Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SEEOC - middle - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 23. 8. 2018

BEGINNERS (1.21km / 20m / 7KT)

1Simeon JordanovValdi Sofia 11:46+00:00
2Diana ConceiçoADFA 17:58+06:12
3Tiina KoivulaTurun Metsänkävijät 23:51+12:05

KIDS (1.21km / 20m / 7KT)

1Delania HölzerX-OL 13:33+00:00
2Rok SedejOK Azimut 13:34+00:01
3Panna NovaiHungarian O-Fans 14:19+00:46
4Matyáš KomínDong Feng Team 15:05+01:32
5Sonia StupuCSU Brasov 16:38+03:05
6Yoana AtanasovaTrapezitsa 17:27+03:54
7Zsuzsanna RádulyCSM VSK Csíkszereda Miercurea Ciuc 17:55+04:22
8Krystof KominDong Feng Team 18:08+04:35
9Teja ŠucOrientacijski klub Komenda 22:37+09:04
10Frantisek ZakourilSOK Turnov 24:17+10:44
11Lena NovaiHungarian O-Fans 31:13+17:40
12Thea DimitrovaSarnena Gora 44:01+30:28
Lukáš PastuszekUniversitni Sportovni Klub Praha MP+ --:--

M10 (1.21km / 20m / 7KT)

1Ivan SkopinskiOMEGA RUSSIA 09:23+00:00
2Nathan JansenOmega 10:03+00:40
3Moritz OechlerOLV Landshut 10:09+00:46
4Thomas JansenOmega 10:25+01:02
5Enej ŠucOrientacijski klub Komenda 12:00+02:37
5Anže KölnerOrientacijski klub Komenda 12:00+02:37
7David SedejOK Azimut 12:21+02:58
8Lukas OechlerOLV Landshut 14:55+05:32
9Mateo Vedoato 18:35+09:12
Julian StijkelArgus MP+ --:--

M12 (1.54km / 25m / 8KT)

1Bartłomiej MaciejewskiBKS Wataha Warszawa 10:12+00:00
2Jakob OechlerOLV Landshut 10:43+00:31
3Rok BogatajOK Azimut 11:58+01:46
4Jan CokanOrientacijski klub Komenda 12:10+01:58
5Dani NikolovDIANA 12:13+02:01
6Dimitar N. DimitrovBROWN TEAM BG 14:38+04:26
7Anatolii StetchiiCOS Dinamo-OLD 14:46+04:34
8Lucas TămasC.S. NORD Baia Mare 15:49+05:37
9Juraj VukelićOK Maksimir 16:21+06:09
10Florian BrodschneiderLeibnitzer AC -Orienteering 19:33+09:21
11Aleksandar AtanasovIndividuals/No club 55:10+44:58
Ivan PetrovChumrena Tvardica DNS+ --:--
Svetlozar KolevChumrena Tvardica DNS+ --:--
Domen LebanOK Azimut DNS+ --:--

M14 (1.79km / 35m / 10KT)

1Tomáš DohnálekOK Slavia Hradec Kralove 17:23+00:00
2Adam ČerníkOK Slavia Hradec Kralove 17:41+00:18
3Stefan DimitrovCompass-Cross 18:21+00:58
4Marco Anselmo Di StefanoPolisportiva Besanese 18:41+01:18
5Nejc TurkOrientacijski klub Komenda 18:50+01:27
6Adam KodytekOK Slavia Hradec Kralove 18:55+01:32
7Aljaž ĆelikOK Azimut 19:54+02:31
8Endre JancsikC.S. TranSilva Cluj 20:51+03:28
9Tervel DragoevDIANA 20:52+03:29
10Ivaylo DragoevDIANA 21:13+03:50
11Andrei GalateanuUNEFS Bucharest 21:58+04:35
12Otto AllwingerLeibnitzer AC -Orienteering 23:53+06:30
13Radu Mihai MireaUniversitatea Craiova 24:06+06:43
14Tilen ZupanOrientacijski klub Komenda 26:29+09:06
15Andras-Ugor KovácsC.S. TranSilva Cluj 27:43+10:20
16Márk BujdosóTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület 28:36+11:13
17Matio PetrovDIANA 32:13+14:50
18Rok KernOrientacijski klub Komenda 32:18+14:55
19Timotej HribarOK Brežice 33:12+15:49
20Stoyan BachevDIANA 35:58+18:35
21Mihail VelikovOrlovo Gnezdo 43:57+26:34
Yordan SikorovChumrena Tvardica DNS+ --:--
Sergiu LazarCS Chimia Victoria DNS+ --:--
Velislav NejchevChumrena Tvardica DNS+ --:--
Martin BalkanskiChumrena Tvardica DNS+ --:--

M16 (2.21km / 55m / 13KT)

1Oldřich KohoutekKOB Baník Sokolov 26:37+00:00
2David FáberaOK Slavia Hradec Kralove 31:07+04:30
3Peter BergerDer Berger-Clan 37:17+10:40
4Elias DobnikOLC Union Viktring 48:29+21:52
5Petr LillKOB Baník Sokolov 56:04+29:27
6Michał CzernickiBKS Wataha Warszawa 59:46+33:09
7Zdeněk HejdukKOB Baník Sokolov 61:47+35:10
8Maciej NowakowskiBKS Wataha Warszawa 66:32+39:55
9Lubomír TíchýOK Slavia Hradec Kralove 76:17+49:40
Aljaž ObidOK Azimut DNS+ --:--
Jonas DeubelNaturfreunde Wien DNS+ --:--
Vojtech RusinUlita Orienteering Broumov DNS+ --:--
Simeon IvanovChumrena Tvardica DNS+ --:--

M16 SEEOC (2.21km / 55m / 13KT)

1Maxim VîrtanTeam Moldova 29:35+00:00
2Preslav ShterevTeam Bulgaria 30:33+00:58
3Martin JevševarTeam Slovenia 32:23+02:48
4Domen KavčičTeam Slovenia 33:09+03:34
5Iacob AdrianTeam Romania 35:59+06:24
6Vladimir IordatiiTeam Moldova 37:08+07:33
7Nikolay NedkovTeam Bulgaria 37:20+07:45
8Catana AlexandruTeam Romania 38:21+08:46
9Iaroslav DavîdovTeam Moldova 38:41+09:06
10Aleksandar IvanovTeam Bulgaria 39:12+09:37
11Kaloyan PetrovTeam Bulgaria 40:22+10:47
12Jan GobecTeam Croatia 43:12+13:37
13Csis NandorTeam Romania 46:07+16:32
14Natan Maj PoženelTeam Slovenia 46:11+16:36
15Aljaž LuznarTeam Slovenia 52:10+22:35
16Nikola KostićTeam Serbia 53:07+23:32
17Evghenii SpataruTeam Moldova 59:52+30:17
18Đorde MilekićTeam Serbia 68:49+39:14
19Milan NajdanovićTeam Serbia 70:04+40:29
Vadean CatalinTeam Romania MP+ --:--

