Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Cerkno Cup - DAN 2 - SOL 6 in WRE - srednja

Orientacijski klub Azimut, Kladje, 10. 8. 2019

Bilten z natančnejšimi informacijami je objavljen na: 

http://www.cerkno-cup.com/en/2019/bulletins.html


BEGINNERS (2.2km / 100m / 10KT)

1Delania HölzerOLTL 26:24+00:00
2Maja TušarOK Azimut 28:36+02:12
3Janja Bevk 30:41+04:17
4Marjana Kenda 30:43+04:19
5Enej Česnik 35:38+09:14
6Leila Ema PoženelOK Komenda 35:53+09:29
7Rene Česnik 35:59+09:35
8Matic Peternelj 37:08+10:44
9Herwig HierzeggerWAT 39:35+13:11
10Anže ObidOK Azimut 42:18+15:54
11Michael PfeiferOLCG 43:33+17:09
12Kolmanics KarlHSV Klagenfurt 45:55+19:31
13Timeja PrezeljOK Azimut 47:18+20:54
14Astrid KomanicsHSV Klagenfurt 52:31+26:07
15Gregor LeskovšekOK Azimut 56:59+30:35
16Špela KendaOK Azimut 60:22+33:58
17Jaime Redondo BarthelemyMalarruta 62:21+35:57
18Maja UgrinOK Tivoli 65:40+39:16
19Tone Vrbinc 72:12+45:48
20Lea Golob 84:58+58:34
21Luka PivkOK Azimut 107:38+81:14
Monica KemenaterLessinia MP+ --:--
Ute HierzeggerWAT MP+ --:--
Elvira HerreriaEKO DNS+ --:--

KIDS (2km / 80m / 10KT)

Izabela Eržen PlavčakŠOK DNS+ --:--
Roc Porta PoloXXO-O DNS+ --:--
Mia FuhrmannEKO DNS+ --:--
Michele BenettiLessinia DNS+ --:--

M12 (2.2km / 100m / 10KT)

1Matej FerlugaGAJA 17:45+00:00
2Jan CokanOK Komenda 22:36+04:51
3Rok BogatajOK Azimut 23:12+05:27
4Ožbej MalusOK Komenda 23:44+05:59
5Odin GroeneveldTHOR 24:32+06:47
6Božo BizjakOK Azimut 27:11+09:26
7Rado KalcGAJA 28:55+11:10
8Oskar FoškiOK Polaris 29:24+11:39
9Jaka SeljakOK Komenda 32:36+14:51
10Borut GantarOK Azimut 32:52+15:07
Ivan SkopinskiOMG RUS DNS+ --:--

M14 (2.49km / 120m / 12KT)

1Nejc TurkOK Komenda 25:36+00:00
2Otto AllwingerLAC 26:24+00:48
3Luka SeljakOK Komenda 26:57+01:21
4Eduard VojvodikMOV 31:10+05:34
5Primož GantarOK Azimut 35:56+10:20
6Tilen ZupanOK Komenda 37:38+12:02
7Tamino HölzerOLTL 44:37+19:01
8Lev ŽižekOK Azimut 68:37+43:01

M16 (3.3km / 140m / 17KT)

1Goran PolojazGAJA 33:17+00:00
2Natan Maj PoženelOK Komenda 34:23+01:06
3Aljaž ČelikOK Azimut 36:39+03:22
4Matevž KuncOK Tivoli 39:27+06:10
5Marek SkorpilTJ Jiskra Horice 41:06+07:49
6Rok KernOK Komenda 52:17+19:00
7Aljaž ObidOK Azimut 57:56+24:39
8Timotej HribarOK Brežice 65:06+31:49
Martin JevševarOK Brežice MP+ --:--

M18 (4.19km / 160m / 19KT)

1Marcos Bernabeu CarbonellCEAM-O Ibi 41:03+00:00
2Adrián Tamarit RoyoValencia-O 43:53+02:50
3David De Miguel ArmisenUniversidad Alicante 51:21+10:18
4Gregor KuncOK Tivoli 102:11+61:08

M21A (4.19km / 160m / 19KT)

1Jernej ZormanOK Komenda 38:09+00:00
2Christoph WendnerSUSO 48:12+10:03
3Valentin ErženOK Azimut 53:19+15:10
4Matej ŠkarabotOK Polaris 58:02+19:53
5Tomaž PustOK Komenda 63:39+25:30
6Marc Ballabriga CostaCAT-O 69:19+31:10
Crn Cup DNS+ --:--

