Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Craft

Rezultati - Lipica Open - 1. dan - dolga

eol d.o.o., Dutovlje, 13. 3. 2010

M10 (1.3km / 60m / 8KT)

1Brin Smole OK Polaris0:15:03+00:00
2Erik Bonek Naturfreunde Wien0:19:18+04:15
Žan Ravnikar Orientacijski klub KomendaMP+ --:--

M12 (1.5km / 65m / 8KT)

1Jannis Bonek Naturfreunde Wien0:12:03+00:00
2Herwig Jun. Allwinger Leibnitzer AC -Orienteering0:12:20+00:17
3Patrik Ptáček OK Slovenske Konjice0:12:23+00:20
4Jiří Kunz Czech Special Team Škerlj0:12:45+00:42
5Ondrej Sramek Klub vytrvalostnich sportu Sum0:13:03+01:00
6Matej Škarabot OK Polaris0:14:50+02:47
7Antun Tisljar OK Orion0:16:20+04:17
8Beni Palme OK Klosterneuburg0:16:45+04:42
9Gašper Petrovič OK Polaris0:16:51+04:48
9Daniel Gotthardt HSV Spittal/Drau0:16:51+04:48
11Andro Vladimir Štambuk OK Ivan Merz0:18:18+06:15
12Tadej Pogačar Orientacijski klub Komenda0:18:28+06:25
13Georg Gröll SU SCHÖCKL GRAZ0:20:39+08:36
14Federico Longhi GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.0:24:56+12:53
15Péter András Vonyó PVSK0:25:31+13:28
16Luka Štor OK Azimut0:26:43+14:40
17Jan Šalamun OK Polaris0:28:19+16:16
18Saš Močnik OK Polaris0:30:23+18:20
19Marko Renic OK Orion0:31:21+19:18
20Grega Čuk OK Azimut0:39:25+27:22
21Christian Hladky Turk Škofjeloški orientacijski klub1:04:27+52:24
Juš Smole OK PolarisMP+ --:--

M14 (1.8km / 80m / 9KT)

1Daniel Siemmeister TV Fürstenfeld0:13:58+00:00
2Jan Kunz Czech Special Team Škerlj0:14:37+00:39
3Pavel Ptáček OK Slovenske Konjice0:15:51+01:53
4Mathias Peter SU SCHÖCKL GRAZ0:17:04+03:06
5Rafael Dobnik OLC Union Viktring0:18:32+04:34
6Tóth Péter PVSK0:19:41+05:43
7Thomas Mehlmauer TV Fürstenfeld0:20:18+06:20
8Josip Vujanić Orijentacijski klub Lokve0:20:22+06:24
9Valentin Hellmayr TV Fürstenfeld0:21:54+07:56
10Stefan Kubelka Leibnitzer AC -Orienteering0:22:13+08:15
11Markus Schreiber HSV Langenlebarn0:22:32+08:34
12Blaž Petrovič OK Polaris0:25:03+11:05
13Tilen Kravos OK Azimut0:27:46+13:48
14Filip Vujanić Orijentacijski klub Lokve0:28:53+14:55
15Jernej Brataševec OK Azimut0:38:37+24:39
16Danijel Sever OK Azimut0:47:15+33:17
17Tilen Pogačar Orientacijski klub Komenda0:57:59+44:01
18Michael Bauder HSV Langenlebarn1:05:24+51:26
Rene Prasch TV FürstenfeldMP+ --:--
Michael Buchegger TV FürstenfeldMP+ --:--

M16 (3.4km / 120m / 11KT)

1Matthias Reiner Naturfreunde Villach Orienteer0:27:26+00:00
2Thomas Polster HSV Spittal/Drau0:28:34+01:08
3Gergő Horváth Hungarian Team0:28:48+01:22
4Kazal Márton PVSK0:29:11+01:45
5Johannes Zechner TV Fürstenfeld0:30:54+03:28
6Florian Schiel WiN Team0:31:44+04:18
7Thomas Peroutka WiN Team0:34:48+07:22
8Felix Hartlieb Leibnitzer AC -Orienteering0:35:56+08:30
9Matthias Pletzer Naturfreunde Villach Orienteer0:36:34+09:08
10Péntek Mátyás Bridge/Orienteering Club Veszp0:36:36+09:10
11Philipp Kniesel TV Fürstenfeld0:37:25+09:59
12Raphael Krapesch WiN Team0:38:01+10:35
13Giordano Slanzi GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.0:38:13+10:47
14Pavel Záděra OK Slovenske Konjice0:38:34+11:08
15Michael Tanzer WiN Team0:40:27+13:01
16Meneghel Francesco A.S.D. G.S. PAVIONE0:41:15+13:49
17Matthias Gröll SU SCHÖCKL GRAZ0:41:16+13:50
18Nejc Smolej Orientacijski klub Komenda0:42:04+14:38
19Balázs Vajda Hungarian Team0:42:10+14:44
20Benedikt Wendlinger SU SCHÖCKL GRAZ0:43:25+15:59
21Michael Siemmeister TV Fürstenfeld0:44:58+17:32
22Matej Štambuk OK Ivan Merz0:45:31+18:05
23Dudás Tamás Bridge/Orienteering Club Veszp0:45:54+18:28
24Matthias Stadlober TV Fürstenfeld0:45:57+18:31
25Matthias Griener WiN Team0:47:47+20:21
26Markus Seppele Naturfreunde Villach Orienteer0:48:32+21:06
27Nejc Kodrič OK Azimut0:51:16+23:50
28Jan Skoupy SCM Hanacke oblasti0:54:26+27:00
29Manuel Schiefer WiN Team1:00:54+33:28
30Samuele Canella GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.1:02:38+35:12
31Paolo Stefanolli GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.1:05:46+38:20
32Kevin Slanzi GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.1:11:37+44:11
33Matic Bremšak-1 Orientacijski klub Komenda1:14:22+46:56
34Danilo Tama GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.1:52:05+84:39
Bettega David A.S.D. G.S. PAVIONEMP+ --:--
Damiano Zambotti GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.MP+ --:--
Jan Likar OK AzimutDNF+ --:--

