Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SEEOC - long - dolga

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Cerknim, 24. 8. 2018

BEGINNERS (1.27km / 65m / 5KT)

2Diana ConceiçoADFA 17:05+00:00
3Martin MeštrovičOK Kapela 23:11+06:06
4Simeon JordanovValdi Sofia 30:49+13:44
5Tiina KoivulaTurun Metsänkävijät 70:49+53:44

KIDS (1.27km / 65m / 5KT)

1Sonia StupuCSU Brasov 12:08+00:00
1Panna NovaiHungarian O-Fans 12:08+00:00
3Matyáš KomínDong Feng Team 13:52+01:44
4Krystof KominDong Feng Team 14:23+02:15
5Rok SedejOK Azimut 14:31+02:23
6Delania HölzerX-OL 14:53+02:45
7Zsuzsanna RádulyCSM VSK Csíkszereda Miercurea Ciuc 14:56+02:48
8Yoana AtanasovaTrapezitsa 16:00+03:52
9Lukáš PastuszekUniversitni Sportovni Klub Praha 16:16+04:08
10Lena NovaiHungarian O-Fans 21:45+09:37
11Teja ŠucOrientacijski klub Komenda 21:50+09:42
13Frantisek ZakourilSOK Turnov 30:42+18:34
14Thea DimitrovaSarnena Gora 57:23+45:15

M10 (1.27km / 65m / 5KT)

1David SedejOK Azimut 10:13+00:00
2Anže KölnerOrientacijski klub Komenda 10:27+00:14
3Ivan SkopinskiOMEGA RUSSIA 10:38+00:25
4Thomas JansenOmega 10:59+00:46
5Moritz OechlerOLV Landshut 11:26+01:13
6Nathan JansenOmega 11:42+01:29
7Enej ŠucOrientacijski klub Komenda 12:34+02:21
8Lukas OechlerOLV Landshut 12:59+02:46
9Julian StijkelArgus 31:22+21:09

M12 (1.99km / 95m / 7KT)

1Jakob OechlerOLV Landshut 17:20+00:00
2Jan CokanOrientacijski klub Komenda 18:28+01:08
3Rok BogatajOK Azimut 18:37+01:17
4Juraj VukelićOK Maksimir 19:39+02:19
5Bartłomiej MaciejewskiBKS Wataha Warszawa 21:41+04:21
6Dani NikolovDIANA 23:34+06:14
7Anatolii StetchiiCOS Dinamo-OLD 42:16+24:56
8Aljaž ŠkvarčaOK Azimut 42:36+25:16
9Dimitar N. DimitrovBROWN TEAM BG 43:06+25:46
10Lucas TămasC.S. NORD Baia Mare 45:12+27:52
11Florian BrodschneiderLeibnitzer AC -Orienteering 65:42+48:22
12Aleksandar AtanasovIndividuals/No club 66:06+48:46
Svetlozar KolevChumrena Tvardica DNS+ --:--
Ivan PetrovChumrena Tvardica DNS+ --:--
Domen LebanOK Azimut DNS+ --:--

M14 (2.46km / 120m / 6KT)

1Marco Anselmo Di StefanoPolisportiva Besanese 22:50+00:00
2Adam ČerníkOK Slavia Hradec Kralove 24:17+01:27
3Endre JancsikC.S. TranSilva Cluj 24:31+01:41
4Stoyan BachevDIANA 25:53+03:03
5Tomáš DohnálekOK Slavia Hradec Kralove 26:04+03:14
6Andrei GalateanuUNEFS Bucharest 26:06+03:16
7Nejc TurkOrientacijski klub Komenda 26:19+03:29
8Stefan DimitrovCompass-Cross 26:33+03:43
9Tervel DragoevDIANA 26:35+03:45
10Adam KodytekOK Slavia Hradec Kralove 28:08+05:18
11Aljaž ĆelikOK Azimut 28:36+05:46
12Otto AllwingerLeibnitzer AC -Orienteering 29:53+07:03
13Ivaylo DragoevDIANA 31:20+08:30
14Márk BujdosóTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület 32:05+09:15
15Andras-Ugor KovácsC.S. TranSilva Cluj 32:17+09:27
16Tilen ZupanOrientacijski klub Komenda 33:09+10:19
17Radu Mihai MireaUniversitatea Craiova 37:53+15:03
18Rok KernOrientacijski klub Komenda 38:10+15:20
19Timotej HribarOK Brežice 39:31+16:41
20Matio PetrovDIANA 42:50+20:00
21Mihail VelikovOrlovo Gnezdo 54:39+31:49
Yordan SikorovChumrena Tvardica DNS+ --:--
Velislav NejchevChumrena Tvardica DNS+ --:--
Martin BalkanskiChumrena Tvardica DNS+ --:--
Sergiu LazarCS Chimia Victoria DNS+ --:--

M16 (4.2km / 250m / 6KT)

1David FáberaOK Slavia Hradec Kralove 42:09+00:00
2Oldřich KohoutekKOB Baník Sokolov 43:11+01:02
3Peter BergerDer Berger-Clan 44:25+02:16
4Petr LillKOB Baník Sokolov 46:02+03:53
5Elias DobnikOLC Union Viktring 63:35+21:26
6Aljaž ObidOK Azimut 64:29+22:20
7Maciej NowakowskiBKS Wataha Warszawa 65:12+23:03
8Zdeněk HejdukKOB Baník Sokolov 67:06+24:57
9Michał CzernickiBKS Wataha Warszawa 71:37+29:28
Simeon IvanovChumrena Tvardica DNS+ --:--
Lubomír TíchýOK Slavia Hradec Kralove DNS+ --:--
Jonas DeubelNaturfreunde Wien DNS+ --:--
Vojtech RusinUlita Orienteering Broumov DNS+ --:--

M16 SEEOC (4.2km / 250m / 6KT)

1Catana AlexandruTeam Romania 35:59+00:00
2Kaloyan PetrovTeam Bulgaria 39:17+03:18
3Aleksandar IvanovTeam Bulgaria 39:53+03:54
4Preslav ShterevTeam Bulgaria 43:02+07:03
5Iacob AdrianTeam Romania 43:06+07:07
6Nikolay NedkovTeam Bulgaria 44:23+08:24
7Jan GobecTeam Croatia 44:42+08:43
8Aljaž LuznarTeam Slovenia 44:45+08:46
9Vadean CatalinTeam Romania 45:03+09:04
10Martin JevševarTeam Slovenia 45:19+09:20
11Domen KavčičTeam Slovenia 46:00+10:01
12Maxim VîrtanTeam Moldova 47:21+11:22
13Natan Maj PoženelTeam Slovenia 49:51+13:52
14Vladimir IordatiiTeam Moldova 51:37+15:38
15Iaroslav DavîdovTeam Moldova 52:04+16:05
16Csis NandorTeam Romania 52:56+16:57
17Nikola KostićTeam Serbia 55:42+19:43
18Evghenii SpataruTeam Moldova 64:52+28:53
19Milan NajdanovićTeam Serbia 65:09+29:10
20Đorde MilekićTeam Serbia 78:34+42:35

