Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Naslednja aktivnost:
Poziv za kandidature reprezentantov, 15. 9.
TK1 - Črni Vrh nad Idrijo, 29. - 31. 10.

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Craft

Rezultati - OO cup - 2. dan, SOL 5 - srednja

Nagy & Nagy k.d., Nazarje, 25. 7. 2010

M10 (1.3km / 95m / 8KT)

1Robin Emde Kalksburg OL17:54+00:00
2Kasper Lynge Krogh Kolding Orienteringsklub18:52+00:58
3Axel Blom Frolunda OL19:56+02:02
4Victor Cottret CAHORS O'QUERCY21:02+03:08
5Soren Skaug OK PAN Aarhus21:41+03:47
6Tomáš Janovský SK Praga21:59+04:05
7Valentin Kollenbach Ski-Club Helsa e.V.26:03+08:09
8Peter Zupan OK Polaris27:29+09:35
9Tobias Schaumann OL HSV Wr. Neustadt30:10+12:16
10Giovanni Nicolis ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ31:11+13:17
11Erik Hogedal Göteborg-Majorna OK33:12+15:18
12Matyáš Jirka KOB ZPV Prostejov49:23+31:29
13Pigeon Thomas Orientation caennaise53:20+35:26
14Marko Mayer Team Ursus57:11+39:17
Benjamin Parkinson Forth Valley OrienteersMP+ --:--
Finn Herzfeld Berchziechen und StrüchewetzerMP+ --:--

M12 (1.9km / 140m / 11KT)

1Guilhem Elias ACA23:16+00:00
2Thomas Letoublon ASO24:15+00:59
3Patrik Ptáček Orientacijski klub Slovenske K24:44+01:28
4Martin Roudný OK Lokomotiva Pardubice24:50+01:34
5Václav Roudný OK Lokomotiva Pardubice25:13+01:57
6Nik Schneider zelg26:12+02:56
7Lucien Pichard Club des Sports de Montagne de27:58+04:42
8Gaspard Astrade ECHO73 CHAMBERY29:59+06:43
9Mads Skaug OK PAN Aarhus32:04+08:48
10Mikuláš Jirka KOB ZPV Prostejov33:12+09:56
11Maxime Roche Club des Sports de Montagne de34:01+10:45
12Andrin Wey OLV Baselland35:18+12:02
13Jules Radisson Groupe Ligue Rhone Alpes35:43+12:27
14Matias Salonen Rajamäen Rykmentti36:33+13:17
15Fouillade Etienne Azimut Orientation Castres43:12+19:56
16Adrien Pichard Club des Sports de Montagne de44:16+21:00
17Anders Johan Rogne Nittedal Orientering54:53+31:37
18Manuel Parrilla Lahoz Adolince Sevilla1:33:22+70:06
19Luka Mayer Team Ursus1:50:20+87:04

M14 (2.5km / 165m / 15KT)

1Mikkel Aaen Farum OK17:37+00:00
2Alexander Zaslonkin Northern Wind21:49+04:12
3Slava Chernykh Orienta-OPAL21:57+04:20
4Alistair Thornton Manchester and District Orient22:22+04:45
5Martin Kaplan OK Lokomotiva Pardubice22:43+05:06
6Marian Basset Groupe Ligue Rhone Alpes22:49+05:12
7Arnaud Perrin Groupe Ligue Rhone Alpes23:29+05:52
8Ritvars Gludins Saldus OK23:35+05:58
9Thomas Chabance Groupe Ligue Rhone Alpes23:36+05:59
10Dominik Ammann OLK WIGGERTAL25:25+07:48
11Rafael Dobnik OLC Union Viktring26:02+08:25
12Nick Gebert OLK WIGGERTAL26:03+08:26
13Lucas Toulier-ancian Groupe Ligue Rhone Alpes26:39+09:02
14Márton Erdős Zalaegerszegi Tájékozódási Fut28:16+10:39
15Emils Vainovskis Saldus OK28:33+10:56
16Pavel Ptáček Orientacijski klub Slovenske K28:44+11:07
17Leon Kollenbach Ski-Club Helsa e.V.28:45+11:08
18Korbinian Lange SV Mietraching29:30+11:53
19Daniel Stansfield Forth Valley Orienteers29:59+12:22
20Paul Ringot Groupe Ligue Rhone Alpes30:33+12:56
21Baptiste Astrade Groupe Ligue Rhone Alpes31:36+13:59
22Danylo Pereverzyev Ukrainka31:57+14:20
23Antoine Simon Groupe Ligue Rhone Alpes32:48+15:11
24Atis Devics Saldus OK33:49+16:12
25Lars Gustav Rogne Nittedal Orientering34:06+16:29
26Zakariás Erősdi CS SAT CARPATI34:25+16:48
27Matthew Fellbaum Manchester and District Orient34:53+17:16
28Dániel Molnár GenMill39:04+21:27
29Fouillade Paul Azimut Orientation Castres40:05+22:28
30Alex Kristensen Herning O-Klub42:07+24:30
31Adam Kral Slavia ZU Zilina44:03+26:26
32Thomas Jones BANG OK45:17+27:40
33Dmitri Zelenin USG Chemnitz46:38+29:01
34Jonathan Roche Groupe Ligue Rhone Alpes48:54+31:17
35Matic Bremšak Orientacijski klub Komenda49:19+31:42
36Dmytro Lukavenko Veteran59:20+41:43
37Vanspauwen Noé Azimut Orientation Castres1:00:59+43:22
38William Parkinson Forth Valley Orienteers1:14:48+57:11

M16 (3.6km / 240m / 16KT)

1Florentin Body Groupe Ligue Rhone Alpes26:38+00:00
2Matias Ahola NAVI29:22+02:44
3Joonas Ahola NAVI30:17+03:39
4Rémi Villedieu Groupe Ligue Rhone Alpes31:15+04:37
5Philipp Khlebnikov CO Chenau32:35+05:57
6Topias Ahola NAVI33:35+06:57
7Valentin Levesy Groupe Ligue Rhone Alpes33:42+07:04
8Sylvain Picazo C.S.PERTUIS36:50+10:12
9Alex McCann Manchester and District Orient37:34+10:56
10Corentin Raud CEPS-CO Dinan38:50+12:12
11Vili Väänänen Individuals/No club40:06+13:28
12Baptiste Baylot Groupe Ligue Rhone Alpes40:08+13:30
13Fabien Chaillard Groupe Ligue Rhone Alpes40:09+13:31
14Anton Kononykhin Ukrainka41:00+14:22
15Cédric Beaudenon Balise 7741:16+14:38
16Jean-baptiste Desbrest Groupe Ligue Rhone Alpes41:30+14:52
17Erwan Piot L'emeillet Groupe Ligue Rhone Alpes41:59+15:21
18Corentin Roux Groupe Ligue Rhone Alpes42:08+15:30
19Paul Radisson Groupe Ligue Rhone Alpes42:50+16:12
20Mark Purkis Saxons OC42:57+16:19
21Lars Bredalen Nittedal Orientering44:22+17:44
22Karlis Lukjanovs Saldus OK44:38+18:00
23Maxime Chabance Groupe Ligue Rhone Alpes49:17+22:39
24Alexandr Jordanov VSK Mendelu Brno49:37+22:59
25Ansis Ansbergs Saldus OK51:06+24:28
26Nejc Smolej Orientacijski klub Komenda51:52+25:14
27Thibault Guelennot Brest Orientation52:12+25:34
28Pierre Bondivenne CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATI53:46+27:08
29Tom Balaskovic Groupe Ligue Rhone Alpes54:35+27:57
30Berjoan Adrien Agglomération Montpellier Spor1:04:20+37:42
31Matthew Jones BANG OK1:06:28+39:50

M18 (5.1km / 290m / 19KT)

1Rémi Baudot Groupe Ligue Rhone Alpes42:45+00:00
2Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat -3743:59+01:14
3Andrej Borštnik OK Tivoli44:52+02:07
4Victor Tardy Pole Espoir Fontainebleau44:54+02:09
5Bruno Godefroy Pole Espoir Fontainebleau46:55+04:10
6Jacques Schmidt Morgenroth Pole Espoir Fontainebleau48:24+05:39
7Diego Rodriguez Corrochano Toledo orientacion50:32+07:47
8Philippe Raimbault AS Samois51:10+08:25
9Dupoirieux Jules Loisir Orientation Sanchey52:18+09:33
10Anatolij Zelenin USG Chemnitz57:00+14:15
11Jonathan Maglione Groupe Ligue Rhone Alpes57:16+14:31
12Quentin Simon Groupe Ligue Rhone Alpes1:00:11+17:26
13Téo Valentin Pole Espoir Fontainebleau1:05:13+22:28
14Michal Kamaryt MLOK Marianske Lazne1:05:25+22:40
15Jaka Pišljar Orientacijski klub Komenda1:09:41+26:56
16Richard Purkis Saxons OC1:10:47+28:02
17Joel Udd Markbygdens OK1:11:55+29:10
18Alexis Ringot Groupe Ligue Rhone Alpes1:13:15+30:30
19Davor Kacin OK Azimut1:14:20+31:35
20Matěj Maňák OK99 Hradec Králové1:14:49+32:04
21Robert Jones BANG OK1:17:39+34:54
22Michal Kriegelstein MLOK Marianske Lazne1:24:43+41:58
23Alvaro Mahou COTA1:44:23+61:38
24Gergely Erdős Zalaegerszegi Tájékozódási Fut1:55:42+72:57
Adrien Coulier CSPERTUISMP+ --:--
Vitaliy Chaban Northern WindMP+ --:--

