Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Lipica Open - srednja

EOL d.o.o., Dutovlje, 14. 3. 2009

M10 (1.8km / 50m / 7KT)

1Herwig jun. Allwinger LAC / Leibnitzer AC19:29+00:00
2Matej Škarabot OK Polaris20:15+00:46
3Gašper Petrovič OK Polaris26:43+07:14
4Peter Zupan OK Polaris29:18+09:49
5Ondřej Šrámek Klub vytrvalostních sportů Šum41:20+21:51
Andro Stambuk OK BreziceMP+ --:--
Marko Renić OK OrionMP+ --:--

M12 (2.0km / 60m / 8KT)

1Patrik Ptáček OK Slovenske Konjice17:17+00:00
2Josip Vujanić Orijentacijski klub Lokve19:55+02:38
3Jiří Kunz BETA Ursus Orienteering20:14+02:57
4Filip Vujanić Orijentacijski klub Lokve22:47+05:30
5Samuele Baccega Panda Valsugana27:20+10:03
6Antun Tišljar OK Orion27:39+10:22
7Markus Schreiber HSV Langenlebarn30:23+13:06
8GOTTHARDT Daniel HSV Spittal/Drau31:04+13:47
9Emi Minoiu CS University of Craiova31:19+14:02
10Michael Bauder HSV Langenlebarn53:16+35:59

M14 (2.8km / 95m / 11KT)

1Pavel Ptáček jr. OK Slovenske Konjice22:57+00:00
2Felix Hartlieb LAC / Leibnitzer AC25:18+02:21
3Scalet Riccardo US Primiero25:23+02:26
4Debertolis Mattia US Primiero26:10+03:13
5Francesco Meneghel A.S.D G.S. Pavione27:05+04:08
6Pavel Záděra OK Slovenske Konjice27:40+04:43
7Valentin Herrgesell OLC Graz28:11+05:14
8Matej Stambuk OK Brezice29:08+06:11
9Stefan Kubelka LAC / Leibnitzer AC29:24+06:27
10Stadlober Matthias TV Fürstenfeld29:35+06:38
11Blaž Petrovič OK Polaris32:07+09:10
12Dobnik Rafael OLCU Viktring32:24+09:27
13Marco Corato Erebus Vicenza33:17+10:20
14Frison Emanuele US Primiero34:19+11:22
15LUCA ROSATO A.S.D.O.G.GALILEI34:46+11:49
16Tilen Pogačar OK Komenda35:19+12:22
17MATTIA BIASIOLO A.S.D.O.G.GALILEI35:37+12:40
18RUGGERI NICOLA VIORTEAM38:09+15:12
19Matic Bremšak OK Komenda38:35+15:38
20Seppele Paul NF Villach Orienteering39:24+16:27
21marko rakic OK Jasenica44:30+21:33
22GIOVANNI BASSO VIORTEAM52:14+29:17
23Gobber Rupert US Primiero62:09+39:12
24Klemen Verbovšek OK Komenda83:33+60:36
Siemmeister Daniel TV FürstenfeldMP+ --:--
ALBERTO MATTEUZZI VIORTEAMMP+ --:--

M16 (4.7km / 125m / 13KT)