M18 (4.3km / 160m / 15KT)

1Vojtech Ludvik SCM Hanacke oblasti0:30:25+00:00
2Marcell Horváth Hungarian Team0:32:19+01:54
3David Lafer TV Fürstenfeld0:32:36+02:11
4Nagy Attila PVSK0:33:13+02:48
5Philipp Schiel WiN Team0:34:07+03:42
6Ábel Györgyi MOM Budapest0:36:00+05:35
7Matija Razum OK Japetic0:37:55+07:30
8Marek Uvizl SCM Hanacke oblasti0:38:02+07:37
9Ivano Bettega A.S.D. G.S. PAVIONE0:38:15+07:50
10Péley Domokos PVSK0:39:09+08:44
11Heilig Dániel Bridge/Orienteering Club Veszp0:40:55+10:30
12Ferdinand Hutter WiN Team0:41:43+11:18
13Vid Bogovič OK Brežice0:43:39+13:14
14Matjaž Pahor Orientacijski klub Komenda0:44:40+14:15
15Enrico De Noni Orienteering Tarzo a.s.d.0:45:00+14:35
16Jernej Podobnik OK Azimut0:45:15+14:50
17Tibor Mrak OK Azimut0:46:06+15:41
18Robert Kopasz Kalocsai SE0:46:30+16:05
19Kilian Mayer SSV Hallein-Neualm0:50:16+19:51
20Mario Štambuk OK Ivan Merz0:51:47+21:22
21Jaka Pišljar Orientacijski klub Komenda0:52:01+21:36
22Klemen Mlinar OK Azimut0:53:34+23:09
23Marko Oresnik OK Trzin0:54:08+23:43
24Sebastian Palme WiN Team0:55:35+25:10
25Marco Dorigo CAI XXX Ottobre0:57:02+26:37
26Nicola Manzoni Nirvana Verde1:00:54+30:29
27Domen Seljak OK Azimut1:06:29+36:04
28Edoardo Tona Orienteering Tarzo a.s.d.1:10:00+39:35
29Bálint Schwendtner Hungarian Team1:14:16+43:51
30Florian Walch SU SCHÖCKL GRAZ1:23:09+52:44
31Jakub Jilek Klub vytrvalostnich sportu Sum1:25:44+55:19

M20 (4.6km / 155m / 15KT)

1Simon Arbter WiN Team0:31:28+00:00
2Simon Eklöv OK Linné0:31:58+00:30
3Daniel Lindgren OK Linné0:40:20+08:52
4Dominik Grünberger WiN Team0:42:15+10:47
5Federico Dapra GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.0:47:11+15:43
6Martin Moser Naturfreunde Villach Orienteer0:51:30+20:02

M21E (6.3km / 200m / 18KT)

1Rassmus Andersson OK Linné0:33:22+00:00
2Klaus Schgaguler IFK Lidingö0:35:22+02:00
3Mattias Millinger OK Linné0:36:27+03:05
4Tomas Stenström OK Linné0:36:30+03:08
5Filip Dahlgren IFK Lidingö0:37:34+04:12
6Fredrik Johansson IFK Lidingö0:38:58+05:36
7Roman Zbranek SCM Hanacke oblasti0:39:19+05:57
8Vladan Henek Czech Special Team Škerlj0:39:53+06:31
9Máté Kerényi Hungarian Team0:39:56+06:34
10Baumholczer Máté PVSK0:40:08+06:46
11Roberto Dallavalle Italy0:40:32+07:10
12Sergiy Mukhidinov Friuli MTB & Orienteering0:40:45+07:23
13Henrik Löfas OK Linné0:40:50+07:28
14Mats Troeng OK Linné0:40:53+07:31
15András Szabó Hungarian Team0:41:02+07:40
16Zsolt Lenkei Hungarian Team0:41:07+07:45
17Andraz Hribar OK Brežice0:41:15+07:53
18Giancarlo Simion Junior Team Trentino0:41:27+08:05
19Jan Flašar Czech Special Team Škerlj0:41:35+08:13
20Pavel Kosarek SK Jamnice0:41:40+08:18
21Anders Hedman IFK Lidingö0:41:59+08:37
22Mattias Johansson IFK Lidingö0:42:06+08:44
23Manuel Negrello Junior Team Trentino0:42:11+08:49
24Emil Lauri IFK Lidingö0:42:27+09:05
25Martin Larbo IFK Lidingö0:43:10+09:48
26Jaka Piltaver OK Brežice0:43:58+10:36
27Marek Prášil Czech Special Team Škerlj0:44:07+10:45
28Cristiano De Agnoi GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.0:44:12+10:50
29Gábor Vellner Hungarian Team0:45:06+11:44
30Hans-olof Amblie IFK Lidingö0:45:25+12:03
31Johan Höij OK Linné0:45:34+12:12
32Jure Zmrzlikar Orientacijski klub Komenda0:46:15+12:53
33Erik Pettersson OK Linné0:46:20+12:58
34Nick Simonin IFK Lidingö0:46:24+13:02
35Tobias Guggenberger OLC Graz0:46:33+13:11
36Erik Simkovics OLC Wienerwald0:47:27+14:05
37Sandro Schachner SU SCHÖCKL GRAZ0:48:14+14:52
38Bjoerge Timenes Laugen Team Laugen0:48:36+15:14
39Kovács Róbert PVSK0:48:55+15:33
40Michele Caraglio CUS BOLOGNA0:49:01+15:39
41Zoltán Dénes Hungarian Team0:49:03+15:41
42Csaba Szajkó Hungarian Team0:49:28+16:06
43Christian Pfeifer OLC Graz0:50:01+16:39
44Vonyó Péter PVSK0:50:11+16:49
45Fabio Marsoner Italy0:50:33+17:11
46Márton Mets Hungarian Team0:50:41+17:19
47Michael Baggio Orienteering Tarzo a.s.d.0:50:53+17:31
48Iztok Rojc OK Polaris0:50:54+17:32
49Tobias Killmann TV Fürstenfeld0:51:20+17:58
50Boldizsár Kovács Hungarian Team0:51:21+17:59
51Herwig Allwinger OK Brežice0:51:42+18:20
52Attila Szundi Hungarian Team0:51:52+18:30
53Vincenzo Crippa GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.0:52:34+19:12
54Edi Ocvirk OK Japetic0:53:23+20:01
55Rok Močnik OK Azimut0:53:40+20:18
56Imre Koprivanacz Kalocsai SE0:58:15+24:53
57Daniele Meneghel A.S.D. G.S. PAVIONE0:58:37+25:15
58Ondrej Vrabec OK Sparta Praha0:59:37+26:15
59Jožko Jazbar OK Azimut0:59:57+26:35
60Seb Dunne OK Linné1:00:59+27:37
61Rajko Kračun OK Polaris1:04:50+31:28
62Géza Jenes Hungarian Team1:06:43+33:21
63Klemen Kenda OK Azimut1:11:00+37:38
64Leon Kropivšek OK Polaris1:25:36+52:14
65Claudio Zanon GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.1:33:00+59:38

