Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Cerkno Cup - E1 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Cerkno, 22. 8. 2018

BEGINNERS (1.61km / 50m / 8KT)

1Simeon JordanovValdi Sofia Valdi Sofia19:14+00:00
2Nika MočnikOK Azimut OK Azimut21:46+02:32
3Diana ConceiçoADFA ADFA50:05+30:51
4Tiina KoivulaTurun Metsänkävijät Turun Metsänkävijät50:17+31:03

KIDS (1.61km / 50m / 8KT)

1Panna NovaiHungarian O-Fans Hungarian O-Fans21:42+00:00
2Krystof KominDong Feng Team Dong Feng Team22:32+00:50
3Matyáš KomínDong Feng Team Dong Feng Team23:54+02:12
4Sonia StupuCSU Brasov CSU Brasov25:35+03:53
5Rok SedejOK Azimut OK Azimut31:21+09:39
6Teja ŠucOrientacijski klub Komenda Orientacijski klub Komenda34:32+12:50
7Frantisek ZakourilSOK Turnov SOK Turnov41:27+19:45
8Zsuzsanna RádulyCSM VSK Csíkszereda Miercurea Ciuc CSM VSK Csíkszereda Miercurea Ciuc43:48+22:06
9Stian IlievHalden SK Halden SK44:40+22:58
10Delania HölzerX-OL X-OL44:52+23:10
11Julien IlievHalden SK Halden SK45:52+24:10
12Thea DimitrovaSarnena Gora Sarnena Gora66:03+44:21
Yoana AtanasovaTrapezitsa TrapezitsaDNS+ --:--

M10 (1.61km / 50m / 8KT)

1David SedejOK Azimut OK Azimut23:16+00:00
2Nathan JansenOmega Omega23:59+00:43
3Ivan SkopinskiOMEGA RUSSIA OMEGA RUSSIA26:40+03:24
4Moritz OechlerOLV Landshut OLV Landshut28:42+05:26
5Enej ŠucOrientacijski klub Komenda Orientacijski klub Komenda28:55+05:39
6Thomas JansenOmega Omega29:30+06:14
7Julian StijkelArgus Argus41:33+18:17
8Anže KölnerOrientacijski klub Komenda Orientacijski klub Komenda61:55+38:39
Lukas OechlerOLV Landshut OLV LandshutMP+ --:--

M12 (1.76km / 50m / 9KT)

1Bartłomiej MaciejewskiBKS Wataha Warszawa BKS Wataha Warszawa15:58+00:00
2Rok BogatajOK Azimut OK Azimut19:54+03:56
3Jakob OechlerOLV Landshut OLV Landshut20:39+04:41
4Jan CokanOrientacijski klub Komenda Orientacijski klub Komenda24:53+08:55
5Dani NikolovDIANA DIANA28:30+12:32
6Florian BrodschneiderLeibnitzer AC -Orienteering Leibnitzer AC -Orienteering31:46+15:48
7Lucas TămasC.S. NORD Baia Mare C.S. NORD Baia Mare38:22+22:24
Aleksandar AtanasovIndividuals/No club Individuals/No clubDNF+ --:--
Dimitar N. DimitrovBROWN TEAM BG BROWN TEAM BGMP+ --:--
Ivan PetrovChumrena Tvardica Chumrena Tvardica DNS+ --:--
Svetlozar KolevChumrena Tvardica Chumrena Tvardica DNS+ --:--
Juraj VukelićOK Maksimir OK MaksimirDNF+ --:--
Anatolii StetchiiCOS Dinamo-OLD COS Dinamo-OLDDNS+ --:--
Domen LebanOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--

M14 (1.88km / 60m / 10KT)

1Stefan DimitrovCompass-Cross Compass-Cross21:48+00:00
2Adam KodytekOK Slavia Hradec Kralove OK Slavia Hradec Kralove22:07+00:19
3Ivaylo DragoevDIANA DIANA22:45+00:57
4Otto AllwingerLeibnitzer AC -Orienteering Leibnitzer AC -Orienteering23:28+01:40
5Marco Anselmo Di StefanoPolisportiva Besanese Polisportiva Besanese24:26+02:38
6Stoyan BachevDIANA DIANA24:34+02:46
7Nejc TurkOrientacijski klub Komenda Orientacijski klub Komenda24:47+02:59
8Endre JancsikC.S. TranSilva Cluj C.S. TranSilva Cluj25:19+03:31
9Rok KernOrientacijski klub Komenda Orientacijski klub Komenda28:24+06:36
10Tervel DragoevDIANA DIANA28:28+06:40
11Tilen ZupanOrientacijski klub Komenda Orientacijski klub Komenda29:32+07:44
12Radu Mihai MireaUniversitatea Craiova Universitatea Craiova30:29+08:41
13Andrei GalateanuUNEFS Bucharest UNEFS Bucharest33:46+11:58
14Matio PetrovDIANA DIANA33:57+12:09
15Márk BujdosóTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület35:42+13:54
16Adam ČerníkOK Slavia Hradec Kralove OK Slavia Hradec Kralove36:04+14:16
17Andras-Ugor KovácsC.S. TranSilva Cluj C.S. TranSilva Cluj38:14+16:26
18Tomáš DohnálekOK Slavia Hradec Kralove OK Slavia Hradec Kralove38:45+16:57
19Timotej HribarOK Brežice OK Brežice40:23+18:35
20Aljaž ĆelikOK Azimut OK Azimut43:48+22:00
Sergiu LazarCS Chimia Victoria CS Chimia VictoriaDNS+ --:--
Velislav NejchevChumrena Tvardica Chumrena Tvardica DNS+ --:--
Martin BalkanskiChumrena Tvardica Chumrena Tvardica DNS+ --:--
Yordan SikorovChumrena Tvardica Chumrena Tvardica DNS+ --:--
Mihail VelikovOrlovo Gnezdo Orlovo GnezdoDNS+ --:--