1Márton Kazal Hungarian youth team37:47+00:00
2Siemmeister Michael TV Fürstenfeld40:00+02:13
3Marcell Horvath Budapest Team40:11+02:24
4Balázs Vajda Szegedi VSE40:38+02:51
5Zechner Johannes TV Fürstenfeld41:01+03:14
6Fabio Daves Junior Team Trentino41:06+03:19
7Thier Sebastian TV Fürstenfeld41:36+03:49
8Florian Schiel OLC Wienerwald43:34+05:47
9Michele Bittarello Erebus Vicenza43:44+05:57
10Sándor Rácz Szegedi VSE43:47+06:00
11Attila Nagy PVSK43:49+06:02
12Michael Tanzer HSV Langenlebarn44:28+06:41
13Matija Razum OK Japetić44:51+07:04
14Laurenz Elstner Jugendteam Salzburg45:41+07:54
15filip stevanovic OK Jasenica46:56+09:09
16Ivano Bettega A.S.D G.S. Pavione49:17+11:30
17luka terzic OK Jasenica49:59+12:12
18Pletzer Matthias NF Villach Orienteering50:01+12:14
19Adrian Wickert LK Kompass Innsbruck50:44+12:57
20DAVIDE ZUIN VIORTEAM50:59+13:12
21Giordano Slanzi Junior Team Trentino51:31+13:44
22Giacomo Zagonel US Primiero52:26+14:39
23Domokos Péley PVSK53:33+15:46
24POLSTER Thomas HSV Spittal/Drau54:07+16:20
25Jaka Pišljar OK Komenda55:45+17:58
26Andreas Zölde OLV Landshut56:54+19:07
27Reiner Matthias NF Villach Orienteering57:34+19:47
28Andrea Orler US Primiero58:36+20:49
29FEDERICO MIOTTO VIORTEAM68:24+30:37
30Urban Rupnik OK Azimut69:32+31:45
31Klemen Mlinar OK Azimut69:33+31:46
32sava lazic OK Jasenica69:54+32:07
33Riccardo Baccega Junior Team Trentino73:39+35:52
34Wilfling Alois TV Fürstenfeld77:29+39:42
35GIOVANNI ZARANTONELLO VIORTEAM77:50+40:03
36Mislav Magerl OK Brezice78:53+41:06
37Thomas Dijak NF Villach Orienteering82:50+45:03
38BENIAMINO SCACCO VIORTEAM105:21+67:34
Marek Minar Magnus OrienteeringMP+ --:--
Davor Kacin OK AzimutMP+ --:--

M18 (5.3km / 155m / 15KT)

1Máté Baumholczer Hungarian youth team31:06+00:00
2Robert Merl Jugendteam Salzburg32:05+00:59
3Lukas Scharnagl Jugendteam Salzburg33:41+02:35
4Dominik Gruenberger OK Gittis Klosterneuburg34:35+03:29
5Philipp Schiel OLC Wienerwald36:06+05:00
6Antti-Pekka Leskinen Lynx36:37+05:31
7Boldizsar Kovacs Hungarian youth team36:57+05:51
8Wiesler Martin TV Fürstenfeld39:26+08:20
9Lafer David TV Fürstenfeld39:30+08:24
10Andrej Borštnik OK Tivoli40:13+09:07
11ALVISE RUMOR A.S.D.O.G.GALILEI40:32+09:26
12Ludvik Vojtech Magnus Orienteering40:40+09:34
13Marek Strecko Magnus Orienteering41:42+10:36
14Géza Jenes Budapest Team42:38+11:32
15Premek Hnilica Magnus Orienteering42:45+11:39
16Vid Bogovič OK Brezice42:53+11:47
17Kopasz Róbert Kalocsai SE43:00+11:54
18Federico Dapra' Junior Team Trentino43:10+12:04
19Mario Stambuk OK Brezice43:13+12:07
20Ervin Pongracz Szegedi VSE43:50+12:44
21Jernej Podobnik OK Azimut44:20+13:14
22Julian Zollneritsch OLC Graz44:46+13:40
23Unger Paul TV Fürstenfeld46:10+15:04
24Kilian Mayer Jugendteam Salzburg46:55+15:49
25Marko Orešnik OK Tivoli47:00+15:54
26Hackl Thomas TV Fürstenfeld49:02+17:56
27Mathias Wartbichler Jugendteam Salzburg52:29+21:23
28Hippacher Andreas TV Fürstenfeld52:36+21:30
29Niccol? Marcati Erebus Vicenza53:07+22:01
30ANDREA PENAZZATO A.S.D.O.G.GALILEI57:36+26:30
31Bojan Kavčič OK Azimut58:22+27:16
32Damjan Babić PD Pobeda60:57+29:51
33Jakub Jílek Klub vytrvalostních sportů Šum60:58+29:52
34Andrea Tramontano Erebus Vicenza62:55+31:49
35Domen Seljak OK Azimut69:30+38:24
36Federico Bruni Erebus Vicenza69:40+38:34
37Luca Zordan Erebus Vicenza74:21+43:15
38Fedrico Venezian Panda Or. Marostica86:17+55:11