M21A (4.6km / 155m / 15KT)

1Vojtěch Vozda Klub vytrvalostnich sportu Sum0:32:36+00:00
2Fredrik Noborn OK Linné0:33:49+01:13
3Thomas Hudax TV Fürstenfeld0:37:47+05:11
4Lino Legac OK Japetic0:39:29+06:53
5Lajos Sárecz Zalaegerszegi Tájékozódási Fut0:39:42+07:06
6Petr Turczer Klub vytrvalostnich sportu Sum0:40:47+08:11
7Feike Alewijnse OK Trzin0:42:05+09:29
8Jaromir Sramek Klub vytrvalostnich sportu Sum0:43:48+11:12
9Sandri Eddy Junior Team Trentino0:44:17+11:41
10Janko Bačnar OK Azimut0:44:50+12:14
11Striednig Thomas OLTK0:45:12+12:36
12András Fekete Kőbányai Tájfutó Klub0:45:20+12:44
13Lorenzo Bartulovich SSD GAJA0:45:24+12:48
14Zdenek Janu Klub vytrvalostnich sportu Sum0:45:50+13:14
15Primož Savinšek OK Polaris0:47:17+14:41
16Csaba Baksa Kalocsai SE0:48:03+15:27
17Federico Fratton Junior Team Trentino0:49:02+16:26
18Davide Rusconi Nirvana Verde0:50:25+17:49
19Bettega Davide A.S.D. G.S. PAVIONE0:51:22+18:46
20Tibor Török Kalocsai SE0:51:56+19:20
21Diego Milani Orient Express Verona0:52:12+19:36
22Branimir Pongrac OK Japetic0:53:08+20:32
23Pavel Paloncy Klub vytrvalostnich sportu Sum0:53:12+20:36
24Blaž Grah OK Azimut0:54:25+21:49
25Herfried Trummer TV Fürstenfeld0:56:05+23:29
26Nejc Močnik OK Azimut0:56:11+23:35
27Giovanni Sonna GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.0:56:49+24:13
28Nagy Gábor KFKI Budapest0:56:50+24:14
29Dalla Riva Fabio A.S.D. G.S. PAVIONE0:57:54+25:18
30Jernej Zorman Orientacijski klub Komenda1:01:12+28:36
31Miran Kolman OK Azimut1:01:55+29:19
32Damir Suban OK Japetic1:03:37+31:01
33Christof Haingartner OLC Graz1:03:58+31:22
34Gašper Močnik OK Azimut1:11:24+38:48
35David Čufer OK Azimut1:12:52+40:16
36Robert Erber OK Gittis Klosterneuburg1:15:34+42:58
37Gábor Gellért Kőbányai Tájfutó Klub1:21:40+49:04
Luka Kremžar Orientacijski klub KomendaMP+ --:--

M21B (2.8km / 115m / 12KT)

1Martin Kunz Czech Special Team Škerlj0:24:34+00:00
2Lukas Ruzicka Klub vytrvalostnich sportu Sum0:25:07+00:33
3Mirko Montibeller Junior Team Trentino0:27:44+03:10
4Marin Štefanac OK Torpedo0:27:47+03:13
5Angelo Sbaraglia gruppo orientisti subiaco0:28:16+03:42
6Péter Gyurcsik Szegedi Bokorugró Tájfutó SE0:30:26+05:52
7Matjaž Draksler Škofjeloški orientacijski klub0:30:57+06:23
8Miloš Sterle Individuals/No club0:31:17+06:43
9Hites Viktor Bridge/Orienteering Club Veszp0:32:51+08:17
10Anton Paravić OK Torpedo0:33:59+09:25
11Valentin Eržen OK Azimut0:35:05+10:31
12Aleš Zupan OK Polaris0:35:57+11:23
13Krešo Keresteš OK Trzin0:36:18+11:44
14Edi Grbac OK Torpedo0:36:42+12:08
15Péter Rabecz Szegedi Bokorugró Tájfutó SE0:37:52+13:18
16Paolo Pizzamus SSD GAJA0:38:05+13:31
17Milos Hecl Klub vytrvalostnich sportu Sum0:39:22+14:48
18Peter Ferluga SSD GAJA0:39:33+14:59
19Vladimir Grgesina OK Vihor0:39:54+15:20
20Davide Chiocca GO-Cai Monfalcone0:42:27+17:53
21Gašper Florjančič Individuals/No club0:43:45+19:11
22Filip Životić OK Torpedo0:45:21+20:47
23Grisa Mocnik OK Polaris0:46:23+21:49
24Gianluca Leoni SSD GAJA0:46:55+22:21
25Rok Sušnik OK Azimut0:46:56+22:22
26Aljaž Gaberšek OK Tivoli0:47:49+23:15
27Zoltán Pap Kalocsai SE0:52:13+27:39
28Roberto Gelmini Orient Express Verona0:53:23+28:49
29Horst Mayer SSV Hallein-Neualm0:55:05+30:31
30Darko Surjan OK Kapela0:55:13+30:39
31Luka Brnčić Orijentacijski klub Lokve0:56:48+32:14
32Fabio Angeli SSD GAJA0:59:05+34:31
33Maurizio Colella Semiperdo Orienteering Maniago1:01:26+36:52
34Paolo Scarpa GO-Cai Monfalcone1:04:11+39:37
35Tomaž Orešnik OK Trzin1:05:54+41:20
36Stašo Turk Škofjeloški orientacijski klub1:07:20+42:46
37Andrija Tusić Orijentacijski klub Lokve1:07:22+42:48
38Mauro Clemente SSD GAJA1:11:54+47:20
39Petr Habiger Klub vytrvalostnich sportu Sum1:12:03+47:29
40Toni Grdić Orijentacijski klub Lokve1:20:42+56:08
41Salvatore Di Mauro Semiperdo Orienteering Maniago1:20:58+56:24
42Herwig Stütz OLC Rudersdorf1:21:17+56:43
43Alessio Rozzi SSD GAJA1:26:53+62:19
44Dalibor Durbas Orijentacijski klub Lokve1:49:14+84:40
Andrea Caggiati Semiperdo Orienteering ManiagoMP+ --:--