M20 (5.9km / 340m / 24KT)

1Miloš Nikodým OK99 Hradec Králové38:06+00:00
2Bjarne Friedrichs MTV Seesen40:42+02:36
3Jiří Nečas OK99 Hradec Králové41:21+03:15
4Pavel Kubát OK99 Hradec Králové41:37+03:31
5Jakub Kamenický OK99 Hradec Králové45:46+07:40
6Vít Bravený OK99 Hradec Králové46:36+08:30
7Artem Popov Northern Wind49:47+11:41
8Karim Azeb OK99 Hradec Králové50:15+12:09
9Franz Glaner WAT50:31+12:25
10Ricardo Garcia Toledo orientacion52:59+14:53
11Ondřej Švirák OK99 Hradec Králové1:05:40+27:34
12Fabian Scheler TV Coburg-Neuses1:05:42+27:36
13Tomáš Procházka OK Lokomotiva Pardubice1:09:12+31:06
14Thomas Hack WAT1:13:39+35:33
15Zsombor Incze H-KFKI Optimista Sport Klub1:39:34+61:28

M21A L (5.9km / 340m / 24KT)

1Tomas Zakouril Jiskra Havlíčkův Brod50:18+00:00
2Jaromir Svihovsky Sportcentrum Jicin50:41+00:23
3Tomas Kamaryt MLOK Marianske Lazne51:00+00:42
4Anders Skjeset Vang Orienteringslag52:39+02:21
5Ondra Pavlu SK Praga52:59+02:41
6Dmitriy Terpay Fancy53:00+02:42
7Thomas Antoine Groupe Ligue Rhone Alpes53:02+02:44
8Austris Krastins Valmiera55:27+05:09
9Tomas Holas Přátelé orientačního běhu Opav57:23+07:05
10Jonás Sánchez MUCHACHADA O-TEAM57:53+07:35
11Daniel Bichl WAT59:31+09:13
12Ángel Álvarez Serto A Roelo- Montaneiros1:00:41+10:23
13Evaldas Jadenkus OK Fortuna1:00:54+10:36
14Kimmo Hirvonen Lahden Suunnistajat -371:02:57+12:39
15Carsten Ripke Luebecker TS1:02:59+12:41
16David Vedra TJ Tesla Brno1:03:04+12:46
17François Lucas Club Fougerais de CO1:03:27+13:09
18Pedro Pasion Adolince Sevilla1:04:17+13:59
19Pierre Sciora C.S.PERTUIS1:09:50+19:32
20José Corredoira MUCHACHADA O-TEAM1:11:23+21:05
21Herfried Trummer Individuals/No club1:13:50+23:32
22Jernej Zorman Orientacijski klub Komenda1:15:42+25:24
23Jan Bensch Individuals/No club1:17:40+27:22
24Gheorghe Cionoiu TV Coburg-Neuses1:21:34+31:16
25Iván Vigil MUCHACHADA O-TEAM1:52:27+62:09
Miguel Boto MUCHACHADA O-TEAMMP+ --:--

M21A S (4.4km / 240m / 20KT)

1Ville Sabel Hiisirasti32:10+00:00
2Anssi Muikku Raittius ja Nuorisoseura Käyhk34:43+02:33
3Martin Kočí OK99 Hradec Králové34:51+02:41
4Anders Tarandi IFK Lidingö35:00+02:50
5Jakub Háj OK99 Hradec Králové35:47+03:37
6Edi Ocvirk OK Japetic36:29+04:19
7Thomas Furuheim IL Tyrving38:13+06:03
8Petri Vainio Kalevan Rasti39:08+06:58
9Mikko Sabel Hiisirasti39:53+07:43
10Laust Berg Odense OK40:55+08:45
11Mikko Halonen Raittius ja Nuorisoseura Käyhk43:48+11:38
12Ángel Frontela Mucientes Club de Orientación Valladolid44:54+12:44
13Jordi Domenech Club Orientació Mallorca44:55+12:45
14Johan Karlsson Nybro OK44:57+12:47
15Roland Vogl SV Mietraching45:33+13:23
16Luigi Lerose CUS Parma Orienteering45:53+13:43
17Cristian Bellotto ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ46:56+14:46
18Mirko Montibeller Orienteering Crea Rossa A.S.D.48:40+16:30
19Luis Benito Zamora Club de Orientación Valladolid48:54+16:44
20Thomas Keller Orientierungslauf-Gruppe Huttw50:34+18:24
21Reto Wagner OLregioolten53:34+21:24
22René Siegrist OLK WIGGERTAL54:41+22:31
23Daniel Isla Zorita Club de Orientación Valladolid56:20+24:10
24Ian Farrell Manchester and District Orient56:37+24:27
25Xavier Arumi Rota Unió Excursionista Vic57:13+25:03
26Reto Zwahlen Zwahlens Seeland57:30+25:20
27Daniel Bär OLK WIGGERTAL58:18+26:08
28Raimundo Sánchez García Club de Orientación Valladolid59:06+26:56
29Fernando Martínez MUCHACHADA O-TEAM59:19+27:09
30Feike Alewijnse OK Trzin1:00:30+28:20
31Primož Mikložič OK Polaris1:02:05+29:55
32Marcel Hoebig SV Bad Dueben1:03:09+30:59
33Tomás Miera Salazar Club de Orientación Valladolid1:03:22+31:12
34Javier Villares Represa Club de Orientación Valladolid1:13:36+41:26
35Urs Müller OLK WIGGERTAL1:15:32+43:22
36Dominic Bär OLK WIGGERTAL1:15:57+43:47
37Alex Wenger OLK WIGGERTAL1:17:22+45:12
38Daniel Rettenmund Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:28:03+55:53
39Carlos Ciria MUCHACHADA O-TEAM1:30:04+57:54
40Fouillade Laurent Azimut Orientation Castres1:30:11+58:01
41Emilio De Angelis A.S.D. Arco di carta1:31:40+59:30
42Raül Porta xinoxano1:35:07+62:57
Tomáš Nečas OK99 Hradec KrálovéMP+ --:--

M21B (3.6km / 240m / 16KT)

1Stéphane Catalon Groupe Ligue Rhone Alpes37:18+00:00
2Jiri Cecka Slavia Hradec Kralove37:54+00:36
3István Dankó Tipo Orienteering Club39:58+02:40
4Gyula Karolyi Tipo Orienteering Club41:32+04:14
5Attila Molnár Tipo Orienteering Club41:50+04:32
6Bruno Häfeli Orientierungslauf-Gruppe Huttw43:13+05:55
7Olli Kantanen OK 7744:04+06:46
8Hans Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw44:59+07:41
9Diego Milani Orient-Express Verona45:12+07:54
10Michele Cera ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ45:38+08:20
11Oleg Tyapkin Ukrainka46:33+09:15
12Andrii Ostroushko Ukrainka46:40+09:22
13Walter Neuenschwander Orientierungslauf-Gruppe Huttw47:41+10:23
14Maksym Volk Ukrainka48:26+11:08
15Aleš Zupan OK Polaris49:08+11:50
16Krešo Keresteš OK Trzin49:39+12:21
17Emil Kacin OK Azimut52:09+14:51
18Michael Rudolf OLK WIGGERTAL54:45+17:27
19Sami Keskimäki Nakkilan Wisa55:36+18:18
20Svend Erik Skovsgaard Viborg Orienteringsklub57:57+20:39
21Vojko Kacin OK Azimut1:01:21+24:03
22Paolo Pizzamus SSD GAJA1:04:58+27:40
23Rok Sušnik OK Azimut1:05:06+27:48
24Llorenç Coll Club Orientació Mallorca1:12:18+35:00
25Kjeld Tidemand Nielsen Viborg Orienteringsklub1:18:18+41:00
26Fabio Angeli SSD GAJA1:27:55+50:37
Graeme Baker Manchester and District OrientMP+ --:--

M21E (6.7km / 420m / 24KT)