M16 (2.68km / 100m / 13KT)

1Peter BergerDer Berger-Clan Der Berger-Clan31:02+00:00
2Oldřich KohoutekKOB Baník Sokolov KOB Baník Sokolov37:25+06:23
3David FáberaOK Slavia Hradec Kralove OK Slavia Hradec Kralove38:33+07:31
4Zdeněk HejdukKOB Baník Sokolov KOB Baník Sokolov55:12+24:10
5Maciej NowakowskiBKS Wataha Warszawa BKS Wataha Warszawa68:39+37:37
6Aljaž ObidOK Azimut OK Azimut78:38+47:36
7Petr LillKOB Baník Sokolov KOB Baník Sokolov83:02+52:00
8Lubomír TíchýOK Slavia Hradec Kralove OK Slavia Hradec Kralove105:16+74:14
9Elias DobnikOLC Union Viktring OLC Union Viktring109:43+78:41
Simeon IvanovChumrena Tvardica Chumrena Tvardica DNS+ --:--
Vojtech RusinUlita Orienteering Broumov Ulita Orienteering BroumovDNS+ --:--
Michał CzernickiBKS Wataha Warszawa BKS Wataha WarszawaMP+ --:--
Jonas DeubelNaturfreunde Wien Naturfreunde WienDNS+ --:--

M16 SEEOC (2.68km / 100m / 13KT)

Aljaž LuznarTeam Slovenia Team SloveniaDNS+ --:--

M18 (2.93km / 110m / 13KT)

1Lukas NovakLeibnitzer AC -Orienteering Leibnitzer AC -Orienteering28:54+00:00
2Tommaso BocchiettiORIENTEERING COMO ORIENTEERING COMO41:11+12:17
3Joergen DeubelNaturfreunde Wien Naturfreunde Wien44:13+15:19
4Adam SolomkoKOB Baník Sokolov KOB Baník Sokolov54:49+25:55
5Csongor RádulyCSM VSK Csíkszereda Miercurea Ciuc CSM VSK Csíkszereda Miercurea Ciuc55:05+26:11
6Jan HejdukKOB Baník Sokolov KOB Baník Sokolov55:16+26:22
7Jan TachezyOK Dobříš OK Dobříš59:00+30:06
8Jan PorkertOK Slavia Hradec Kralove OK Slavia Hradec Kralove59:17+30:23
9Jošt RovtarOK Azimut OK Azimut86:05+57:11

M20 (3.14km / 130m / 13KT)

1Jack LeitchEdinburgh University OC Edinburgh University OC36:55+00:00
2Matthew LeitchEdinburgh University OC Edinburgh University OC37:26+00:31
3Christian MichelsenDont Get Lost Dont Get Lost38:43+01:48
4Lorenz BrandlOLG Regensburg OLG Regensburg52:12+15:17
Michael StanwixEdinburgh University OC Edinburgh University OCMP+ --:--

M21A (2.93km / 110m / 13KT)

1Tomas ZakourilSOK Turnov SOK Turnov33:45+00:00
2Vid BogovičOK Brežice OK Brežice37:13+03:28
3Juha SuntilaTurun Metsänkävijät Turun Metsänkävijät43:58+10:13
4Dimitar DimitrovSarnena Gora Sarnena Gora47:03+13:18
5Lukáš KneprKOB Baník Sokolov KOB Baník Sokolov49:01+15:16
6Tihomir DespetovicOC München OC München50:51+17:06
7Jakub JirasekAmager Orienteringsklub Amager Orienteringsklub55:52+22:07
8Dobromir DobrevUzana Gabrovo Uzana Gabrovo56:51+23:06

M21B (2.33km / 80m / 12KT)