M20 (6.7km / 200m / 17KT)

1Erik Simkovics OLC Wienerwald39:06+00:00
2Vojtech Vozda Magnus Orienteering41:25+02:19
3Tobias Guggenberger OLC Graz44:37+05:31
4Henrik Sulz OLC Wienerwald45:16+06:10
5Roberto Dallavalle Junior Team Trentino46:58+07:52
6Zdeněk Janů Klub vytrvalostních sportů Šum54:43+15:37
7Michael Pfeifer OLC Graz58:12+19:06
8Christian Pfeifer OLC Graz59:16+20:10
9Andrea Russe Furlani Erebus Vicenza61:48+22:42
10Claudio Zanon Junior Team Trentino61:57+22:51
11Wallas Gert NF Villach Orienteering62:16+23:10
12Ilie Mirea CS University of Craiova64:46+25:40
13Ivan Bongiolo Erebus Vicenza65:52+26:46
14Moser Martin NF Villach Orienteering68:12+29:06
15Edi Grbac OK Torpedo68:38+29:32
16Balázs Hardi PVSK87:27+48:21

M21E (8.2km / 270m / 20KT)

1Daniel Hubmann Swiss-O-Team48:51+00:00
2Petr Losman OK 99 Hradec Králové49:51+01:00
3Marc Lauenstein Swiss-O-Team49:55+01:04
4Zsolt Lenkei TIPO Budapest50:41+01:50
5Dénes Zoltán Kalocsai SE50:51+02:00
6Klaus Schgaguler IFK Lidingö51:04+02:13
7Ionut Zinca CS University of Craiova51:54+03:03
8Aleksi Leskinen Lynx52:41+03:50
9Csaba Gösswein Postás SE52:46+03:55
10Ville Sundberg Lynx53:19+04:28
11Andraž Hribar OK Brezice54:45+05:54
12István Zsebeházy Budapest Team54:48+05:57
13Christian Wartbichler Jugendteam Salzburg55:10+06:19
14Ferenc Lévai MEA55:37+06:46
15Szabó András Egri Testedző Club55:44+06:53
16David Schneider Swiss-O-Team56:02+07:11
17Péter Vonyó PVSK56:09+07:18
18Mate Kerenyi TIPO Budapest56:14+07:23
19Gábor Józsa Budapest Team57:19+08:28
20Gabor Domonyik MEA58:43+09:52
21Simon Hodler Swiss-O-Team58:48+09:57
22Giancarlo Simion US Primiero59:12+10:21
23Róbert Kovács PVSK59:16+10:25
24Ákos Kisvölcsey Budapest Team59:23+10:32
25Petteri Lauronen Lynx60:12+11:21
26Pavel Kosarek OK Jamnice60:15+11:24
27Jaka Piltaver OK Brezice60:23+11:32
28Vladan Henek BETA Ursus Orienteering60:29+11:38
29Andreas Mueller Swiss-O-Team60:44+11:53
30Niklas Saramäki Lynx61:15+12:24
31Ralph Körner OLV Landshut62:53+14:02
32Janne Mänkärlä Lynx63:28+14:37
33Tom Herremans Erebus Vicenza64:11+15:20
34Attila Szundi Diosgyori Tajekozodasi Futo Cl64:44+15:53
35Audun Weltzien Tyrving66:06+17:15
36Gábor Turcsán PVSK66:17+17:26
37Cristiano De Agnoi Panda Or. Marostica66:30+17:39
38Péter Györgyi Budapest Team67:15+18:24
39Aaron Gaio US Primiero68:12+19:21
40Gabor Vellner Budapest Team68:39+19:48
41Márton Mets Budapest Team68:45+19:54
42Jure Zmrzlikar OK Komenda68:57+20:06
43Edi Ocvirk OK Japetić69:50+20:59
44Iztok Rojc OK Polaris70:35+21:44
45Janez Pretnar SV OK Azimut71:26+22:35
46Sandi Kmetič OK Polaris71:33+22:42
47Jaime Montero OK Azimut72:03+23:12
48Máté Bereczki Szegedi VSE72:18+23:27
49Leon Kropivšek SV OK Polaris72:45+23:54
50Bjoerge Laugen Sandnes IL74:07+25:16
51Zsolt Fehérvári SDS Road to Vancouver 201074:19+25:28
52Michele Franco Erebus Vicenza74:22+25:31
53Jari Ikäheimonen TuMe75:07+26:16
54Sidónio Freitas OK Slovenske Konjice77:09+28:18
55Rajko Kračun SV OK Polaris78:23+29:32
56Klemen Kenda OK Azimut79:55+31:04
57Stanislav Kustec SV OK Polaris81:04+32:13
58Herwig Allwinger OK Brezice81:31+32:40
59Mariano Bigarella Erebus Vicenza82:19+33:28
60Daniele Orler US Primiero83:19+34:28
61Vincenzo Crippa Junior Team Trentino83:27+34:36
61Marco Bezzi Junior Team Trentino83:27+34:36
63Danoiele Meneghel A.S.D G.S. Pavione85:00+36:09
64Eneja Osterman OK Polaris85:50+36:59
65Dario Stefani Erebus Vicenza86:36+37:45
66Matthias Poell OLC Wienerwald90:19+41:28
67Adem Alajbegović OK Vihor91:27+42:36
68Cosimo Guasina Erebus Vicenza96:07+47:16
Aapo Leskinen LynxMP+ --:--
Antti Parjanne LynxMP+ --:--
Papp Jácint Göcsej Orienteering ClubMP+ --:--