M18 (2.64km / 60m / 16KT)

1Lukas NovakLeibnitzer AC -Orienteering 35:32+00:00
2Jan PorkertOK Slavia Hradec Kralove 44:20+08:48
3Jan TachezyOK Dobříš 44:23+08:51
4Adam SolomkoKOB Baník Sokolov 47:19+11:47
5Joergen DeubelNaturfreunde Wien 49:34+14:02
6Jan HejdukKOB Baník Sokolov 51:54+16:22
7Gašper ČopiPlaninsko društvo Tolmin 53:27+17:55
8Csongor RádulyCSM VSK Csíkszereda Miercurea Ciuc 65:21+29:49
9Jošt RovtarOK Azimut 72:45+37:13
10Tommaso BocchiettiORIENTEERING COMO 74:58+39:26

M18 SEEOC (2.64km / 60m / 16KT)

1Žan RavnikarTeam Slovenia 29:50+00:00
2Matic BlažTeam Slovenia 31:36+01:46
3Toma KotkovTeam Bulgaria 36:13+06:23
4Peter Knobloch EsztergarTeam Romania 36:23+06:33
5Valentin NeykovTeam Bulgaria 37:35+07:45
6Ionut CrisanTeam Romania 37:49+07:59
7Nichita IurichinTeam Moldova 39:38+09:48
8Tjaž GantarTeam Slovenia 40:06+10:16
9Vlad PelesTeam Romania 43:35+13:45
10Marko RadovanovićTeam Serbia 44:20+14:30
11Petar BorisovTeam Bulgaria 45:34+15:44
12Lorand VighTeam Romania 46:04+16:14
13Adi ŠaljićTeam BIH 47:10+17:20
14Dušan MarkovićTeam Serbia 47:42+17:52
15Aleksa NikodijevićTeam Serbia 51:09+21:19
16Dmitrii GladchihTeam Moldova 51:43+21:53
17Marius MacariTeam Moldova 55:01+25:11
18Jura KukecTeam Croatia 56:40+26:50
19Ambrož RupnikTeam Slovenia 60:42+30:52
20Jovan TodorovskiTeam Macedonia 76:18+46:28
21David TrajkoskiTeam Macedonia 95:59+66:09
22Feđa PandzićTeam BIH 104:44+74:54
23Hristijan VeleskiTeam Macedonia 128:05+98:15
Boyan IvandjikovTeam Bulgaria MP+ --:--

M20 (2.63km / 60m / 15KT)

1Christian MichelsenDont Get Lost 30:38+00:00
2Jack LeitchEdinburgh University OC 31:18+00:40
3Matthew LeitchEdinburgh University OC 48:30+17:52
4Michael StanwixEdinburgh University OC 49:37+18:59
5Lorenz BrandlOLG Regensburg 50:49+20:11

M20 SEEOC (2.63km / 60m / 15KT)

1Minoiu GeorgeTeam Romania 30:02+00:00
2Stefan YordanovTeam Bulgaria 33:52+03:50
3Szikszai CsongorTeam Romania 34:31+04:29
4Matej ŠkarabotTeam Slovenia 37:11+07:09
5Vladimir CabîsTeam Moldova 38:18+08:16
6Plamen GeorgievTeam Bulgaria 43:04+13:02
7Constantin BuzucTeam Moldova 43:05+13:03
8Biro AlexandruTeam Romania 47:04+17:02
9Mate SergiuTeam Romania 49:15+19:13
10Gašper PetrovičTeam Slovenia 50:00+19:58
11Mario KoteskiTeam Macedonia 50:37+20:35
12Martin RachevTeam Bulgaria 58:23+28:21
13Iztok HadalinTeam Slovenia 59:14+29:12
Mark BogatajTeam Slovenia DNS+ --:--

M21A (2.64km / 60m / 16KT)

1Tomas ZakourilSOK Turnov 33:35+00:00
2Tihomir DespetovicOC München 37:31+03:56
3Vid BogovičOK Brežice 39:45+06:10
4Juha SuntilaTurun Metsänkävijät 46:03+12:28
5Dobromir DobrevUzana Gabrovo 49:06+15:31
6Jakub JirasekAmager Orienteringsklub 51:26+17:51
7Dimitar DimitrovSarnena Gora 55:51+22:16
8Lukáš KneprKOB Baník Sokolov 63:17+29:42
Maxim IsacovTeam Moldova DNS+ --:--

M21B (1.92km / 40m / 11KT)

1Herwig AllwingerLeibnitzer AC -Orienteering 32:47+00:00
2Levi PagaimeADFA 37:33+04:46
3Mátyás PaskujMaccabi VAC - Hungary 52:22+19:35
4Marijan TurkaljOK Vihor 53:19+20:32
5James RighettiIndividuals/No club 62:31+29:44
6Heimo HartliebLeibnitzer AC -Orienteering 71:19+38:32
7Domagoj PavlinOK Vihor 71:46+38:59
8Zdravko NovoselOK Jelen 97:22+64:35
9Henk StijkelArgus 110:07+77:20

M21E (4.13km / 130m / 19KT)