1Olle Kärner Eesti Kaitseväe Spordiklubi43:49+00:00
2Sebastian Hägler oljg holde45:55+02:06
3Osvald Kozak TJ Tesla Brno48:21+04:32
4Christian Hohl OLG Basel49:08+05:19
5Beat Zimmermann Bucheggberger OL49:26+05:37
6Ingo Horst TV Alsbach50:02+06:13
7Locatelli Yann CLUB SPORTIF EMHM50:22+06:33
8Ralph Street BANG OK50:27+06:38
9Gabriel Lombriser OLG Basel50:59+07:10
10Atis Reskis Saldus OK51:10+07:21
11Hans-olof Amblie IFK Lidingö51:58+08:09
12Stepan Dlabaja OK99 Hradec Králové53:18+09:29
13Georgiy Mavchun Northern Wind54:40+10:51
14Zdenek Liscinsky TJ Tesla Brno54:56+11:07
15Diego Bau ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ55:06+11:17
16Oyvind Stokseth Halden SK55:09+11:20
17Tomáš Janovský SK Praga55:31+11:42
18Benacek Philippe CLUB SPORTIF EMHM55:36+11:47
19Nicholas Mulder Rand Orienteering Club55:40+11:51
20Pavel Petrov Northern Wind55:42+11:53
21Peter Horstmann Sollerod OK55:49+12:00
22Chatelon David orient' Express 4256:22+12:33
23Lukas Müller Orientierungslauf-Gruppe Huttw56:47+12:58
24Martin Ivarsson OK Skogshjortarna57:03+13:14
25Michele Franco ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ58:59+15:10
26Thomas Hofer Orientierungslauf-Gruppe Huttw59:58+16:09
27David Schorah Deeside O.C.1:00:48+16:59
28Bronislav Přibyl Wallachian Independent Team1:00:59+17:10
29Henning Spjelkavik IL Tyrving1:01:15+17:26
30Lorenzo Calabro Toohey Forest Orienteering Clu1:01:36+17:47
31Lluis Bedos xinoxano1:04:14+20:25
32Lukas Kriz OOB Trebic1:05:22+21:33
33Martin Kratochvil OOB Trebic1:05:23+21:34
34Jiri Novotny O-Hrot1:05:39+21:50
35Simon Blum Pole Espoir Fontainebleau1:07:52+24:03
36David Alcock Airienteers1:10:13+26:24
37Alberto Simionato ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ1:19:34+35:45
38Klemen Kenda OK Azimut1:20:00+36:11
39Roman Veznik O-Hrot1:25:28+41:39
Andraž Hribar OK BrežiceMP+ --:--
Vitek Pospisil OK Sparta PrahaMP+ --:--

M35 (5.9km / 340m / 24KT)

1Akseli Ahtiainen Kalevan Rasti48:09+00:00
2Mikko Salonen Rajamäen Rykmentti49:45+01:36
3Thomas Fredberg Silkeborg OK50:53+02:44
4Jan Kaplan OK Lokomotiva Pardubice54:03+05:54
5Janez Pretnar OK Azimut54:29+06:20
6Martin Veitsberger Kalksburg OL57:47+09:38
7Roger Goddard FVO Hillside58:02+09:53
8José Manuel Martínez Adolince Sevilla58:15+10:06
9Mark Stodgell Walton Chasers1:00:40+12:31
10Peter Sinding Poulsen Silkeborg OK1:01:47+13:38
11Nigel Wright Northern Navigators1:02:53+14:44
12Edu Masoliver Unió Excursionista Vic1:08:52+20:43
13Jozef Kral Slavia ZU Zilina1:10:58+22:49
14Konstyantyn Prasolov Motor-Sich1:12:05+23:56
15Alessandro Dipace Individuals/No club1:15:23+27:14
16Janez Cimerman OK Azimut1:22:03+33:54
17Gur Fabrikant ASATech1:22:42+34:33
18Uroš Mazej OK Azimut1:25:01+36:52
19Javier Misas Gento Adolince Sevilla1:25:17+37:08
20Roman Hrazdil Slavia ZU Zilina1:27:19+39:10
21Matjaž Koprivc OK Azimut1:27:52+39:43
22Daniel Rodríguez MUCHACHADA O-TEAM1:38:10+50:01
23Javier Gonzaga Rios www.viatorplusultra.com1:43:03+54:54
24Carlos Lobo Clube do Pessoal da EDP1:48:15+60:06

M40 (5.1km / 290m / 19KT)

1Mika Ahola NAVI39:49+00:00
2Ben Stansfield Forth Valley Orienteers42:06+02:17
3Rolandas Backys Fortuna44:01+04:12
4Boris Bauman OK Brežice44:31+04:42
5Tore Bredalen Nittedal Orientering47:26+07:37
6Georg Wittberger Kalksburg OL47:43+07:54
7Herwig Allwinger OK Brežice48:09+08:20
8Pierre Elias ACA48:28+08:39
9Libor Novak OK 24 Praha48:37+08:48
10Andrej Zelenin USG Chemnitz50:19+10:30
11Teemu Korhonen Raittius ja Nuorisoseura Käyhk51:24+11:35
12Olaf Binsch The Hague52:10+12:21
13Laurent Astrade ECHO73 CHAMBERY52:38+12:49
14Kenneth Skaug OK PAN Aarhus54:37+14:48
15Thomas Frei OLV Baselland54:45+14:56
16Petr Vobornik SK Chotebor56:00+16:11
17Urpo Väänänen Kalevan Rasti56:13+16:24
18Richard Baxter South Yorkshire Orienteers56:47+16:58
19Jose Bernardo LUSOS OK56:49+17:00
20Paul Gebbett Bristol Orienteering Klub58:42+18:53
21Vialard Jérôme ACA58:51+19:02
22Rupert Parkinson Forth Valley Orienteers59:34+19:45
23Nicolai Kliem Farum OK59:51+20:02
24Chris Poole Cleveland Orienteering Klub1:01:05+21:16
25Joël Tremoulet Figeac Nature Orientation1:03:29+23:40
26Peluso Bertrand C.S.PERTUIS1:04:37+24:48
27Günther Rosenkranz OL Andritz1:04:43+24:54
28Ernst Sultanbekov Ufa-united1:05:01+25:12
29Jan Zanda SK Chotebor1:05:02+25:13
30Guntars Kikucs Saldus OK1:07:39+27:50
31Regis Gaydon Club des Sports de Montagne de1:07:47+27:58
32Roland Pach CA Rosé1:11:01+31:12
33Thomas Mühlbacher NF Steiermark1:13:39+33:50
34Bruno Cottret CAHORS O'QUERCY1:14:03+34:14
35Sergey Kudryashov Ufa-united1:14:48+34:59
36Gwenael Le Rouzic OPA MONTIGNY1:16:23+36:34
37Pigeon Eric Orientation caennaise1:17:04+37:15
38Milos Kamaryt MLOK Marianske Lazne1:18:35+38:46
39Aussan Jean Orientation caennaise1:27:13+47:24
40Aleksandr Kitajchuk Motor-Sich1:28:41+48:52
41Lionel Quenet St Brieuc Orientation1:52:50+73:01
42Miroslav Dedek MLOK Marianske Lazne2:24:50+105:01
Pavel Bina MLOK Marianske LazneMP+ --:--
Jan Holec SKOB OstravaMP+ --:--

M45 (4.7km / 295m / 18KT)

1Siegfried Opetnik HSV Bleiburg43:22+00:00
2Hugues Gillard Balise 7745:10+01:48
3Urs Zinniker OLK WIGGERTAL45:52+02:30
4Ivo Novák SK Praga46:13+02:51
5Miroslav Krecek KOB ZPV Prostejov46:38+03:16
6Helge Lang Pedersen Farum OK46:39+03:17
7Petr Kozina SK Praga48:10+04:48
8Kent Lodberg OK PAN Aarhus48:20+04:58
9Jens Hansen Tisvilde Hegn OK48:28+05:06
10Géza Molnár GenMill48:31+05:09
11Moritz Etter AGOROSSO BERGAMO48:50+05:28
12Lukas Jenzer Orientierungslauf-Gruppe Huttw49:12+05:50
13Stefan Rudolf OLK WIGGERTAL50:32+07:10
14Richard Blom Frolunda OL50:54+07:32
15Albert Mingaleev Ufa-united51:06+07:44
16Robert Roche Club des Sports de Montagne de51:28+08:06
17Mark Adams Hertfordshire Orienteering Clu51:53+08:31
18Olivier Basset Groupe Ligue Rhone Alpes53:57+10:35
19Jan Arild Johnsen Fossum IF54:36+11:14
20Sylvain Gire Individuals/No club55:34+12:12
21Pascal Legere SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV57:42+14:20
22Eric Mermin Groupe Ligue Rhone Alpes58:01+14:39
23Kenn Kristensen Herning O-Klub59:36+16:14
24Anders Laage Kragh OK Roskilde59:56+16:34
25Papin Philippe SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV1:01:52+18:30
26Raoux Pierre Agglomération Montpellier Spor1:02:03+18:41
27Luis Mahou COTA1:02:16+18:54
28Nikolaj Jordanov VSK Mendelu Brno1:02:43+19:21
29Peter Heim OL-Team Filder1:04:35+21:13
30Greg Hull Airienteers1:05:22+22:00
30Sergey Chernykh Orienta-OPAL1:05:22+22:00
32Eric Bondivenne CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATI1:05:40+22:18
33Tobias Wolf Berchziechen und Strüchewetzer1:06:14+22:52
34Bertrand Pellin AC Beauchamp1:09:14+25:52
35Jose Angel Ramos Román Adolince Sevilla1:11:19+27:57
36Tomas Prochazka OK Lokomotiva Pardubice1:13:43+30:21
37Aleš Borštnik OK Tivoli1:14:44+31:22
38Georg Pregartner OLC Rudersdorf1:15:20+31:58
39Jan Hauerslev OK PAN Aarhus1:16:22+33:00
40Klaus Wolsing Mariager Fjord OK1:18:47+35:25
41Rune Nergard Nittedal Orientering1:19:09+35:47
42Václav Roudný OK Lokomotiva Pardubice1:20:11+36:49
43Josep Palau Club Orientació Catalunya1:20:28+37:06
44Fabio Fiorini OK lasagne1:21:32+38:10
45Peter Kollenbach Ski-Club Helsa e.V.1:25:12+41:50
46Simon Hunt FriesdorfFlyers1:25:15+41:53
47Manuel Parrilla Adolince Sevilla1:25:17+41:55
48Dario D'amico OK lasagne1:25:24+42:02
49Valentino Nicolis ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ1:36:44+53:22
50Gábor Erdős Zalaegerszegi Tájékozódási Fut1:38:47+55:25
51Andras Peter Incze H-KFKI Optimista Sport Klub2:07:23+84:01
52Gennadiy Lukavenko Veteran2:56:21+132:59
Vanspauwen Eric Azimut Orientation CastresMP+ --:--
Jean-jacques Picazo C.S.PERTUISMP+ --:--