M18 (5.31km / 260m / 12KT)

1Lukas NovakLeibnitzer AC -Orienteering 53:28+00:00
2Jan TachezyOK Dobříš 59:07+05:39
3Joergen DeubelNaturfreunde Wien 71:53+18:25
4Tommaso BocchiettiORIENTEERING COMO 74:44+21:16
5Gašper ČopiPlaninsko društvo Tolmin 75:27+21:59
6Csongor RádulyCSM VSK Csíkszereda Miercurea Ciuc 76:52+23:24
7Jan PorkertOK Slavia Hradec Kralove 77:48+24:20
8Adam SolomkoKOB Baník Sokolov 80:05+26:37
9Jan HejdukKOB Baník Sokolov 82:04+28:36
10Jošt RovtarOK Azimut 104:39+51:11

M18 SEEOC (5.31km / 260m / 12KT)

1Boyan IvandjikovTeam Bulgaria 45:20+00:00
2Peter Knobloch EsztergarTeam Romania 54:09+08:49
3Petar BorisovTeam Bulgaria 54:47+09:27
4Ionut CrisanTeam Romania 55:17+09:57
5Žan RavnikarTeam Slovenia 55:33+10:13
6Matic BlažTeam Slovenia 55:56+10:36
7Valentin NeykovTeam Bulgaria 56:17+10:57
8Lorand VighTeam Romania 57:18+11:58
9Vlad PelesTeam Romania 60:43+15:23
10Dušan MarkovićTeam Serbia 62:31+17:11
11Toma KotkovTeam Bulgaria 62:57+17:37
12Marko RadovanovićTeam Serbia 65:18+19:58
13Marius MacariTeam Moldova 67:45+22:25
14Tjaž GantarTeam Slovenia 68:24+23:04
15Nichita IurichinTeam Moldova 71:20+26:00
16Ambrož RupnikTeam Slovenia 73:14+27:54
17Jovan TodorovskiTeam Macedonia 75:19+29:59
18Jura KukecTeam Croatia 95:13+49:53
19Hristijan VeleskiTeam Macedonia 95:15+49:55
20Adi ŠaljićTeam BIH 101:38+56:18
21Aleksa NikodijevićTeam Serbia 103:44+58:24
22David TrajkoskiTeam Macedonia 124:44+79:24
23Feđa PandzićTeam BIH 134:38+89:18
Dmitrii GladchihTeam Moldova MP+ --:--

M20 (6.61km / 360m / 15KT)

1Christian MichelsenDont Get Lost 59:57+00:00
2Jack LeitchEdinburgh University OC 65:00+05:03
3Matthew LeitchEdinburgh University OC 73:20+13:23
4Lorenz BrandlOLG Regensburg 103:32+43:35
5Michael StanwixEdinburgh University OC 106:20+46:23

M20 SEEOC (6.61km / 360m / 15KT)

1Mark BogatajTeam Slovenia 57:38+00:00
2Stefan YordanovTeam Bulgaria 62:31+04:53
3Minoiu GeorgeTeam Romania 63:30+05:52
4Plamen GeorgievTeam Bulgaria 66:17+08:39
5Biro AlexandruTeam Romania 66:38+09:00
6Vladimir CabîsTeam Moldova 67:10+09:32
7Szikszai CsongorTeam Romania 74:17+16:39
8Matej ŠkarabotTeam Slovenia 74:46+17:08
9Mario KoteskiTeam Macedonia 84:50+27:12
10Mate SergiuTeam Romania 85:16+27:38
11Martin RachevTeam Bulgaria 86:40+29:02
12Gašper PetrovičTeam Slovenia 91:33+33:55
13Constantin BuzucTeam Moldova 97:26+39:48
14Iztok HadalinTeam Slovenia 101:59+44:21

M21A (5.31km / 260m / 12KT)

1Blaž PetrovičOrientacijski Klub Polaris 61:45+00:00
2Tomas ZakourilSOK Turnov 65:05+03:20
3Tihomir DespetovicOC München 70:17+08:32
4Aljaž ČerneOK Tivoli 72:43+10:58
5Lukáš KneprKOB Baník Sokolov 75:48+14:03
6Juha SuntilaTurun Metsänkävijät 77:16+15:31
7Dobromir DobrevUzana Gabrovo 77:23+15:38
Dimitar DimitrovSarnena Gora DNF+ --:--

M21B (3.49km / 210m / 8KT)

1Herwig AllwingerLeibnitzer AC -Orienteering 42:22+00:00
2Boštjan BogatajOK Azimut 49:58+07:36
3Heimo HartliebLeibnitzer AC -Orienteering 53:06+10:44
4Marijan TurkaljOK Vihor 59:11+16:49
5Levi PagaimeADFA 59:26+17:04
6James RighettiIndividuals/No club 66:58+24:36
7Mátyás PaskujMaccabi VAC - Hungary 78:14+35:52
8Domagoj PavlinOK Vihor 86:11+43:49
9Henk StijkelArgus 103:37+61:15

M21E (10.78km / 600m / 23KT)