M35 (4.6km / 155m / 15KT)

1István Nagy Kalocsai SE0:30:05+00:00
2Gregor Anderluh OK Polaris0:35:02+04:57
3Bernhard Venhauer OLC Union Viktring0:36:20+06:15
4Martin Veitsberger TV Fürstenfeld0:36:57+06:52
5Pavel Ptáček OK Slovenske Konjice0:38:05+08:00
6Bánki Zoltán SMA-Kecskemeti Tagozat0:38:09+08:04
7Viniczai Ferenc PVSK0:38:15+08:10
8Nándor Borbás Kalocsai SE0:39:17+09:12
9Miha Škarabot OK Polaris0:39:30+09:25
10Damir Gobec OK Vihor0:39:41+09:36
11Ákos Töreky Hungarian Team0:40:05+10:00
12Stanislav Kustec OK Polaris0:40:34+10:29
13Janez Pretnar OK Azimut0:40:48+10:43
14Petr Skyva SCM Hanacke oblasti0:41:20+11:15
15Aleš Poljanšek OK Azimut0:42:21+12:16
16Sandor Nagy Kőbányai Tájfutó Klub0:42:24+12:19
17Sandi Kmetič OK Polaris0:42:26+12:21
18Jože Gorjup OK Polaris0:43:22+13:17
19Zoltán Szlávik Dr Kalocsai SE0:43:46+13:41
19Schlosser Balázs SMA-Kecskemeti Tagozat0:43:46+13:41
21Dušan Petrovič OK Polaris0:43:52+13:47
22Jiří Dvořáček Czech Special Team Škerlj0:45:04+14:59
23Uroš Petrovič OK Polaris0:45:05+15:00
24Valter Foški OK Polaris0:47:16+17:11
25Peter Szakal Kalocsai SE0:47:27+17:22
26Ivo Tisljar OK Orion0:48:40+18:35
27Silvij Močnik OK Azimut0:51:47+21:42
28Günther Kroupa Naturfreunde Wien0:53:59+23:54
29Matjaž Koprivc OK Azimut0:54:52+24:47
30Robert Benko OK Polaris1:04:40+34:35
31Uroš Mazej OK Azimut1:06:51+36:46
32Gerhard Kellner OL HSV Wr. Neustadt1:07:46+37:41
33Luka Grebenc Durasport1:28:01+57:56
34Vasja Jercic Durasport1:31:04+60:59

M40 (4.3km / 160m / 15KT)

1Ferri Gassner Naturfreunde Wien0:31:21+00:00
2Gabor Pavlovics PVM Pécs0:31:45+00:24
3Tomislav Kaniski OK Maksimir0:35:00+03:39
4Thomas Hlosta Naturfreunde Wien0:37:55+06:34
5Marti Gruenberger WiN Team0:38:39+07:18
6Jurg Niggli Orientation Haut-Jura0:42:16+10:55
7Marco Colombo Nirvana Verde0:42:39+11:18
8Georg Billroth OK Klosterneuburg0:42:45+11:24
9Andrea Rivetta Semiperdo Orienteering Maniago0:42:50+11:29
10Pavel Matl Klub vytrvalostnich sportu Sum0:44:15+12:54
11Alexander Zirnig SPORTUNION Klagenfurt0:44:30+13:09
12Zoltán Kovács Hungarian Team0:44:35+13:14
13Igor Boncina OK Azimut0:44:53+13:32
14Fulvio Apollonio Corivorivo Orienteering ASD0:46:03+14:42
15Roland Reisenberger OK Klosterneuburg0:46:55+15:34
16Reinhard Gröll SU SCHÖCKL GRAZ0:49:32+18:11
17Gerald Mayrhofer OLG Deutsch Kaltenbrunn0:51:03+19:42
18Günther Rosenkranz OL Andritz0:53:10+21:49
19Rudy Rooman TROL Belgium0:53:18+21:57
20Nikolaus Adenstedt OK Klosterneuburg0:54:10+22:49
21Darko Merunka OK Maksimir1:01:42+30:21
22Luca Ruini CAI XXX Ottobre1:10:09+38:48
23Erik Schwendtner Hungarian Team1:14:51+43:30
24Lorenzo Vitale CAI XXX Ottobre1:18:25+47:04

M45 (3.8km / 130m / 11KT)