M50 (4.4km / 240m / 20KT)

1Martin Dean FVO Dunblane37:14+00:00
2Karolis Mickevicius Azuolas39:39+02:25
3Jarmo Lehto Vehkalahden Veikot39:47+02:33
4Heikki Vestola Nastolan Terä40:36+03:22
5Juris Kokins Auseklis IK43:17+06:03
6Kestutis Abramikas Individuals/No club43:30+06:16
7Gerrit Van De Riet OLifant45:28+08:14
8Libor Hirs VSK Mendelu Brno45:29+08:15
9Marat Mudarisov Ufa-united45:37+08:23
10Anders Rahmqvist IFK Lidingö45:51+08:37
11Andy Thornton Manchester and District Orient46:32+09:18
12Bernard Peissard OLC SKOG FRIBOURG47:34+10:20
13André Hermet Pole Espoir Fontainebleau48:22+11:08
14Vesa Tonder Raittius ja Nuorisoseura Käyhk49:02+11:48
15Pekka Valkonen Kangasniemen Kalske50:18+13:04
16Henrik Nielsen Tisvilde Hegn OK51:17+14:03
17Oleg Pakhomov Ufa-united51:32+14:18
18Christian Cachard Club des Sports de Montagne de51:52+14:38
19Hanspeter Ryser Orientierungslauf-Gruppe Huttw52:03+14:49
20Gary Longhurst FVO Hillside52:58+15:44
21Anton Khlebnikov CO Chenau54:06+16:52
22Volodymyr Rudakov Ukrainka54:50+17:36
23Peter Jones Airienteers55:20+18:06
24Dupoirieux Gilles Loisir Orientation Sanchey56:44+19:30
25Fulvio Pacor SSD GAJA56:54+19:40
26Tjelvar Otterbjörk Umea Orienteringsklubb57:07+19:53
27Andrew Jones BANG OK57:39+20:25
28Vladimír Vícha OK Lokomotiva Pardubice58:09+20:55
29Jens Hartmann OLG St. Gallen / Appenzell58:29+21:15
30Tor Udd Markbygdens OK58:53+21:39
31Petr Klimpl OK Lokomotiva Pardubice59:02+21:48
32Albertino Parnigotto ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ59:11+21:57
33Martin Aggeler OLK WIGGERTAL59:30+22:16
34Beeler Robert OLG Goldau1:00:38+23:24
35Rais Bayburin Ufa-united1:01:29+24:15
36David Saunders Hertfordshire Orienteering Clu1:01:44+24:30
37Erik Andersen Odense OK1:02:00+24:46
38Zbynek Krejcik Wallachian Independent Team1:04:12+26:58
39Bedřich Sáňka OK Lokomotiva Pardubice1:04:23+27:09
40Julius Garray Pegase CO1:05:02+27:48
41Frédéric Gibiat C.S.PERTUIS1:06:57+29:43
42David Hrabanek SK Praga1:08:33+31:19
43Roman Sladič OK Perkmandeljc Trbovlje1:08:51+31:37
44Audouin Laurent Azimut Orientation Castres1:11:53+34:39
45Georg Beller WSV Bernried1:12:30+35:16
46Jerry Purkis Saxons OC1:14:16+37:02
47Segonne Christian Azimut Orientation Castres1:14:51+37:37
48Pat Mccavana GEN1:15:55+38:41
49Vojtech Jaros KOB ZPV Prostejov1:17:39+40:25
50Alain Groc AC Beauchamp1:17:56+40:42
51Jiří Gawel Orientacijski klub Slovenske K1:18:02+40:48
52Steve Fellbaum Manchester and District Orient1:18:21+41:07
53François Coulier CSPERTUIS1:22:27+45:13
54Michael Andersson Göteborg-Majorna OK1:34:39+57:25
55Davide Chiocca GO-Cai Monfalcone1:35:36+58:22
Marc Vandemaele Kempische OriëntatielopersMP+ --:--
Erik Fischer Krogh Kolding OrienteringsklubMP+ --:--

M55 (4.1km / 225m / 18KT)

1Insaf Ishmukhametov Ufa-united40:31+00:00
2Silvio Strub Orientierungslauf-Gruppe Huttw41:38+01:07
3Sándor Fey CS TranSilva Cluj42:32+02:01
4Willy Olsson OK Skogsfalken43:23+02:52
5Mikael Tarandi IFK Lidingö43:38+03:07
6Charlie Turner South London Orienteers45:03+04:32
7Keld Gade Viborg Orienteringsklub45:45+05:14
8Günther Dobnik OLC Union Viktring46:12+05:41
9Jiří Jirka KOB ZPV Prostejov46:49+06:18
10Vladimir Kopanicak Individuals/No club46:55+06:24
11John Franklin Southdowns Orienteers46:57+06:26
12Bard Natvig Nittedal Orientering47:07+06:36
13Stefano Bisoffi CUS TORINO ORIENTEERING47:38+07:07
14Ole Galle Holbak OK49:05+08:34
15Soren Larsen FIF Hillerod49:15+08:44
16Manuel Dias Lisboa OK51:16+10:45
17Eddy Gressens Kempische Oriëntatielopers51:41+11:10
18Jean-pierre Mazard Club des Sports de Montagne de53:01+12:30
19Mykola Filchenko Ukrainka53:09+12:38
20Robert Mayrhofer LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK54:45+14:14
21Stig Barrett Viborg Orienteringsklub55:07+14:36
22Noldi Schneider zelg56:29+15:58
23Karl Pongratz HSV Pinkafeld58:17+17:46
24Helge Soegaard Mariager Fjord OK58:47+18:16
25Thomas Schoepf Swiss O Tours59:12+18:41
26Jörgen Jörgensen Viborg Orienteringsklub59:18+18:47
27Armando Santos Clube do Pessoal da EDP59:20+18:49
28Erich Faulhammer LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK1:00:46+20:15
29Ray Collins Walton Chasers1:01:01+20:30
30Andris Kosmacevs Auseklis IK1:01:46+21:15
31Martin Checkley Totana Nomads1:02:48+22:17
32Eddie De Kerf trol1:03:20+22:49
33Jos Gilot Kempische Oriëntatielopers1:03:55+23:24
34Jussi Seppanen Sallan Karhut1:09:21+28:50
35Poul Egander Groen Mariager Fjord OK1:10:39+30:08
36Bjarne S. Jensen FIF Hillerod1:11:19+30:48
37Walter Marti Swiss O Tours1:12:40+32:09
38Črtomir Knap OK Azimut1:13:14+32:43
39Roberto Odone VIVAIO1:16:24+35:53
40Janko Lapajne OK Azimut1:18:30+37:59
41Vlado Sedej OK Azimut1:19:00+38:29
42Juhani Aaltonen Sallan Karhut1:19:07+38:36
43Günther Prommer Naturfreunde Villach Orienteer1:21:11+40:40
44Pavel Jahn Wallachian Independent Team1:23:26+42:55
45Peter Lange SV Mietraching1:36:42+56:11
Daniel Seckler la Foulee châteaurenardaiseMP+ --:--
Vladislav Piják KOB Sokol PezinokMP+ --:--
Wolfgang Gartlgruber hsv pinkMP+ --:--
Gianluca Gobbi OK lasagneMP+ --:--

M60 (3.5km / 240m / 17KT)

1Ales Chmelik VSK Mendelu Brno34:20+00:00
2Jouni Savelainen HS/Torppis36:16+01:56
3Hansjoerg Suter CA Rosé36:22+02:02
4Janis Biezais Auseklis IK36:31+02:11
5Karlis Magons Auseklis IK36:40+02:20
6Bernard Perichon OPA MONTIGNY38:21+04:01
7Roy Dawson Newcastle and Tyneside38:41+04:21
8Juhani Kytöjoki Rasti-Jyry39:35+05:15
9Heikki Kyyrönen Rajamäen Rykmentti40:20+06:00
10Dzintars Grigulis Auseklis IK40:51+06:31
11Jorgen Münster-swendsen Sollerod OK41:00+06:40
12Janis Buls Auseklis IK41:11+06:51
13Carl Malling Randers OK42:47+08:27
14Andris Tauvens Auseklis IK43:26+09:06
15Jaromir Burianek Wallachian Independent Team43:58+09:38
16Chris Virgo Noved OC47:48+13:28
17Wolfgang Germ Naturfreunde Villach Orienteer48:09+13:49
18Karsten Schultz FIF Hillerod49:06+14:46
19Fritz Steiner bussola ok49:20+15:00
20Peter Ross Manchester and District Orient49:33+15:13
21Robert Zwahlen Zwahlens Seeland49:39+15:19
22Janis Skruzmanis Auseklis IK50:36+16:16
23Emil Olesen FIF Hillerod53:19+18:59
24Volodymyr Ostrovsky Motor-Sich53:24+19:04
25Christian Strandgaard Sollerod OK53:27+19:07
26Vlastimil Dvorak Banik Ostrava57:16+22:56
27Fausto Fiocca Orientalp - Societa romana ori58:33+24:13
28Eigil Skammelsen Silkeborg OK59:04+24:44
29Eric Wainwright Red Roos1:00:38+26:18
30Anatoliy Zelenskyy Motor-Sich1:01:20+27:00
31Erkki Sabel Hiisirasti1:02:38+28:18
31Gregor Wyder OLG Thun Zimmerwald1:02:38+28:18
33Seppo Keskimäki Nakkilan Wisa1:04:01+29:41
34Henrik Kjerderqvist OK-73 Gladsaxe1:04:47+30:27
35Yann Jequel Nantes Atlantique Orientation1:05:17+30:57
36Mogens Jorgensen Sollerod OK1:05:36+31:16
37Dery Serge Balise 101:06:41+32:21
38Yuriy Nurgaliev Ufa-united1:23:23+49:03
39Lars Lundstrom Helsingin Suunnistajat1:23:47+49:27
40Friedrich Sommer OLK WIGGERTAL1:28:32+54:12
41Karl Ditlevsen Horsens OK1:36:31+62:11
42Ladislav Kocbach Bergens TF2:33:25+119:05
Pierangelo Bellotti Orientalp - Societa romana oriMP+ --:--