1Tim RobertsonKoovee 80:55+00:00
2Matt OgdénNorth West OC 90:08+09:13
3Jonathan CrickmoreEdinburgh University OC 90:17+09:22
4Thomas WilsonEdinburgh University OC 93:07+12:12
5Leonas MockunasHellas orientering 94:13+13:18
6Toby ScottOLV Steinberg 95:02+14:07
7Bogya TamasCS Unirea Alba Iulia 96:29+15:34
8Karol GaliczBKS Wataha Warszawa 96:37+15:42
9Peter DivinTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület 100:09+19:14
10Alistair MassonEdinburgh University OC 104:42+23:47
11Nikolay DimitrovBROWN TEAM BG 106:49+25:54
12Mark PurkisEdinburgh University OC 107:56+27:01
13Thibaut DerenneBelgian Big Fat Guys 108:23+27:28
14Joris HochstetterUSV Jena 109:26+28:31
15Michaël Van BaelenOK Zlatovrv 110:13+29:18
16Felix HartliebLeibnitzer AC -Orienteering 112:43+31:48
17Rafael DobnikOLC Union Viktring 113:49+32:54
18Richard PurkisEdinburgh University OC 116:57+36:02
19Zdenek SabatkaOK Slavia Hradec Kralove 118:11+37:16
20Gilles De NeyerBelgian Big Fat Guys 119:10+38:15
21Gediminas JanušisLabirintas OK 119:30+38:35
22Stefan KubelkaLeibnitzer AC -Orienteering 120:05+39:10
23Mikko LaaksoHelsingin Suunnistajat 122:59+42:04
24Julian NürnbergerOLG Regensburg 123:00+42:05
25Quentin De NeyerBelgian Big Fat Guys 123:28+42:33
26Gheorghe FalaCOS Dinamo-OLD 128:41+47:46
27Tomáš SamekOK Slavia Hradec Kralove 128:49+47:54
28Maxim SimakovBRIGHTNET 129:01+48:06
29Andreas GroteOLC SKOG FRIBOURG 130:24+49:29
30Kaspars ČerjaksOK Kapa 131:16+50:21
31Andrew LindsayEdinburgh University OC 134:19+53:24
32Lukas JanischowskyOLG Regensburg 136:19+55:24
33Igor PosticaTeam Moldova 136:34+55:39
34Fabian JanischowskyOLG Regensburg 155:17+74:22
35Boris ErženŠkofjeloški orientacijski klub 168:42+87:47
Baptiste FuchsTeam Elite MTBO DNS+ --:--
Gene BeveridgeNorth West OC MP+ --:--
Kin Kwan KwokOrienteering Association of Hong Kong DNS+ --:--
Andrei GoloveiCS GALATA MP+ --:--
Ivaylo KamenarovBulgaria DNS+ --:--
Calum McleodEdinburgh University OC MP+ --:--
Dirk DeubelNaturfreunde Wien DNF+ --:--

M21E SEEOC (10.78km / 600m / 23KT)

1Ivan SirakovTeam Bulgaria 90:58+00:00
2Roman CiobanuTeam Romania 97:06+06:08
3Anatolii FomiciovTeam Moldova 99:11+08:13
4Apostol AtanasovTeam Bulgaria 99:30+08:32
5Teodor YordanovTeam Bulgaria 102:49+11:51
6Matija RazumTeam Croatia 103:45+12:47
7Daniel BarkaszTeam Romania 104:39+13:41
8Simon StanonikTeam Slovenia 105:16+14:18
9Andraž HribarTeam Slovenia 105:30+14:32
10Sergiu FalaTeam Moldova 106:09+15:11
11Peter TušarTeam Slovenia 106:44+15:46
12Dimitar ZhelyazkovTeam Bulgaria 106:50+15:52
13Stefan BilićTeam Serbia 107:05+16:07
14Ivan FomiciovTeam Moldova 110:14+19:16
15Jan DovčTeam Slovenia 112:37+21:39
16Vasilii FomiciovTeam Moldova 113:10+22:12
17Simion SuciuTeam Romania 120:09+29:11
18Ionut PatrasTeam Romania 124:09+33:11
19Davor ČapetaTeam Croatia 129:42+38:44
20Slobodan IvkovićTeam Serbia 130:55+39:57
21Lobel HorvatTeam Croatia 176:45+85:47
Luka IvkovićTeam Croatia DNS+ --:--
Aleksandar TaleskiTeam Macedonia MP+ --:--
Yane DraginovTeam Macedonia MP+ --:--
Željko ĆorićTeam Serbia MP+ --:--

M35 (7.48km / 450m / 12KT)

1Ondra SvobodaOK Slavia Hradec Kralove 81:05+00:00
2Karel RambousekKOB Baník Sokolov 87:19+06:14
3Philippe Cote-JacquesRamblers 88:47+07:42
4Jindřich HouskaOK Dobříš 92:51+11:46
5Martin BambousekOK Dobříš 94:01+12:56
6Marc KerckhofsOmega 96:12+15:07
7Roman RoshchinMoscow State University 116:29+35:24
8Marko ObidOK Azimut 117:37+36:32
9Alexander SheinIndividuals/No club 118:24+37:19
10Jakub ForstOK Dobříš 139:02+57:57
11Jonathan ForcierRamblers 143:51+62:46
Valentin ErženOK Azimut DNS+ --:--
Gregor PavličSSD-AŠZ GAJA DNF+ --:--

M35 SEEMOC (7.48km / 450m / 12KT)

1Blaž KölnerOrientacijski klub Komenda 91:14+00:00
2Bojan JevševarOK Brežice 95:42+04:28
3Petar DelićOK Maksimir 99:35+08:21
4Branimir PongracOK Japetic 112:00+20:46
5Tomislav VukOK Vihor 115:30+24:16
6Daniel FabijanićOK Jelen 118:00+26:46
7Ivan Šeperić GrdišaOK Jelen 136:21+45:07
Nikolay HalachevCompass-Cross MP+ --:--
Drago PeterneljOK Azimut DNS+ --:--
Luka IvaniševićSK DMB DNS+ --:--
Matej SedejOK Azimut DNS+ --:--
Klemen KendaTeam Slovenia DNS+ --:--

M40 (6.61km / 360m / 15KT)

1György NovaiHungarian O-Fans 64:21+00:00
2Igor GavrilovOrientacijski klub Komenda 73:14+08:53
3Mikhail MalishevNORD WEST 73:27+09:06
4Kim JansenOmega 92:05+27:44
5Boyko RachevBROWN TEAM BG 93:55+29:34
6Miroslav SlovákOK Slavia Hradec Kralove 98:18+33:57
7David KomínDong Feng Team 99:54+35:33
8Jakub PastuszekUniversitni Sportovni Klub Praha 103:21+39:00
9Oscar Sanz TornesALIGOTS 159:01+94:40
Jan RusinUlita Orienteering Broumov DNS+ --:--

M40 SEEMOC (6.61km / 360m / 15KT)

1Roland PinOrienteering Tarzo a.s.d. 72:39+00:00
2Edi OcvirkOK Japetic 73:52+01:13
3Gregor ZupanOrientacijski klub Komenda 82:10+09:31
4Slobodan VeljovicSK MAGIC MAP 85:37+12:58
5Tomislav VarnicaOK Vihor 91:20+18:41
6Predrag KrstićPSK Pobeda 91:39+19:00
7Horia GalateanuUNEFS Bucharest 92:07+19:28
8Plamen IordanovValdi Sofia 93:15+20:36
9Dejan AvramovicOrienteering Team Kosutnjak, Belgrade 95:57+23:18
10Gorgi KostovTeam Macedonia 117:55+45:16
Tomislav MeštrovičOK Kapela DNS+ --:--
Istvan SebestyenStiinta Electro Sistem Baia Mare DNS+ --:--
Milen KasevUzana Gabrovo DNS+ --:--