1Herwig AllwingerLeibnitzer AC -Orienteering Leibnitzer AC -Orienteering28:09+00:00
2Levi PagaimeADFA ADFA40:57+12:48
3James RighettiIndividuals/No club Individuals/No club68:00+39:51
4Marijan TurkaljOK Vihor OK Vihor76:27+48:18
5Mátyás PaskujMaccabi VAC - Hungary Maccabi VAC - Hungary96:48+68:39
6Henk StijkelArgus Argus106:34+78:25
7Domagoj PavlinOK Vihor OK Vihor110:02+81:53
Heimo HartliebLeibnitzer AC -Orienteering Leibnitzer AC -OrienteeringMP+ --:--

M21E (4.03km / 170m / 19KT)

1Matt OgdénNorth West OC North West OC32:25+00:00
2Tim RobertsonKoovee Koovee33:26+01:01
3Florian KurzNaturfreunde Wien Naturfreunde Wien34:32+02:07
4Leonas MockunasHellas orientering Hellas orientering34:51+02:26
5Jonathan CrickmoreEdinburgh University OC Edinburgh University OC36:19+03:54
6Brodie NankervisEsk Valley Orienteering Club Esk Valley Orienteering Club36:27+04:02
7Toby ScottOLV Steinberg OLV Steinberg36:29+04:04
8Thomas PolsterHSV Spittal/Drau HSV Spittal/Drau36:32+04:07
9Jannis BonekNaturfreunde Wien Naturfreunde Wien37:11+04:46
10Thomas WilsonEdinburgh University OC Edinburgh University OC37:32+05:07
11Daniel BarkaszTeam Romania Team Romania37:37+05:12
12Karol GaliczBKS Wataha Warszawa BKS Wataha Warszawa38:05+05:40
13Gene BeveridgeNorth West OC North West OC38:47+06:22
14Mathias PeterOLC Graz OLC Graz39:24+06:59
15Felix HartliebLeibnitzer AC -Orienteering Leibnitzer AC -Orienteering40:03+07:38
16Lachezar IlievHalden SK Halden SK41:16+08:51
17Rafael DobnikOLC Union Viktring OLC Union Viktring41:37+09:12
18Gilles De NeyerBelgian Big Fat Guys Belgian Big Fat Guys41:50+09:25
19Kaspars ČerjaksOK Kapa OK Kapa42:34+10:09
20Thibaut DerenneBelgian Big Fat Guys Belgian Big Fat Guys43:03+10:38
21Maxim SimakovBRIGHTNET BRIGHTNET43:29+11:04
22Jakob PauserHSV OL Wiener Neustadt HSV OL Wiener Neustadt44:06+11:41
23Mark PurkisEdinburgh University OC Edinburgh University OC46:21+13:56
24Roman CiobanuTeam Romania Team Romania47:05+14:40
25Stefan KubelkaLeibnitzer AC -Orienteering Leibnitzer AC -Orienteering48:00+15:35
25Zdenek SabatkaOK Slavia Hradec Kralove OK Slavia Hradec Kralove48:00+15:35
27Ionut PatrasTeam Romania Team Romania48:06+15:41
28Joris HochstetterUSV Jena USV Jena48:14+15:49
29Peter DivinTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület48:46+16:21
30Alistair MassonEdinburgh University OC Edinburgh University OC49:09+16:44
31Gediminas JanušisLabirintas OK Labirintas OK49:47+17:22
32Andrew LindsayEdinburgh University OC Edinburgh University OC50:04+17:39
33Nikolay DimitrovBROWN TEAM BG BROWN TEAM BG51:26+19:01
34Sergiu FalaTeam Moldova Team Moldova52:23+19:58
35Calum McleodEdinburgh University OC Edinburgh University OC54:43+22:18
36Tomáš SamekOK Slavia Hradec Kralove OK Slavia Hradec Kralove56:21+23:56
37Quentin De NeyerBelgian Big Fat Guys Belgian Big Fat Guys57:02+24:37
38Lukas JanischowskyOLG Regensburg OLG Regensburg58:51+26:26
39Julian NürnbergerOLG Regensburg OLG Regensburg60:32+28:07
40Andreas GroteOLC SKOG FRIBOURG OLC SKOG FRIBOURG62:14+29:49
41Aleš PoljanšekOK Azimut OK Azimut64:16+31:51
42Dirk DeubelNaturfreunde Wien Naturfreunde Wien67:59+35:34
43Fabian JanischowskyOLG Regensburg OLG Regensburg69:11+36:46
44Boris ErženŠkofjeloški orientacijski klub Škofjeloški orientacijski klub75:50+43:25
45Gheorghe FalaCOS Dinamo-OLD COS Dinamo-OLD83:46+51:21
Richard PurkisEdinburgh University OC Edinburgh University OCMP+ --:--
Blaž PetrovičTeam Slovenia Team SloveniaDNS+ --:--
Baptiste FuchsTeam Elite MTBO Team Elite MTBODNS+ --:--

