Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Rezultati / 2012

december

sobota, 29. 12. 2012
ZL8 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka
sobota, 29. 12. 2012
TK2 - T4 - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

petek, 28. 12. 2012
Ski-O SOL1, ZL7 - nočna - sprint
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka
četrtek, 27. 12. 2012
TK2 - farsta - sprint
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sreda, 26. 12. 2012
TK2 - T1 - dolga
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 23. 12. 2012
ZL6 - Božična tekma - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 22. 12. 2012
ZL5 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vodice
sobota, 15. 12. 2012
ZL4 - sprint
J&K OK Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana - Ruski car
nedelja, 9. 12. 2012
ZL 3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda

november

nedelja, 25. 11. 2012
ZL 2 - srednja
Miha Škarabot
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Toško Čelo
sreda, 21. 11. 2012
ZL - Mobilna-O (pari) - srednja
J&J
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana, Vič
nedelja, 18. 11. 2012
ZL1 - srednja
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dobravlje
nedelja, 18. 11. 2012
CRO-ITA-SLO TrailO Cup (11. tekma) - Rakov Potok - srednja
OK Orion
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Rakov Potok, Hrvaška
sobota, 17. 11. 2012
CRO-ITA-SLO TrailO Cup (10. tekma) - Rakov Potok - PreO
OK Orion
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Rakov Potok, Hrvaška
nedelja, 4. 11. 2012
TK3 - T4 (pari) - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lokve
sobota, 3. 11. 2012
TK1 - T3 - štafeta
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lokve
sobota, 3. 11. 2012
TK1 - T2 - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lokve
petek, 2. 11. 2012
Testiranje - 3km - sprint
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ajdovščina
petek, 2. 11. 2012
TK1 - T1 - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lokve

oktober

nedelja, 21. 10. 2012
SLO-CRO, DP razen za M21E, Pokalačinka - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Komenda
sobota, 20. 10. 2012
SLO-CRO, Pokalačinka - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
nedelja, 14. 10. 2012
Zaključek lige - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin
sobota, 6. 10. 2012
SOM - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Famlje
četrtek, 4. 10. 2012
DP šolsko - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

september

nedelja, 30. 9. 2012
SOL8, Coppa Italia - dolga
AŠD Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Padriče
nedelja, 23. 9. 2012
Alpe Adria Cup - štafeta
HSV Villach & HSV Spittal
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 15. 9. 2012
CRO-ITA-SLO TrailO Cup (9. tekma), Zagreb - PreO
OK Vihor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zagreb, Hrvaška
sreda, 12. 9. 2012
DP SV 2012 - finale - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

sreda, 12. 9. 2012
DP SV 2012 - kvalifikacije - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 9. 9. 2012
SOL7, DP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Novi Svet
nedelja, 9. 9. 2012
DP preO - SPOL 9 - Novi Svet (na SOL7) - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Novi Svet
sobota, 8. 9. 2012
Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Dole

avgust

sobota, 25. 8. 2012
DP TempO - SPOL 8 & CRO-ITA-SLO TrailO Cup (8. tekma) - Bohinjsko jezero (na SOL6) - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bohinjsko jezero
sobota, 25. 8. 2012
TK0 - SOL - drugi tek - srednja
Mladinska reprezentanca OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 25. 8. 2012
SOL6 - Bohinjski 3kotnik - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Bohinj (Gozdna šola ZTS)
nedelja, 19. 8. 2012
Cerkno Cup - DAN 3 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaSkupni rezultati
Cerkno
sobota, 18. 8. 2012
Cerkno Cup - sprint - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Cerkno
sobota, 18. 8. 2012
WRE, SOL5, Cerkno Cup - DAN 2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaSkupni rezultati
Idrija
petek, 17. 8. 2012
Cerkno Cup - DAN 1 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaSkupni rezultati
Novi Svet
sobota, 4. 8. 2012
SPOL 7 & CRO-ITA-SLO TrailO Cup (7. tekma) - TrailOO.cup/2012 - 3. etapa - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Postojna
petek, 3. 8. 2012
SPOL 6 - TrailOO.cup/2012 - 2. etapa - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Postojna
četrtek, 2. 8. 2012
SPOL 5 - TrailOO.cup/2012 - 1. etapa - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Sajevče

julij

sobota, 21. 7. 2012
Poletje v Cerknem - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
nedelja, 1. 7. 2012
EYOC - štafeta
Francoska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Bugeat

junij

sobota, 30. 6. 2012
EYOC - dolga
Francoska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Viam - Lestards
petek, 29. 6. 2012
EYOC - sprint
Francoska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Meymac
sobota, 16. 6. 2012
Trening mladincev - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Ljubljana
sobota, 16. 6. 2012
Trening mladincev - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 3. 6. 2012
DP - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
sobota, 2. 6. 2012
Repriza - EYOC 2006 - sprint
Mladinska reprezentanca OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Škofja Loka
sobota, 2. 6. 2012
Sprint dan - T1 - sprint
Mladinska reprezentanca OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Škofja Loka