M21A (6.7km / 200m / 17KT)

1Roman Zbranek Magnus Orienteering41:18+00:00
2Ville Koponen Lynx43:11+01:53
3Pavel Paloncý Klub vytrvalostních sportů Šum47:39+06:21
4Diego Bau Erebus Vicenza48:42+07:24
5Jaromír Šrámek Klub vytrvalostních sportů Šum53:51+12:33
6Rok Močnik OK Azimut55:13+13:55
7Jože Gorjup SV individual58:10+16:52
8Laszlo Blum Szegedi Bokorugro TSE59:20+18:02
9Janko Bačnar OK Azimut59:42+18:24
10Herfried Trummer TV Fürstenfeld61:43+20:25
11Alexsander Schuster Trent-o62:00+20:42
12Cristian Bellotto Erebus Vicenza62:32+21:14
13Davide Miori Junior Team Trentino62:38+21:20
14Nicola Bisognin Erebus Vicenza63:03+21:45
15Thomas Veitsberger TV Fürstenfeld64:35+23:17
16Primož Savinšek SV OK Polaris65:29+24:11
17Primož Mikložič OK Polaris66:59+25:41
18Zoran Furman OK Slovenske Konjice67:54+26:36
19Vedran Bijelić OK Bjelovar69:20+28:02
20Alessio Roveri Polisportiva Le Volpi70:49+29:31
21Damir Suban OK Japetić71:38+30:20
22Grega Raj OK Slovenj Gradec71:39+30:21
23Robert Lapanja OK Azimut72:28+31:10
24Igor Bončina OK Azimut74:07+32:49
25Uroš Cvelbar OK Azimut77:30+36:12
26Tobija Cukjati OK Polaris78:40+37:22
27Matej Hauptman OK Brezice80:44+39:26
28Lorenzo Bartulovich Polisportiva Le Volpi83:47+42:29
29Miran Kolman OK Azimut84:59+43:41
30Lukáš Růžička Klub vytrvalostních sportů Šum86:19+45:01
Feike Alewijnse OK TRZINMP+ --:--
Robert Benko SV OK PolarisMP+ --:--