M21B (3.3km / 140m / 17KT)

1Klemen KendaOK Azimut 38:31+00:00
2Simon KurinčičOK Komenda 40:25+01:54
3Balazs DuhiLuxOC 40:35+02:04
4Borut SeljakOK Komenda 44:01+05:30
5Uroš CankarŠOK 46:39+08:08
6Kristjan GantarOK Azimut 49:37+11:06
7Franc MalusOK Komenda 51:31+13:00
8Carsten FinkSUSO 55:18+16:47
9Christopher ImmervollSUSO 57:14+18:43
10David LajevecOK Tivoli 78:05+39:34
11Timotej ŠucOK Komenda 83:22+44:51
12Janez ŠumečkiOK Tivoli 86:42+48:11
Boštjan BogatajOK Azimut DNS+ --:--

M21E (4.91km / 210m / 23KT)

1Filip WolfSAJ 38:49+00:00
2Vít KoštejnSAJ 38:51+00:02
3Daniel MoncktonNWOC 39:40+00:51
4Christian PfeiferOLCG 40:35+01:46
5Jaka PiltaverOK Brežice 41:10+02:21
6Pierre SchambergerC.O. Mulhouse 42:40+03:51
7Žan Luka ŠumečkiOK Tivoli 46:48+07:59
8Žan RavnikarOK Komenda 47:25+08:36
9Luigi GiulianiPolbes 54:57+16:08
10Tommaso Civera 56:17+17:28
11Sergey SnigirevBW 63:23+24:34
12Thibault KoeberleC.O. Mulhouse 70:59+32:10
13Dirk DeubelNaturfreunde Wien 72:53+34:04
Alexey SnigirevBW DNS+ --:--
Kyongsa Ri DNS+ --:--
Gregor HvalaOK Azimut DNS+ --:--

M35 (4.29km / 190m / 20KT)

1Blaž KölnerOK Komenda 37:39+00:00
2Bojan JevševarOK Brežice 43:55+06:16
3Tom BallikWAT.OL 44:11+06:32
4Tomaž KremžarOK Komenda 45:31+07:52
5Antonio Carbonell MartinCEAM-O Ibi 46:24+08:45
6Sergio Aranda EscricheValencia-O 52:01+14:22
7Marko ObidOK Azimut 52:12+14:33
8Janko BačnarOK Azimut 53:52+16:13
9Igor GavrilovOK Komenda 54:11+16:32
10Fabrizio BerniPolbes 55:48+18:09
11Roelof PosthouwerMINOR 57:08+19:29
12Herfried TrummerOCFF 58:28+20:49
13Guillaume GoinA C Beauchamp 62:26+24:47
14Peter FerlugaGAJA 65:41+28:02
15Emanuele Brugali 92:13+54:34
Freddy GrimaultPoitiers CO DNS+ --:--
Erik FuhrmannEKO DNS+ --:--
Raül Porta CalandreXXO-O DNS+ --:--
Mickaël ParzychSMOG DNS+ --:--

M45 (3.86km / 150m / 19KT)

1Jean-laurent BODYECHO 73 35:22+00:00
2Janez PretnarKamniški OK 38:40+03:18
3Olaf BinschTHOR 45:23+10:01
4Stefano BrambillaCO2 45:34+10:12
5Herwig AllwingerLAC 50:21+14:59
6Mareks StraussMotokurzeme 52:55+17:33
7György HorányiPaksi Sportegyesület 57:18+21:56
8Gregor ZupanOK Komenda 59:22+24:00
9Martin VojvodikMOV 59:38+24:16
10Miha ŠkarabotOK Polaris 60:52+25:30
11Robert KuncOK Tivoli 68:18+32:56
12Andrej KorelcOK Komenda 82:06+46:44
13Davor PobegaOK Tivoli 101:40+66:18
Xavier Torras BoldúALIGOTS DNS+ --:--
Sergey SkopinskiOMG RUS DNS+ --:--
Thierry EynardConvergence DNS+ --:--
Vladimir TrivunovićOK Sova DNS+ --:--

M55 (3.31km / 140m / 15KT)