1Roland Arbter WiN Team0:27:15+00:00
2Peter Bonek Naturfreunde Wien0:27:21+00:06
3Jussi Borgenström Hyvinkään Rasti0:30:43+03:28
4Miro Šalamun OK Polaris0:31:00+03:45
5Janne Turpiainen Hyvinkään Rasti0:31:09+03:54
6Klaus Krischan Krischan SU Abteigymnasium Seckau0:31:42+04:27
7Günter Kradischnig OLC Graz0:33:06+05:51
8Raimo Lind Hyvinkään Rasti0:34:12+06:57
9Siegfried Oetnik HSV Bleiburg0:34:47+07:32
10Josef Polster HSV Spittal/Drau0:38:11+10:56
11Kari Hassinen Hyvinkään Rasti0:39:32+12:17
12Ertl Wilfried OLTK0:40:14+12:59
13Franco Vaccari OTIS Trieste0:42:06+14:51
14Massimo Mosca CAI XXX Ottobre0:42:21+15:06
15Peter Bauer OLG Deutsch Kaltenbrunn0:42:27+15:12
16Gábor Sebök Hungarian Team0:42:42+15:27
17Ivan Uvizl SCM Hanacke oblasti0:44:41+17:26
18Herbert Schiel WiN Team0:45:48+18:33
19Christian Gotthardt HSV Spittal/Drau0:46:10+18:55
20Aleš Borštnik OK Tivoli0:54:55+27:40
21Matjaž Štrakl OK Perkmandeljc Trbovlje0:55:56+28:41
22Josef Tanzer HSV Langenlebarn0:57:59+30:44
23Petr Madle SCM Hanacke oblasti0:58:57+31:42
24Georg Pregartner OLC Rudersdorf0:59:59+32:44
25Petr Patočka Czech Special Team Škerlj1:00:00+32:45
26Dragan Krivičić Individuals/No club1:23:20+56:05
Maurizio Ongania ItalyMP+ --:--

M50 (3.8km / 130m / 11KT)

1Joachim Friessnig TV Fürstenfeld0:30:33+00:00
2Iain Rochford TV Fürstenfeld0:31:36+01:03
3Gerrit Van De Riet OK Maksimir0:32:53+02:20
4Herwig Proske TV Fürstenfeld0:36:18+05:45
5Dario Štambuk OK Ivan Merz0:37:26+06:53
6Arne Heikoop Kempische Oriëntatielopers0:39:31+08:58
7Mark Sylvester CAI XXX Ottobre0:41:50+11:17
8Zdeněk Blabla Czech Special Team Škerlj0:43:56+13:23
9Alessandro Conci Junior Team Trentino0:52:13+21:40
10Stanko Čufer OK Azimut0:54:49+24:16
11Jure Gawel OK Slovenske Konjice0:55:42+25:09
12Roman Sladič OK Perkmandeljc Trbovlje0:57:46+27:13
13Fulvio Pacor SSD GAJA1:00:07+29:34
14Ewald Mayer OL HSV Wr. Neustadt1:00:12+29:39
15Raniero Trevisan OTIS Trieste2:59:54+149:21

M55 (2.8km / 115m / 12KT)

1Walter Dravetz OLC Graz0:27:14+00:00
2Vladimír John Czech Special Team Škerlj0:29:09+01:55
3Stefano Zonato Lessinia Orienteering0:30:28+03:14
4Marco Ongaro US Primiero San Martino0:31:30+04:16
5Günther Dobnik OLC Union Viktring0:31:55+04:41
6Kristian Leonhardt TV Fürstenfeld0:35:55+08:41
7Werner Büchi OLV Hindelbank0:38:02+10:48
8Giuseppe Specogna Friuli MTB & Orienteering0:39:59+12:45
9Zoltán Györgyi MOM Budapest0:41:20+14:06
10Milan Henek Czech Special Team Škerlj0:42:26+15:12
11Gianfranco Siega GO-Cai Monfalcone0:42:49+15:35
12Helmut Murer Junior Team Trentino0:45:16+18:02
13Vlado Sedej OK Azimut0:49:34+22:20
14Janko Lapajne OK Azimut0:51:44+24:30
15Rudolf Hudax TV Fürstenfeld0:51:57+24:43
16Damir Jasprica OK Torpedo1:04:03+36:49
17Miro Cvirn OK Tivoli1:10:12+42:58
18Mauro Tona Orienteering Tarzo a.s.d.1:13:29+46:15
19Tomislav Paravić OK Torpedo1:13:49+46:35
Rudolf Wernig Naturfreunde Villach OrienteerMP+ --:--

M60 (2.7km / 105m / 12KT)

1Hubert Lukaseder HSV Langenlebarn0:31:39+00:00
2Otto Venhauer OLC Union Viktring0:33:16+01:37
3Michael Frenzel ESV Lok Berlin-Schöneweide0:33:57+02:18
4Juergen Ziesche ESV Lok Berlin-Schöneweide0:34:33+02:54
5Wolfgang Germ Naturfreunde Villach Orienteer0:34:43+03:04
6Franz Käfer HSV Pinkafeld0:37:22+05:43
7Gino Vivian Junior Team Trentino0:37:39+06:00
8Srečo Pirman Škofjeloški orientacijski klub0:39:52+08:13
9Ivan Pongrac OK Japetic0:40:26+08:47
10Harald Bertoldi Junior Team Trentino0:41:19+09:40
11Gottfried Tobler OL HSV Wr. Neustadt0:47:38+15:59
12Heinrich Czembirek MTV Hernals0:48:01+16:22
13Giancarlo Gozzer Junior Team Trentino0:49:48+18:09
14Claudio Sepin SSD GAJA1:10:22+38:43
Giancarlo Pasquotto SSD GAJAMP+ --:--
Franco Casatta Junior Team TrentinoMP+ --:--

W10 (1.3km / 60m / 8KT)

1Ana Tisljar OK Orion0:19:14+00:00
2Pia Grünberger WiN Team0:19:21+00:07
3Nika Poljanšek OK Azimut0:22:05+02:51
4Jerneja Slapnik Anžur Orientacijski klub Komenda0:37:17+18:03
Til Ocvirk OK JapeticMP+ --:--