M45 (4.62km / 275m / 12KT)

1Ivaylo IvanovTeam Bulgaria 44:08+00:00
2Sergey SkopinskiOMEGA RUSSIA 65:30+21:22
3Uwe WeidOLV Landshut 65:38+21:30
4Oldřich KohoutekKOB Baník Sokolov 82:05+37:57
5Martin ValiquetteRamblers 98:55+54:47
6Vladimír SolomkoKOB Baník Sokolov 114:49+70:41

M45 SEEMOC (4.62km / 275m / 12KT)

1Petru StupuCSU Brasov 50:43+00:00
2Relu TămasC. S. SPRIA Baia 51:09+00:26
3Todor PedevNSA-SIVEN 52:37+01:54
4Daniel NikolovDIANA 52:54+02:11
5Robert OrehociOK Bjelovar 54:56+04:13
6Damir GobecOK Vihor 55:06+04:23
7Veaceslav IsacovMoldova 55:07+04:24
8Aleksandar AtanasovTrapezitsa 56:38+05:55
9Krasimir KolevBROWN TEAM BG 56:56+06:13
10Milen DragoevDIANA 57:55+07:12
11Aleš PoljanšekOK Azimut 59:12+08:29
12Dušan PetrovičOrientacijski Klub Polaris 59:24+08:41
13Ruslan IurichinMoldova 61:20+10:37
14Ivaylo KabadjovBegun 61:53+11:10
15Bojan VukelićOK Maksimir 74:08+23:25
16Krasimiv KoevCompass-Cross 79:23+28:40
17Dejan IlicOK Paracin 86:43+36:00
18Dragan KrstićOK Paracin 93:25+42:42
Hüseyin DoganYenimahalle Teknik DNS+ --:--
Suat IpekogluYenimahalle Teknik DNS+ --:--
Ekrem DenizYenimahalle Teknik DNS+ --:--

M50 (4.2km / 250m / 6KT)

1Joachim FribergIF Hagen 44:41+00:00
2Neil ConwayWest Yorkshire Orienteers 47:24+02:43
3John RobertsonOrienteering Hutt Valley 48:57+04:16
4Denis CucheCA Rosé 49:41+05:00
5Christian KoschOLV Steinberg 49:49+05:08
6Petr BeranekOK JISKRA NOVÝ BOR 50:03+05:22
7Roland ReisenbergerOrienteering Klosterneuburg 55:59+11:18
8Silvo BabičOrientacijski klub Komenda 60:20+15:39
9Yanko Boyarovshumen 61:21+16:40
10István BujdosóTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület 71:10+26:29
Wolfgang PietschNF Wien DNS+ --:--

M50 SEEMOC (4.2km / 250m / 6KT)

1Stefano BrambillaCO2 43:58+00:00
2Boris BaumanMariborski OK 44:04+00:06
3Slobodan RadovanovicSK MAGIC MAP 44:28+00:30
4Alberto GrilliPunto Nord 46:26+02:28
5Stoyan DachevUzana Gabrovo 52:46+08:48
6Róbert Kálmán RádulyCSM VSK Csíkszereda Miercurea Ciuc 59:06+15:08
7Daniel StefanC.S. BABARUNCA 63:28+19:30
8Konstantin KoynovBulgarian O Federation 64:20+20:22
9Sinan SenIstanbul Orienteering Spor Kulubu 65:23+21:25
10Radovan MarkovicOK Jasenica 66:48+22:50
11Srdjan MarkovicPSK Pobeda 67:29+23:31
12Janez ZavrlOrientacijski klub Komenda 70:32+26:34
Slav IlievSKO Kompas Radnevo DNS+ --:--
Mitko MitevChumrena Tvardica DNS+ --:--
Kudret GökbulutYenimahalle Teknik DNS+ --:--
Igor BončinaOK Azimut DNS+ --:--
Ahmet YaşarTurkey DNS+ --:--

M55 (3.49km / 210m / 8KT)

1Jörgen MartenssonModum OL 30:36+00:00
2Gianluca Di StefanoPolisportiva Besanese 34:43+04:07
3Jens KastenssonValbonne Sophia Antipolis Orientation 39:18+08:42
4Herwig ProskeOC Fürstenfeld 39:43+09:07
5Luc WerkxBalise 10 43:48+13:12
6Marijan LebanOK Azimut 53:30+22:54
7Phil ConwayGuildford Orienteers 55:15+24:39
Eric VeitBriançon Nature Course d'Orientation DNS+ --:--
Martin BagnessWARRIOR OC DNS+ --:--
Alex BorTitan DNS+ --:--
Per-arne WahlgrenSjövalla FK MP+ --:--

M55 SEEMOC (3.49km / 210m / 8KT)

1Sorin BotosCS ORIENTER Tg Mures 41:20+00:00
2Árpád TőkésC.S. TranSilva Cluj 43:41+02:21
3Dimitar DimitrovBROWN TEAM BG 44:39+03:19
4Grigor CostanC.S. Garage Racing Baia Mare 46:13+04:53
5Vasko SerafimovskiTeam Macedonia 48:43+07:23
6Pavel CerescuMoldova 49:54+08:34
7Aleš BorštnikOK Tivoli 51:32+10:12
8Kamen KamenarovCompass-Cross 52:02+10:42
9Darko MerunkaOK Maksimir 56:01+14:41
10Aleš ČerinOK Tivoli 56:23+15:03
11Zoran MilovanovicOK Jasenica 59:57+18:37
12Darko RaškajOK Kapela 80:13+38:53
13Sulejman ŠuškićSK DMB 94:56+53:36

M60 (3.49km / 210m / 8KT)

1Trond RonnebergAsker 38:06+00:00
2Steve KirkOLG Brinorbel 38:44+00:38
3Richard GardnerOLG Brinorbel 43:31+05:25
4Peter AndresOLG Bonaduz 43:55+05:49
5Ivar RefslandTyrving 45:02+06:56
6Günther DobnikOLC Union Viktring 54:15+16:09
7Werner KraemerPost SV Dresden 55:42+17:36
8Andrew Cumming ThomIndividuals/No club 56:36+18:30
9Peter GierlachWOLF Haltern 58:44+20:38
10Zbynek KrejcikWallachian Independent Team 62:34+24:28
11Peter WaldronOLG Brinorbel 68:23+30:17
Svein JacobsenTyrving DNS+ --:--