M65 (3.2km / 210m / 15KT)

1Anders Buhré Nybro OK33:14+00:00
2Reijo Haaja Valkeakosken Haka33:48+00:34
3Peteris Novikovs Seniors35:07+01:53
4Helmut Conrad USV TU Dresden36:43+03:29
5Algirts Bolshteins Auseklis IK39:59+06:45
6Vadim Urvantsev Northern Wind42:20+09:06
7Ivars Brants Alnis43:13+09:59
8Arvo Jonkka RastiKarhut43:35+10:21
9Bertil Ingemarsson HESTRA IF44:08+10:54
10Osmo Peitsala HS-Espoo44:21+11:07
11Winfried Rode Ski-Club Helsa e.V.46:04+12:50
12Béla Komár Herkules SE Balatonalmádi46:45+13:31
13Arne Pedersen Mariager Fjord OK47:31+14:17
14David Mawdsley Manchester and District Orient49:09+15:55
15Vilis Dubrovskis Seniors49:35+16:21
16Dan Haagerup Tisvilde Hegn OK50:07+16:53
17Guntis Upacers Auseklis IK50:32+17:18
18Jan-ulf Karlsson Malilla OK50:54+17:40
19Gunner Jorgensen OK-73 Gladsaxe52:06+18:52
20Karl Keddy TSC Eintracht Dortmund 48/9552:20+19:06
21Knud Lykking OK-73 Gladsaxe52:21+19:07
22Wilmar Kern SV Bad Dueben53:05+19:51
23Bengt Petersson Nybro OK54:32+21:18
24Christian Studer OLG Murten54:37+21:23
25Ansis Ozolins Auseklis IK54:43+21:29
26Andris Ozols Auseklis IK54:51+21:37
27Osmo Lindeman HS-Malmi54:53+21:39
28Edi Baumann Swiss O Tours54:56+21:42
29Kenneth Karlsson Nybro OK55:11+21:57
30Ole F. Thomsen Hjoerring OK, Vendelboerne56:06+22:52
31Jorgen Chr. Nielsen FIF Hillerod58:10+24:56
32Jorn Andreasen OK-73 Gladsaxe1:01:35+28:21
33Giancarlo Gozzer Orienteering Crea Rossa A.S.D.1:09:25+36:11
34Finn Grynderup Horsens OK1:24:42+51:28
35Soren Gudme OK-73 Gladsaxe1:34:17+61:03
Fons Bosch trolMP+ --:--

M70 (2.6km / 160m / 14KT)

1Tassilo Schmalfeld SSV Planeta Radebeul32:16+00:00
2Kurt Valery Tisvilde Hegn OK46:13+13:57
3Horst Mevius Luebecker TS46:46+14:30
4Tom Norlin Petersen OK-73 Gladsaxe50:55+18:39
5Herwig Renger Heeressportverein53:28+21:12
6Dolfi Rotovnik Tisvilde Hegn OK56:27+24:11
7Pieter Mulder OLG Goldau1:03:30+31:14
8Adolf Kempf KTV Altdorf1:04:14+31:58
9John Currey Eborienteers1:19:42+47:26
10Ivars Vitins Auseklis IK1:19:44+47:28
11Peter Dobos Stars Orienteering Club1:28:00+55:44

W10 (1.3km / 95m / 8KT)

1Hanna Wey OLV Baselland19:42+00:00
2Nanna Lysemose Poulsen Silkeborg OK21:07+01:25
3Laura Schaumann OL HSV Wr. Neustadt21:45+02:03
4Venla Salonen Rajamäen Rykmentti22:32+02:50
5Carina Veitsberger Kalksburg OL25:51+06:09
6Holly Stodgell Walton Chasers26:20+06:38
7Lizzie Stansfield Forth Valley Orienteers34:23+14:41
8Jeneba Hampshirewright Northern Navigators39:10+19:28
9Maelle Le Rouzic OPA MONTIGNY41:58+22:16
10Maya Hampshirewright Northern Navigators44:27+24:45
11Neža Zupan OK Polaris48:32+28:50
12Jeanne Tremoulet Lise Fanillade Figeac Nature Orientation53:47+34:05
13Marta Kliem Farum OK59:21+39:39
Hanna Herzfeld Berchziechen und StrüchewetzerMP+ --:--

W12 (1.9km / 140m / 11KT)

1Kateřina Janovská SK Praga22:07+00:00
2Eveliina Ahola NAVI22:59+00:52
3Jana Kreckova KOB ZPV Prostejov29:17+07:10
4Nadia Pfiel OLK WIGGERTAL31:28+09:21
5Elina Nissinen NAVI35:34+13:27
6Zuzka Hrabánková SK Praga36:57+14:50
7Ladina Ammann OLK WIGGERTAL39:30+17:23
8Pia Ocvirk OK Japetic44:24+22:17
9Berjoan Julia Agglomération Montpellier Spor44:25+22:18
10Éléna Coulier CSPERTUIS46:48+24:41
11Clare Stansfield Forth Valley Orienteers47:21+25:14
12Justina Backyte Fortuna48:55+26:48
13Sabina Pilcova KOB ZPV Prostejov52:44+30:37
14Ingrid Bredalen Nittedal Orientering1:00:49+38:42
15Eadaoin Mccavana GEN1:02:45+40:38
16Virginia Nicolis ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ1:12:32+50:25
17Freja Kliem Farum OK1:22:40+60:33
18Laura Parkinson Forth Valley Orienteers1:30:44+68:37
Sara Lysemose Poulsen Silkeborg OKMP+ --:--

W14 (2.3km / 145m / 14KT)

1Zuzana Kozinova SK Praga24:51+00:00
2Emeline Lafarge Groupe Ligue Rhone Alpes27:06+02:15
3Mathilde Body Groupe Ligue Rhone Alpes28:57+04:06
4Klára Hrabánková SK Praga30:59+06:08
5Sarah Pfiel OLK WIGGERTAL31:10+06:19
6Pauline Elias ACA32:14+07:23
7Lena Mathys zelg34:22+09:31
8Perrine Bondivenne CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATI34:26+09:35
9Fiona Basset Groupe Ligue Rhone Alpes36:53+12:02
10Rikke Ivarsen OK PAN Aarhus39:15+14:24
11Inka Salonen Rajamäen Rykmentti39:22+14:31
12Julie Bornard Groupe Ligue Rhone Alpes41:06+16:15
13Marie Picazo C.S.PERTUIS41:15+16:24
14Béatrice Falga Groupe Ligue Rhone Alpes43:41+18:50
15Aoife Mccavana GEN46:09+21:18
16Marine Bonora Groupe Ligue Rhone Alpes47:31+22:40
17Tanja Häfeli Orientierungslauf-Gruppe Huttw48:38+23:47
18Julia Defix Groupe Ligue Rhone Alpes49:02+24:11
19Anastasiya Didenko Ukrainka52:57+28:06
20Julia Blom Frolunda OL54:29+29:38
21Monika Backyte Fortuna57:52+33:01
22Nolwenn Le Rouzic OPA MONTIGNY1:01:12+36:21
23Caroline Cottret CAHORS O'QUERCY1:01:28+36:37
24Adela Novakova SK Praga1:19:16+54:25
Barbara Kohler Orientierungslauf-Gruppe HuttwMP+ --:--
Ingrid Nytun Nergard Nittedal OrienteringMP+ --:--

W16 (2.5km / 165m / 15KT)

