Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Rezultati / 2013

december

nedelja, 29. 12. 2013
DP SKI-O 2013 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rudno Polje - Pokljuka
sobota, 28. 12. 2013
ZL 9 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rudno polje
sobota, 28. 12. 2013
SOL SKI-O 1 nočna - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rudno Polje - Pokljuka
sobota, 21. 12. 2013
ZL 8, MB liga - srednja
Boris Bauman, Ivan Boyadzhiev
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maribor
sreda, 18. 12. 2013
ZL 7 - Mobilna orientacija - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Ljubljana
sobota, 14. 12. 2013
ZL 6 - srednja
ToPo Team
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Ljubljana (okolica)
torek, 10. 12. 2013
Decemberski TempO - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kašelj
nedelja, 8. 12. 2013
ZL 5 - Ultra Challange - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

sobota, 7. 12. 2013
Miklavžev orientacijski duatlon - srednja
OK Trzin in OK Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Vodice

november

sobota, 30. 11. 2013
ZL 4 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 24. 11. 2013
ZL 3 - Podgorje Open - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Podgorje
sobota, 16. 11. 2013
ZL 2 - ekipna tekma - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 10. 11. 2013
ZL 1 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Medvode

oktober

sobota, 26. 10. 2013
EYOC, long - dolga
Portugal Orienteering Federation
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija

petek, 25. 10. 2013
EYOC, sprint - sprint
Portugal Orienteering Federation
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 20. 10. 2013
TrailO a Repen 2013 - PreO
Corivorivo Or. ASD
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Repen, Italija
nedelja, 20. 10. 2013
Repen - dolga
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Repen
sobota, 19. 10. 2013
Zaključek lige, DP šprint štafeta - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Izola
sobota, 19. 10. 2013
TK sprint - Coppa Tartini - sprint
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 19. 10. 2013
TK sprint - T4 - sprint
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Izola
sobota, 19. 10. 2013
PreO v Izoli - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Izola
petek, 18. 10. 2013
TK sprint - T1 - sprint
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

petek, 18. 10. 2013
TK sprint - T2 - sprint
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 13. 10. 2013
SOM - ultra dolga
Društvo ROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Menina planina
četrtek, 10. 10. 2013
Šolsko DP - uradni skupni rezultati(!) - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

četrtek, 10. 10. 2013
TempO - Šolsko DP v Vodicah - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vodice
nedelja, 6. 10. 2013
Pokal Alpe Adria - dolga
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pecs, Madžarska
nedelja, 6. 10. 2013
Feud Cup 2013, day 2 - PreO
OK Orion
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Plitvice, Hrvaška
sobota, 5. 10. 2013
Pokal Alpe Adria - srednja
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pecs, Madžarska
sobota, 5. 10. 2013
Feud Cup 2013, day 1 - PreO
OK Orion
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Plitvice, Hrvaška
sobota, 5. 10. 2013
Pokal Alpe Adria - sprint
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

petek, 4. 10. 2013
Pokal Alpe Adria - štafeta
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Pecs, Madžarska

september

nedelja, 22. 9. 2013
DP - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 22. 9. 2013
SOL8 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaFotogalerija
Črni Vrh
sobota, 21. 9. 2013
Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

četrtek, 19. 9. 2013
Prvenstvo Kašlja - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 15. 9. 2013
TK5 - zaključna - srednja
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 8. 9. 2013
SOL 7 - dolga
OK Tivoli in OK Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dobeno
nedelja, 8. 9. 2013
SPOL 8 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dobeno

avgust

sobota, 31. 8. 2013
Test 3k - sprint
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
ŽAK, Ljubljana
sobota, 24. 8. 2013
Bohinjski 3-kotnik, SOL6 - srednja
mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bohinj (gozdna šola)

julij

ponedeljek, 29. 7. 2013
OOCup/2013 TrailO - SPOL7 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Soriška planina
nedelja, 28. 7. 2013
OOCup/2013 TrailO - DP PreO, SPOL6 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Soriška planina
sobota, 27. 7. 2013
OOCup/2013 TrailO - SPOL5 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Selška planina
sobota, 6. 7. 2013
JWOC - štafeta
ČSOB
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hodešovice