M60 SEEMOC (3.49km / 210m / 8KT)

1Stanko ČuferPlaninsko Društvo Ajdovščina 35:46+00:00
2Gheorghe UrdeaCS Chimia Victoria 44:06+08:20
3Sandor FeyTransilva Cluj 44:11+08:25
4Silvij MočnikOK Azimut 46:06+10:20
5Dinu GheorgheCSU Brasov 49:04+13:18
6Petru CretuMoldova 56:52+21:06
7Emilian MinoiuUniversitatea Craiova 57:43+21:57
8Dragan Nikolic''CELIK'' Smederevo 58:17+22:31
9Pavel MihalevOrlovo Gnezdo 61:51+26:05
10Alexei SitnicMoldova 76:30+40:44
11Radi GanevBulgarian O Federation 78:48+43:02
Ivo KetePlaninsko Društvo Ajdovščina DNS+ --:--

M65 (2.31km / 110m / 5KT)

1Franz HartingerLeibnitzer AC -Orienteering 25:22+00:00
2Anders MalmbergKvarnsveden 26:49+01:27
3Dag KristensenSkeidi OK 29:49+04:27
4Arnulf VillmoKorgen IL 30:29+05:07
5Sven-Olov WiklundArboga OK 31:37+06:15
6Karl-Göran WahlströmAlmby IK 31:44+06:22
7Wolfgang GermNaturfreunde Kühnsdorf 31:57+06:35
8Lars SilvervretOK Hedströmmen 32:30+07:08
9Charles NelsonOK Azimut 36:06+10:44
10Bernard OudinIndividuals/No club 40:24+15:02
11Bengt HanssonSäterbygdens OK 51:09+25:47
12Anders BjorkaasAskvoll & Holmedal IL 60:12+34:50
Lauri KarhumäkiPihkaniskat DNS+ --:--
Sepp HartingerLeibnitzer AC -Orienteering DNS+ --:--

M65 SEEMOC (2.31km / 110m / 5KT)

1Mircea TicleanuCS Metropolitan Bucuresti 30:57+00:00
2Ion DodonuCSU Brasov 31:41+00:44
3Gabriel MaiorescuCS Mentor Silva 32:12+01:15
4Toncho NeichevOrlovo Gnezdo 34:52+03:55
5Vladimir VorobiovMoldova 38:04+07:07
6Djordje ZagoracPOSK PTT Beograd 40:48+09:51
7Silvano BernardiOrienteering Tarzo a.s.d. 41:57+11:00
8Ivica MesićOK Vihor 41:58+11:01
9Milan CvetkovićPSD Kopaonik 44:58+14:01
10Hristo NikolaevUzana Gabrovo 47:03+16:06
11Andrei EnyediC.S. TranSilva Cluj 48:38+17:41
12Janko LapajneOK Azimut 50:59+20:02
13Gheorghe BalmusCOS Dinamo-OLD 55:26+24:29
Vlado SedejOK Azimut DNS+ --:--
Constantin AlexandrescuRomania DNS+ --:--

M70 (2.08km / 110m / 6KT)

1Roar BjordalOppsal orientering 32:17+00:00
2Franz KäferHSV Pinkafeld 32:23+00:06
3Bjorn SandelienHeming Orientering 33:05+00:48
4Carl Ove BergSkeidi OK 35:00+02:43
5Odd FjordheimBUL Troms? 39:08+06:51
6David ScottAuckland Orienteering Club 41:08+08:51
7Corrado MiniottiCRAL TRASPORTI TORINESI 52:10+19:53
8Adolf KempfKTV Altdorf 57:17+25:00
9Walter BieriOLV Zug-Immensee 64:51+32:34

M70 SEEMOC (2.08km / 110m / 6KT)

1Lucian GalateanuUNEFS Bucharest 31:14+00:00
2Kiril KamenovTEA Club Sofia 35:41+04:27
3Vladimir DegteareovCOS Dinamo-OLD 39:31+08:17
4Gheorghe AlbiciCS Mentor Silva 51:52+20:38

OPEN LONG (3.43km / 210m / 7KT)

2Zoltán MihácziTipo Orienteering Club 42:12+00:00
3Thomas HölzerX-OL 45:48+03:36
4Urban KrkočPlaninsko Društvo Ajdovščina 49:20+07:08
5Mannuel Alberto MontesPlaninsko Društvo Ajdovščina 54:13+12:01
6Luís Quinta-novaABC Ori 55:46+13:34
7Timotej ŠucOrientacijski klub Komenda 56:02+13:50
8Carl-christian KoepplIndividuals/No club 58:01+15:49
9Antónia HolperTipo Orienteering Club 62:52+20:40
10Zdenko PavličSSD-AŠZ GAJA 63:03+20:51
11Tatyana Boyarovashumen 70:31+28:19
12Samo VetrihPlaninsko Društvo Ajdovščina 72:19+30:07
13Margareta PavličSSD-AŠZ GAJA 72:40+30:28
14Tilen ŽvanutPlaninsko Društvo Ajdovščina 78:57+36:45
15Dora FerreiraABC Ori 89:09+46:57

OPEN SHORT (1.99km / 95m / 7KT)

1Liubov SergeevaNORD WEST 23:29+00:00
2Tamino HölzerX-OL 26:24+02:55
3Lennart TägtströmDomnarvets GoIF 30:53+07:24
4Ildiko HentesTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület 35:38+12:09
5Katarina HronovaUniversitni Sportovni Klub Praha 36:02+12:33
6Denise HölzerX-OL 36:37+13:08
7Kamila ZakourilovaSOK Turnov 37:51+14:22
8Ognyan OgnyanovValdi Sofia 38:24+14:55
9Daniela PopCS Chimia Victoria 38:35+15:06
10Ciprian PopCS Chimia Victoria 41:12+17:43
11Maria GierlachWOLF Haltern 45:51+22:22
12Eva NordinGustavsberg OK 51:44+28:15
13Hana Mamič 69:30+46:01
14Zala LozarPlaninsko Društvo Ajdovščina 70:58+47:29

W10 (1.27km / 65m / 5KT)

1Silvia Di StefanoPolisportiva Besanese 09:25+00:00
2Bruna Sanz KowalskiALIGOTS 13:14+03:49
3Elin ZwikkerArgus 14:23+04:58
4Emilija VeljovićSK MAGIC MAP 14:36+05:11
5Katja BergerDer Berger-Clan 17:57+08:32
6Adéla HouskováOK Dobříš 18:24+08:59
7Anna BrodschneiderLeibnitzer AC -Orienteering 21:15+11:50
8Nika ErženOK Azimut 57:38+48:13

