Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Cerkno Cup - WRE in SOL 6 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Lome, 19. 7. 2014

MW10 (1.2km / 45m / 5KT)

1Martin Jevševar OK Brežice0:10:28+00:00
2Tilen Zupan Orientacijski klub Komenda0:17:12+06:44
3Luka Seljak Orientacijski klub Komenda0:19:24+08:56
4Otto Allwinger Mariborski OK0:19:51+09:23
5Yaëlle Malard VERVINS ORIENTATION0:21:22+10:54
Domen Petrovič Orientacijski Klub PolarisMP+ --:--

M12 (1.6km / 60m / 8KT)

1Ondrej Kovar KOS Slavia Plzen0:25:29+00:00
2Malard Matisse VERVINS ORIENTATION0:25:54+00:25
3Peter Berger OLC WOHEMAANPEKA0:26:44+01:15
4Oliver Calvet Naturfreunde Wien0:30:47+05:18
5Filip Petrovič Orientacijski Klub Polaris0:35:32+10:03
6Polojaz Goran SSD GAJA0:37:35+12:06
7Kristjan Kalc SSD GAJA0:41:42+16:13

M14 (1.8km / 80m / 10KT)

1Žan Ravnikar Orientacijski klub Komenda0:20:02+00:00
2Clement Guillemain La boussole Audomaroise0:23:31+03:29
3Matic Blaž Orientacijski klub Komenda0:24:37+04:35
4Daniil Melnitskiy NORD WEST0:26:57+06:55
5Nikolai Kudriavtcev NORD WEST0:35:20+15:18
6Yannic Wild OLG Weisslingen0:44:33+24:31
7Dovydas Šinkevičius Oriens Panev?žys0:47:32+27:30
8Yoni Ducrocq La boussole Audomaroise0:52:32+32:30
9Adam Solomko KOB Baník Sokolov0:53:34+33:32
10Pierre Julien La boussole Audomaroise1:04:22+44:20

M16 (2.6km / 120m / 11KT)

1Antoine Guenin Animation Sillery Orientation0:26:33+00:00
2Daniil Kashin NORD WEST0:27:59+01:26
3Herwig Jr. Allwinger Mariborski OK0:35:00+08:27
4Michael Bättig OLG Weisslingen0:37:18+10:45
5Roope Ruuhiala Hiisirasti0:38:19+11:46
6Timo Wettstein OL Zimmerberg0:42:15+15:42
7Alexandr Borozenko NORD WEST0:42:47+16:14
8Aljoša Pogačar Orientacijski klub Komenda0:44:47+18:14
9Denis Lebedev NORD WEST0:54:05+27:32
10Lukas Morf OLG Weisslingen1:07:16+40:43
11Gašper Rejec OK Azimut1:21:55+55:22
Mark Bogataj OK AzimutMP+ --:--

M18 (3.0km / 140m / 13KT)

1Rafael Dobnik OLC Union Viktring0:28:18+00:00
2Vitaliy Fedorov NORD WEST0:29:46+01:28
3Sergei Krasilnikov NORD WEST0:37:06+08:48
4Ladislav Semrad KOB Chocen0:37:31+09:13
5Simon Stanonik OK Azimut0:39:11+10:53
6Jakub Landovský SK Praga0:39:40+11:22
7Vladimír Janeba KOB Chocen0:40:02+11:44
8Vasily Kosarev NORD WEST0:40:08+11:50
9Pierrick Butin La boussole Audomaroise0:49:15+20:57
10Žan Luka Šumečki OK Tivoli0:49:53+21:35
11Matic Močnik OK Azimut0:54:17+25:59

M21B (2.2km / 110m / 9KT)

1Boris Eržen Škofjeloški orientacijski klub0:33:37+00:00
2Valentin Eržen OK Azimut0:34:10+00:33
3Daniel Vít KOB Baník Sokolov0:34:36+00:59
4Rimvydas Šink?nas RASKK0:35:56+02:19
5Borut Seljak Orientacijski klub Komenda0:37:12+03:35
6Luka Plavčak Škofjeloški orientacijski klub0:40:06+06:29
7Janez Zavrl Orientacijski klub Komenda0:58:25+24:48

M21A (3.0km / 140m / 13KT)