1Martin SkorpilTJ Jiskra Horice 33:43+00:00
2Joachim FriessnigOCFF 35:58+02:15
3Georg GittmaierHSV Ried 39:46+06:03
4Mauro ClementeGAJA 43:31+09:48
5Silvij MočnikOK Azimut 44:13+10:30
6Carles LoréCOC Catalunya 44:55+11:12
7Valerio LesoLessinia 46:53+13:10
8Aleš BorštnikOK Tivoli 48:27+14:44
9Paul AlleSCAPA NANCY 49:26+15:43
10Silvo BabičOK Komenda 49:59+16:16
11Christian GotthardtHSV Spittal 55:48+22:05
12Helmut TannerOLCU Viktring 74:42+40:59
13Marijan LebanOK Azimut 76:17+42:34
Aleš ČerinOK Tivoli MP+ --:--

M65 (2.57km / 110m / 12KT)

1Jacques SilvestreC.O.Liege 33:19+00:00
2Charles NelsonOK Azimut 38:58+05:39
3Franz KäferHSV Pinkafeld 44:54+11:35
4Libor Makovickaco colmar 47:39+14:20
5Günther PrommerNF Brückl 48:36+15:17
6Vlado SedejOK Azimut 48:42+15:23
7Janko LapajneOK Azimut 50:14+16:55
8Jean-Claude DupontC.O.Liege 50:42+17:23
9Ivano BeniniPolbes 51:09+17:50
10Walter PeraroLessinia 58:22+25:03
11Keijo RantalaKaRa 73:16+39:57
Gilles Baguereyco colmar MP+ --:--

MW10 (2km / 80m / 10KT)

1Anže KölnerOK Komenda 21:30+00:00
2Enej ŠucOK Komenda 23:03+01:33
3Jakob KurinčičOK Komenda 27:43+06:13
4Zarja ŽižekOK Azimut 28:22+06:52
5Drejc MalusOK Komenda 31:30+10:00
6Mihej PrezeljOK Azimut 34:17+12:47
7Nika ErženOK Azimut 35:37+14:07
8Brina GantarOK Azimut 36:19+14:49
9Jerca KurinčičOK Komenda 41:37+20:07
Oskar FuhrmannEKO DNS+ --:--

OPEN LONG (4.29km / 190m / 20KT)

1Žiga BožičOK Azimut 54:58+00:00
2Maurizio FicurGAJA 61:23+06:25
3Maud BarthelemyMalarruta 81:29+26:31
4Javier Redondo GonzalezMalarruta 84:46+29:48
5Tamás AradiPaksi Sportegyesület 87:29+32:31
6Matej Golob 106:38+51:40

OPEN SHORT (2.49km / 120m / 12KT)

1Stella CigniniPunto K 26:50+00:00
2Cristina RuiniPunto K 45:50+19:00
3Albert JakabPaksi Sportegyesület 50:27+23:37
4Denise HölzerOLTL 52:01+25:11
5Anita Česnik 62:53+36:03
6Davide ChioccaGOCAI 69:49+42:59
7Anna ScanferlaASD PADOVA ORIENTEERING 74:50+48:00
8Franca ScardoniLessinia 89:13+62:23
9Daniel ChioccaGOCAI 94:00+67:10
10Vlasta JarcGOCAI 94:40+67:50

W12 (2.2km / 100m / 10KT)

1Neža ObidOK Azimut 20:54+00:00
2Nea ErženOK Azimut 22:28+01:34
3Brina KölnerOK Komenda 22:45+01:51
4Jana MočnikOK Azimut 23:23+02:29
5Mojca KuncOK Tivoli 34:49+13:55
6Špela MajdičOK Azimut 37:13+16:19
7Nikolina UgrinOK Tivoli 42:22+21:28
Maria Guma MartinezALIGOTS DNS+ --:--

W14 (2.49km / 120m / 12KT)

1Vita MalusOK Komenda 37:08+00:00
Júlia Bonilla TorrasALIGOTS DNS+ --:--

W16 (2.49km / 120m / 12KT)

1Tina KernOK Komenda 25:26+00:00
2Nika RavnikarOK Komenda 30:38+05:12
3Nastja FerlugaGAJA 32:06+06:40
4Karin PustOK Komenda 33:11+07:45
5Manja LebanOK Azimut 38:17+12:51
6Alba Perez GarrigósCEAM-O Ibi 44:36+19:10
7Tajda RazpetOK Azimut 46:02+20:36

W18 (3.3km / 140m / 17KT)

1Katja BabičOK Komenda 31:23+00:00
2Teja TušarOK Azimut 33:57+02:34
3Zala ZavrlOK Komenda 38:26+07:03
4Karina KovácsPaksi Sportegyesület 38:58+07:35
5Ana Pia PogačarOK Komenda 43:14+11:51
6Deja RazpetOK Azimut 53:40+22:17
7Zala Serženta SeljakOK Azimut 59:24+28:01
8Karmen PivkOK Azimut 101:06+69:43
Barbara ČibejOK Azimut DNS+ --:--