M35 (3.19km / 150m / 15KT)

1Ivaylo IvanovTeam Bulgaria Team Bulgaria33:54+00:00
2Karel RambousekKOB Baník Sokolov KOB Baník Sokolov38:18+04:24
3Marc KerckhofsOmega Omega43:59+10:05
4Ondra SvobodaOK Slavia Hradec Kralove OK Slavia Hradec Kralove46:34+12:40
5Roman RoshchinMoscow State University Moscow State University47:33+13:39
6Valentin ErženOK Azimut OK Azimut48:40+14:46
7Alexander SheinIndividuals/No club Individuals/No club49:50+15:56
8Jindřich HouskaOK Dobříš OK Dobříš54:19+20:25
9Philippe Cote-JacquesRamblers Ramblers58:14+24:20
10Marko ObidOK Azimut OK Azimut62:12+28:18
11Martin BambousekOK Dobříš OK Dobříš62:13+28:19
12Jonathan ForcierRamblers Ramblers104:29+70:35
Jakub ForstOK Dobříš OK DobříšDNS+ --:--

M35 SEEMOC (3.19km / 150m / 15KT)

1Matej SedejOK Azimut OK Azimut49:42+00:00
Luka IvaniševićSK DMB SK DMBDNS+ --:--

M40 (3.14km / 130m / 13KT)

1Igor GavrilovOrientacijski klub Komenda Orientacijski klub Komenda32:54+00:00
2Mikhail MalishevNORD WEST NORD WEST38:10+05:16
3György NovaiHungarian O-Fans Hungarian O-Fans39:12+06:18
4David KomínDong Feng Team Dong Feng Team42:57+10:03
5Miroslav SlovákOK Slavia Hradec Kralove OK Slavia Hradec Kralove43:21+10:27
6Boyko RachevBROWN TEAM BG BROWN TEAM BG47:42+14:48
7Kim JansenOmega Omega51:27+18:33
8Oscar Sanz TornesALIGOTS ALIGOTS84:28+51:34
Jan RusinUlita Orienteering Broumov Ulita Orienteering BroumovDNS+ --:--

M40 SEEMOC (3.14km / 130m / 13KT)

1Horia GalateanuUNEFS Bucharest UNEFS Bucharest53:57+00:00

M45 (2.69km / 140m / 13KT)

1Oldřich KohoutekKOB Baník Sokolov KOB Baník Sokolov48:38+00:00
2Sergey SkopinskiOMEGA RUSSIA OMEGA RUSSIA52:26+03:48
3Uwe WeidOLV Landshut OLV Landshut57:16+08:38
4Martin ValiquetteRamblers Ramblers72:54+24:16
Vladimír SolomkoKOB Baník Sokolov KOB Baník SokolovMP+ --:--

M45 SEEMOC (2.69km / 140m / 13KT)

1Petru StupuCSU Brasov CSU Brasov43:29+00:00
2Tomaž PustOrientacijski klub Komenda Orientacijski klub Komenda46:29+03:00

M50 (2.68km / 100m / 13KT)

1Joachim FribergIF Hagen IF Hagen36:03+00:00
2Denis CucheCA Rosé CA Rosé40:13+04:10
3Neil ConwayWest Yorkshire Orienteers West Yorkshire Orienteers43:16+07:13
4Roland ReisenbergerOrienteering Klosterneuburg Orienteering Klosterneuburg45:20+09:17
5Christian KoschOLV Steinberg OLV Steinberg47:08+11:05
6John RobertsonOrienteering Hutt Valley Orienteering Hutt Valley49:36+13:33
7Yanko Boyarovshumen shumen52:52+16:49
8Petr BeranekOK JISKRA NOVÝ BOR OK JISKRA NOVÝ BOR53:21+17:18
9István BujdosóTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület56:13+20:10

M50 SEEMOC (2.68km / 100m / 13KT)

1Stefano BrambillaCO2 CO238:37+00:00

M55 (2.33km / 80m / 12KT)

1Jörgen MartenssonModum OL Modum OL24:46+00:00
2Per-arne WahlgrenSjövalla FK Sjövalla FK25:11+00:25
3Gianluca Di StefanoPolisportiva Besanese Polisportiva Besanese30:49+06:03
4Jens KastenssonValbonne Sophia Antipolis Orientation Valbonne Sophia Antipolis Orientation32:50+08:04
5Herwig ProskeOC Fürstenfeld OC Fürstenfeld34:30+09:44
6Luc WerkxBalise 10 Balise 1038:05+13:19
7Phil ConwayGuildford Orienteers Guildford Orienteers47:58+23:12
8Marijan LebanOK Azimut OK Azimut50:45+25:59
Alex BorTitan TitanDNS+ --:--
Eric VeitBriançon Nature Course d'Orientation Briançon Nature Course d'OrientationDNS+ --:--
Martin BagnessWARRIOR OC WARRIOR OCDNS+ --:--