1Stanko Čufer PD Ajdovščina0:42:23+00:00
2Pavel Krasko Kamvol0:44:15+01:52
3Michal Kamaryt KOS Slavia Plzen0:50:15+07:52
4Franc Knap OK Azimut0:51:28+09:05
5Nejc Močnik OK Azimut0:57:31+15:08
6Aljaž Černe OK Tivoli0:58:59+16:36
7Mathieu Bigand La boussole Audomaroise1:00:23+18:00
Samo Vodopivec OK AzimutMP+ --:--

M21E (4.5km / 200m / 20KT)

1Yury Masnyy Orienta-MosCompass0:43:28+00:00
2Olle Kärner Eesti Kaitseväe Spordiklubi0:43:39+00:11
3Jan Flasar SK Praga0:44:51+01:23
4Jouni Kujala SK Pohjantähti0:46:33+03:05
5Matjaž Štanfel OK Ris Delnice0:47:47+04:19
6Jan Kocbach Fana IL0:47:50+04:22
7Jernej Zorman Orientacijski klub Komenda0:47:53+04:25
8Peter Tušar OK Azimut0:51:25+07:57
9Robert Johansson Göteborg-Majorna OK0:51:53+08:25
10Sergiy Muchidinov Unione Sportiva Aldo Moro0:53:14+09:46
11Gustaf Wennerberg OK PAN Kristianstad0:53:59+10:31
12Anders Höije Göteborg-Majorna OK0:54:33+11:05
13Johan Hamelius OK Linné0:55:49+12:21
14Tomáš Landovský SK Praga0:56:28+13:00
15Fredrik Karlsson Göteborg-Majorna OK1:02:54+19:26
16Ilia Kudriavtcev NORD WEST1:05:44+22:16
17Tomas Kamaryt KOS Slavia Plzen1:09:38+26:10
18Tiago Rom?o O-Portugal1:10:52+27:24
19Hannes Pacher SU Schoeckl Orient.1:11:16+27:48
20Josep Morla Vanrell Club Deportivo Portillo1:14:57+31:29
21Andreas Wilner FLOP1:16:51+33:23
Gregor Hvala OK AzimutMP+ --:--
Fabian Wennerberg Varegg FleridrettMP+ --:--
Denis Kokelj Kamniški orientacijski klubDNF+ --:--

M35 (3.4km / 155m / 13KT)

1Karel Rambousek KOB Baník Sokolov0:39:26+00:00
2Janez Pretnar Kamniški orientacijski klub0:44:42+05:16
3Blaž Kölner Orientacijski klub Komenda0:46:38+07:12
4Martin Veitsberger OJE Wappler0:47:56+08:30
5Bojan Jevševar OK Brežice0:48:25+08:59
6Sergey Yutkin OMEGA RUSSIA0:48:34+09:08
7Herwig Allwinger Mariborski OK0:48:45+09:19
8Mikhail Malishev NORD WEST0:49:44+10:18
9Aleš Poljanšek OK Azimut0:52:09+12:43
10Alastair Dunlop Clydeside Orienteers0:59:52+20:26
11Grégory Prins La boussole Audomaroise1:03:04+23:38
12Stephane Pruvost La boussole Audomaroise1:09:11+29:45
13Uroš Petrovič Orientacijski Klub Polaris1:12:24+32:58
14Janez Cimerman OK Azimut1:13:04+33:38
15Vladimir Kovar KOS Slavia Plzen1:14:22+34:56
16Jeremie Vandecasteele La boussole Audomaroise1:33:07+53:41
17Eric Glassee TROL Belgium1:38:39+59:13
18Alessio Rozzi SSD GAJA1:59:37+80:11
Henrik Tornqvist Arboga OKMP+ --:--

M45 (3.0km / 140m / 13KT)

1Silvij Močnik OK Azimut0:45:32+00:00
2Erich Göschl OLC Wienerwald0:47:37+02:05
3Margus Kesa Azuolas0:50:15+04:43
4Roland Reisenberger OLC Wienerwald0:51:46+06:14
5Vojko Kacin OK Azimut0:51:57+06:25
6Gabor Pataki Pécsi Vasutas SK0:54:49+09:17
7Miloš Kamaryt KOS Slavia Plzen0:59:01+13:29
8Janez Šumečki Individual1:03:26+17:54
9Aleš Zupan Orientacijski Klub Polaris1:14:37+29:05
10Gallois Marc VERVINS ORIENTATION1:21:18+35:46