W21A (3.3km / 140m / 17KT)

1Viktoria KnauderSUSO 42:43+00:00
2Meritxell Freixas NoguéCAT-O 47:51+05:08
3Kathi KrailWAT.OL 49:05+06:22
4Barbara KmetecKamniški OK 52:56+10:13
5Lilli KrailWAT.OL 66:38+23:55
Nélida Saiz NavarroCEAM-O Ibi MP+ --:--

W21B (2.49km / 120m / 12KT)

1Damjana GantarOK Azimut 34:16+00:00
2Alenka Vuga SeljakOK Komenda 36:50+02:34
3Nika MočnikOK Azimut 48:26+14:10
4Cindy Goin 51:48+17:32
5Lara ZupanOK Komenda 54:38+20:22
6Maja IsteničOK Azimut 60:49+26:33
7Marta MalusOK Komenda 63:25+29:09
8Maja ObidOK Azimut 64:44+30:28
9Elena Gombač ŠucOK Komenda 65:17+31:01
10Nataša BogatajOK Azimut 67:31+33:15
11Natalija Kunc RešekOK Tivoli 109:31+75:15

W21E (4.29km / 190m / 20KT)

1Gabriela HiršováSAJ 38:36+00:00
2Tereza OdehnalováSAJ 40:16+01:40
3Maria Chiara CrippaPolbes 44:54+06:18
4Markéta FirešováSAJ 45:31+06:55
5Leslie MercierC.O. Mulhouse 50:36+12:00
6Nuša JeramOK Azimut 51:37+13:01
7Klára OdehnalováSAJ 51:41+13:05
8Tina ZagorcKamniški OK 66:11+27:35
9Polona JezeršekOK Komenda 67:01+28:25
10Federica NegriPolbes 83:24+44:48
Poljanšek NikaOK Azimut DNS+ --:--

W35 (3.86km / 150m / 19KT)

1Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 55:19+00:00
2Anica HribarOK Brežice 60:01+04:42
3Barbara GiuganinoCO2 62:32+07:13
4Chiara SepinGAJA 65:36+10:17
5Irena Hacin KölnerOK Komenda 75:40+20:21
6Ana PlavčakŠOK 80:44+25:25
7Petra ParadižOK Komenda 85:07+29:48
8Saša ŽižekOK Azimut 93:36+38:17
9Petra StojanOK Komenda 131:49+76:30
Betlem Polo BardésXXO-O DNS+ --:--

W45 (3.31km / 140m / 15KT)

1Monica AguileraCOC Catalunya 36:39+00:00
2Sue BettSN 46:11+09:32
3Mietta GroeneveldTHOR 49:46+13:07
4Sarah Louise FrancisSN 53:49+17:10
5Tünde AllwingerLAC 58:43+22:04
6Mila Vila DescalsValencia-O 58:45+22:06
7Nadia van BuurenOrienteering Trieste 59:29+22:50
8Véronique Makovickaco colmar 60:48+24:09
9Laurence GaudrillierECHO 73 61:51+25:12
10Romana ZupanOK Komenda 64:55+28:16
11Irma PretnarKamniški OK 69:46+33:07
12Alenka ŠkarabotOK Polaris 73:09+36:30
13Éva JakabPaksi Sportegyesület 90:50+54:11
14Vera KovácsPaksi Sportegyesület 117:41+81:02
Anastasia SkopinskayaOMG RUS DNS+ --:--
Eva Guma MartinezALIGOTS DNS+ --:--

W55 (2.57km / 110m / 12KT)

1Doris GittmaierHSV Ried 31:32+00:00
2Lucia SacilottoUnione Lombarda 50:44+19:12
3Anna RivaPolbes 51:09+19:37
4Martha PrommerNF Brückl 56:09+24:37
5Daniela FrigerioPolbes 58:03+26:31
6Gertrude SchandorVerein OC FF 64:07+32:35
7Kate RantalaKaRa 64:54+33:22
8Licia KalcichCO2 75:38+44:06
9Maia CameriniVIV 84:53+53:21
10Chiara RajgeljGAJA 85:42+54:10
Catherine Baguereyco colmar MP+ --:--
Federica BrugnoliLessinia DNS+ --:--