1Jannis BonekNaturfreunde Wien 41:25+00:00
2Toby ScottOLV Steinberg 42:26+01:01
3Florian KurzNaturfreunde Wien 42:56+01:31
4Gene BeveridgeNorth West OC 44:08+02:43
5Jonathan CrickmoreEdinburgh University OC 44:13+02:48
6Tim RobertsonKoovee 44:40+03:15
7Mantas MartinkusOK Javonis 46:04+04:39
8Mathias PeterOLC Graz 46:25+05:00
9Alistair MassonEdinburgh University OC 47:19+05:54
10Bogya TamasCS Unirea Alba Iulia 49:00+07:35
11Felix HartliebLeibnitzer AC -Orienteering 49:31+08:06
12Stefan KubelkaLeibnitzer AC -Orienteering 49:43+08:18
13Leonas MockunasHellas orientering 50:28+09:03
14Nikolay DimitrovBROWN TEAM BG 50:34+09:09
15Michaël Van BaelenOK Zlatovrv 50:47+09:22
16Mark PurkisEdinburgh University OC 51:10+09:45
17Jakob PauserHSV OL Wiener Neustadt 51:11+09:46
18Gilles De NeyerBelgian Big Fat Guys 53:01+11:36
19Zdenek SabatkaOK Slavia Hradec Kralove 54:59+13:34
20Peter DivinTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület 55:14+13:49
21Thibaut DerenneBelgian Big Fat Guys 55:27+14:02
22Thomas WilsonEdinburgh University OC 56:04+14:39
23Rafael DobnikOLC Union Viktring 56:48+15:23
24Joris HochstetterUSV Jena 58:04+16:39
25Žan Luka ŠumečkiTeam Slovenia 58:09+16:44
26Andrew LindsayEdinburgh University OC 58:17+16:52
27Lachezar IlievHalden SK 58:25+17:00
28Kaspars ČerjaksOK Kapa 59:19+17:54
29Igor PosticaTeam Moldova 59:58+18:33
30Blaž PetrovičTeam Slovenia 60:03+18:38
31Calum McleodEdinburgh University OC 60:16+18:51
32Karol GaliczBKS Wataha Warszawa 60:19+18:54
33Quentin De NeyerBelgian Big Fat Guys 60:29+19:04
34Mihai Andrei TintarCSU Craiova 60:38+19:13
35Maxim SimakovBRIGHTNET 61:51+20:26
36Gediminas JanušisLabirintas OK 63:16+21:51
37Kin Kwan KwokOrienteering Association of Hong Kong 63:48+22:23
38Richard PurkisEdinburgh University OC 64:01+22:36
39Gheorghe FalaCOS Dinamo-OLD 64:35+23:10
40Lukas JanischowskyOLG Regensburg 66:42+25:17
41Andreas GroteOLC SKOG FRIBOURG 67:47+26:22
42Thomas PolsterHSV Spittal/Drau 68:26+27:01
43Tomáš SamekOK Slavia Hradec Kralove 73:21+31:56
44Fabian JanischowskyOLG Regensburg 80:48+39:23
45Dirk DeubelNaturfreunde Wien 82:41+41:16
46Julian NürnbergerOLG Regensburg 85:05+43:40
47Josef PolsterHSV Spittal/Drau 92:34+51:09
Matt OgdénNorth West OC MP+ --:--
Andrei GoloveiCS GALATA DNF+ --:--
Ivaylo KamenarovBulgaria DNS+ --:--
Mikko LaaksoHelsingin Suunnistajat DNS+ --:--
Baptiste FuchsTeam Elite MTBO DNS+ --:--

M21E SEEOC (4.13km / 130m / 19KT)

1Ivan SirakovTeam Bulgaria 42:23+00:00
2Anatolii FomiciovTeam Moldova 45:00+02:37
3Teodor YordanovTeam Bulgaria 46:24+04:01
4Ivan FomiciovTeam Moldova 47:10+04:47
5Roman CiobanuTeam Romania 47:38+05:15
6Vasilii FomiciovTeam Moldova 47:42+05:19
7Matija RazumTeam Croatia 48:28+06:05
8Peter TušarTeam Slovenia 48:53+06:30
9Apostol AtanasovTeam Bulgaria 49:40+07:17
10Simon StanonikTeam Slovenia 50:10+07:47
11Andraž HribarTeam Slovenia 50:38+08:15
12Sergiu FalaTeam Moldova 51:32+09:09
13Simion SuciuTeam Romania 54:12+11:49
14Daniel BarkaszTeam Romania 54:48+12:25
15Dimitar ZhelyazkovTeam Bulgaria 56:00+13:37
16Stefan BilićTeam Serbia 57:37+15:14
17Jan DovčTeam Slovenia 57:52+15:29
18Željko ĆorićTeam Serbia 58:36+16:13
19Slobodan IvkovićTeam Serbia 60:42+18:19
20Ionut PatrasTeam Romania 61:03+18:40
21Davor ČapetaTeam Croatia 70:11+27:48
22Lobel HorvatTeam Croatia 77:33+35:10
23Yane DraginovTeam Macedonia 103:42+61:19
24Aleksandar TaleskiTeam Macedonia 114:03+71:40
Luka IvkovićTeam Croatia DNS+ --:--

M35 (2.87km / 60m / 16KT)

1Karel RambousekKOB Baník Sokolov 38:05+00:00
2Ondra SvobodaOK Slavia Hradec Kralove 40:28+02:23
3Marc KerckhofsOmega 42:03+03:58
4Valentin ErženOK Azimut 46:29+08:24
5Alexander SheinIndividuals/No club 48:27+10:22
6Roman RoshchinMoscow State University 49:07+11:02
7Marko ObidOK Azimut 50:20+12:15
8Philippe Cote-JacquesRamblers 53:14+15:09
9Martin BambousekOK Dobříš 53:17+15:12
10Jindřich HouskaOK Dobříš 58:09+20:04
11Jakub ForstOK Dobříš 86:54+48:49
12Jonathan ForcierRamblers 104:30+66:25

M35 SEEMOC (2.87km / 60m / 16KT)

1Petar DelićOK Maksimir 42:59+00:00
2Blaž KölnerOrientacijski klub Komenda 46:36+03:37
3Bojan JevševarOK Brežice 48:43+05:44
4Matej SedejOK Azimut 50:05+07:06
5Tomislav VukOK Vihor 53:17+10:18
6Drago PeterneljOK Azimut 61:01+18:02
7Ivan Šeperić GrdišaOK Jelen 61:57+18:58
8Daniel FabijanićOK Jelen 66:04+23:05
9Branimir PongracOK Japetic 71:09+28:10
10Nikolay HalachevCompass-Cross 85:27+42:28
Klemen KendaTeam Slovenia DNS+ --:--
Luka IvaniševićSK DMB DNF+ --:--

M40 (2.63km / 60m / 15KT)

1Igor GavrilovOrientacijski klub Komenda 34:14+00:00
2Mikhail MalishevNORD WEST 34:27+00:13
3György NovaiHungarian O-Fans 36:33+02:19
4David KomínDong Feng Team 43:50+09:36
5Boyko RachevBROWN TEAM BG 46:16+12:02
6Miroslav SlovákOK Slavia Hradec Kralove 47:36+13:22
7Kim JansenOmega 49:43+15:29
8Jakub PastuszekUniversitni Sportovni Klub Praha 56:42+22:28
9Oscar Sanz TornesALIGOTS 71:45+37:31
Jan RusinUlita Orienteering Broumov DNS+ --:--

M40 SEEMOC (2.63km / 60m / 15KT)