M50 (2.6km / 120m / 11KT)

1Martin Bagness WARRIOR OC0:30:02+00:00
2Mika Ruuhiala Hiisirasti0:35:11+05:09
3Siegfried Opetnik HSV KLAGENFURT0:35:16+05:14
4Tommy Saevareid Fana IL0:40:53+10:51
5Stuart Parker WARRIOR OC0:42:00+11:58
6Gunter Kradischnig OLC Graz0:42:42+12:40
7Ian Maxwell Roxburgh Reivers0:43:33+13:31
8Marc Van De Maele Kempische Orientatielopers0:45:36+15:34
9Paolo Pizzamus SSD GAJA0:46:38+16:36
10Rais Bayburin Ufa-united0:49:17+19:15
11Graeme Dawson Garingal Orienteers Inc0:50:40+20:38
12Aleš Borštnik OK Tivoli0:52:15+22:13
13Dalibor Radovan Orientacijski Klub Polaris0:52:37+22:35
14Olivier Guenin Animation Sillery Orientation0:52:54+22:52
15Rolf Wettstein OL Zimmerberg0:53:58+23:56
16José Pires O-Portugal0:57:19+27:17
17Josef Polster HSV Spittal/Drau0:57:56+27:54
18Roman Sladič OK Perkmandeljc Trbovlje1:00:37+30:35
19Petr Janeba KOB Chocen1:06:13+36:11
20Pavel Rejec OK Azimut1:48:06+78:04
Aleš Čerin OK TivoliMP+ --:--

M55 (2.7km / 130m / 13KT)

1Algirdas Šalkauskas Oriens Panev?žys0:40:19+00:00
2Gerrit Van De Riet OLifant0:47:59+07:40
3Philippe Castier La boussole Audomaroise0:50:19+10:00
4Bengt Hamelius Säterbygdens OK0:53:51+13:32
5Cesare Tarabocchia OK Azimut0:55:30+15:11
6Günther Dobnik OLC Union Viktring0:57:16+16:57
7Fulvio Pacor SSD GAJA1:01:28+21:09
8Christian Garrec CNSD Fontainebleau1:03:29+23:10
Karolis Mickevicius AzuolasMP+ --:--

M60 (2.7km / 130m / 13KT)

1Hansruedi Kohler OLG Dachsen0:42:19+00:00
2Jean-Marie Fath SCAPA NANCY0:47:41+05:22
3Rene Steenssens Balise 100:55:11+12:52
4Wolfgang Germ Naturfreunde Kühnsdorf1:00:56+18:37
5Robert Locusse Azimut MALANCOURT1:07:21+25:02
6Colin Price Central Coast Orienteers1:08:34+26:15
7Karl Pongratz HSV Pinkafeld1:12:47+30:28
8Lutz Tröße SV TU Ilmenau1:14:17+31:58
9Vlado Sedej OK Azimut1:16:13+33:54
10Janko Lapajne OK Azimut1:19:56+37:37
11Martin Checkley Totana Nomads1:20:46+38:27
12Mark Van Bruggen TROL Belgium1:34:12+51:53
13Črtomir Knap OK Azimut1:43:34+61:15

W12 (1.6km / 60m / 8KT)

1Ana Pia Pogačar Orientacijski klub Komenda0:25:23+00:00
2Nika Ravnikar Orientacijski klub Komenda0:36:33+11:10
3Carina Veitsberger OJE Wappler0:38:35+13:12
4Pataki Virag Lara Pécsi Vasutas SK0:40:25+15:02
5Sofia Calvet Naturfreunde Wien0:42:27+17:04
6Lucie Vítová KOB Baník Sokolov0:43:22+17:59
7Lucie Kovarova KOS Slavia Plzen0:45:36+20:13

W14 (1.8km / 80m / 10KT)

1Dagmar Biersaková KOB Baník Sokolov0:32:38+00:00
2Polina Zayceva NORD WEST0:41:02+08:24
3Nika Poljanšek OK Azimut0:42:06+09:28
4Kateřina Chaloupková KOB Chocen0:45:00+12:22
5Mihala Korelc Orientacijski klub Komenda0:52:10+19:32
Zala Zavrl Orientacijski klub KomendaMP+ --:--
Jedert Jevševar OK BrežiceMP+ --:--
Elisa Favier La boussole AudomaroiseMP+ --:--