maj

nedelja, 20. 5. 2012
DP Štafete - Postojna - štafeta
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaSkupni rezultati
Postojna
sobota, 19. 5. 2012
DP Dolge - Postojna - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Postojna
sobota, 19. 5. 2012
SPOL 4 - Postojna (na DP dolge) - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Postojna
nedelja, 6. 5. 2012
Florijanov sejem - sprint
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Trzin
nedelja, 6. 5. 2012
SPOL 3 - Trzin (na Florijanovem sejmu) - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin

april

nedelja, 29. 4. 2012
TK4 - kvalifikacije - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
nedelja, 29. 4. 2012
TK4 - štafeta - prvi tek - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Komenda
nedelja, 29. 4. 2012
TK4 - štafeta - drugi tek - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Komenda
sobota, 28. 4. 2012
TK4 - T3 - dolga
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
sobota, 28. 4. 2012
TK4 - T4 - pari - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
petek, 27. 4. 2012
TK4 - T1 - tehnični score - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin
petek, 27. 4. 2012
TK4 - T2 - koridor - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
petek, 27. 4. 2012
TK4 - test 3k - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin
sreda, 25. 4. 2012
Državno univerzitetno prvenstvo, Prvestvo Univerze v Ljubljani, Open tekma - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Ljubljana
nedelja, 22. 4. 2012
SLO-CRO - dolga
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Slovenj Gradec
sobota, 21. 4. 2012
Orientacija GZL 2012 - srednja
Gasilska zveza Ljubljana
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana - center
sobota, 21. 4. 2012
SLO-CRO, DP razen M21E - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Slovenj Gradec
nedelja, 15. 4. 2012
SPOL 2 & CRO-ITA-SLO TrailO Cup (3. tekma) - Komenda (na SOL3) - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Komenda
nedelja, 15. 4. 2012
SOL3, Pokal Komende 2012 in Šolsko področno prvenstvo - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
nedelja, 1. 4. 2012
SOL2, Prvenstvo Štajerske - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hum
nedelja, 1. 4. 2012
CRO-ITA-SLO TrailO Cup (2. tekma) - Monte Prat - PreO
Semiperdo Orienteering
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Monte Prat, Italija

marec

sobota, 31. 3. 2012
CRO-ITA-SLO TrailO Cup (1. tekma) - Lignano - TempO
Corivorivo Orienteering A.S.D.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lignano Sabbiadoro, Italija
sobota, 24. 3. 2012
NOT - solo - ultra dolga
Rod močvirski tulipani
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 11. 3. 2012
Lipica Open, SOL1 - dolga
Nagy & Nagy, k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kazlje
sobota, 10. 3. 2012
SPOL 1 - Kazlje (na Lipici Open) - drugo
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kazlje
sobota, 10. 3. 2012
Lipica Open - srednja
Nagy & Nagy, k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kazlje
nedelja, 4. 3. 2012
Zaključek - ZL16 - srednja
TOPO team
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Domžale
sobota, 3. 3. 2012
ZL15 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

februar

nedelja, 26. 2. 2012
TK3 - selekcijska tekma - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pliskovica
nedelja, 26. 2. 2012
TK3 - T5 - po spominu/score - drugo
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pliskovica
petek, 24. 2. 2012
TK3 - testiranje 3k - drugo
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Sežana
petek, 24. 2. 2012
TK3 - T1 - nočna - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pliskovica
nedelja, 19. 2. 2012
ZL14 - srednja
CAI XXX Ottobre
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zgonik
nedelja, 5. 2. 2012
ZL12 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda

januar

nedelja, 29. 1. 2012
Smuč-O liga in DP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla
nedelja, 22. 1. 2012
ZL10 - srednja
CAI XXX Ottobre
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Repen
nedelja, 15. 1. 2012
ZL9 - srednja
Aleš Ferenc in Andrej Borštnik
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zalog
petek, 13. 1. 2012
Nočna foot-o in ski-r-o - sprint
Mojca Foški
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 8. 1. 2012
ZL8 - srednja
AŠD Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Padriče

Leto: 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781

Koledar zimske lige je objavljen na tej povezavi.

Tekme Zimske lige, potekao tako da vsak tekmovalec poskrbi za tisk karte, mapico, merjenje časa in poročanje rezultatov. Tekmovalec vpiše svoj rezultat v razpis in naloži svojo GPS sled na Livelox dogodek.

Rezultati zimske lige

SEEOC 2018