1Roland PinOrienteering Tarzo a.s.d. 34:33+00:00
2Slobodan VeljovicSK MAGIC MAP 37:48+03:15
3Tomislav VarnicaOK Vihor 41:47+07:14
4Istvan SebestyenStiinta Electro Sistem Baia Mare 44:06+09:33
5Plamen IordanovValdi Sofia 46:36+12:03
6Edi OcvirkOK Japetic 47:18+12:45
7Dejan AvramovicOrienteering Team Kosutnjak, Belgrade 51:58+17:25
8Gregor ZupanOrientacijski klub Komenda 53:27+18:54
9Horia GalateanuUNEFS Bucharest 55:37+21:04
10Milen KasevUzana Gabrovo 63:42+29:09
11Gorgi KostovTeam Macedonia 67:25+32:52
12Tomislav MeštrovičOK Kapela 78:09+43:36
Predrag KrstićPSK Pobeda MP+ --:--

M45 (2.6km / 50m / 15KT)

1Ivaylo IvanovTeam Bulgaria 31:17+00:00
2Gabor PatakiIndividuals/No club 39:34+08:17
3Sergey SkopinskiOMEGA RUSSIA 51:01+19:44
4Uwe WeidOLV Landshut 54:56+23:39
5Oldřich KohoutekKOB Baník Sokolov 65:04+33:47
6Vladimír SolomkoKOB Baník Sokolov 99:32+68:15
7Martin ValiquetteRamblers 102:55+71:38

M45 SEEMOC (2.6km / 50m / 15KT)

1Relu TămasC. S. SPRIA Baia 42:26+00:00
2Damir GobecOK Vihor 43:37+01:11
3Aleš PoljanšekOK Azimut 44:04+01:38
4Petru StupuCSU Brasov 44:22+01:56
5Dušan PetrovičOrientacijski Klub Polaris 47:06+04:40
6Robert OrehociOK Bjelovar 47:08+04:42
7Krasimir KolevBROWN TEAM BG 48:06+05:40
8Veaceslav IsacovMoldova 49:09+06:43
9Tomaž PustOrientacijski klub Komenda 49:27+07:01
10Ivaylo KabadjovBegun 52:11+09:45
11Daniel NikolovDIANA 54:06+11:40
12Krasimiv KoevCompass-Cross 55:33+13:07
13Aleksandar AtanasovTrapezitsa 56:36+14:10
14Milen DragoevDIANA 59:18+16:52
15Bojan VukelićOK Maksimir 70:11+27:45
16Dragan KrstićOK Paracin 82:21+39:55
17Dejan IlicOK Paracin 88:13+45:47
Suat IpekogluYenimahalle Teknik DNS+ --:--
Ruslan IurichinMoldova MP+ --:--
Todor PedevNSA-SIVEN MP+ --:--
Hüseyin DoganYenimahalle Teknik DNS+ --:--
Ekrem DenizYenimahalle Teknik DNS+ --:--

M50 (2.21km / 55m / 13KT)

1Joachim FribergIF Hagen 29:49+00:00
2Neil ConwayWest Yorkshire Orienteers 35:56+06:07
3Denis CucheCA Rosé 36:08+06:19
4Roland ReisenbergerOrienteering Klosterneuburg 37:55+08:06
5Christian KoschOLV Steinberg 39:57+10:08
6John RobertsonOrienteering Hutt Valley 45:41+15:52
7Petr BeranekOK JISKRA NOVÝ BOR 46:16+16:27
8István BujdosóTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület 46:41+16:52
9Yanko Boyarovshumen 64:38+34:49

M50 SEEMOC (2.21km / 55m / 13KT)

1Boris BaumanMariborski OK 34:18+00:00
2Alberto GrilliPunto Nord 35:56+01:38
3Stefano BrambillaCO2 38:10+03:52
4Róbert Kálmán RádulyCSM VSK Csíkszereda Miercurea Ciuc 39:13+04:55
5Stoyan DachevUzana Gabrovo 43:06+08:48
6Igor BončinaOK Azimut 43:58+09:40
7Konstantin KoynovBulgarian O Federation 45:24+11:06
8Daniel StefanC.S. BABARUNCA 47:42+13:24
9Janez ZavrlOrientacijski klub Komenda 52:28+18:10
10Radovan MarkovicOK Jasenica 55:29+21:11
11Srdjan MarkovicPSK Pobeda 64:59+30:41
12Slav IlievSKO Kompas Radnevo 65:16+30:58
Mitko MitevChumrena Tvardica DNS+ --:--
Sinan SenIstanbul Orienteering Spor Kulubu MP+ --:--
Ahmet YaşarTurkey DNS+ --:--
Slobodan RadovanovicSK MAGIC MAP MP+ --:--
Kudret GökbulutYenimahalle Teknik DNS+ --:--

M55 (1.92km / 40m / 11KT)

1Jörgen MartenssonModum OL 23:09+00:00
2Per-arne WahlgrenSjövalla FK 27:44+04:35
3Gianluca Di StefanoPolisportiva Besanese 33:05+09:56
4Herwig ProskeOC Fürstenfeld 33:33+10:24
5Jens KastenssonValbonne Sophia Antipolis Orientation 33:39+10:30
6Phil ConwayGuildford Orienteers 42:17+19:08
7Luc WerkxBalise 10 44:24+21:15
8Marijan LebanOK Azimut 66:45+43:36
Eric VeitBriançon Nature Course d'Orientation DNS+ --:--
Alex BorTitan DNS+ --:--
Martin BagnessWARRIOR OC DNS+ --:--

M55 SEEMOC (1.92km / 40m / 11KT)

1Sorin BotosCS ORIENTER Tg Mures 39:16+00:00
2Árpád TőkésC.S. TranSilva Cluj 39:37+00:21
3Kamen KamenarovCompass-Cross 40:55+01:39
4Pavel CerescuMoldova 41:37+02:21
5Darko MerunkaOK Maksimir 42:24+03:08
6Grigor CostanC.S. Garage Racing Baia Mare 48:21+09:05
7Dimitar DimitrovBROWN TEAM BG 53:02+13:46
8Aleš BorštnikOK Tivoli 63:30+24:14
9Vasko SerafimovskiTeam Macedonia 65:04+25:48
10Zoran MilovanovicOK Jasenica 66:30+27:14
11Roman SladičŠkofjeloški orientacijski klub 70:22+31:06
12Darko RaškajOK Kapela 73:56+34:40
Sulejman ŠuškićSK DMB MP+ --:--

M60 (1.92km / 40m / 11KT)