M21B (4.5km / 105m / 13KT)

1Marin Štefanac OK Torpedo38:02+00:00
2Ertl Wilfried OLTK40:12+02:10
3Erik Schwendtner Siralyok42:06+04:04
4Mirko Montibeller Orienteering Crea Rossa42:42+04:40
5Zoltan Kovacs Siralyok44:12+06:10
6Attila Varsanyi Siralyok44:36+06:34
7Matyas Kinde Budapest Team44:49+06:47
8Aleš Zupan OK Polaris46:07+08:05
9Striednig Thomas OLTK46:28+08:26
10David Ales Magnus Orienteering46:53+08:51
11Gábor Pataki PVSK47:28+09:26
12Nejc Močnik OK Azimut47:41+09:39
13Diego Milani Orient Express Verona48:30+10:28
14Vojko Kacin OK Azimut49:15+11:13
15Matjaž Koprivc OK Azimut49:51+11:49
16Francisco Delgado OK Vihor51:25+13:23
17Nicola Galvan Erebus Vicenza51:49+13:47
18Damjan Čelik OK Azimut52:06+14:04
19MICHELE BENATO A.S.D.O.G.GALILEI53:11+15:09
20Roberto Gelmini Orient Express Verona55:21+17:19
21Filip Životić OK Torpedo56:07+18:05
22Davide Chiocca GO-Cai Monfalcone57:27+19:25
23Anton Paravić OK Torpedo59:16+21:14
24PETER FERLUGA SSD GAJA59:56+21:54
25Michele Cera Erebus Vicenza60:00+21:58
26Eugenio Guasina Erebus Vicenza62:19+24:17
27Markus Springer OLCU Viktring63:23+25:21
28sasa rakic OK Jasenica63:56+25:54
29Peter Rabecz Szegedi Bokorugro TSE64:12+26:10
30Renato Pelessoni GO-Cai Monfalcone65:01+26:59
31MARCO RAVENNA A.S.D.O.G.GALILEI65:55+27:53
32Emil Kacin OK Azimut66:55+28:53
33Matko Jasprica OK Torpedo69:16+31:14
34Stefano Zanon CAI XXX ottobre70:43+32:41
35Predonzan Roberto Orienteering Trieste71:40+33:38
36Peter Gyurcsik Szegedi Bokorugro TSE73:40+35:38
37Robert Erber OK Gittis Klosterneuburg73:57+35:55
38Luca Ruini CAI XXX ottobre77:14+39:12
39Matyas Paskuj Siralyok77:21+39:19
40LUCA GREGORI SSD GAJA78:13+40:11
41aleksandar stojanovic OK Jasenica78:25+40:23
42GUIDO ALMERIGOGNA SSD GAJA78:47+40:45
43Piero Giudici Orienteering Trieste86:34+48:32
44Ivan Bilic OK Brezice88:28+50:26
45Davide Umari GO-Cai Monfalcone88:32+50:30
46Luka Brnčić Orijentacijski klub Lokve91:18+53:16
47Sturni Matteo Orienteering Trieste94:41+56:39
48Alessio Rozzi SSD GAJA95:16+57:14
49Samo Gjerek OK Perkmandeljc Trbovlje98:30+60:28
Samo Vodopivec OK AzimutMP+ --:--

M35 (7.1km / 200m / 19KT)

