Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Naslednja aktivnost:
TK1 - Črni Vrh nad Idrijo, 29. - 31. 10.

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Craft
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Pomurje OPEN, DP, SOL4 (sobota, 23. 5. 2009)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Bukovnica
Tip: DP
Razdalja: dolga

Rezultati
Rezultati: stran
Analiza vmesnih časov (SB): povezava
Analiza izbire poti (RG): povezava

Skupni rezultati: povezava

Startna lista: povezava
Razpis: povezava
E-mail: kustec.stanislav@siol.net

Karta: Bukovnica

Standard: ISOM
št. karte: 186
Lastnik: Športno društvo Severovzhod
Avtorji: Alen Tadijanić
Merilo: 1:10000
Izdelano: V. 2008
Površina: 8.69km2

Valovit, pretežno listnat gozd, ponekod s številnimi reliefnimi (erozijskimi) podrobnostmi. Karta zajema območje zahodno od Bukovniškega jezera.


Karta je bila doslej uporabljena:




Rezultati / 2014

november

nedelja, 23. 11. 2014
ZL 4 - srednja
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kukanje
sobota, 22. 11. 2014
ZL 3 - Metuljček - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
nedelja, 16. 11. 2014
ZL 2 - Presenečenje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vranja Peč
sobota, 8. 11. 2014
ZL 1 - Klubsko prvenstvo OK Tivoli - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Ljubljana

oktober

petek, 31. 10. 2014
OLP - Zaključek - srednja
Mladinska reprezentanca OZS & OK Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sreda, 29. 10. 2014
TK1 - T1 - sledenje - srednja
Mladinska reprezentanca OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 19. 10. 2014
ECTO - Evropski pokal TrailO, 12. tekma - PreO
VAM, DOB, MFP
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dříteč, Češka
nedelja, 19. 10. 2014
Zaključek lige, DP šprint štefete - štafeta
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Koseze
sobota, 18. 10. 2014
ECTO - Evropski pokal PreO, 11. tekma - PreO
VAM, DOB, MFP
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Prachov, Češka
sobota, 18. 10. 2014
SOM 2014 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Dutovlje (pri OŠ)
nedelja, 12. 10. 2014
DP TempO - Jesensko O srečanje - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Domžale
nedelja, 5. 10. 2014
SOL 9, DP Srednje - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrastovec
četrtek, 2. 10. 2014
DP šolsko - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaSkupni rezultati
Ljubljana

september

nedelja, 28. 9. 2014
Vihor PreO Challenge, 2. dan - PreO
OK Vihor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zagreb, Hrvaška
sobota, 27. 9. 2014
Vihor PreO Challenge, 1. dan - PreO
OK Vihor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zagreb, Hrvaška
nedelja, 21. 9. 2014
DP štafete - štafeta
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolsti vrh
nedelja, 21. 9. 2014
DP PreO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolsti vrh
sobota, 20. 9. 2014
SOL 8, DP dolge - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolsti vrh
nedelja, 7. 9. 2014
SOL 7 - dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Jelovica

julij

ponedeljek, 28. 7. 2014
Bubo Cup TrailO, 3. dan - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lokve
nedelja, 27. 7. 2014
Bubo Cup TrailO, 2. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lokve
sobota, 26. 7. 2014
Bubo Cup TrailO, 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Mala lazna
nedelja, 20. 7. 2014
Cerkno Cup - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lome
sobota, 19. 7. 2014
Cerkno Cup - WRE in SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lome
sobota, 19. 7. 2014
Cerkno Cup, sprint - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Idrija
petek, 18. 7. 2014
Cerkno Cup - 1. dan - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dole nad Idrijo
četrtek, 17. 7. 2014
Cerkno Cup - uradni trening - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Godovič
petek, 11. 7. 2014
WTOC - SP PreO, 2. dan - PreO
Italijanska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Campomulo, Italija
sreda, 9. 7. 2014
WTOC - SP PreO, 1. dan - PreO
Italijanska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Luserna, Italija
ponedeljek, 7. 7. 2014
WTOC - SP TempO, kvalifikacije in finale - TempO
Italijanska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Levico, Italija

junij

nedelja, 29. 6. 2014
Coppa Italia TrailO - Alpe Adria Cup, 2. dan - PreO
Or. Swallows Noale
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cansiglio, Italija
nedelja, 29. 6. 2014
Alpe Adria Cup (middle) - srednja
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 28. 6. 2014
EYOC 2014 (relay) - štafeta
Makedonska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

sobota, 28. 6. 2014
Coppa Italia TrailO - Alpe Adria Cup, 1. dan - PreO
Or. Swallows Noale
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cansiglio, Italija
sobota, 28. 6. 2014
Alpe Adria Cup (sprint) - sprint
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 28. 6. 2014
Alpe Adria Cup (štafete) - štafeta
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

petek, 27. 6. 2014
EYOC 2014 (long) - dolga
Makedonska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

petek, 27. 6. 2014
Alpe Adria Cup (long) - dolga
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