1Trond RonnebergAsker 32:57+00:00
2Svein JacobsenTyrving 33:11+00:14
3Steve KirkOLG Brinorbel 36:46+03:49
4Peter AndresOLG Bonaduz 39:36+06:39
5Werner KraemerPost SV Dresden 40:46+07:49
6Richard GardnerOLG Brinorbel 41:51+08:54
7Günther DobnikOLC Union Viktring 46:45+13:48
8Zbynek KrejcikWallachian Independent Team 47:28+14:31
9Ivar RefslandTyrving 52:19+19:22
10Peter GierlachWOLF Haltern 56:04+23:07
11Peter WaldronOLG Brinorbel 66:54+33:57
12Andrew Cumming ThomIndividuals/No club 67:25+34:28

M60 SEEMOC (1.92km / 40m / 11KT)

1Silvij MočnikOK Azimut 33:09+00:00
2Sandor FeyTransilva Cluj 34:41+01:32
3Emilian MinoiuUniversitatea Craiova 37:43+04:34
4Ivo KetePlaninsko Društvo Ajdovščina 39:58+06:49
5Radi GanevBulgarian O Federation 45:47+12:38
6Pavel MihalevOrlovo Gnezdo 46:13+13:04
7Dinu GheorgheCSU Brasov 47:07+13:58
8Dragan Nikolic''CELIK'' Smederevo 47:33+14:24
9Gheorghe UrdeaCS Chimia Victoria 51:35+18:26
10Alexei SitnicMoldova 62:25+29:16
Stanko ČuferPlaninsko Društvo Ajdovščina DNS+ --:--

M65 (1.34km / 25m / 8KT)

1Sven-Olov WiklundArboga OK 22:11+00:00
2Karl-Göran WahlströmAlmby IK 23:27+01:16
3Anders MalmbergKvarnsveden 26:41+04:30
4Lars SilvervretOK Hedströmmen 28:12+06:01
5Arnulf VillmoKorgen IL 28:41+06:30
6Franz HartingerLeibnitzer AC -Orienteering 29:50+07:39
7Dag KristensenSkeidi OK 32:24+10:13
8Bernard OudinIndividuals/No club 36:34+14:23
9Sepp HartingerLeibnitzer AC -Orienteering 37:31+15:20
10Charles NelsonOK Azimut 44:54+22:43
11Bengt HanssonSäterbygdens OK 45:46+23:35
12Anders BjorkaasAskvoll & Holmedal IL 51:04+28:53
13Wolfgang GermNaturfreunde Kühnsdorf 51:26+29:15
Lauri KarhumäkiPihkaniskat DNS+ --:--

M65 SEEMOC (1.34km / 25m / 8KT)

1Mircea TicleanuCS Metropolitan Bucuresti 28:52+00:00
2Andrei EnyediC.S. TranSilva Cluj 32:00+03:08
3Toncho NeichevOrlovo Gnezdo 32:29+03:37
4Hristo NikolaevUzana Gabrovo 34:48+05:56
5Milan CvetkovićPSD Kopaonik 35:47+06:55
6Gabriel MaiorescuCS Mentor Silva 38:09+09:17
7Vladimir VorobiovMoldova 39:46+10:54
8Janko LapajneOK Azimut 40:05+11:13
9Gheorghe BalmusCOS Dinamo-OLD 46:25+17:33
10Ion DodonuCSU Brasov 47:06+18:14
11Djordje ZagoracPOSK PTT Beograd 49:40+20:48
12Silvano BernardiOrienteering Tarzo a.s.d. 62:13+33:21
13Constantin AlexandrescuRomania 63:53+35:01
14Ivica MesićOK Vihor 71:37+42:45
Vlado SedejOK Azimut DNS+ --:--

M70 (1.32km / 25m / 8KT)

1Roar BjordalOppsal orientering 31:22+00:00
2David ScottAuckland Orienteering Club 33:59+02:37
3Walter BieriOLV Zug-Immensee 37:36+06:14
4Bjorn SandelienHeming Orientering 39:50+08:28
5Corrado MiniottiCRAL TRASPORTI TORINESI 43:25+12:03
6Odd FjordheimBUL Troms? 48:42+17:20
7Carl Ove BergSkeidi OK 52:53+21:31
8Adolf KempfKTV Altdorf 63:31+32:09

M70 SEEMOC (1.32km / 25m / 8KT)

1Lucian GalateanuUNEFS Bucharest 29:35+00:00
2Kiril KamenovTEA Club Sofia 42:58+13:23
3Gheorghe AlbiciCS Mentor Silva 50:11+20:36
4Vladimir DegteareovCOS Dinamo-OLD 56:53+27:18
5Serghei IvahnencoMoldova 106:31+76:56

OPEN LONG (1.73km / 35m / 9KT)

1Thomas HölzerX-OL 34:40+00:00
2Tamino HölzerX-OL 42:46+08:06
3Luís Quinta-novaABC Ori 53:48+19:08
4Timotej ŠucOrientacijski klub Komenda 55:06+20:26
5Dora FerreiraABC Ori 62:58+28:18
6Carl-christian KoepplIndividuals/No club 69:22+34:42
7Tatyana Boyarovashumen 78:39+43:59
8Denise HölzerX-OL 87:52+53:12

OPEN SHORT (1.54km / 25m / 8KT)

1Alisa Albrizio 17:51+00:00
1Liubov SergeevaNORD WEST 17:51+00:00
3Lennart TägtströmDomnarvets GoIF 19:38+01:47
4Kamila ZakourilovaSOK Turnov 23:25+05:34
5Ciprian PopCS Chimia Victoria 24:23+06:32
6Daniela PopCS Chimia Victoria 25:21+07:30
7Emily ProeslOLA TSV Deggendorf 25:56+08:05
8Ildiko HentesTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület 26:14+08:23
9Katarina HronovaUniversitni Sportovni Klub Praha 26:39+08:48
10Ognyan OgnyanovValdi Sofia 31:44+13:53
11Eva NordinGustavsberg OK 34:47+16:56
12Maria GierlachWOLF Haltern 35:21+17:30

W10 (1.21km / 20m / 7KT)

1Silvia Di StefanoPolisportiva Besanese 11:09+00:00
2Emilija VeljovićSK MAGIC MAP 13:48+02:39
3Bruna Sanz KowalskiALIGOTS 14:09+03:00
4Elin ZwikkerArgus 17:37+06:28
5Anna BrodschneiderLeibnitzer AC -Orienteering 19:10+08:01
6Katja BergerDer Berger-Clan 26:17+15:08
7Nika ErženOK Azimut 66:02+54:53

W12 (1.54km / 25m / 8KT)