M55 SEEMOC (2.33km / 80m / 12KT)

1Roman SladičŠkofjeloški orientacijski klub Škofjeloški orientacijski klub49:31+00:00

M60 (2.33km / 80m / 12KT)

1Peter AndresOLG Bonaduz OLG Bonaduz 29:43+00:00
2Trond RonnebergAsker Asker29:57+00:14
3Richard GardnerOLG Brinorbel OLG Brinorbel35:02+05:19
4Günther DobnikOLC Union Viktring OLC Union Viktring36:53+07:10
5Svein JacobsenTyrving Tyrving37:09+07:26
6Ivar RefslandTyrving Tyrving39:54+10:11
7Werner KraemerPost SV Dresden Post SV Dresden41:21+11:38
8Steve KirkOLG Brinorbel OLG Brinorbel41:50+12:07
9Andrew Cumming ThomIndividuals/No club Individuals/No club48:28+18:45
10Peter GierlachWOLF Haltern WOLF Haltern59:14+29:31
11Zbynek KrejcikWallachian Independent Team Wallachian Independent Team62:52+33:09
12Peter WaldronOLG Brinorbel OLG Brinorbel67:08+37:25

M60 SEEMOC (2.33km / 80m / 12KT)

1Sandor FeyTransilva Cluj Transilva Cluj32:33+00:00

M65 (2.15km / 70m / 11KT)

1Anders MalmbergKvarnsveden Kvarnsveden30:47+00:00
2Sven-Olov WiklundArboga OK Arboga OK31:54+01:07
3Franz HartingerLeibnitzer AC -Orienteering Leibnitzer AC -Orienteering39:10+08:23
4Wolfgang GermNaturfreunde Kühnsdorf Naturfreunde Kühnsdorf39:52+09:05
4Arnulf VillmoKorgen IL Korgen IL39:52+09:05
6Karl-Göran WahlströmAlmby IK Almby IK42:38+11:51
7Sepp HartingerLeibnitzer AC -Orienteering Leibnitzer AC -Orienteering43:14+12:27
8Bengt HanssonSäterbygdens OK Säterbygdens OK45:33+14:46
9Dag KristensenSkeidi OK Skeidi OK57:36+26:49
9Charles NelsonOK Azimut OK Azimut57:36+26:49
11Bernard OudinIndividuals/No club Individuals/No club69:03+38:16
12Anders BjorkaasAskvoll & Holmedal IL Askvoll & Holmedal IL75:14+44:27
Lauri KarhumäkiPihkaniskat PihkaniskatDNS+ --:--
Lars SilvervretOK Hedströmmen OK HedströmmenMP+ --:--

M65 SEEMOC (2.15km / 70m / 11KT)

1Andrei EnyediC.S. TranSilva Cluj C.S. TranSilva Cluj43:49+00:00
2Janko LapajneOK Azimut OK Azimut48:55+05:06

M70 (1.88km / 60m / 10KT)

1Odd FjordheimBUL Troms? BUL Troms?41:42+00:00
2Bjorn SandelienHeming Orientering Heming Orientering43:45+02:03
3David ScottAuckland Orienteering Club Auckland Orienteering Club46:17+04:35
4Walter BieriOLV Zug-Immensee OLV Zug-Immensee49:55+08:13
5Corrado MiniottiCRAL TRASPORTI TORINESI CRAL TRASPORTI TORINESI52:23+10:41
6Roar BjordalOppsal orientering Oppsal orientering58:15+16:33
7Carl Ove BergSkeidi OK Skeidi OK60:16+18:34
8Adolf KempfKTV Altdorf KTV Altdorf130:25+88:43

M70 SEEMOC (1.88km / 60m / 10KT)

Lucian GalateanuUNEFS Bucharest UNEFS BucharestDNS+ --:--

OPEN LONG (2.31km / 70m / 13KT)

1Mircea TicleanuCS Metropolitan Bucuresti CS Metropolitan Bucuresti47:27+00:00
2Timotej ŠucOrientacijski klub Komenda Orientacijski klub Komenda62:57+15:30
3Luís Quinta-novaABC Ori ABC Ori63:32+16:05
4Dora FerreiraABC Ori ABC Ori63:59+16:32
5Carl-christian KoepplIndividuals/No club Individuals/No club64:51+17:24
6Tamino HölzerX-OL X-OL67:02+19:35
7Tatyana Boyarovashumen shumen76:23+28:56

OPEN SHORT (1.76km / 50m / 9KT)