W12 (1.99km / 95m / 7KT)

1Brina KölnerOrientacijski klub Komenda 18:39+00:00
2Diana Maria PopCS Chimia Victoria 19:56+01:17
3Julie BambouskováOK Dobříš 20:31+01:52
4Neža ObidOK Azimut 21:48+03:09
5Nea ErženOK Azimut 22:44+04:05
6Raia DianovaIndividuals/No club 23:50+05:11
7Diana KabadjovaBegun 27:10+08:31
8Špela MajdičOK Azimut 27:29+08:50
9Anđela VeljovićSK MAGIC MAP 27:55+09:16
10Barbora HouskováOK Dobříš 28:01+09:22
11Marit ZwikkerArgus 28:10+09:31
12Jana MočnikOK Azimut 28:50+10:11
13Klárka KohoutkováKOB Baník Sokolov 29:04+10:25
14Laura PastuszkovaUniversitni Sportovni Klub Praha 37:34+18:55
Rayana StefanovaChumrena Tvardica DNS+ --:--
Danaya KurtevaChumrena Tvardica DNS+ --:--
Venera DimitrovaChumrena Tvardica DNS+ --:--

W14 (2.46km / 120m / 6KT)

1Dora VukelićOK Maksimir 36:09+00:00
2Feike KerckhofsOmega 36:58+00:49
3Iulia StupuCSU Brasov 37:05+00:56
4Manja LebanOK Azimut 38:58+02:49
5Codruta LodorCS Chimia Victoria 39:03+02:54
6Tsvetelina MateevaSKO Hemus - Troyan 50:05+13:56
7Dunja TaticOK DIF 55:44+19:35
Violina HristovaChumrena Tvardica DNS+ --:--
Zlatina GenchevaChumrena Tvardica DNS+ --:--

W16 (3.77km / 240m / 7KT)

1Nadezhda RoshchinaMoscow State University 45:07+00:00
2Zala Serženta SeljakOK Azimut 61:32+16:25
3Desislava YordanovaValdi Sofia 62:06+16:59
4Karin PustOrientacijski klub Komenda 62:53+17:46
5Emma Sanz BoadaALIGOTS 82:42+37:35
6Irina IsacovaTeam Moldova 102:48+57:41
Mira GatevaUzana Gabrovo MP+ --:--

W16 SEEOC (3.77km / 240m / 7KT)

1Yasna PetrovaTeam Bulgaria 37:38+00:00
2Niya GeorgievaTeam Bulgaria 42:32+04:54
3Judit DivinTeam Romania 42:44+05:06
4Katja BabičTeam Slovenia 43:30+05:52
5Velina KoevaTeam Bulgaria 44:08+06:30
6Olga Perić JerkovićTeam Croatia 46:29+08:51
7Teja TušarTeam Slovenia 48:23+10:45
8Tina KernTeam Slovenia 48:30+10:52
9Alexandra RomanTeam Romania 51:30+13:52
10Ana Pia PogačarTeam Slovenia 57:23+19:45
11Paula PavlinTeam Croatia 57:24+19:46
12Reka RadulyTeam Romania 58:37+20:59
13Daria GalateanuTeam Romania 62:17+24:39
14Mia KrtinićTeam Serbia 64:27+26:49
15Hristina SerafimovskaTeam Macedonia 65:39+28:01
16Iulia EriomencoTeam Moldova 67:37+29:59
17Nicoletta ParaschevaTeam Moldova 70:50+33:12
18Emina HukoTeam BIH 78:24+40:46
19Olga PisaniucTeam Moldova 91:09+53:31
20Margaux BojadzievaTeam Macedonia 117:44+80:06
Valeria MironTeam Moldova MP+ --:--
Nevena NajdanovićTeam Serbia MP+ --:--
Nina StuparevićTeam Serbia MP+ --:--

W18 (4.35km / 250m / 8KT)

1Polina ZaitsevaNORD WEST 51:18+00:00
2Štěpánka KronikováOK Slavia Hradec Kralove 54:00+02:42
3Tatiana BaklanovaOrienta-MosCompass 58:06+06:48
4Tzvetoslava MarinovaSKO Hemus - Troyan 58:36+07:18
5Bilyana DonevskaSKO Hemus - Troyan 61:08+09:50
6Guenda ZaffanellaORIENTEERING COMO 62:02+10:44

W18 SEEOC (4.35km / 250m / 8KT)

1Andreya DyaksovaTeam Bulgaria 45:15+00:00
2Adela GalateanuTeam Romania 47:26+02:11
3Monika LambevaTeam Bulgaria 50:59+05:44
4Valeria NadragTeam Moldova 52:06+06:51
5Mariya DermendzhievaTeam Bulgaria 52:26+07:11
6Alina TecaTeam Romania 52:29+07:14
7Timea ViragTeam Romania 55:42+10:27
8Simona IvanovaTeam Bulgaria 57:14+11:59
9Zala ZavrlTeam Slovenia 60:46+15:31
10Jovana GrozdanićTeam Serbia 62:41+17:26
11Eleonora KrzheskaTeam Macedonia 62:51+17:36
12Lenka ĆirićTeam Serbia 63:22+18:07
13Natalija TatićTeam Serbia 63:51+18:36
14Nika PoljanšekTeam Slovenia 64:35+19:20
15Deja RazpetTeam Slovenia 64:40+19:25
16Anastasia CorostîliovaTeam Moldova 65:18+20:03
17Jovana TalijanTeam Serbia 68:01+22:46
18Valentina MarcuTeam Romania 70:23+25:08
19Ana SpînuTeam Moldova 72:06+26:51
20Ana ŠalamunTeam Slovenia 73:54+28:39
21Elena JovanoskaTeam Macedonia 73:56+28:41
22Marija SerafimovskaTeam Macedonia 80:16+35:01
23Lamija DzaferovićTeam BIH 146:22+101:07
24Victoria IordachiTeam Moldova 150:22+105:07

W20 (4.62km / 275m / 12KT)

1Laura KingEdinburgh University OC 51:03+00:00
2Anni BergerDer Berger-Clan 52:45+01:42
3Emma WilsonEdinburgh University OC 52:50+01:47
4Louise AdamsEdinburgh University OC 57:50+06:47
5Erica CeresaORIENTEERING COMO 68:10+17:07
6Denisa TamasC. S. SPRIA Baia 70:40+19:37
Mineja LebanOK Azimut DNF+ --:--
Lindsay RobertsonEdinburgh University OC MP+ --:--
Lucy HainesEdinburgh University OC MP+ --:--