1Julie BambouskováOK Dobříš 11:56+00:00
2Neža ObidOK Azimut 12:52+00:56
3Nea ErženOK Azimut 13:13+01:17
4Brina KölnerOrientacijski klub Komenda 14:43+02:47
5Diana KabadjovaBegun 15:22+03:26
6Barbora HouskováOK Dobříš 16:29+04:33
7Klárka KohoutkováKOB Baník Sokolov 16:58+05:02
8Marit ZwikkerArgus 17:17+05:21
9Raia DianovaIndividuals/No club 17:30+05:34
10Anđela VeljovićSK MAGIC MAP 17:42+05:46
11Diana Maria PopCS Chimia Victoria 18:13+06:17
12Jana MočnikOK Azimut 20:46+08:50
13Špela MajdičOK Azimut 22:02+10:06
14Laura PastuszkovaUniversitni Sportovni Klub Praha 25:42+13:46
Venera DimitrovaChumrena Tvardica DNS+ --:--
Danaya KurtevaChumrena Tvardica DNS+ --:--
Rayana StefanovaChumrena Tvardica DNS+ --:--

W14 (1.79km / 35m / 10KT)

1Manja LebanOK Azimut 23:52+00:00
2Dora VukelićOK Maksimir 25:07+01:15
3Iulia StupuCSU Brasov 25:27+01:35
4Codruta LodorCS Chimia Victoria 26:04+02:12
5Dunja TaticOK DIF 29:52+06:00
6Feike KerckhofsOmega 30:24+06:32
7Tsvetelina MateevaSKO Hemus - Troyan 31:39+07:47
Violina HristovaChumrena Tvardica DNS+ --:--
Zlatina GenchevaChumrena Tvardica DNS+ --:--

W16 (1.89km / 50m / 10KT)

1Nadezhda RoshchinaMoscow State University 36:59+00:00
2Desislava YordanovaValdi Sofia 39:23+02:24
3Karin PustOrientacijski klub Komenda 43:29+06:30
4Mira GatevaUzana Gabrovo 51:23+14:24
5Zala Serženta SeljakOK Azimut 54:28+17:29
6Emma Sanz BoadaALIGOTS 61:34+24:35
7Irina IsacovaTeam Moldova 120:16+83:17

W16 SEEOC (1.89km / 50m / 10KT)

1Yasna PetrovaTeam Bulgaria 23:29+00:00
2Katja BabičTeam Slovenia 26:41+03:12
3Niya GeorgievaTeam Bulgaria 27:39+04:10
4Judit DivinTeam Romania 30:07+06:38
5Alexandra RomanTeam Romania 31:06+07:37
6Olga Perić JerkovićTeam Croatia 31:42+08:13
7Velina KoevaTeam Bulgaria 32:24+08:55
8Teja TušarTeam Slovenia 32:58+09:29
9Tina KernTeam Slovenia 33:15+09:46
10Paula PavlinTeam Croatia 34:15+10:46
11Daria GalateanuTeam Romania 34:49+11:20
12Ana Pia PogačarTeam Slovenia 37:18+13:49
13Iulia EriomencoTeam Moldova 37:27+13:58
14Reka RadulyTeam Romania 39:13+15:44
15Mia KrtinićTeam Serbia 47:53+24:24
16Nevena NajdanovićTeam Serbia 49:16+25:47
17Margaux BojadzievaTeam Macedonia 56:25+32:56
18Nicoletta ParaschevaTeam Moldova 57:00+33:31
19Hristina SerafimovskaTeam Macedonia 65:47+42:18
20Emina HukoTeam BIH 68:06+44:37
21Olga PisaniucTeam Moldova 75:17+51:48
22Valeria MironTeam Moldova 80:01+56:32
Nina StuparevićTeam Serbia MP+ --:--

W18 (2.08km / 50m / 11KT)

1Tatiana BaklanovaOrienta-MosCompass 35:24+00:00
2Bilyana DonevskaSKO Hemus - Troyan 37:13+01:49
3Štěpánka KronikováOK Slavia Hradec Kralove 41:09+05:45
4Tzvetoslava MarinovaSKO Hemus - Troyan 44:40+09:16
5Polina ZaitsevaNORD WEST 47:18+11:54
6Guenda ZaffanellaORIENTEERING COMO 47:54+12:30

W18 SEEOC (2.08km / 50m / 11KT)

1Andreya DyaksovaTeam Bulgaria 26:55+00:00
2Mariya DermendzhievaTeam Bulgaria 29:27+02:32
3Timea ViragTeam Romania 32:53+05:58
4Nika PoljanšekTeam Slovenia 38:02+11:07
5Valeria NadragTeam Moldova 39:25+12:30
6Valentina MarcuTeam Romania 40:30+13:35
7Adela GalateanuTeam Romania 41:21+14:26
8Jovana GrozdanićTeam Serbia 42:03+15:08
9Simona IvanovaTeam Bulgaria 42:46+15:51
10Lenka ĆirićTeam Serbia 42:53+15:58
11Deja RazpetTeam Slovenia 43:38+16:43
12Zala ZavrlTeam Slovenia 45:29+18:34
13Monika LambevaTeam Bulgaria 52:52+25:57
14Ana SpînuTeam Moldova 54:30+27:35
15Jovana TalijanTeam Serbia 54:48+27:53
16Alina TecaTeam Romania 56:35+29:40
17Ana ŠalamunTeam Slovenia 56:50+29:55
18Anastasia CorostîliovaTeam Moldova 57:24+30:29
19Eleonora KrzheskaTeam Macedonia 61:44+34:49
20Elena JovanoskaTeam Macedonia 63:31+36:36
21Marija SerafimovskaTeam Macedonia 64:14+37:19
22Lamija DzaferovićTeam BIH 87:02+60:07
23Natalija TatićTeam Serbia 87:04+60:09
24Victoria IordachiTeam Moldova 139:54+112:59

W20 (2.6km / 50m / 15KT)

1Laura KingEdinburgh University OC 36:27+00:00
2Lucy HainesEdinburgh University OC 38:52+02:25
3Louise AdamsEdinburgh University OC 40:10+03:43
4Emma WilsonEdinburgh University OC 40:34+04:07
5Anni BergerDer Berger-Clan 44:24+07:57
6Erica CeresaORIENTEERING COMO 46:34+10:07
7Denisa TamasC. S. SPRIA Baia 49:55+13:28
Mineja LebanOK Azimut DNS+ --:--
Lindsay RobertsonEdinburgh University OC MP+ --:--

W20 SEEOC (2.6km / 50m / 15KT)