1Galina Ribed....?Hellas orientering Hellas orientering18:18+00:00
2Liubov SergeevaNORD WEST NORD WEST25:14+06:56
3Julia NaghibinaIndividuals/No club Individuals/No club29:05+10:47
4Kamila ZakourilovaSOK Turnov SOK Turnov33:14+14:56
5Lennart TägtströmDomnarvets GoIF Domnarvets GoIF35:48+17:30
6Ognyan OgnyanovValdi Sofia Valdi Sofia41:43+23:25
7Eva NordinGustavsberg OK Gustavsberg OK51:04+32:46
8Ruth TachezyOK Dobříš OK Dobříš51:38+33:20
9Ildiko HentesTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület54:00+35:42
Daniela PopCS Chimia Victoria CS Chimia VictoriaMP+ --:--
Ciprian PopCS Chimia Victoria CS Chimia VictoriaMP+ --:--
Maria GierlachWOLF Haltern WOLF HalternMP+ --:--

W10 (1.61km / 50m / 8KT)

1Emilija VeljovićSK MAGIC MAP SK MAGIC MAP24:17+00:00
2Silvia Di StefanoPolisportiva Besanese Polisportiva Besanese28:22+04:05
3Bruna Sanz KowalskiALIGOTS ALIGOTS30:00+05:43
4Elin ZwikkerArgus Argus30:37+06:20
5Adéla HouskováOK Dobříš OK Dobříš56:17+32:00
6Katja BergerDer Berger-Clan Der Berger-Clan56:46+32:29
7Nika ErženOK Azimut OK Azimut57:33+33:16
Anna BrodschneiderLeibnitzer AC -Orienteering Leibnitzer AC -OrienteeringMP+ --:--

W12 (1.76km / 50m / 9KT)

1Nea ErženOK Azimut OK Azimut26:26+00:00
2Neža ObidOK Azimut OK Azimut26:42+00:16
3Brina KölnerOrientacijski klub Komenda Orientacijski klub Komenda31:58+05:32
4Diana KabadjovaBegun Begun37:06+10:40
5Diana Maria PopCS Chimia Victoria CS Chimia Victoria38:41+12:15
6Barbora HouskováOK Dobříš OK Dobříš39:43+13:17
7Raia DianovaIndividuals/No club Individuals/No club40:52+14:26
8Julie BambouskováOK Dobříš OK Dobříš42:35+16:09
9Klárka KohoutkováKOB Baník Sokolov KOB Baník Sokolov44:54+18:28
10Marit ZwikkerArgus Argus46:44+20:18
11Jana MočnikOK Azimut OK Azimut52:37+26:11
12Špela MajdičOK Azimut OK Azimut62:35+36:09
13Anđela VeljovićSK MAGIC MAP SK MAGIC MAP77:40+51:14
Rayana StefanovaChumrena Tvardica Chumrena Tvardica DNS+ --:--
Danaya KurtevaChumrena Tvardica Chumrena Tvardica DNS+ --:--
Venera DimitrovaChumrena Tvardica Chumrena Tvardica DNS+ --:--

W14 (1.88km / 60m / 10KT)

1Codruta LodorCS Chimia Victoria CS Chimia Victoria35:59+00:00
2Manja LebanOK Azimut OK Azimut39:52+03:53
3Feike KerckhofsOmega Omega43:58+07:59
4Dunja TaticOK DIF OK DIF44:41+08:42
5Iulia StupuCSU Brasov CSU Brasov55:16+19:17
6Dora VukelićOK Maksimir OK Maksimir78:46+42:47
Violina HristovaChumrena Tvardica Chumrena Tvardica DNS+ --:--
Zlatina GenchevaChumrena Tvardica Chumrena Tvardica DNS+ --:--
Tsvetelina MateevaSKO Hemus - Troyan SKO Hemus - TroyanDNS+ --:--

W16 (2.4km / 80m / 12KT)

1Karin PustOrientacijski klub Komenda Orientacijski klub Komenda34:16+00:00
2Desislava YordanovaValdi Sofia Valdi Sofia44:38+10:22
3Zala Serženta SeljakOK Azimut OK Azimut53:42+19:26
4Mira GatevaUzana Gabrovo Uzana Gabrovo56:07+21:51
5Nadezhda RoshchinaMoscow State University Moscow State University58:59+24:43
6Emma Sanz BoadaALIGOTS ALIGOTS86:54+52:38

W16 SEEOC (2.4km / 80m / 12KT)

Teja TušarTeam Slovenia Team SloveniaDNS+ --:--

W18 (2.49km / 90m / 11KT)

1Tatiana BaklanovaOrienta-MosCompass Orienta-MosCompass33:42+00:00
2Štěpánka KronikováOK Slavia Hradec Kralove OK Slavia Hradec Kralove34:59+01:17
3Polina ZaitsevaNORD WEST NORD WEST43:10+09:28
4Guenda ZaffanellaORIENTEERING COMO ORIENTEERING COMO51:00+17:18
Barbara ČibejOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Tzvetoslava MarinovaSKO Hemus - Troyan SKO Hemus - TroyanDNS+ --:--
Bilyana DonevskaSKO Hemus - Troyan SKO Hemus - TroyanDNS+ --:--

