Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Rezultati / 2010

december

torek, 28. 12. 2010
ZL7, Ski-O liga 2 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Pokljuka
ponedeljek, 27. 12. 2010
Ski-O liga 1, nočna - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Pokljuka
sobota, 25. 12. 2010
Božična tekma, ZL6 - popravljene dolžine - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
nedelja, 19. 12. 2010
ZL5 - nočni sprint - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kamnik
nedelja, 12. 12. 2010
ZL4 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vrhnika
nedelja, 5. 12. 2010
ZL3 - Parkljeva nočna mestna orientacija - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec

november

sobota, 27. 11. 2010
ZL2 - Bajer - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Godovič
sobota, 20. 11. 2010
ZL1 - Ig - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ig
sobota, 13. 11. 2010
Lipica, SOL 8 - dolga
Plastnica, Daniel Lebar s.p.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vilenica
nedelja, 7. 11. 2010
SLO-CRO 11 - srednja
OK Vihor - Berkovič
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zagreb
sobota, 6. 11. 2010
SLO-CRO 10 - sprint
OK Vihor - Berkovič
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zagreb
četrtek, 4. 11. 2010
Höst-Öst dopoldne - srednja
DL&BB
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maribor
četrtek, 4. 11. 2010
Höst-Öst popoldne - srednja
DL&BB
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla

oktober

sobota, 30. 10. 2010
XVII JVP - drugo
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Brežice
sobota, 30. 10. 2010
SPOL 8 - drugo
OK Orion
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Jastrebarsko, Hrvaška
nedelja, 17. 10. 2010
OLP 7 - Jesensko o-srečanje - srednja
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin
sobota, 9. 10. 2010
SOM - ultra dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
V okolici Ljubljane
nedelja, 3. 10. 2010
SPOL 7 - drugo
CORIVORIVO ORIENTEERING ASD
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Monte Prat - Forgaria, Italija
sobota, 2. 10. 2010
SPOL 6 - drugo
SSD Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trst, Italija

september

četrtek, 30. 9. 2010
Šolsko DP - srednja
OŠ Cerkno & OK Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Cerkno
sobota, 11. 9. 2010
Rakov Škocjan, SOL 7, DP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 5. 9. 2010
SPOL 5 - drugo
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kamniška Bistrica

avgust

sobota, 28. 8. 2010
OLP 5 - Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vojašnica Rudno polje na Pokljuki
nedelja, 15. 8. 2010
Cerkno Cup - 3. dan - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Godovič
sobota, 14. 8. 2010
4. Pokal Idrije v MTB-O, SLO-CRO 8 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
sobota, 14. 8. 2010
Cerkno Cup - 2. dan, SOL 6 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Godovič
petek, 13. 8. 2010
Cerkno Cup - 1. dan - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Godovič

julij

sobota, 31. 7. 2010
OLP - Tek po sledeh klubskega prvaka - sprint
OK Gotska
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana, Gotska ulica
sreda, 28. 7. 2010
OO cup - 5. dan - srednja
Nagy & Nagy k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Velika Planina
torek, 27. 7. 2010
OO cup - 4. dan - srednja
Nagy & Nagy k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Velika Planina
ponedeljek, 26. 7. 2010
OO cup - 3. dan - srednja
Nagy & Nagy k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Velika Planina
nedelja, 25. 7. 2010
OO cup - 2. dan, SOL 5 - srednja
Nagy & Nagy k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Nazarje
sobota, 24. 7. 2010
OO cup - 1. dan - srednja
Nagy & Nagy k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Mozirje

junij

nedelja, 27. 6. 2010
SPOL 4 + DP - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dutovlje
sobota, 19. 6. 2010
OLP 4 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Novi Svet
sobota, 19. 6. 2010
OLP 4 - Klubsko prvenstvo OK Azimut, finale - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

sobota, 12. 6. 2010
DP - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 6. 6. 2010
SPOL 2 & 3 - drugo
OK Vihor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zagreb, Hrvaška
nedelja, 6. 6. 2010
Bob rock - štafete - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrastovec
sobota, 5. 6. 2010
Bob Rock - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrastovec

maj

nedelja, 23. 5. 2010
Magnus Cup - štafete, DP - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
sobota, 22. 5. 2010
Magnus Cup - 1. dan, 3 Regions Cup 2010, SOL 4, DP - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 16. 5. 2010
Pokal Idrije, SOL 3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vojsko
nedelja, 9. 5. 2010
OLP 3 - Florijanov sejem - sprint
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin
sreda, 5. 5. 2010
Univerzitetno prvenstvo - srednja
Jaka Piltaver
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 2. 5. 2010
SPOL 1 - drugo
OK Međimurje
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maruševec, Hrvaška

april

petek, 30. 4. 2010
OLP 2 – Črni vrh na Idrijo - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni vrh na Idrijo
sobota, 24. 4. 2010
OLP 1 - Poletna liga - Škofja Loka - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Škofja Loka
nedelja, 18. 4. 2010
Ex-Yu Cup 1 - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Savinjska dolina
sobota, 17. 4. 2010
Prvenstvo Štajerske, SOL 2 - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Sveti Jernej
nedelja, 11. 4. 2010
SLO-CRO 3 - dolga
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Slovenj Gradec
sobota, 10. 4. 2010
SLO-CRO 2 - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Slovenj Gradec

marec

nedelja, 28. 3. 2010
3 Regions cup - srednja
Semiperdo Or.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 20. 3. 2010
Sajmeni dani, SLO-CRO 1 - srednja
OK Medžimurje
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 14. 3. 2010
Lipica Open - 2. dan, SOL 1 - dolga
eol d.o.o.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Dutovlje
sobota, 13. 3. 2010
Lipica Open - 1. dan - dolga
eol d.o.o.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Dutovlje
sobota, 6. 3. 2010
ZL 15 - srednja
Feike Alewijnse
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin

februar

nedelja, 28. 2. 2010
ZL 14 - drugo
C.A.I Monfalcon
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tržič pri Gorici
sobota, 27. 2. 2010
ZL 13 - srednja
Stane Strnad
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Škofja Loka
nedelja, 21. 2. 2010
ZL 12 - srednja
Marko Orešnik
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin
sobota, 6. 2. 2010
ZL 11, Zimska praska - srednja
Andraž Hribar
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Ivančna Gorica

januar

sobota, 30. 1. 2010
ZL 10 - srednja
OŠ Dobravlje in Piltaver&Lebar
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dobravlje
nedelja, 24. 1. 2010
ZL 9 - drugo
priredba XXX Ottobre, Trst
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zgonik
sobota, 16. 1. 2010
ZL 8, menjava karte - drugo
Dušan Petrovič
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Domžale
nedelja, 10. 1. 2010
ZL 7 - drugo
A.Š.D. Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Padriče - Gropada pri Trstu

Leto: 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781

Koledar zimske lige je objavljen na tej povezavi.

Tekme Zimske lige, potekao tako da vsak tekmovalec poskrbi za tisk karte, mapico, merjenje časa in poročanje rezultatov. Tekmovalec vpiše svoj rezultat v razpis in naloži svojo GPS sled na Livelox dogodek.

Rezultati zimske lige

SEEOC 2018