četrtek, 26. 6. 2014
EYOC 2014 (sprint) - sprint
Makedonska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Strumica
nedelja, 22. 6. 2014
Slovenia in 3 days, DP šprint - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Ljubljana
sobota, 21. 6. 2014
Memorial 7. gbr. "Puma" - PreO
OK Međimurje
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lužec, Hrvaška
sobota, 21. 6. 2014
Slovenia in 3 days - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Dobeno
petek, 20. 6. 2014
Slovenia in 3 days / Pokal Slovenije - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
petek, 20. 6. 2014
Pokal Slovenije - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

nedelja, 15. 6. 2014
Sprint+Micro Sprint Rozna Dolina - sprint
Manuel Jurado
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 14. 6. 2014
OLP 6 - srednja
Janko Lapajne
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 8. 6. 2014
OLP 5 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Jure Zmrzlikar
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Hotedrščica
sobota, 7. 6. 2014
OLP 7 - srednja
Igor Bončina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Poljane nad Škofjo Loko
nedelja, 1. 6. 2014
Coppa Italia TrailO - PreO
ASD Erebus
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Asiago - Gallio, Italija

maj

sreda, 28. 5. 2014
Orientacijski tek Srednjih šol Mestne občine Ljubljana - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
torek, 27. 5. 2014
Orientacijski tek Osnovnih šol Mestne Občine Ljubljana - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 25. 5. 2014
KP OK Komenda - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
sobota, 24. 5. 2014
TempO Črni vrh - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni vrh nad Cerknim
sobota, 24. 5. 2014
OLP 4 - srednja
Aleš Poljanšek in Joško Jazbar
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

torek, 13. 5. 2014
Promocijsko tekmovanje TempO na OŠ Kašelj - TempO
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 11. 5. 2014
Testiranje 3k - sprint
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 11. 5. 2014
Sprint trening - sprint
AOK Gotska & Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 11. 5. 2014
Florijanov sejem - OT sprint in TempO Trzin - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Trzin
sobota, 10. 5. 2014
11. Bob Rock pokal, Sprint prvenstvo Štajerske (AUT) orientacijski duatlon s premorom - sprint
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Maribor
sobota, 10. 5. 2014
11. Bob Rock pokal, MTB-O in orientacijski duatlon s premorom - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

četrtek, 8. 5. 2014
Študentsko DP, Prvenstvo Univerze v Ljubljani - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaFotogalerija
Ljubljana, Novi trg
sobota, 3. 5. 2014
OLP 3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

april

sobota, 26. 4. 2014
OLP 2 - EYOC trening - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
petek, 18. 4. 2014
OLP 1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ajdovščina
sreda, 16. 4. 2014
ETOC - EP TempO, finale - PreO
Portugalska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Palmela, Portugalska
torek, 15. 4. 2014
ETOC - EP PreO, 2. dan - PreO
Portugalska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Palmela, Portugalska
ponedeljek, 14. 4. 2014
ETOC - EP PreO, 1. dan - PreO
Portugalska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Palmela, Portugalska
nedelja, 13. 4. 2014
ETOC - EP TempO, kvalifikacije - TempO
Portugalska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Palmela, Portugalska
nedelja, 13. 4. 2014
Prvenstvo notranjske - SOL 3 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dobravlje na Krasu
nedelja, 6. 4. 2014
SOL 2 - srednja
AŠZ Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Mavhinje

marec

nedelja, 16. 3. 2014
ZL 17 - zaključek lige - srednja
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
OŠ Dobravlje
nedelja, 9. 3. 2014
Lipica Open SOL1 - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lipica
nedelja, 9. 3. 2014
Lipica Open PreO, 2. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Dutovlje
sobota, 8. 3. 2014
Lipica Open - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 8. 3. 2014
Lipica Open TempO, 1. dan - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Vilenica

februar

nedelja, 23. 2. 2014
Coppa Italia TrailO - PreO
ASD Padova
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Padova, Italija

januar

nedelja, 26. 1. 2014
ZL 14, MB liga, Hoče pri Mariboru - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maribor
sobota, 18. 1. 2014
ZL 13 - Orientacist leta - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaFotogalerija
Ljubljana
nedelja, 12. 1. 2014
ZL 12 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 5. 1. 2014
ZL 11 - srednja
SSD Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Gropada
sobota, 4. 1. 2014
ZL 10 - veseli spomin - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij


Leto: 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 0

Seznam tekem ZL.
Seznam AOK Gotska treningov. 

Obnovimo gozd