W20 (2.69km / 140m / 13KT)

1Emma WilsonEdinburgh University OC Edinburgh University OC31:54+00:00
2Lucy HainesEdinburgh University OC Edinburgh University OC32:08+00:14
3Laura KingEdinburgh University OC Edinburgh University OC33:34+01:40
4Louise AdamsEdinburgh University OC Edinburgh University OC38:59+07:05
5Anni BergerDer Berger-Clan Der Berger-Clan39:15+07:21
6Lindsay RobertsonEdinburgh University OC Edinburgh University OC41:50+09:56
7Denisa TamasC. S. SPRIA Baia C. S. SPRIA Baia42:37+10:43
8Erica CeresaORIENTEERING COMO ORIENTEERING COMO62:25+30:31
Mineja LebanOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--

W21A (2.49km / 90m / 11KT)

1Siliya GinchevaValdi Sofia Valdi Sofia30:20+00:00
2Anna GrayOrienteering Bay of Plenty Orienteering Bay of Plenty34:48+04:28
3Marlene BergerDer Berger-Clan Der Berger-Clan35:35+05:15
4Anastasiia PesegovaNORD WEST NORD WEST36:59+06:39
5Helayna OgdenNorth West OC North West OC40:47+10:27
6Barbara KmetecKamniški orientacijski klub Kamniški orientacijski klub43:25+13:05
7Sabeth KoschOLV Steinberg OLV Steinberg53:11+22:51
8Stefaniya DimitrovaBROWN TEAM BG BROWN TEAM BG55:07+24:47
9Virág NagySzegedi Vasutas SE Szegedi Vasutas SE79:36+49:16

W21B (1.88km / 60m / 10KT)

1Abigael BončinaOK Azimut OK Azimut22:59+00:00
2Klara NovotnaEdinburgh University OC Edinburgh University OC23:27+00:28
3Malena HespingLeibnitzer AC -Orienteering Leibnitzer AC -Orienteering37:57+14:58
4Jasmine AuerLeibnitzer AC -Orienteering Leibnitzer AC -Orienteering55:11+32:12
5Mirjana VeljovićSK MAGIC MAP SK MAGIC MAP57:34+34:35
6Fiina NarhiEdinburgh University OC Edinburgh University OC58:52+35:53
7Maja ObidOK Azimut OK Azimut80:55+57:56
8Helena DukićOK Vihor OK Vihor101:33+78:34
9Aleksandra MiličevićOK Vihor OK Vihor109:33+86:34
Vedrana RadićOK Vihor OK VihorDNF+ --:--
Ana KovačićOK Vihor OK VihorDNF+ --:--
Nataša MlakarOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Sanja PencOK Vihor OK VihorDNF+ --:--

W21E (3.19km / 150m / 15KT)

1Iliana IlievaHalden SK Halden SK37:08+00:00
2Imogene ScottAuckland Orienteering Club Auckland Orienteering Club38:04+00:56
3Vera MullerovaAmager Orienteringsklub Amager Orienteringsklub38:52+01:44
4Zlata MalyshevaNORD WEST NORD WEST39:32+02:24
5Martina JircakovaAmager Orienteringsklub Amager Orienteringsklub40:17+03:09
6Ildikó SzerencsiSzegedi Vasutas SE Szegedi Vasutas SE40:42+03:34
7Greta KnarstonCounties Manukau Counties Manukau40:54+03:46
8Laura RobertsonRajamäen Rykmentti Rajamäen Rykmentti 42:17+05:09
9Petra DittrichovaAmager Orienteringsklub Amager Orienteringsklub44:48+07:40
10Jula McMillanNorth West Orienteering Club North West Orienteering Club44:57+07:49
11Tessa RamsdenRed Kiwi Orienteering Club Red Kiwi Orienteering Club47:42+10:34
12Eszter MantuanoTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület48:31+11:23
13Alicia FribergIF Hagen IF Hagen50:20+13:12
14Liesbeth Van De VeldeOmega Omega52:46+15:38
15Sarah RighettiDrongO DrongO78:20+41:12
Ajda FlaškerTeam Slovenia Team SloveniaDNS+ --:--
Gaëlle BarletTeam Elite MTBO Team Elite MTBODNS+ --:--

W35 (2.49km / 90m / 11KT)

