Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Naslednja aktivnost:
Poziv za kandidature reprezentantov, 15. 9.
TK1 - Črni Vrh nad Idrijo, 29. - 31. 10.

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Craft
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Rezultati / 2004

oktober

sobota, 23. 10. 2004
JV Pokal, SOL6 - dolga
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 10. 10. 2004
Kamnitnik, DP - sprint
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 2. 10. 2004
Maribor, DP - šolsko - srednja
-
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

september

sobota, 25. 9. 2004
Kotlje, SOL5 - srednja
-
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

avgust

petek, 6. 8. 2004
Cerkno Cup - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

junij

sobota, 19. 6. 2004
Vojsko, OLP5, KP Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vojsko

maj

nedelja, 30. 5. 2004
Gorjuša, DP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 16. 5. 2004
Komenda, DP - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 15. 5. 2004
Komenda, SOL3, DP - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sreda, 12. 5. 2004
Prvenstvo Univerze v Ljubljani - srednja
-
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 9. 5. 2004
Rožnik, OSL6 - srednja
-
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

april

sobota, 31. 4. 2004
Orienteering Online Cup - drugo
Orientacijski klub Ursus
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

torek, 20. 4. 2004
Študentsko prvenstvo v Ljubljani - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rožna Dolina
sobota, 17. 4. 2004
Hotederšica, SOL2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hotedršica
nedelja, 4. 4. 2004
Crngrob, DP - ultra dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

februar

nedelja, 22. 2. 2004
Rakov Škocjan, OSL5 - drugo
-
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

januar

nedelja, 18. 1. 2004
Toško čelo, OSL3 - drugo
Orientacijski klub Ursus
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij


Leto: 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 0

Seznam OLP tekem/treningov.
Seznam AOK Gotska treningov. 

Obnovimo gozd