1Oona Valkonen Kangasniemen Kalske25:48+00:00
2Margaux Hummel-azais Groupe Ligue Rhone Alpes26:14+00:26
3Alexandra Lebedeva Northern Wind27:12+01:24
4Anouk Leloup Groupe Ligue Rhone Alpes27:35+01:47
5Lou Denaix Groupe Ligue Rhone Alpes29:11+03:23
6Katerina Novakova OK 24 Praha29:31+03:43
7Barbora Pijáková KOB Sokol Pezinok30:29+04:41
8Nais Devrieux Groupe Ligue Rhone Alpes31:06+05:18
9Julia Bihel Groupe Ligue Rhone Alpes31:24+05:36
10Alena Vobornikova SK Chotebor32:52+07:04
11Andréa Letoublon Groupe Ligue Rhone Alpes32:55+07:07
12Theresa Reinisch Naturfreunde Villach Orienteer34:20+08:32
13Estelle Falcoz Groupe Ligue Rhone Alpes35:36+09:48
14Jessica Appleton Airienteers38:33+12:45
15Katerina Pavlu SK Praga40:28+14:40
16Anne-claire Defix Groupe Ligue Rhone Alpes41:03+15:15
17Viivi Valkonen Kangasniemen Kalske41:21+15:33
18Peluso Severine C.S.PERTUIS46:27+20:39
19Sabine Oficiere Saldus OK53:13+27:25
20Elena Ryser Orientierungslauf-Gruppe Huttw57:19+31:31
21Silvia Parrilla Adolince Sevilla1:07:25+41:37
Valentine Maisonneuve Groupe Ligue Rhone AlpesMP+ --:--

W18 (3.9km / 200m / 15KT)

1Isia Basset Groupe Ligue Rhone Alpes35:32+00:00
2Ekaterina Chetaeva Northern Wind37:00+01:28
3Resi Rathmann SV Schmalkalden 0438:25+02:53
4Marion Richin Pole Espoir Fontainebleau42:54+07:22
5Anna Kozinova SK Praga43:45+08:13
6Marie Krejcikova Wallachian Independent Team44:09+08:37
7Lilian Beeler OLG Goldau46:44+11:12
8Hochuli Tamara OLG Goldau47:46+12:14
9Outi Valkonen Kangasniemen Kalske48:04+12:32
10Lenka Kreckova KOB ZPV Prostejov48:11+12:39
11Kateřina Kamenická OK99 Hradec Králové48:46+13:14
12Abigail Longhurst FVO Hillside50:02+14:30
13Cerys Jones Airienteers52:49+17:17
14Karolina Tepla Slavia Hradec Kralove53:33+18:01
15Liga Baumane Saldus OK1:08:04+32:32
16Camille Picazo C.S.PERTUIS1:25:03+49:31

W20 (4.2km / 230m / 17KT)

1Magalie Cordeiro-mendes Pole Espoir Fontainebleau45:56+00:00
2Maria Lange SV Mietraching46:10+00:14
3Maylis Denaix Groupe Ligue Rhone Alpes1:06:26+20:30
4Mara Stolere Saldus OK1:13:03+27:07
5Anais Guelennot Brest Orientation1:23:31+37:35

W21A L (4.1km / 225m / 18KT)

1Christine Friedrich ol norska41:02+00:00
2Barbora Krejcikova Wallachian Independent Team42:53+01:51
3Brit Horst USV TU Dresden42:55+01:53
4Sarka Kasparova Přátelé orientačního běhu Opav43:47+02:45
5Agnes Harreither Kalksburg OL45:39+04:37
6Nina Azebová OK99 Hradec Králové45:47+04:45
7Regula Wagner OLregioolten45:53+04:51
8Lenka Ratkovska OOB Trebic46:29+05:27
9Tereza Tepla Slavia Hradec Kralove48:14+07:12
10Ulrike Winkler TOLF Berlin ev48:20+07:18
11Sabine Poitz USV TU Dresden48:31+07:29
12Katrien Bruyninckx Kempische Oriëntatielopers53:58+12:56
13Alice Dal Bello ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ54:17+13:15
14Monjauze Marion C.S.PERTUIS57:52+16:50
15Anna Strub Orientierungslauf-Gruppe Huttw58:33+17:31
16Stanislava Smidova OOB Trebic59:25+18:23
17Kamila Kuncířová Jiskra Havlíčkův Brod1:00:26+19:24
18Michaela Procházková OK Lokomotiva Pardubice1:02:33+21:31
19Jacob Florence C.S.PERTUIS1:03:43+22:41
20Daniela Čepová OK99 Hradec Králové1:03:48+22:46
21Alicia Perez Alonso A Roelo- Montaneiros1:37:04+56:02

W21A S (3.5km / 225m / 16KT)

1Heidi Stokseth Halden SK33:00+00:00
2Ksenia Chernykh Orienta-OPAL35:18+02:18
3Jenni Järvinen Hiisirasti38:42+05:42
4Anna Tarandi IL Tyrving41:22+08:22
5Anne Skaug OK PAN Aarhus41:33+08:33
6Flurina Donatsch Orientierungslauf-Gruppe Huttw44:18+11:18
7Elisabeth Olsberg Lessebo OK47:15+14:15
8Sabrina Zaugg Orientierungslauf-Gruppe Huttw47:22+14:22
9Dana Suhotska Fancy49:07+16:07
10Mirja Jenzer Orientierungslauf-Gruppe Huttw49:09+16:09
11Martina Ceckova Slavia Hradec Kralove49:22+16:22
12Emma Tarandi IFK Lidingö50:29+17:29
13Karin Vogl SV Mietraching51:02+18:02
14Ingrid Padros Unió Excursionista Vic53:07+20:07
15Gudrun Pregartner OLC Rudersdorf57:43+24:43
16Betlem Polo xinoxano58:46+25:46
17Marta Pérez Fernández Club de Orientación Valladolid59:14+26:14
18Suzana Drevenšek Orientacijski klub Komenda1:04:03+31:03
19Grillon Celine CLUB SPORTIF EMHM1:11:52+38:52
20María José Velasco MUCHACHADA O-TEAM1:15:13+42:13
21Ester De Paz Unió Excursionista Vic1:15:30+42:30
22Helen Anthony Airienteers1:21:53+48:53
23Sonia Marzo CLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN1:41:24+68:24
24Teresa Alonso www.viatorplusultra.com1:54:36+81:36
Olena Kucheruk Motor-SichMP+ --:--
Anne Klein Orientierungslauf-Gruppe HuttwMP+ --:--
Jackie Mccavana GENMP+ --:--

W21B (2.3km / 145m / 14KT)

1Eszter Lajtai Tipo Orienteering Club30:47+00:00
2Ieva Krastina Valmiera34:35+03:48
3Jenni Helava Nakkilan Wisa35:51+05:04
4Lowri Jones Airienteers37:06+06:19
5Eva Svihovska Sportcentrum Jicin38:37+07:50
6Polona Zupan OK Polaris39:00+08:13
7Roberta Colombo Nirvana Verde39:58+09:11
8Rikke Lysemose Poulsen Silkeborg OK40:35+09:48
9Heidi Seppanen Sallan Karhut41:48+11:01
10Ágnes Németh Dr. Tipo Orienteering Club45:11+14:24
11Branka Mazej OK Azimut46:22+15:35
12Jana Bär OLK WIGGERTAL47:01+16:14
13Barbara Studer OLG Murten48:12+17:25
14Tetiana Olshanska Ukrainka49:11+18:24
15Natalie Zwahlen Zwahlens Seeland49:40+18:53
16Antje Kern SV Bad Dueben50:11+19:24
17Ievgeniia Olshanska Ukrainka53:43+22:56
18Grethe Jörgensen Viborg Orienteringsklub53:57+23:10
19Schwarz Katrin AGOROSSO BERGAMO54:08+23:21
20Natalia Gorro Club Orientació Catalunya56:05+25:18
21Anja Babič OK Trzin57:59+27:12
22Svitlana Olshanska Ukrainka58:30+27:43
23Mónica Figueroa A Roelo- Montaneiros59:15+28:28
24Anne Grethe Gustavsen Nittedal Orientering59:52+29:05
25Sabine Emde Kalksburg OL1:00:18+29:31
26Hilde Nytun Martinsen Nittedal Orientering1:03:55+33:08
27Carmen Pedrero Adolince Sevilla1:10:26+39:39
28Marianne Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:10:28+39:41
29Silvia Delgado LUSOS OK1:12:02+41:15
30Doris Aggeler OLK WIGGERTAL1:14:16+43:29
31Toninaina Santamaria Club Orientació Mallorca1:15:36+44:49
32Vlasta Jarc GO-Cai Monfalcone1:27:17+56:30
33Lena Gelshoj FIF Hillerod1:28:07+57:20
34Inna Iendrzhiievska Ukrainka2:55:37+144:50
Birgitte Bach Viborg OrienteringsklubMP+ --:--

W21E (5.2km / 310m / 18KT)

1Olga Glebova Northern Wind43:47+00:00
2Natalia Ukhorskaya Northern Wind43:50+00:03
3Asa Lindqvist Umea Orienteringsklubb44:10+00:23
4Valerie Suter CA Rosé45:37+01:50
5Kirti Rebane Eesti Kaitseväe Spordiklubi45:57+02:10
6Zsuzsa Fey IL Tyrving48:14+04:27
7Paula Iso-markku Kalevan Rasti48:43+04:56
8Mari Väänänen Kalevan Rasti48:47+05:00
9Kim Baxter South Yorkshire Orienteers49:26+05:39
10Zdenka Kozakova TJ Tesla Brno49:50+06:03
11Karen Poole Cleveland Orienteering Klub50:24+06:37
12Chatelon Lucile orient' Express 4252:27+08:40
13Hazel Dean FVO Dunblane55:02+11:15
14Svetlana Pukalova Northern Wind56:10+12:23
15Mojca Flerin Orientacijski klub Komenda1:00:10+16:23
16Ingvild Gjessing Bakkelaget1:06:43+22:56
17Rasa Ivanauskaite OK Fortuna1:07:51+24:04
18Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli1:08:57+25:10
19Marie Desrumaux SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV1:12:24+28:37
20Veronique Decroix SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV1:12:44+28:57
21Fremont Johanne SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV1:13:45+29:58
22Isabel Eizmendi Individuals/No club1:23:42+39:55
23Esther Arias MUCHACHADA O-TEAM1:31:09+47:22
Nikolina Stepan OK TorpedoMP+ --:--

