Louise FrancisSN 113:25+49:27
9Vera KovácsPaksi Sportegyesület 136:26+72:28
10Irma PretnarKamniški OK 142:26+78:28
11Éva JakabPaksi Sportegyesület 144:15+80:17
Mila Vila DescalsValencia-O MP+ --:--
Eva Guma MartinezALIGOTS DNS+ --:--
Anastasia SkopinskayaOMG RUS DNS+ --:--

W55 (2km / 95m / 10KT)

1Doris GittmaierHSV Ried 52:08+00:00
2Anna RivaPolbes 54:25+02:17
3Lucia SacilottoUnione Lombarda 58:32+06:24
4Martha PrommerNF Brückl 58:41+06:33
5Kate RantalaKaRa 64:13+12:05
6Licia KalcichCO2 80:27+28:19
7Daniela FrigerioPolbes 83:27+31:19
8Maia CameriniVIV 103:02+50:54
Gertrude SchandorVerein OC FF DNF+ --:--
Catherine Baguereyco colmar MP+ --:--
Federica BrugnoliLessinia DNS+ --:--