1Borislava MitkovaTeam Bulgaria 38:44+00:00
2Evangelina DyaksovaTeam Bulgaria 46:31+07:47
3Olga StanojevićTeam Serbia 47:19+08:35
4Roxana CulceanTeam Romania 48:12+09:28
5Agnes NedaTeam Romania 50:14+11:30
6Monika RavnikarTeam Slovenia 50:39+11:55
7Elitsa AtanasovaTeam Bulgaria 51:31+12:47
8Brina FoškiTeam Slovenia 52:30+13:46
9Lara GantarTeam Slovenia 53:54+15:10
10Denise MijaTeam Romania 67:45+29:01
11Daria ZacrevschiTeam Moldova 99:40+60:56
12Adriana StaverTeam Moldova 105:21+66:37
Lucia TurcanuTeam Moldova MP+ --:--
Polona JezeršekTeam Slovenia DNS+ --:--

W21A (2.08km / 50m / 11KT)

1Anna GrayOrienteering Bay of Plenty 34:30+00:00
2Stefaniya DimitrovaBROWN TEAM BG 39:48+05:18
3Anastasiia PesegovaNORD WEST 40:22+05:52
4Sabeth KoschOLV Steinberg 43:11+08:41
5Barbara KmetecKamniški orientacijski klub 45:04+10:34
6Helayna OgdenNorth West OC 53:18+18:48
7Monika Martina Sipina HalperOK Jelen 53:39+19:09
8Virág NagySzegedi Vasutas SE 66:22+31:52
9Siliya GinchevaValdi Sofia 72:04+37:34
Marlene BergerDer Berger-Clan DNS+ --:--

W21B (1.79km / 35m / 10KT)

1Malena HespingLeibnitzer AC -Orienteering 22:48+00:00
2Klara NovotnaEdinburgh University OC 26:04+03:16
3Fiina NarhiEdinburgh University OC 27:58+05:10
4Ana DelićOK Maksimir 35:19+12:31
5Jasmine AuerLeibnitzer AC -Orienteering 37:19+14:31
6Vedrana RadićOK Vihor 37:35+14:47
7Mirjana VeljovićSK MAGIC MAP 41:00+18:12
8Aleksandra MiličevićOK Vihor 43:36+20:48
9Abigael BončinaOK Azimut 43:40+20:52
10Sanja PencOK Vihor 53:47+30:59
11Ana KovačićOK Vihor 57:42+34:54
12Helena DukićOK Vihor 71:09+48:21
Maja ObidOK Azimut DNS+ --:--
Nataša MlakarOK Azimut DNS+ --:--

W21E (2.87km / 60m / 16KT)

1Zlata MalyshevaNORD WEST 40:13+00:00
2Imogene ScottAuckland Orienteering Club 40:45+00:32
3Vera MullerovaAmager Orienteringsklub 40:48+00:35
4Ildikó SzerencsiSzegedi Vasutas SE 42:03+01:50
5Laura RobertsonRajamäen Rykmentti 45:24+05:11
6Greta KnarstonCounties Manukau 45:44+05:31
7Tessa RamsdenRed Kiwi Orienteering Club 45:55+05:42
8Martina JircakovaAmager Orienteringsklub 47:18+07:05
9Liesbeth Van De VeldeOmega 50:10+09:57
10Alicia FribergIF Hagen 51:26+11:13
11Petra DittrichovaAmager Orienteringsklub 52:25+12:12
12Eszter MantuanoTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület 54:32+14:19
13Yana BogyaNSA-SIVEN 55:09+14:56
14Jula McMillanNorth West Orienteering Club 58:11+17:58
15Sarah RighettiDrongO 74:25+34:12
Aada ForsmanOK 77 DNS+ --:--
Gaëlle BarletTeam Elite MTBO DNS+ --:--

W21E SEEOC (2.87km / 60m / 16KT)

1Galina RîbediucTeam Moldova 38:23+00:00
2Iliana IlievaTeam Bulgaria 39:11+00:48
3Nuša JeramTeam Slovenia 41:16+02:53
4Kristina IvanovaTeam Bulgaria 41:21+02:58
5Andra AnghelTeam Romania 41:36+03:13
6Antoaneta DyaksovaTeam Bulgaria 44:55+06:32
7Liliana GotsevaTeam Bulgaria 47:34+09:11
8Mojca FlerinTeam Slovenia 48:21+09:58
9Meri ChkripeskaTeam Macedonia 48:53+10:30
10Slađana PeraćTeam Serbia 51:15+12:52
11Dragana DokmanovićTeam Serbia 53:21+14:58
12Ajda FlaškerTeam Slovenia 55:45+17:22
13Annamaria RadulyTeam Romania 57:45+19:22
14Iulia NaghibinaTeam Moldova 70:54+32:31
15Talija PetreskaTeam Macedonia 72:00+33:37
16Nola JandrečićTeam Croatia 81:06+42:43
17Natalia BondarencoTeam Moldova 96:03+57:40
18Anastasia IsacovaTeam Moldova 162:28+124:05
Tajda BogatajTeam Slovenia DNS+ --:--
Marija ĆosićTeam Serbia DNS+ --:--

W35 (2.08km / 50m / 11KT)

1Éva NovaiHungarian O-Fans 32:42+00:00
2Rose KowalskiALIGOTS 34:26+01:44
3Ianina RoshchinaMoscow State University 41:35+08:53
4Barbara HugelshoferCA Rosé 42:41+09:59
5Niina LaaksoHiidenkiertäjät 43:33+10:51
6Jana ForstereviczováOK Dobříš 59:19+26:37
7Vlatka StupaloOK Vihor 64:09+31:27
8Bernardica StipićOK Vihor 67:03+34:21
9Maja KuštOK Vihor 117:03+84:21

W35 SEEMOC (2.08km / 50m / 11KT)

1Anca StupuCSU Brasov 35:27+00:00
2Anica HribarOK Brežice 36:54+01:27
3Eleonora NikolovaUzana Gabrovo 36:58+01:31
4Antonija OrlićOK Bjelovar 39:06+03:39
5Mariyana AtanasovaTrapezitsa 47:22+11:55
6Tanya DimitrovaSarnena Gora 53:42+18:15
7Barbara GiuganinoCO2 55:30+20:03
8Ana BeblekOK Jelen 55:50+20:23
9Irena Čorko MeštrovićOK Kapela 65:18+29:51
10Sanda BerženjiOK Kapela 75:04+39:37
Clizia ZambiasiSemiperdo Orienteering Maniago DNS+ --:--

W40 (1.89km / 50m / 10KT)