W20 SEEOC (4.62km / 275m / 12KT)

1Agnes NedaTeam Romania 50:10+00:00
2Borislava MitkovaTeam Bulgaria 55:24+05:14
3Evangelina DyaksovaTeam Bulgaria 57:25+07:15
4Roxana CulceanTeam Romania 62:01+11:51
5Elitsa AtanasovaTeam Bulgaria 67:08+16:58
6Olga StanojevićTeam Serbia 67:35+17:25
7Denise MijaTeam Romania 75:13+25:03
8Brina FoškiTeam Slovenia 77:15+27:05
9Monika RavnikarTeam Slovenia 78:35+28:25
10Adriana StaverTeam Moldova 81:11+31:01
11Lucia TurcanuTeam Moldova 94:02+43:52
12Daria ZacrevschiTeam Moldova 99:44+49:34
Polona JezeršekTeam Slovenia DNS+ --:--
Lara GantarTeam Slovenia DNS+ --:--

W21A (4.35km / 250m / 8KT)

1Siliya GinchevaValdi Sofia 53:13+00:00
2Marlene BergerDer Berger-Clan 54:33+01:20
3Anna GrayOrienteering Bay of Plenty 57:58+04:45
4Anastasiia PesegovaNORD WEST 58:41+05:28
5Sabeth KoschOLV Steinberg 59:32+06:19
6Stefaniya DimitrovaBROWN TEAM BG 59:38+06:25
7Helayna OgdenNorth West OC 61:06+07:53
8Monika Martina Sipina HalperOK Jelen 69:10+15:57
9Barbara KmetecKamniški orientacijski klub 71:39+18:26
10Virág NagySzegedi Vasutas SE 76:51+23:38

W21B (2.46km / 120m / 6KT)

1Abigael BončinaOK Azimut 34:20+00:00
2Fiina NarhiEdinburgh University OC 36:25+02:05
3Malena HespingLeibnitzer AC -Orienteering 36:40+02:20
4Petra StojanOrientacijski klub Komenda 43:05+08:45
5Jasmine AuerLeibnitzer AC -Orienteering 58:23+24:03
6Mirjana VeljovićSK MAGIC MAP 61:06+26:46
7Helena DukićOK Vihor 69:14+34:54
8Sanja PencOK Vihor 75:44+41:24
9Ana KovačićOK Vihor 76:24+42:04
10Vedrana RadićOK Vihor 184:43+150:23
Nataša MlakarOK Azimut DNS+ --:--
Maja ObidOK Azimut DNS+ --:--
Aleksandra MiličevićOK Vihor MP+ --:--

W21E (7.48km / 450m / 12KT)

1Laura RobertsonRajamäen Rykmentti 85:49+00:00
2Zlata MalyshevaNORD WEST 90:17+04:28
3Ildikó SzerencsiSzegedi Vasutas SE 96:50+11:01
4Imogene ScottAuckland Orienteering Club 97:05+11:16
5Eszter MantuanoTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület 97:34+11:45
6Tessa RamsdenRed Kiwi Orienteering Club 99:08+13:19
7Greta KnarstonCounties Manukau 101:37+15:48
8Yana BogyaNSA-SIVEN 104:06+18:17
9Aada ForsmanOK 77 108:52+23:03
10Liesbeth Van De VeldeOmega 121:51+36:02
11Alicia FribergIF Hagen 124:24+38:35
12Sarah RighettiDrongO 125:30+39:41
Jula McMillanNorth West Orienteering Club MP+ --:--
Gaëlle BarletTeam Elite MTBO DNS+ --:--

W21E SEEOC (7.48km / 450m / 12KT)

1Kristina IvanovaTeam Bulgaria 71:43+00:00
2Iliana IlievaTeam Bulgaria 75:26+03:43
3Galina RîbediucTeam Moldova 83:35+11:52
4Antoaneta DyaksovaTeam Bulgaria 84:12+12:29
5Nuša JeramTeam Slovenia 87:49+16:06
6Andra AnghelTeam Romania 89:25+17:42
7Slađana PeraćTeam Serbia 91:25+19:42
8Liliana GotsevaTeam Bulgaria 100:15+28:32
9Mojca FlerinTeam Slovenia 101:55+30:12
10Meri ChkripeskaTeam Macedonia 105:35+33:52
11Dragana DokmanovićTeam Serbia 109:18+37:35
12Ajda FlaškerTeam Slovenia 109:53+38:10
13Annamaria RadulyTeam Romania 123:05+51:22
14Talija PetreskaTeam Macedonia 147:53+76:10
15Iulia NaghibinaTeam Moldova 157:08+85:25
Natalia BondarencoTeam Moldova DNS+ --:--
Marija ĆosićTeam Serbia DNS+ --:--
Anastasia IsacovaTeam Moldova DNS+ --:--
Nola JandrečićTeam Croatia DNS+ --:--
Tajda BogatajTeam Slovenia DNS+ --:--

W35 (4.35km / 250m / 8KT)

1Éva NovaiHungarian O-Fans 46:38+00:00
2Niina LaaksoHiidenkiertäjät 52:49+06:11
3Barbara HugelshoferCA Rosé 55:19+08:41
4Rose KowalskiALIGOTS 59:25+12:47
5Ianina RoshchinaMoscow State University 64:02+17:24
6Jana ForstereviczováOK Dobříš 66:43+20:05
7Maja KuštOK Vihor 87:11+40:33
8Bernardica StipićOK Vihor 94:42+48:04
9Vlatka StupaloOK Vihor 101:15+54:37

W35 SEEMOC (4.35km / 250m / 8KT)

1Eleonora NikolovaUzana Gabrovo 48:59+00:00
2Anica HribarOK Brežice 52:34+03:35
3Antonija OrlićOK Bjelovar 53:53+04:54
4Anca StupuCSU Brasov 54:34+05:35
5Tanya DimitrovaSarnena Gora 63:46+14:47
6Barbara GiuganinoCO2 65:14+16:15
7Ana BeblekOK Jelen 65:21+16:22
8Mariyana AtanasovaTrapezitsa 65:26+16:27
9Irena Čorko MeštrovićOK Kapela 66:09+17:10
10Sanda BerženjiOK Kapela 68:30+19:31
Clizia ZambiasiSemiperdo Orienteering Maniago DNS+ --:--

W40 (3.77km / 240m / 7KT)