W12 (1.5km / 65m / 8KT)

1Pia Ocvirk OK Japetic0:13:59+00:00
2Pataki Reka Dalida PVSK0:14:13+00:14
3Ruth Lackner SU SCHÖCKL GRAZ0:14:57+00:58
4Monika Ravnikar Orientacijski klub Komenda0:17:23+03:24
5Nina Črnigoj OK Azimut0:18:55+04:56
6Jasmina Gassner Naturfreunde Wien0:20:46+06:47
7Iva Renic OK Orion0:22:10+08:11

W14 (1.7km / 65m / 9KT)

1Anika Gassner WiN Team0:16:27+00:00
2Becze Rita PVSK0:16:39+00:12
3Réka Schwendtner Hungarian Team0:16:46+00:19
4Vonyó Réka Virág PVSK0:17:55+01:28
5Carina Polzer SPORTUNION Klagenfurt0:18:08+01:41
6Szuromi Luca PVSK0:18:23+01:56
7Ana Čufer OK Azimut0:18:40+02:13
8Eva Orešnik OK Trzin0:20:42+04:15
9Denise Hlosta WiN Team0:22:01+05:34
10Kinga Graics PVSK0:22:02+05:35
11Viniczai Csenge PVSK0:22:13+05:46
12Ida Pauser OL HSV Wr. Neustadt0:25:23+08:56
13Melanie Berger WiN Team0:25:41+09:14
14Stephanie Krapesch WiN Team0:27:01+10:34
15Anamaria Vrbeta OK Torpedo0:28:35+12:08
16Réka Dénes Kalocsai SE0:29:59+13:32
17Saskia Hofer WiN Team0:33:16+16:49
18Carina Kniesel TV Fürstenfeld0:35:13+18:46
19Janine Ruhm HSV Langenlebarn0:38:31+22:04
20Sophie Peroutka OL HSV Wr. Neustadt0:43:12+26:45
21Ines Zettl WiN Team0:43:53+27:26
22Carina Horvath OL HSV Wr. Neustadt0:57:29+41:02
23Marija Tisljar OK Orion1:00:13+43:46
Lisa Siderits TV FürstenfeldMP+ --:--

W16 (1.8km / 80m / 9KT)

1Giada Franz Semiperdo Orienteering Maniago0:15:26+00:00
2Vanda Kinde Hungarian Team0:17:38+02:12
3Theresa Reinisch Naturfreunde Villach Orienteer0:17:40+02:14
4Kinga Varsányi Hungarian Team0:17:44+02:18
5Eva Reisenhofer TV Fürstenfeld0:18:34+03:08
6Orsolya Dénes Kalocsai SE0:18:50+03:24
7Lisa Pacher SU SCHÖCKL GRAZ0:19:08+03:42
8Tajda Foški OK Polaris0:19:43+04:17
9Lena Stromberger WiN Team0:22:12+06:46
10Lisa Pirker Naturfreunde Villach Orienteer0:23:30+08:04
11Nika Sakar OK Maksimir0:26:13+10:47
12Carina Thaler SU SCHÖCKL GRAZ0:26:26+11:00
13Martina Walch SU SCHÖCKL GRAZ0:27:07+11:41
14Andrea De Monte CAI XXX Ottobre0:29:49+14:23
15Clara Billroth OK Klosterneuburg0:31:45+16:19
16Eva Arhar SU SCHÖCKL GRAZ0:33:31+18:05
17Maria Gombotz TV Fürstenfeld0:33:48+18:22
18Karolina Borankova SCM Hanacke oblasti0:35:19+19:53
19Maša Volčič OK Tivoli0:41:42+26:16
Anamarija Kegelj OK MaksimirMP+ --:--

W18 (3.4km / 120m / 11KT)

1Johanka Simkova SCM Hanacke oblasti0:26:45+00:00
2Anja Arbter WiN Team0:28:08+01:23
3Anna Simkovics WiN Team0:29:28+02:43
4Hana Janu Klub vytrvalostnich sportu Sum0:31:30+04:45
5Aneta Vozdova Klub vytrvalostnich sportu Sum0:32:25+05:40
6Renata Kolarova SCM Hanacke oblasti0:32:47+06:02
7Lucija Telisman SU SCHÖCKL GRAZ0:35:28+08:43
8Verena Glatz SU Abteigymnasium Seckau0:36:25+09:40
9Lenka Kreckova SCM Hanacke oblasti0:37:09+10:24
10Sarka Hnilicova Klub vytrvalostnich sportu Sum0:38:49+12:04
11Rebeka Paskuj Hungarian Team0:39:56+13:11
12Camilla Caserotti GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.0:41:58+15:13
13Petra Kavčič OK Azimut0:45:15+18:30
14Marta Pacor SSD GAJA0:45:23+18:38
15Hannah Lackner SU SCHÖCKL GRAZ0:48:47+22:02
16Corinna Billroth WiN Team0:50:46+24:01
17Andrea Blaimschein SPORTUNION Klagenfurt0:53:15+26:30
18Meneghel Laura A.S.D. G.S. PAVIONE0:55:14+28:29
19Hanga Károlyi Hungarian Team0:55:57+29:12
20Diána Csóti Kalocsai SE0:56:44+29:59
21Lena Gruenberger WiN Team1:02:42+35:57
22Ines Blaževič OK Brežice1:13:13+46:28
23Sara Gregl OK Brežice1:15:30+48:45
24Réka Rebeka Kopasz Kalocsai SE1:36:27+69:42

W20 (4.3km / 160m / 15KT)

1Claudia Zanetel Italy0:39:57+00:00
2Michela Ronda Italy0:44:11+04:14
3Anwen Darlington Naturfreunde Villach Orienteer0:47:14+07:17
4Lucia Curzio Italy0:56:28+16:31
5Eva Piechl SPORTUNION Klagenfurt1:00:18+20:21
6Francesca Paulon ASD Semiperdo Orienteering Man1:23:36+43:39

W21E (5.0km / 140m / 14KT)

