Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Rezultati / 2015

december

ponedeljek, 28. 12. 2015
Polaris trening - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka
ponedeljek, 28. 12. 2015
Ski SOL 1 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka
sobota, 26. 12. 2015
ZL 8 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 20. 12. 2015
ZL 7, JVP - drugo
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Brežice
sobota, 19. 12. 2015
ZL 6, O-duatlon - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kamniška Bistrica
nedelja, 13. 12. 2015
Šprint SOL 2, nočna, skupinski start - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
sobota, 12. 12. 2015
ZL 5, OLP origins - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Nova Gorica
sobota, 5. 12. 2015
ZNOT in ZL 4 - dolga
RST Domžale
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Domžale
sobota, 5. 12. 2015
ZL 3 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Škofja Loka
sobota, 5. 12. 2015
TempO v Gorajtah - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Gorajte pri Škofji Loki

november

nedelja, 29. 11. 2015
SOM 2015, ZL 2 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zimica, Slovenske gorice
nedelja, 22. 11. 2015
Šprint SOL 1 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Koper / Capodistria
nedelja, 15. 11. 2015
ZL 1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin

oktober

nedelja, 25. 10. 2015
TK trening 4 - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija

nedelja, 25. 10. 2015
TK trening 5 - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 24. 10. 2015
TK trening 2 - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 18. 10. 2015
DP mešane šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaFotogalerija
Idrija
nedelja, 18. 10. 2015
SPOL8, DP TempO 2015 - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Idrija
nedelja, 18. 10. 2015
DP mešanih štafet - odprte proge - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 10. 10. 2015
SOL 9 & Bob Rock pokal - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Črni les pri Lenartu
sobota, 10. 10. 2015
SPOL7, DP PreO 2015 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maribor
četrtek, 8. 10. 2015
DP šolsko - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaFotogalerijaSkupni rezultati

nedelja, 4. 10. 2015
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla
nedelja, 4. 10. 2015
CIS13, Feud Cup 2015, 2. dan - PreO
OK Orion
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Jastrebarsko (CRO)
sobota, 3. 10. 2015
DP dolge, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Rogla
sobota, 3. 10. 2015
CIS12, Feud Cup 2015, 1. dan - PreO
OK Orion
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rakov Potok (CRO)

september

nedelja, 20. 9. 2015
SOL 7 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolsti Vrh
petek, 11. 9. 2015
Odprto prvenstvo MOL v OT za OŠ in SŠ - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 6. 9. 2015
OLP7 - Slovenia vs. Veneto - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kalce

avgust

petek, 28. 8. 2015
SEEOC - long - dolga
BOF
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bansko, Bolgarija
četrtek, 27. 8. 2015
SEEOC - sprint - sprint
BOF
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Bansko, Bolgarija
nedelja, 9. 8. 2015
SOL 6 - Cerkno Cup - DAN 3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
sobota, 8. 8. 2015
Cerkno Cup - DAN 2 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vranja Peč
sobota, 8. 8. 2015
Cerkno Cup - sprint - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kamnik
petek, 7. 8. 2015
Cerkno Cup - DAN 1 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Trzin

julij

petek, 31. 7. 2015
WOC 2015 - srednja
GB
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 26. 7. 2015
SPOL6, CIS11, OOCup TrailO 2015, 2. dan - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lokve
sobota, 25. 7. 2015
SPOL5, CIS10, OOCup TrailO 2015, 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lokve
nedelja, 19. 7. 2015
DP šprint MTBO - Black Hole Bike Fest - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ravne na Koroškem
nedelja, 5. 7. 2015
JWOC - srednja
Norway
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

petek, 3. 7. 2015
Soča outdoor festival - OLP 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin

junij

četrtek, 25. 6. 2015
EYOC 25-28.6 - srednja
Romunija
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija

petek, 19. 6. 2015
Alpe Adria 2015 - srednja
OLC Fürstenfeld
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bad Waltersdorf
sobota, 13. 6. 2015
OLP 5, klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kalce
nedelja, 7. 6. 2015
Slovenia in 3 days, DP srednje - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ig
sobota, 6. 6. 2015
Slovenia in 3 days - SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Ig
petek, 5. 6. 2015
Slovenia in 3 days - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Tivoli
petek, 5. 6. 2015
Slovenia in 3 days - Pokal Slovenije - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