1Silvia Irastorza AsensioCOBi - Club Orientación Bidea 62:03+00:00
2Olga ZwikkerArgus 70:02+07:59
3Mátyásné PaskujMaccabi VAC - Hungary 93:16+31:13
4Monika HouskovaOK Dobříš 98:38+36:35
5Raluca GalateanuUNEFS Bucharest 109:43+47:40

W40 SEEMOC (3.77km / 240m / 7KT)

1Radina GeorgievaDIANA 48:25+00:00
2Milena KrastevaUzana Gabrovo 56:10+07:45
3Irena Hacin KölnerOrientacijski klub Komenda 61:36+13:11
4Natasha PetrovicSK MAGIC MAP 63:28+15:03
5Romana ZupanOrientacijski klub Komenda 70:54+22:29
6Violeta PenkovaMazalat 77:04+28:39
Sabina Seražin KorperTeam Croatia MP+ --:--
Tatjana LjubisavljevicOK Jasenica DNS+ --:--

W45 (3.43km / 210m / 7KT)

1Nastya SkopinskayaOMEGA RUSSIA 47:20+00:00
2Natasha ConwayWest Yorkshire Orienteers 48:55+01:35
3Janet AdamsWest Yorkshire Orienteers 53:23+06:03
4Tünde AllwingerLeibnitzer AC -Orienteering 57:53+10:33
5Angelique De GrandeOmega 60:00+12:40
6Jana HejdukováKOB Baník Sokolov 68:25+21:05
Jane ExleyWARRIOR OC DNS+ --:--
Natalia KunitskayaTitan DNS+ --:--
Alena RusinovaUlita Orienteering Broumov DNS+ --:--

W45 SEEMOC (3.43km / 210m / 7KT)

1Veronica MinoiuUniversitatea Craiova 41:08+00:00
2Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 42:08+01:00
3Tzvetanka VassilevaCO2 47:13+06:05
4Pavlina IlievaSKO Kompas Radnevo 49:40+08:32
5Tatiana KalenderogluIstanbul Orienteering Spor Kulubu 55:04+13:56
6Ivana GobecOK Vihor 56:17+15:09
7Julia KainakchievaMladost 58:19+17:11
8Beata Adrianna GlinskaOK Kapela 61:08+20:00
9Radmila SapundjievaDIANA 63:56+22:48
10Miglena GatevaUzana Gabrovo 64:42+23:34
11Sibel SenIstanbul Orienteering Spor Kulubu 99:52+58:44
Nikolina TopalovaOrlovo Gnezdo DNS+ --:--

W50 (3.43km / 210m / 7KT)

1Hedi BergerDer Berger-Clan 40:53+00:00
2Guni PalmeOrienteering Klosterneuburg 48:12+07:19
3Anna RobertsonOrienteering Hutt Valley 49:01+08:08
4Ingrid HufnagelOLA TSV Deggendorf 71:10+30:17

W50 SEEMOC (3.43km / 210m / 7KT)

1Cristina StefanC.S. BABARUNCA 46:32+00:00
2Elvina IvanovaBROWN TEAM BG 48:45+02:13
3Mariana ZhecevaDIANA 51:19+04:47
4Irina JuhasOK DIF 55:43+09:11
5Petya DimitrovaBROWN TEAM BG 70:51+24:19
6Margarita TodorovaBROWN TEAM BG 79:05+32:33
Pavlina MitevaChumrena Tvardica DNS+ --:--
Olga CecanMoldova DNS+ --:--

W55 (2.31km / 110m / 5KT)

1Maija ČerjakaOK Kapa 37:57+00:00
2Monika KrejcikovaWallachian Independent Team 41:09+03:12
3May Jorunn RognlienModum OL 49:54+11:57
4Lotta KastenssonValbonne Sophia Antipolis Orientation 51:07+13:10
5Elisabeth SteinlechnerOC Fürstenfeld 64:58+27:01

W55 SEEMOC (2.31km / 110m / 5KT)

1Elena MarusceacMoldova 38:33+00:00
2Tzvetelina KamenarovaCompass-Cross 39:24+00:51
3Diana BridgerORIENTACTION 50:06+11:33
4Jelena BabićPSK Pobeda 54:33+16:00
5Maja CvitkovićOK Vihor 57:48+19:15
6Natalia CretuMoldova 61:00+22:27
7Mariana DimitrovaOrlovo Gnezdo 65:10+26:37
8Ayse Petek BingolODTÜ Orienteering 102:02+63:29

W60 (2.31km / 110m / 5KT)

1Iris AndresOLG Bonaduz 33:11+00:00
2Karin WahlgrenSjövalla FK 42:31+09:20
3Anna Lena MartenssonSMOL 45:37+12:26
4Bronwyn HolcombeAuckland Orienteering Club 45:49+12:38
5Lise HavikAsker 46:21+13:10
6Marie MalmbergKvarnsveden 65:07+31:56
7Inge BosinaAlbanian Orienteering Club Shkodra 76:37+43:26

W60 SEEMOC (2.31km / 110m / 5KT)

1Natalia DeconescuClubul Sportiv Orienteering Masters 30:40+00:00
2Marisya DanailovaMladost 35:44+05:04
3Krassimira Marinova-ZhaltovaOrlovo Gnezdo 36:04+05:24
4Nermin FenmenAnkara GSM 38:56+08:16
5Niculina MaiorescuCS Mentor Silva 43:48+13:08
6Cornelia BorsCSU Brasov 47:41+17:01
7Zhivka FrangovaMladost 49:20+18:40
8Olga VorobiovaMoldova 82:15+51:35

W65 (2.08km / 110m / 6KT)

1Marie Reine OudinIndividuals/No club 46:12+00:00
2Gertrude SchandorHSV Pinkafeld 62:42+16:30

W65 SEEMOC (2.08km / 110m / 6KT)

1Ljubica BacanacOK DIF 55:56+00:00
2Valentina NistoreanuCS Mentor Silva 79:33+23:37
3Marija KovačPlaninsko Društvo Ajdovščina 87:06+31:10
4Milica JovanovićOrijentiring klub Soko 2015 90:28+34:32

W70 (2.08km / 110m / 6KT)

1Torill Nebell MikkelsenBOS OL 42:00+00:00
2Inger Lise BjordalOppsal orientering 70:43+28:43
3Angelika WeidTV Coburg-Neuses 71:17+29:17
Ruth BieriOLV Zug-Immensee DNS+ --:--

W70 SEEMOC (2.08km / 110m / 6KT)

1Clara FeyTransilva Cluj 44:33+00:00
2Kalcich LiciaPolisportiva Besanese 47:25+02:52
3Mirjana Milacic - BajicPSK Pobeda 118:32+73:59
Larisa PogorletcaiaMoldova DNF+ --:--