W35 (4.2km / 230m / 17KT)

1Ingela Mattsson Pargas IF41:27+00:00
2Ursina Mathys zelg43:51+02:24
3Eva Ocvirk OK Japetic50:12+08:45
4Heidi Salonen Rajamäen Rykmentti50:50+09:23
5Ekaterina Zelenina USG Chemnitz51:17+09:50
6Rima Backiene Fortuna56:29+15:02
7Tünde Allwinger OK Brežice58:28+17:01
8Anne Berrehar OPA MONTIGNY1:00:02+18:35
9Cath Williams Walton Chasers1:01:36+20:09
10Iva Kaplanová OK Lokomotiva Pardubice1:08:09+26:42
11Miailhe Pascale ACA1:09:32+28:05
12Faye Pinker Airienteers1:11:25+29:58
13Barbara Angermann Sportunion Klagenfurt1:12:42+31:15
14Carole Tremoulet Figeac Nature Orientation1:14:29+33:02
15Petra Janovská SK Praga1:29:48+48:21
16Irma Pretnar OK Azimut1:33:25+51:58

W40 (3.9km / 200m / 15KT)

1Petra Pilcova KOB ZPV Prostejov42:17+00:00
2Sandra Olivier Balise 7744:18+02:01
3Eva Zehnder-gilgen Orientierungslauf-Gruppe Huttw45:05+02:48
4Oxana Ovcharenko Motor-Sich45:22+03:05
5Dunja Van De Riet OLifant45:28+03:11
6Jana Kozinova SK Praga45:50+03:33
7Kaleriia Tiapkina Ukrainka47:29+05:12
8Mietta Groeneveld The Hague47:55+05:38
9Barbara Winkler Sportunion Klagenfurt48:53+06:36
10Bodil Karlsmose Kliem Farum OK49:53+07:36
11Pia Molnár GenMill51:35+09:18
12Renata Jirkova KOB ZPV Prostejov52:21+10:04
13Eva Vobornikova SK Chotebor52:55+10:38
14Maraval-fouillad Claire Azimut Orientation Castres53:07+10:50
15Astrid Kristin Ruud Nittedal Orientering53:56+11:39
16Sophie Picazo C.S.PERTUIS54:22+12:05
17Petra Kreckova KOB ZPV Prostejov55:28+13:11
18Lena Blom Göteborg-Majorna OK1:00:19+18:02
19Miriam Kralova Slavia ZU Zilina1:02:02+19:45
20Katerina Binova MLOK Marianske Lazne1:05:06+22:49
21Barbara Zinniker OLK WIGGERTAL1:06:34+24:17
22Estefania Bernardino Ortega Adolince Sevilla1:07:34+25:17
23Anne Woehrle Groupe Ligue Rhone Alpes1:08:11+25:54
24Kate Hampshire Northern Navigators1:08:31+26:14
25Irena Novakova OK 24 Praha1:10:17+28:00
26Margrit Beeler OLG Goldau1:10:25+28:08
27Josie Stansfield Forth Valley Orienteers1:10:46+28:29
28Marie Bondivenne CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATI1:11:14+28:57
29Veronika Pavlu SK Praga1:11:17+29:00
30Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz1:12:08+29:51
31Brigitte Dersch-kollenbach Ski-Club Helsa e.V.1:13:32+31:15
32Martina Kamarytova MLOK Marianske Lazne1:14:01+31:44
33Sandrine Roche Club des Sports de Montagne de1:14:19+32:02
34Veitsberger Susi Kalksburg OL1:14:28+32:11
35Elena Volkova Northern Wind1:20:38+38:21
36Ágnes Erdősné Németh Zalaegerszegi Tájékozódási Fut1:23:05+40:48
37Marilo Lahoz Adolince Sevilla1:23:57+41:40
38Dawn Goddard FVO Hillside1:26:14+43:57
39Olena Lukavenko Veteran1:26:53+44:36
40Isabel Serrano Rico Adolince Sevilla1:39:46+57:29
41Virpi Valkonen Kangasniemen Kalske1:43:33+61:16
42Jelena Kriegelsteinova MLOK Marianske Lazne1:44:20+62:03
43Laurence Elias ACA2:05:21+83:04
Kate Kilpatrick FriesdorfFlyersMP+ --:--

W45 (3.5km / 240m / 17KT)

1Vicky Thornton Manchester and District Orient41:35+00:00
2Anne Udd Markbygdens OK41:50+00:15
3Ladislava Víchová OK Lokomotiva Pardubice44:41+03:06
4Christiane Delatour ASO46:59+05:24
5Agnes Aeberhard Swiss O Tours49:03+07:28
6Petra Lange SV Mietraching52:41+11:06
7Arja Vestola Nastolan Terä52:59+11:24
8Jana Glabaznova Wallachian Independent Team55:30+13:55
9Hana Tepla Slavia Hradec Kralove56:30+14:55
10Louise Longhurst FVO Hillside56:43+15:08
11Dominique Luyts Balise 1056:57+15:22
12Heather Fellbaum Manchester and District Orient57:47+16:12
13Christine Jenzer Orientierungslauf-Gruppe Huttw59:55+18:20
14Karen Jones BANG OK59:59+18:24
15Annika Hogedal Göteborg-Majorna OK1:00:14+18:39
16Constanze Rathmann SV Schmalkalden 041:00:41+19:06
17Genevieve Pelletier Club des Sports de Montagne de1:00:53+19:18
18Tatiana Pakhomova Ufa-united1:02:30+20:55
19Eva Roudná OK Lokomotiva Pardubice1:05:06+23:31
20Monika Krejcikova Wallachian Independent Team1:05:10+23:35
21Susanne Kristensen Herning O-Klub1:05:17+23:42
22Brigitte Maget OLC Rudersdorf1:08:49+27:14
23Hanne Ivarsen OK PAN Aarhus1:10:07+28:32
24Véronique Ringot Groupe Ligue Rhone Alpes1:10:19+28:44
25Susanne Thomsen Tisvilde Hegn OK1:15:45+34:10
26Josefine Reinisch Naturfreunde Villach Orienteer1:16:06+34:31
27Muriel Chouffart Pegase CO1:19:30+37:55
28Rosi Rudolf OLK WIGGERTAL1:19:59+38:24
29Tarja Seppanen Sallan Karhut1:21:57+40:22
30Ilona Hrabánková SK Praga1:24:41+43:06
31Dupoirieux Sophie Loisir Orientation Sanchey1:26:54+45:19
32Catherine Coulier CSPERTUIS1:32:20+50:45
33Leni Mollsoe OK Roskilde1:32:47+51:12
34Jannie Nielsen Tisvilde Hegn OK1:36:32+54:57
35Pilar Miguel COTA2:17:48+96:13
36Vanspauwen Madeleine Azimut Orientation Castres2:36:35+115:00
Helle Nikkel Viborg OrienteringsklubMP+ --:--

W50 (3.5km / 225m / 16KT)

1Kari Elisabeth Natvig Nittedal Orientering38:46+00:00
2Kati Cejka OLC SKOG FRIBOURG39:16+00:30
3Ayoe Berg Odense OK40:18+01:32
4Olena Rudakova Ukrainka41:56+03:10
5Birgitta Olsson OK Skogsfalken44:50+06:04
6Jette Boenloekke Post OK-73 Gladsaxe49:29+10:43
7Pia Luovula Suosmeren Salpa51:47+13:01
8Dilya Bayburina Ufa-united53:41+14:55
9Annie Combet Groupe Ligue Rhone Alpes54:30+15:44
10Hanne Moller Andersen OK PAN Aarhus54:51+16:05
11Maria-elena Liverani CUS TORINO ORIENTEERING55:11+16:25
12Francesca Guarato ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ56:23+17:37
13Vera Khlebnikova CO Chenau56:37+17:51
14Skaidrite Krastina Valmiera58:33+19:47
15Anette Egander Groen Mariager Fjord OK58:45+19:59
16Päivi Litmanen HS-Espoo1:00:17+21:31
17Daina Gredzena Auseklis IK1:01:38+22:52
18Ulla Lehto Vehkalahden Veikot1:03:00+24:14
19Maija Salmi Helsingin Suunnistajat1:05:13+26:27
20Delhasse Frédérique Balise 101:06:34+27:48
21Rita Marti Swiss O Tours1:07:52+29:06
22Christine Collins Walton Chasers1:09:20+30:34
23Diachenko Iryna Motor-Sich1:14:27+35:41
24Segret Brigiite Agglomération Montpellier Spor1:15:32+36:46
25Alison Saunders Hertfordshire Orienteering Clu1:17:13+38:27
26Eva Pijáková KOB Sokol Pezinok1:23:35+44:49
27Audouin Myriam Azimut Orientation Castres1:37:23+58:37
28Claire Groc AC Beauchamp1:40:46+62:00
29Anita Rahmqvist IFK Lidingö1:43:25+64:39
30Luise Oswald Individuals/No club1:49:38+70:52
31Svitlana Filchenko Ukrainka1:49:41+70:55