1Sofie Johansson OK Linné0:33:28+00:00
2Ursula Kadan TV Fürstenfeld0:34:41+01:13
3Rasa Ptasekaite OK Kare0:34:56+01:28
4Signe Söes IFK Lidingö0:35:20+01:52
5Ildikó Szerencsi Hungarian Team0:37:08+03:40
6Adela Jakobova SCM Hanacke oblasti0:38:30+05:02
7Péley Dorottya PVSK0:38:56+05:28
8Iva Kosarkova OK Sparta Praha0:38:59+05:31
9Lenka Poklopova SCM Hanacke oblasti0:39:11+05:43
10Kelemen Bernadett PVSK0:40:51+07:23
11Carlotta Scalet Junior Team Trentino0:41:21+07:53
12Denisa Kosova SCM Hanacke oblasti0:41:59+08:31
13Maria Novella Sbaraglia gruppo orientisti subiaco0:43:07+09:39
14Annica Gustafsson IFK Lidingö0:43:11+09:43
15Száva Zsigmond Hungarian Team0:45:07+11:39
16Michela Guizzardi CUS BOLOGNA0:45:08+11:40
17Vinka Vukmanović OK Kapela0:45:55+12:27
18Domján Zsuzsanna PVSK0:46:20+12:52
19Emma Tarandi IFK Lidingö0:47:24+13:56
20Nikolina Stepan OK Torpedo0:50:18+16:50
21Regina Bertóti Diósgyőri TC0:52:12+18:44
22Kovács Filoména PVSK0:53:02+19:34
23Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli0:53:44+20:16
24Anica Hribar OK Brežice1:02:34+29:06
25Tea Kružić OK Torpedo1:04:34+31:06
26Mojca Foški OK Polaris1:04:59+31:31
27Mojca Flerin Orientacijski klub Komenda1:06:52+33:24
Urša Tomažin OK AzimutMP+ --:--
Marta Zdravkovic OK LinnéMP+ --:--

W21A (4.3km / 160m / 15KT)

1Eszter Zsebeházy Kőbányai Tájfutó Klub0:44:10+00:00
2Anikó Berthold Kőbányai Tájfutó Klub0:46:31+02:21
3Lenka Junova Klub vytrvalostnich sportu Sum0:48:33+04:23
4Diána Bertóti Diósgyőri TC0:52:02+07:52
5Jerca Bernik Škofjeloški orientacijski klub0:52:14+08:04
6Marketa Havlickova Klub vytrvalostnich sportu Sum0:52:31+08:21
7Zsuzsa Fekete Kőbányai Tájfutó Klub0:52:54+08:44
8Sebők Éva PVSK0:54:29+10:19
9Kertész Anikó PVSK0:55:53+11:43
10Bernadett Elmont Zalaegerszegi Tájékozódási Fut1:01:03+16:53
11Nina Rudolf OK Polaris1:02:52+18:42
12Martina Knapp OK Gittis Klosterneuburg1:04:40+20:30
13Maja Štalekar OK Slovenj Gradec1:47:53+63:43
14Zoppe Giuliana Junior Team Trentino1:55:52+71:42

W21B (1.8km / 80m / 9KT)

1Alice Russian Nirvana Verde0:15:16+00:00
2Piia Takala Ylistaron Kilpa-Veljet0:19:30+04:14
3Szúnyog Emese KFKI Budapest0:20:22+05:06
4Lea Hladky Turk Škofjeloški orientacijski klub0:20:57+05:41
5Manuela Giannini SSD GAJA0:21:07+05:51
6Andrea Tusić Orijentacijski klub Lokve0:21:11+05:55
7Daria Niggli Orientation Haut-Jura0:21:59+06:43
8Michaela Bauer OLG Deutsch Kaltenbrunn0:22:46+07:30
9Ivana Kunzová Czech Special Team Škerlj0:22:51+07:35
10Maris Talv-laugen Team Laugen0:23:30+08:14
11Brigitta Halák Kalocsai SE0:25:04+09:48
12Stefanie Zörer OLG Deutsch Kaltenbrunn0:25:07+09:51
13Marijana Žgela OK Kapela0:25:33+10:17
14Jana Paloncy Klub vytrvalostnich sportu Sum0:26:09+10:53
15Orsolya Török Kalocsai SE0:28:25+13:09
16Branka Mazej OK Azimut0:29:34+14:18
17Sandra Dornstauder OL HSV Wr. Neustadt0:30:28+15:12
18Chiara Sepin SSD GAJA0:30:46+15:30
19Maria Elena Simonelli Semiperdo Orienteering Maniago0:31:11+15:55
20Maruša Debeljak OK Polaris0:31:32+16:16
21Petra Kalan Škofjeloški orientacijski klub0:32:28+17:12
22Marjanca Poljanšek OK Azimut0:34:21+19:05
23Marina Lovisotto ASD Semiperdo Orienteering Man0:34:36+19:20
24Timea Torgyik Kalocsai SE0:35:13+19:57
25Delilah Pregartner OLC Rudersdorf0:36:11+20:55
26Rozmari Tusić Orijentacijski klub Lokve0:37:18+22:02
27Ana Gudalović OK Vihor0:42:47+27:31
28Polona Zupan OK Polaris0:45:30+30:14
29Katalin Boczor Kőbányai Tájfutó Klub0:47:45+32:29
30Paola Spinelli SSD GAJA0:49:18+34:02
31Vlasta Jarc GO-Cai Monfalcone0:51:52+36:36
32Mojca Blažič OK Perkmandeljc Trbovlje2:14:50+119:34
Sandra Vicentii Junior Team TrentinoMP+ --:--
Špela Zalaznik OK PolarisMP+ --:--

W35 (3.4km / 120m / 11KT)