W16 (2.3km / 100m / 10KT)

1Daria Panchenko NORD WEST0:31:26+00:00
2Jana Semrádová KOB Chocen0:31:52+00:26
3Monika Ravnikar Orientacijski klub Komenda0:32:29+01:03
4Veronika Chaloupková KOB Chocen0:32:41+01:15
5Anna Korzhavina NORD WEST0:35:26+04:00
6Lara Gantar OK Azimut0:35:43+04:17
7Olga Vasileva NORD WEST0:37:00+05:34
8Raminta Staškeviči?t? Oriens Panev?žys0:39:25+07:59
9Lou Lenoble La boussole Audomaroise0:39:32+08:06
10Anni Berger OLC WOHEMAANPEKA0:41:34+10:08
11Fausta Bukučinskait? Oriens Panev?žys0:48:05+16:39
12Olga Ludanova NORD WEST0:48:25+16:59
13Claire Labroche VERVINS ORIENTATION0:53:57+22:31
14Lenka Hanáková KOB Baník Sokolov0:54:14+22:48
15Justine Guenin Animation Sillery Orientation0:56:12+24:46
16Anke Glassée TROL Belgium0:56:49+25:23
17Annalena Schmid OLG Weisslingen0:57:39+26:13
18Esmee Van De Maele Kempische Orientatielopers1:05:10+33:44

W18 (2.6km / 120m / 11KT)

1Zlata Malysheva NORD WEST0:37:23+00:00
2Magda Hanáková KOB Baník Sokolov0:38:34+01:11
3Marlene Berger OLC WOHEMAANPEKA0:40:35+03:12
4Beguš Urša OK Azimut0:44:58+07:35
5Gerda Trybyt? Oriens Panev?žys0:50:35+13:12
6Vaiva Šalkauskait? Oriens Panev?žys0:57:30+20:07

W21B (2.3km / 100m / 10KT)

1Ana Plavčak Škofjeloški orientacijski klub0:50:55+00:00
2Zuzana Jonackova FLOP0:53:53+02:58
3Barbara Kmetec Kamniški orientacijski klub0:54:31+03:36
4Petra Germ Naturfreunde Kühnsdorf0:56:54+05:59
5Alenka Vuga Seljak Orientacijski klub Komenda0:57:39+06:44
6Marjanca Poljanšek OK Azimut1:09:39+18:44
7Sanni Ruuhiala Hiisirasti1:11:41+20:46
8Tina Zagorc Kamniški orientacijski klub1:13:30+22:35
9Marjana Rejec OK Azimut1:16:19+25:24
10Raquel Hernandez García Club Deportivo Portillo1:25:13+34:18
11Lorenza Pravato SSD GAJA1:37:00+46:05
12Anita Lindvik-Saevareid Fana IL1:41:09+50:14

W21A (2.6km / 120m / 11KT)

1Annemarie Sieber OLG Weisslingen0:34:43+00:00
2Elena Savenkova NORD WEST0:38:05+03:22
3Lucie Mezníková SK Praga0:41:04+06:21
4Barbara Hugelshofer OLG Weisslingen0:44:17+09:34
5Helina Kärner Individuals/No club0:59:11+24:28
Dovil? Šink?nien? RASKKMP+ --:--

W21E (3.4km / 155m / 13KT)

1Adéla Jakobová SK Praga0:42:23+00:00
2Ajda Flašker Orientacijski klub Komenda0:43:15+00:52
3Ariane Bättig OLG Weisslingen0:46:53+04:30
4Mojca Flerin Kamniški orientacijski klub0:47:03+04:40
5Christiane Trösse SV TU Ilmenau0:47:07+04:44
6Frida Nero Göteborg-Majorna OK0:47:47+05:24
7Kirstin Maxwell Roxburgh Reivers0:48:20+05:57
8Nuša Jeram OK Azimut0:50:52+08:29
9Réka Dalida Pataki Pécsi Vasutas SK0:53:14+10:51
10Mariana Moreira O-Portugal0:54:38+12:15
11Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli1:05:21+22:58
12Jona Mirnik Orientacijski klub Komenda1:27:22+44:59
13Melanie Guilmain La boussole Audomaroise1:34:27+52:04