junij

nedelja, 23. 6. 2013
Italian TrailO Championship, day 2 - PreO
Gronlait Or. Team
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Folgaria - Lavarone, Italija
sobota, 22. 6. 2013
Italian TrailO Championship, day 1 - PreO
Gronlait Or. Team
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Folgaria - Lavarone, Italija
nedelja, 9. 6. 2013
Rogla TrailO - SPOL4 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Rogla
sobota, 8. 6. 2013
Rogla TrailO - nočna, SPOL3 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Rogla
sobota, 8. 6. 2013
Rogla TrailO - DP TempO, SPOL2 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Rogla
nedelja, 2. 6. 2013
Državno prvenstvo štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla
sobota, 1. 6. 2013
Prvenstvo Štajerske - SOL5, DP dolge, Področno šolsko prvenstvo - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla

maj

sobota, 18. 5. 2013
10. Bob Rock pokal DP MTB-O srednje proge; orientacijski duatlon s premorom - srednja
Boris Bauman
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maribor
sobota, 18. 5. 2013
10. Bob Rock pokal, Foot-O in orientacijski duatlon s premorom - srednja
Boris Bauman
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Maribor
nedelja, 5. 5. 2013
Florijanov sejem - sprint
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin
sobota, 4. 5. 2013
KOTA 2 - srednja
RSO
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Spodnje Bitnje pri Kranju
sreda, 1. 5. 2013
Beljak - srednja
NF Villach
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Beljak - Avstrija

april

sobota, 27. 4. 2013
SOL4, 3reg, DP dolge (MŽ20) - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
sreda, 24. 4. 2013
Študentsko prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana - center
nedelja, 21. 4. 2013
SG MTBO 2013 - SLOCRO 2. tekma - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 20. 4. 2013
SG MTBO 2013 - DP (ME. WE, M45) - SLOCRO 1. tekma - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 13. 4. 2013
KOTA 1 - srednja
Rod stražnih ognjev Kranj
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kranj
nedelja, 7. 4. 2013
SOL3, DP ultra dolge (MŽ21) - ultra dolga
HSV Feldbach
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Siebing
sobota, 6. 4. 2013
DP srednje, SOL2 - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hoče pri Maribor

marec

sobota, 23. 3. 2013
Test 3km - sprint
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
ŽAK, Ljubljana, Medvode
nedelja, 17. 3. 2013
Valeriano - srednja
Semiperdo Orientering Maniago
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Valeriano - Italija
nedelja, 17. 3. 2013
Paška lisica - srednja
Signor Corleone
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Smokvica (Pag)
nedelja, 17. 3. 2013
Valeriano - Coppa Italia TrailO - PreO
Semiperdo Orienteering
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Valeriano, Italija
nedelja, 10. 3. 2013
Lipica Open - SOL1 - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lipica
sobota, 9. 3. 2013
Lipica Open - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 9. 3. 2013
Lipica Open TempO - SPOL1 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kazlje
petek, 8. 3. 2013
Xtremor - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

četrtek, 7. 3. 2013
Xtremor - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 3. 3. 2013
ZL 14 - srednja
Rod jezerski zmaj Velenje
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Velenje

februar

nedelja, 24. 2. 2013
TK3 - sprint
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Brežice
sobota, 23. 2. 2013
TK3 - Odprta selekcijska tekma - srednja
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kostanjevica
nedelja, 17. 2. 2013
Ski-O SOL4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Logatec
nedelja, 10. 2. 2013
ZL 13 - Gorski-O-tek + sPUST(na nedelja) - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
sobota, 2. 2. 2013
ZL 12 - sprint
J&K OK Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana - Ruski car

januar

nedelja, 20. 1. 2013
Ski-O DP, SOL3 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Rogla
sobota, 19. 1. 2013
Ski-O SOL2 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla
nedelja, 13. 1. 2013
ZL 10 - srednja
AŠZ-SSD Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 6. 1. 2013
ZL 9 - srednja
B&G P, OK Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Krumperk, Gorjusa

Leto: 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 0

Izšel je nov e-priročnik za delo z mladimi: Igre orientacije. Priročnik je na voljo na tej povezavi, obsežno gradivo pa dobite tukaj. Avtor priročnika je Nejc Zorman.

Izdajo priročnika je omogočila Fundacija za šport v sodelovanju z Orientacijsko zvezo Slovenije.

SEEOC 2018