1Dunja Van De Riet OK Maksimir0:31:14+00:00
2Helga Bertoldi Junior Team Trentino0:33:24+02:10
3Eva Kailbauer TV Fürstenfeld0:34:58+03:44
4Ivana Gobec OK Vihor0:38:50+07:36
5Ingrid Adenstedt OK Klosterneuburg0:39:02+07:48
6Veitsberger Susi TV Fürstenfeld0:40:29+09:15
7Tünde Allwinger OK Brežice0:41:08+09:54
8Guni Palme OK Klosterneuburg0:41:47+10:33
9Claudia Bonek Naturfreunde Wien0:42:51+11:37
10Ebinger Monika KFKI Budapest0:43:34+12:20
11Kristel Mertens TROL Belgium0:43:47+12:33
12Clizia Zambiasi A.S.D. Gruppo Sportivo Nordest0:45:06+13:52
13Striednig Ulrike OLTK0:45:15+14:01
14Marirosa Hechich ASD Semiperdo Orienteering Man0:46:03+14:49
15Andreja Anžur Orientacijski klub Komenda0:47:18+16:04
16Donatella Vecchies OTIS Trieste0:48:30+17:16
17Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz0:51:08+19:54
18Mateja Keresteš OK Trzin0:56:53+25:39
19Sandra Rosada Corivorivo Orienteering ASD1:12:37+41:23
20Irma Pretnar OK Azimut1:15:42+44:28
21Nikolina Renic OK Orion1:34:01+62:47
22Aniko Rostas Kalocsai SE1:35:25+64:11
23Marjeta Pogačar Orientacijski klub Komenda1:44:21+73:07
Ildikó Dénes Kalocsai SEMP+ --:--
Louise Billroth OK KlosterneuburgMP+ --:--
Ines Peroutka OL HSV Wr. NeustadtMP+ --:--

W45 (2.8km / 115m / 12KT)

1Iva Madlova SCM Hanacke oblasti0:33:13+00:00
2Ágnes Takács Hungarian Team0:35:16+02:03
3Vera Arbter WiN Team0:36:51+03:38
4Agate Murer Junior Team Trentino0:39:05+05:52
5Josefine Reinisch Naturfreunde Villach Orienteer0:39:13+06:00
6Cristina Grabar US Primiero San Martino0:41:12+07:59
7Brigitte Maget OLC Rudersdorf0:44:12+10:59
8Anne Brearley CAI XXX Ottobre0:46:28+13:15
9Cristina Ruini CAI XXX Ottobre0:50:54+17:41
10Gertraud Leonhardt TV Fürstenfeld0:52:44+19:31
11Elisabeth Steinlechner TV Fürstenfeld0:54:03+20:50
12Hannelore Schreiber HSV Langenlebarn1:23:15+50:02
13Tiziana De Monte CAI XXX Ottobre1:58:44+85:31

W55 (1.8km / 80m / 9KT)

1Tazia Lorenzet Junior Team Trentino0:22:32+00:00
2Gerti Schandor TV Fürstenfeld0:26:49+04:17
3Sandra Hoffer Junior Team Trentino0:27:59+05:27
4Annamaria Abram Junior Team Trentino0:29:17+06:45
5Martha Prommer Naturfreunde Villach Orienteer0:29:32+07:00
6Svatava Henková Czech Special Team Škerlj0:30:38+08:06
7Cristina Chiettini Junior Team Trentino0:33:57+11:25
8Marija Kovač OK Azimut0:36:58+14:26
9Barbara Tobler OL HSV Wr. Neustadt0:47:32+25:00
10Adriana Donini SSD GAJA1:22:12+59:40
Gunnel Nilsson OLC WienerwaldMP+ --:--

OPEN (2.8km / 115m / 12KT)

1Francesco Comuzzi Orienteering Tarzo a.s.d.0:39:54+00:00
2Gudrun Pregartner OLC Rudersdorf0:42:52+02:58
3Nada Zdravković Individuals/No club0:43:11+03:17
4Regina Irk Naturfreunde Villach Orienteer0:44:17+04:23
5Eva Primus Naturfreunde Villach Orienteer0:45:32+05:38
6Főző Péter PVSK0:46:46+06:52
7Suzana Drevenšek Orientacijski klub Komenda0:47:22+07:28
8Tanja Trinkl OLG Deutsch Kaltenbrunn0:47:26+07:32
9Rosemarie Krischan SU Abteigymnasium Seckau1:12:10+32:16
10Cignini Enrico CAI XXX Ottobre1:15:57+36:03
11Luca Aldegheri Semiperdo Orienteering Maniago1:17:28+37:34
12Ertl Leopoldine OLTK1:29:44+49:50
13Claudia Kellner OL HSV Wr. Neustadt1:38:20+58:26
Helena Kobaš OK VihorMP+ --:--

Beginn (1.5km / 65m / 8KT)

1Angus Liu CAI XXX Ottobre0:11:46+00:00
2Hoang Tran CAI XXX Ottobre0:12:55+01:09
3Andraž De Luisa SSD GAJA0:17:04+05:18
4Valentina Loredan SSD GAJA0:19:24+07:38
5Anja Turinek Orientacijski klub Komenda0:20:34+08:48
6Peter Zupan OK Polaris0:22:47+11:01
7Hannah Pace CAI XXX Ottobre0:24:35+12:49
8Zala Mazej OK Azimut0:26:23+14:37
9Peter Berger Naturfreunde Villach Orienteer0:28:01+16:15
10Ana Marija Orešnik OK Trzin0:28:10+16:24
11Jan Gobec OK Vihor0:28:35+16:49
12Neža Zupan OK Polaris0:29:25+17:39
13Davide Zugna SSD GAJA0:29:33+17:47
14Franz Koraschnig Naturfreunde Villach Orienteer0:35:38+23:52
15Klemen Zabukovec OK Azimut0:45:51+34:05
16Anja Škarabot OK Polaris0:46:08+34:22
17Laura Venhauer OLC Union Viktring0:52:57+41:11
18Katarina Novak OK Azimut1:00:43+48:57
Daniela Maestroni Semiperdo Orienteering ManiagoMP+ --:--
Flego Paride SSD GAJADNF+ --:--