W35 (3.0km / 140m / 13KT)

1Annika Lundström Sundbybergs IK0:49:24+00:00
2Anica Hribar OK Brežice0:51:10+01:46
3Jitka Kovarova KOS Slavia Plzen0:56:52+07:28
4Mouli?re Marie-hél?ne VERVINS ORIENTATION0:59:12+09:48
5Christine Calvet Naturfreunde Wien1:13:03+23:39
6Nathalie Guenin Animation Sillery Orientation1:17:17+27:53
7Saša Žižek OK Azimut1:22:03+32:39
8Caroline Duriez La boussole Audomaroise1:24:09+34:45
9Irma Pretnar Kamniški orientacijski klub1:44:48+55:24
Irena Hacin Kölner Orientacijski klub KomendaMP+ --:--

W45 (2.7km / 130m / 13KT)

1Camille MOULIERE VERVINS ORIENTATION0:51:33+00:00
2Hedi Berger OLC WOHEMAANPEKA0:52:25+00:52
3Liubov Sergeeva NORD WEST0:56:10+04:37
4Ágnes Tömördi Hegyisport Szentendre Egyesüle1:01:29+09:56
5Dunja Van De Riet OLifant1:02:21+10:48
6Rose-marie Hamelius Säterbygdens OK1:03:24+11:51
7Guni Palme OLC Wienerwald1:04:00+12:27
8Martina Kamarytova KOS Slavia Plzen1:08:03+16:30
9Susi Veitsberger OJE Wappler1:20:11+28:38
10Päivi Aarikka-ruuhiala Hiisirasti1:25:47+34:14
11Dilya Bayburina Ufa-united1:26:04+34:31
12Karine Vieque La boussole Audomaroise1:33:31+41:58

W55 (2.3km / 100m / 10KT)

1Käthi Kohler OLG Dachsen0:50:13+00:00
2Elena Rusanova PARUS0:51:44+01:31
3Eszter Fedorcsak NF Wien0:56:03+05:50
4Robyn Pallas Central Coast Orienteers0:58:01+07:48
5Christine Hirter OLG Bern1:03:07+12:54
6Renate Tröße SV TU Ilmenau1:08:31+18:18
7Marie José Berger Azimut MALANCOURT1:10:11+19:58
8Luise Oswald HSV Pinkafeld1:12:27+22:14
Judith Checkley Totana NomadsMP+ --:--

BEG (1.6km / 60m / 8KT)

1Theo Pruvost La boussole Audomaroise0:37:07+00:00
2Marina Sikerina Unione Sportiva Aldo Moro1:01:31+24:24
3Lara Zupan Orientacijski klub Komenda1:05:45+28:38
4Romana Zupan Orientacijski klub Komenda1:06:04+28:57

OPEN I (2.7km / 130m / 13KT)

1Stefan Wernig HSV Villach0:50:01+00:00
2Virag Havasi DTC0:58:35+08:34
3Wolfgang Schüller OLC WOHEMAANPEKA1:46:01+56:00
Eszter Kovacs DTCMP+ --:--
Monika Kujala IndividualMP+ --:--

M65 (2.2km / 110m / 9KT)

1Zoltán Boros Hegyisport Szentendre Egyesüle0:28:45+00:00
2Heikki Kyyrönen Kouvolan Suunnistajat0:31:18+02:33
3Carl Malling Randers OK0:32:27+03:42
4Roland Hirter Individuals/No club0:35:21+06:36
5Wilhelm Grabenhofer HSV Pinkafeld0:35:37+06:52
6Attila Hejjas NF Wien0:37:47+09:02
Mark Van Bruggen TROL BelgiumMP+ --:--

M70 (2.2km / 110m / 9KT)

1Kurt Huber SPOBO0:29:18+00:00
2Pavel Rusanov PARUS0:42:41+13:23

W65 (2.2km / 110m / 9KT)

1Hanni Kienast OLT Transdanubien0:55:09+00:00
2Paula Kyyrönen Kouvolan Suunnistajat0:57:51+02:42
3Ingrid Simader OLT Transdanubien1:04:45+09:36
4Nicole Bastien-fath SCAPA NANCY1:19:51+24:42
Marceline Rimetz La boussole AudomaroiseMP+ --:--