1Silvia Irastorza AsensioCOBi - Club Orientación Bidea 45:15+00:00
2Olga ZwikkerArgus 47:44+02:29
3Mátyásné PaskujMaccabi VAC - Hungary 52:38+07:23
4Monika HouskovaOK Dobříš 58:54+13:39

W40 SEEMOC (1.89km / 50m / 10KT)

1Romana ZupanOrientacijski klub Komenda 39:39+00:00
2Milena KrastevaUzana Gabrovo 41:18+01:39
3Radina GeorgievaDIANA 42:27+02:48
4Violeta PenkovaMazalat 44:38+04:59
5Natasha PetrovicSK MAGIC MAP 51:17+11:38
6Sabina Seražin KorperTeam Croatia 56:12+16:33
7Irena Hacin KölnerOrientacijski klub Komenda 64:09+24:30
Tatjana LjubisavljevicOK Jasenica DNS+ --:--

W45 (1.73km / 35m / 9KT)

1Janet AdamsWest Yorkshire Orienteers 35:55+00:00
2Nastya SkopinskayaOMEGA RUSSIA 35:59+00:04
2Natasha ConwayWest Yorkshire Orienteers 35:59+00:04
4Tünde AllwingerLeibnitzer AC -Orienteering 39:22+03:27
5Jana HejdukováKOB Baník Sokolov 50:04+14:09
6Angelique De GrandeOmega 59:24+23:29
Natalia KunitskayaTitan DNS+ --:--
Jane ExleyWARRIOR OC DNS+ --:--
Alena RusinovaUlita Orienteering Broumov DNS+ --:--

W45 SEEMOC (1.73km / 35m / 9KT)

1Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 29:54+00:00
2Veronica MinoiuUniversitatea Craiova 32:00+02:06
3Tzvetanka VassilevaCO2 38:57+09:03
4Pavlina IlievaSKO Kompas Radnevo 46:03+16:09
5Ivana GobecOK Vihor 47:23+17:29
6Julia KainakchievaMladost 54:32+24:38
7Radmila SapundjievaDIANA 56:50+26:56
8Miglena GatevaUzana Gabrovo 59:06+29:12
9Beata Adrianna GlinskaOK Kapela 61:07+31:13
10Tatiana KalenderogluIstanbul Orienteering Spor Kulubu 67:50+37:56
11Sibel SenIstanbul Orienteering Spor Kulubu 90:58+61:04
12Nikolina TopalovaOrlovo Gnezdo 121:54+92:00

W50 (1.73km / 35m / 9KT)

1Hedi BergerDer Berger-Clan 29:56+00:00
2Guni PalmeOrienteering Klosterneuburg 40:57+11:01
3Ingrid HufnagelOLA TSV Deggendorf 54:39+24:43
4Ruth TachezyOK Dobříš 63:00+33:04
Anna RobertsonOrienteering Hutt Valley DNS+ --:--

W50 SEEMOC (1.73km / 35m / 9KT)

1Irina JuhasOK DIF 30:35+00:00
2Mariana ZhecevaDIANA 40:26+09:51
3Petya DimitrovaBROWN TEAM BG 43:51+13:16
4Margarita TodorovaBROWN TEAM BG 47:45+17:10
5Elvina IvanovaBROWN TEAM BG 51:39+21:04
6Cristina StefanC.S. BABARUNCA 56:03+25:28
7Olga CecanMoldova 65:13+34:38
Pavlina MitevaChumrena Tvardica DNS+ --:--

W55 (1.34km / 25m / 8KT)

1Monika KrejcikovaWallachian Independent Team 29:39+00:00
2Maija ČerjakaOK Kapa 36:28+06:49
3May Jorunn RognlienModum OL 44:22+14:43
4Lotta KastenssonValbonne Sophia Antipolis Orientation 47:10+17:31
5Elisabeth SteinlechnerOC Fürstenfeld 53:45+24:06

W55 SEEMOC (1.34km / 25m / 8KT)

1Elena MarusceacMoldova 42:20+00:00
2Tzvetelina KamenarovaCompass-Cross 50:45+08:25
3Mariana DimitrovaOrlovo Gnezdo 52:46+10:26
4Diana BridgerORIENTACTION 54:44+12:24
5Natalia CretuMoldova 65:36+23:16
6Maja CvitkovićOK Vihor 66:12+23:52
7Jelena BabićPSK Pobeda 66:43+24:23
Ayse Petek BingolODTÜ Orienteering MP+ --:--

W60 (1.34km / 25m / 8KT)

1Iris AndresOLG Bonaduz 29:29+00:00
2Marie MalmbergKvarnsveden 32:49+03:20
3Anna Lena MartenssonSMOL 42:04+12:35
4Bronwyn HolcombeAuckland Orienteering Club 57:01+27:32
5Inge BosinaAlbanian Orienteering Club Shkodra 61:05+31:36
6Lise HavikAsker 63:21+33:52
7Karin WahlgrenSjövalla FK 64:07+34:38

W60 SEEMOC (1.34km / 25m / 8KT)

1Krassimira Marinova-ZhaltovaOrlovo Gnezdo 31:17+00:00
2Natalia DeconescuClubul Sportiv Orienteering Masters 31:21+00:04
3Marisya DanailovaMladost 33:25+02:08
4Niculina MaiorescuCS Mentor Silva 45:56+14:39
5Cornelia BorsCSU Brasov 47:40+16:23
6Zhivka FrangovaMladost 57:54+26:37
7Nermin FenmenAnkara GSM 74:58+43:41
8Olga VorobiovaMoldova 87:59+56:42

W65 (1.32km / 25m / 8KT)

1Marie Reine OudinIndividuals/No club 47:55+00:00

W65 SEEMOC (1.32km / 25m / 8KT)

1Ljubica BacanacOK DIF 41:13+00:00
2Valentina NistoreanuCS Mentor Silva 88:02+46:49
3Milica JovanovićOrijentiring klub Soko 2015 103:37+62:24
Marija KovačPlaninsko Društvo Ajdovščina DNS+ --:--

W70 (1.32km / 25m / 8KT)

1Angelika WeidTV Coburg-Neuses 63:21+00:00
2Inger Lise BjordalOppsal orientering 66:55+03:34
Ruth BieriOLV Zug-Immensee MP+ --:--
Torill Nebell MikkelsenBOS OL DNF+ --:--

W70 SEEMOC (1.32km / 25m / 8KT)

1Clara FeyTransilva Cluj 40:03+00:00
2Kalcich LiciaPolisportiva Besanese 56:14+16:11
3Larisa PogorletcaiaMoldova 93:35+53:32
4Mirjana Milacic - BajicPSK Pobeda 96:51+56:48