W55 (3.2km / 210m / 15KT)

1Gavrilenko Lidia Motor-Sich40:30+00:00
2Judith Checkley Totana Nomads43:12+02:42
3Lubov Rjasna Motor-Sich43:44+03:14
4Otreshko Natalia Motor-Sich47:51+07:21
5Mary Healy GEN48:05+07:35
6Gunta Lebedoka Auseklis IK50:14+09:44
7Margherita Kurschinski Orientalp - Societa romana ori50:54+10:24
8Berjoan Claudie Agglomération Montpellier Spor50:56+10:26
9Monica Djurberg OK Tyr52:24+11:54
10Marianne Lykking OK-73 Gladsaxe55:41+15:11
11Nelly Skammelsen Silkeborg OK57:22+16:52
12Maia Camerini VIVAIO57:26+16:56
13Nadiya Nayda Ukrainka58:10+17:40
14Annemette Galle Holbak OK58:27+17:57
15Gibiat Danielle C.S.PERTUIS59:06+18:36
16Sarah Brown BANG OK1:00:10+19:40
17Pia Gade Viborg Orienteringsklub1:00:23+19:53
18Rita Wyder OLG Thun Zimmerwald1:00:42+20:12
19Eva Konring Olesen FIF Hillerod1:01:47+21:17
20Helena Jahnova Wallachian Independent Team1:02:39+22:09
21Alena Klimplová OK Lokomotiva Pardubice1:02:57+22:27
22Irena Stamure Auseklis IK1:04:16+23:46
23Madlen Zwahlen Zwahlens Seeland1:06:42+26:12
24Hildegard Rehorst TSC Eintracht Dortmund 48/951:12:40+32:10
25Rowan Purkis Saxons OC1:15:10+34:40
26Ines Mayrhofer LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK1:16:10+35:40
27Guida Santos Clube do Pessoal da EDP1:26:26+45:56
28Caty Dawson Newcastle and Tyneside1:36:36+56:06
29Jillyan Dobby Manchester and District Orient1:37:08+56:38
30Elisa Kjederqvist OK-73 Gladsaxe2:44:16+123:46
Else Gudme OK-73 GladsaxeMP+ --:--
Birgit H. Jensen FIF HillerodMP+ --:--

W60 (2.6km / 160m / 14KT)

1Elizabeth Borchorst Mariager Fjord OK37:47+00:00
2Klára Fey CS TranSilva Cluj44:29+06:42
3Gorbunova Tatjana Motor-Sich50:18+12:31
4Mara Plaude Auseklis IK51:02+13:15
5Inger Kirkegaard Tisvilde Hegn OK51:47+14:00
6Sarma Sika Auseklis IK52:32+14:45
7Marie-louice Karlsson Nybro OK55:52+18:05
8Nadiia Marchenko Motor-Sich57:52+20:05
9Martha Prommer Naturfreunde Villach Orienteer58:24+20:37
10Elisabeth Prettner LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK58:59+21:12
11Maria Faulhammer LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK1:04:26+26:39
12Anna Cavallaro Orientalp - Societa romana ori1:06:25+28:38
13Ilona Dobos Stars Orienteering Club1:10:22+32:35
14Trille Ditlevsen Horsens OK1:12:44+34:57
15Ildi Komár Herkules SE Balatonalmádi1:14:49+37:02
16Ilona Austra Vandana Auseklis IK1:21:27+43:40
17Jette Bachhausen FIF Hillerod1:21:53+44:06
18Jan Ellis Manchester and District Orient1:31:21+53:34
Teresa Turner South London OrienteersMP+ --:--
Marketta Savelainen HS/TorppisMP+ --:--

W65 (2.2km / 130m / 12KT)

1Bjorg Kocbach Bergens TF31:12+00:00
2Maira Liepa Auseklis IK35:12+04:00
3Rigmor Schou Mariager Fjord OK41:15+10:03
4Annamaria Abram Orienteering Crea Rossa A.S.D.42:39+11:27
5Jutta Renger Heeressportverein43:35+12:23
6Maria Laj - Bellotti Orientalp - Societa romana ori46:50+15:38
7Gunnel Lindeman HS-Malmi50:28+19:16
8Vaira Černiševa OK Ziemelkurzeme51:48+20:36
9Varvara Tsodikova Ukrainka53:19+22:07
10Kateryna Korchevska Veteran54:23+23:11
11Lisl Rass Individuals/No club55:55+24:43
12Liz Mulder OLG Goldau56:14+25:02
13Ellen Thomsen Hjoerring OK, Vendelboerne56:49+25:37
14Ellayida Stepanenko Veteran1:00:28+29:16
15Birgit Grynderup Horsens OK1:11:33+40:21
16Ulla Valnert OK-73 Gladsaxe1:30:52+59:40
Paula Kyyrönen Rajamäen RykmenttiMP+ --:--
Laimdota Shulte Auseklis IKMP+ --:--

W70 (2.2km / 130m / 12KT)

1Ilze Bruce Auseklis IK33:05+00:00
2Erna Skujina Auseklis IK43:14+10:09
3Sue Birkinshaw Manchester and District Orient45:17+12:12
4Jillian Currey Eborienteers45:54+12:49
5Aina Austrins Auseklis IK1:06:28+33:23
6Edeltraut Mevius Luebecker TS1:07:05+34:00
7Raisa Mazzarina Auseklis IK1:24:26+51:21
Lidija Zukule Auseklis IKMP+ --:--

OPEN1 (5.9km / 340m / 24KT)

1Franco Vaccari OTIS Trieste1:10:48+00:00
2Noel Schorah Deeside O.C.1:27:10+16:22
3Livio Predonzani OTIS Trieste1:30:41+19:53
Feike Alewijnse OK TrzinMP+ --:--

OPEN2 (4.2km / 230m / 17KT)

1Therese Ivarsoon OK Skogshjortarna46:52+00:00
2Jörg Schaumann OL HSV Wr. Neustadt48:41+01:49
3Roman Bina MLOK Marianske Lazne50:31+03:39
4Vaclav Zakouril SOK Turnov1:14:45+27:53
5Katrin Fillinger Köpenicker Sport Club1:17:20+30:28
6Simon Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:20:49+33:57
7Charlotte Turner South London Orienteers1:27:18+40:26
8Hanne Fredberg Silkeborg OK1:32:36+45:44
9Viktoria Herzfeld Berchziechen und Strüchewetzer1:33:26+46:34
10Herate Cecile C.S.PERTUIS1:37:08+50:16
11Milan Splichal OK99 Hradec Králové1:43:37+56:45
12Elena Vorozhtsova Ufa-united2:23:36+96:44
Pierriccardo Festa Orientalp - Societa romana oriMP+ --:--

OPEN3 (2.5km / 165m / 15KT)

1Nadia & Anja & M Pfiel OLK WIGGERTAL38:44+00:00
2Roger & Manuela Ammann OLK WIGGERTAL41:59+03:15
3Benny Aaen Farum OK43:24+04:40
4Matti Nissinen NAVI44:51+06:07
5Benjamin Wey OLV Baselland49:23+10:39
6Nico Morales A Roelo- Montaneiros53:05+14:21
7Rosário Matias Lisboa OK58:07+19:23
8Andrew Collins Walton Chasers59:16+20:32
9Helen Parkinson Forth Valley Orienteers1:00:05+21:21
10Michael Collins Walton Chasers1:00:41+21:57
11Saskya Schaumann OL HSV Wr. Neustadt1:00:59+22:15
12Svitlana Pashysta Ukrainka1:01:03+22:19
13Edgar Zehnder OLG Huttwil1:02:26+23:42
14Veronica Reisnerova Individuals/No club1:03:48+25:04
15Anne Ripke Luebecker TS1:05:11+26:27
16Blandine Astrade ECHO73 CHAMBERY1:13:45+35:01
17Sibylle Gebert OLK WIGGERTAL1:13:47+35:03
18Oleg Budyuk Ukrainka1:15:44+37:00
19Michael Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:17:26+38:42
20Olena Pototska Ukrainka1:18:44+40:00
21Nicolle Leonie Orientation caennaise1:22:07+43:23
22Emma Jones BANG OK1:34:16+55:32
23Nicolle Sylvie Orientation caennaise1:40:31+61:47
24Alina Kolesnykova Ukrainka2:40:27+121:43
25Daniel Mahou COTA2:57:27+138:43
Barbara D'angelo CUS Parma OrienteeringMP+ --:--
Angela Sarao OTIS TriesteMP+ --:--
Maria Ocejo MUCHACHADA O-TEAMMP+ --:--
Goddard Jessica + Jamie FVO HillsideMP+ --:--

BEGINN (1.9km / 140m / 11KT)

1Justin Weber OLK WIGGERTAL40:19+00:00
2Svenja Zwahlen Zwahlens Seeland43:04+02:45
3Jan Zanda SK Chotebor43:44+03:25
4Maxim Tyhenko Fancy45:23+05:04
5Blandine Bernardot Club des Sports de Montagne de54:38+14:19
Niclas Siegrist OLK WIGGERTALMP+ --:--