1Éva NovaiHungarian O-Fans Hungarian O-Fans26:57+00:00
2Niina LaaksoHiidenkiertäjät Hiidenkiertäjät34:31+07:34
3Rose KowalskiALIGOTS ALIGOTS35:24+08:27
4Ianina RoshchinaMoscow State University Moscow State University38:14+11:17
5Barbara HugelshoferCA Rosé CA Rosé48:06+21:09
6Bernardica StipićOK Vihor OK Vihor75:07+48:10
7Jana ForstereviczováOK Dobříš OK Dobříš83:33+56:36
8Vlatka StupaloOK Vihor OK Vihor85:26+58:29
9Maja KuštOK Vihor OK Vihor88:53+61:56

W35 SEEMOC (2.49km / 90m / 11KT)

1Anca StupuCSU Brasov CSU Brasov39:21+00:00
2Barbara GiuganinoCO2 CO241:06+01:45
3Tanya DimitrovaSarnena Gora Sarnena Gora47:39+08:18

W40 (2.4km / 80m / 12KT)

1Silvia Irastorza AsensioCOBi - Club Orientación Bidea COBi - Club Orientación Bidea43:44+00:00
2Olga ZwikkerArgus Argus47:23+03:39
3Mátyásné PaskujMaccabi VAC - Hungary Maccabi VAC - Hungary52:57+09:13

W45 (2.31km / 70m / 13KT)

1Nastya SkopinskayaOMEGA RUSSIA OMEGA RUSSIA35:47+00:00
2Tünde AllwingerLeibnitzer AC -Orienteering Leibnitzer AC -Orienteering45:01+09:14
3Janet AdamsWest Yorkshire Orienteers West Yorkshire Orienteers48:24+12:37
4Natasha ConwayWest Yorkshire Orienteers West Yorkshire Orienteers49:59+14:12
5Angelique De GrandeOmega Omega70:54+35:07
6Jana HejdukováKOB Baník Sokolov KOB Baník Sokolov77:41+41:54
Jane ExleyWARRIOR OC WARRIOR OCDNS+ --:--
Alena RusinovaUlita Orienteering Broumov Ulita Orienteering BroumovDNS+ --:--
Natalia KunitskayaTitan TitanDNS+ --:--

W45 SEEMOC (2.31km / 70m / 13KT)

1Tzvetanka VassilevaCO2 CO235:45+00:00

W50 (2.31km / 70m / 13KT)

1Hedi BergerDer Berger-Clan Der Berger-Clan35:29+00:00
2Guni PalmeOrienteering Klosterneuburg Orienteering Klosterneuburg55:20+19:51
3Ingrid HufnagelOLA TSV Deggendorf OLA TSV Deggendorf60:04+24:35
4Anna RobertsonOrienteering Hutt Valley Orienteering Hutt Valley65:34+30:05

W55 (2.15km / 70m / 11KT)

1Monika KrejcikovaWallachian Independent Team Wallachian Independent Team44:23+00:00
2Lotta KastenssonValbonne Sophia Antipolis Orientation Valbonne Sophia Antipolis Orientation46:59+02:36
3Maija ČerjakaOK Kapa OK Kapa56:54+12:31
4May Jorunn RognlienModum OL Modum OL64:54+20:31
5Pepa SotirovaDIANA DIANA69:07+24:44
6Margarita StoqnovaDIANA DIANA69:21+24:58
7Elisabeth SteinlechnerOC Fürstenfeld OC Fürstenfeld75:46+31:23

W55 SEEMOC (2.15km / 70m / 11KT)

1Diana BridgerORIENTACTION ORIENTACTION70:16+00:00

W60 (2.15km / 70m / 11KT)

1Iris AndresOLG Bonaduz OLG Bonaduz 38:26+00:00
2Anna Lena MartenssonSMOL SMOL53:17+14:51
3Marie MalmbergKvarnsveden Kvarnsveden53:34+15:08
4Karin WahlgrenSjövalla FK Sjövalla FK64:35+26:09
5Lise HavikAsker Asker69:15+30:49
6Bronwyn HolcombeAuckland Orienteering Club Auckland Orienteering Club88:16+49:50
7Inge BosinaAlbanian Orienteering Club Shkodra Albanian Orienteering Club Shkodra93:46+55:20

W60 SEEMOC (2.15km / 70m / 11KT)

1Cornelia BorsCSU Brasov CSU Brasov60:30+00:00

W65 (1.88km / 60m / 10KT)

1Marie Reine OudinIndividuals/No club Individuals/No club98:29+00:00

W70 (1.88km / 60m / 10KT)

1Ruth BieriOLV Zug-Immensee OLV Zug-Immensee50:09+00:00
2Angelika WeidTV Coburg-Neuses TV Coburg-Neuses53:02+02:53
3Torill Nebell MikkelsenBOS OL BOS OL63:47+13:38
4Inger Lise BjordalOppsal orientering Oppsal orientering71:18+21:09

W70 SEEMOC (1.88km / 60m / 10KT)

1Clara FeyTransilva Cluj Transilva Cluj40:05+00:00