maj

nedelja, 31. 5. 2015
SOL 4 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Jelovica
sreda, 27. 5. 2015
Študentsko prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 24. 5. 2015
DP šprint - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kamnik
nedelja, 24. 5. 2015
SPOL4, TempO v Kamniku - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kamnik
sobota, 23. 5. 2015
OLP 3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Poljane nad Škofjo Loko
sobota, 16. 5. 2015
OLP 2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
nedelja, 10. 5. 2015
Promocijsko tekmovanje v orientacijskem teku, Florijanov sejem - sprint
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin
nedelja, 10. 5. 2015
Promocijsko tekmovanje v precizni orientaciji, Florijanov sejem - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin
nedelja, 10. 5. 2015
Klubsko prvenstvo OK Komenda - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 9. 5. 2015
OLP - ekstra - sprint
OK "Ris" Delnice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Buzet, Hrvaška

april

ponedeljek, 27. 4. 2015
Trening kamp TK5 - 3.Trening startov - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kobilje
ponedeljek, 27. 4. 2015
Trening kamp TK5 - 2.Izbirna za EYOC - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kobilje
nedelja, 26. 4. 2015
SOL 3, DP ultra dolge (M/Ž21E) - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bukovniško jezero
sobota, 25. 4. 2015
Trening kamp TK5 - 4.Trening azimutov - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kobilje
sobota, 25. 4. 2015
Trening kamp TK5 - 1.Tehnični trening - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bukovniško jezero
nedelja, 19. 4. 2015
SG MTBO 2015 - Dolge proge - dolga
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 18. 4. 2015
SG MTBO 2015 - Srednje proge - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 11. 4. 2015
SOL 2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lome
sobota, 11. 4. 2015
SPOL3, TempO na Lomah - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
sobota, 4. 4. 2015
OLP 1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Predgriže
petek, 3. 4. 2015
Prvenstvo srednjih šol MOL - drugo
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
četrtek, 2. 4. 2015
Prvenstvo osnovnih šol MOL - drugo
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana

marec

nedelja, 29. 3. 2015
TK4 - trening 4 - srednja
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

petek, 27. 3. 2015
TK4 - trening 1 - srednja
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 8. 3. 2015
Lipica Open SOL 1 - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lipica
nedelja, 8. 3. 2015
SPOL2, CIS2, Lipica Open TrailO 2015 - 2. dan - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Povir
sobota, 7. 3. 2015
SPOL1, CIS1, Lipica Open TrailO 2015 - 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Povir
nedelja, 1. 3. 2015
SOL Ski-O 3 - dolga
OLC Graz, Naturfreunde Steiermark, Sportunion Klagenfurt
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Turracher Hohe

februar

sobota, 28. 2. 2015
SOL Ski-O 2 - sprint
OLC Graz, Naturfreunde Steiermark, Sportunion Klagenfurt
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Turracher Hohe
nedelja, 15. 2. 2015
ZL 21 - One-man relay - Zaključek lige - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Križ pri Komendi
nedelja, 8. 2. 2015
DP/SOL 1 SkiO 2015 - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla
nedelja, 1. 2. 2015
ZL 20 - srednja
Ottobre
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Repen

januar

sobota, 31. 1. 2015
ZL 19 - ultra dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Škofja Loka
nedelja, 25. 1. 2015
ZL 18 - score - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Rupe
nedelja, 18. 1. 2015
ZL 17, 4. Volksbank Südost Cup 2014/2015 - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrastovec v Slov. Goricah
sobota, 17. 1. 2015
ZL 16 - Ekipna - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
/
četrtek, 15. 1. 2015
ZL 15 - Mobilna - srednja
J & J
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 11. 1. 2015
ZL 14 - srednja
GAJA
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 10. 1. 2015
ZL 13 kvalifikacije - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
sobota, 10. 1. 2015
ZL 13 finale - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
sobota, 3. 1. 2015
ZL 12 - Novoletna - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vodice

Leto: 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 0

Izšel je nov e-priročnik za delo z mladimi: Igre orientacije. Priročnik je na voljo na tej povezavi, obsežno gradivo pa dobite tukaj. Avtor priročnika je Nejc Zorman.

Izdajo priročnika je omogočila Fundacija za šport v sodelovanju z Orientacijsko zvezo Slovenije.

SEEOC 2018