1Pavel Ptáček OK Slovenske Konjice49:25+00:00
2Franz Helminger Jugendteam Salzburg51:15+01:50
3Ferenc Viniczai PVSK53:45+04:20
4Bernhard Venhauer OLCU Viktring54:45+05:20
5Martin Kunz BETA Ursus Orienteering55:22+05:57
6Martin Veitsberger TV Fürstenfeld56:00+06:35
7Borbás Nándor Kalocsai SE58:08+08:43
8Gregor Anderluh OK Polaris58:34+09:09
9Aleš Poljanšek OK Azimut61:27+12:02
10Szlávik Zoltán Kalocsai SE62:03+12:38
11Gerhard Kellner HSV-OL Wiener Neustadt63:34+14:09
12Andrea Rivetta Semiperdo Orienteering63:46+14:21
13Valter Foški OK Polaris64:53+15:28
14Uroš Petrovič OK Polaris65:03+15:38
15Alexander ZIRNIG SPORTUNION Klagenfurt65:10+15:45
16Damir Gobec OK Vihor67:48+18:23
17Szakál Péter Kalocsai SE67:59+18:34
18Miha Škarabot OK Polaris71:30+22:05
19Mézes Tibor Sólyom Göcsej Orienteering Club71:34+22:09
20Jožko Jazbar OK Azimut71:41+22:16
21Dušan Petrovič OK Polaris71:53+22:28
22Uroš Mazej OK Azimut75:41+26:16
23Lorenzo Frizzera Trent-o79:26+30:01
24Boštjan Bohinc OK Komenda84:15+34:50
25Tomaž Groff OK Azimut86:14+36:49
26Krešo Keresteš OK TRZIN86:36+37:11

M40 (5.3km / 155m / 15KT)

1Karolis Mickevicius Azuolas38:08+00:00
2Gerard Mooiman KOVZ41:07+02:59
3NIGGLI Jurg OJura41:18+03:10
4Martin Gruenberger OK Gittis Klosterneuburg42:37+04:29
5Gerrit van de Riet OK Maksimir44:18+06:10
6Margus Kesa Azuolas47:53+09:45
7Robert Orehoci OK Bjelovar48:29+10:21
8Mayrhofer Gerald OLG Deutsch Kaltenbrunn48:49+10:41
9Simone Gambini Erebus Vicenza50:14+12:06
10Reisenberger Roland OK Gittis Klosterneuburg51:56+13:48
11Ivo Tišljar OK Orion52:04+13:56
12Bauer Peter OLG Deutsch Kaltenbrunn53:20+15:12
13Sergio Pigato Erebus Vicenza53:23+15:15
14Günther Rosenkranz OL Andritz55:20+17:12
15Alberto Albarello Erebus Vicenza56:29+18:21
16Norberth Zölde OLV Landshut56:58+18:50
17Nikolaus Adenstedt OK Gittis Klosterneuburg59:41+21:33
18Helmut WÖLLIK SPORTUNION Klagenfurt62:20+24:12
Christian Kovacs TV FürstenfeldMP+ --:--

M45 (4.7km / 125m / 13KT)

1Antonio Baccega Panda Valsugana30:53+00:00
2Stephen Keyes Southern Navigators31:48+00:55
3Siegfried OPETNIK HSV BLEIBURG37:15+06:22
4Ian Prosser Abominable Orienteers40:17+09:24
5Miro Šalamun SV OK Polaris41:14+10:21
6Franco Vaccari OTIS Trieste41:17+10:24
7GOTTHARDT Christian HSV Spittal/Drau43:14+12:21
8POLSTER Josef HSV Spittal/Drau43:24+12:31
9Silvij Močnik OK Azimut44:36+13:43
10Aleš Borštnik OK Tivoli44:40+13:47
11Dalibor Radovan OK Polaris47:32+16:39
12Matjaž Štrakl OK Perkmandeljc Trbovlje48:28+17:35
13Josef Tanzer HSV Langenlebarn48:32+17:39
14Georg Pregartner OLC Rudersdorf49:29+18:36
15Massimo Sartori Erebus Vicenza49:49+18:56
16Roman Sladič OK Perkmandeljc Trbovlje50:12+19:19
17SYLVESTER MARK CAI XXX ottobre50:56+20:03
18Rudolf KÖLLER SPORTUNION Klagenfurt50:57+20:04
19Bugár József BÖF Hungary51:06+20:13
20Herwig Proske TV Fürstenfeld51:07+20:14
21MAURO VECELLIO VIORTEAM52:10+21:17
22PREDONZANI LIVIO CAI XXX ottobre52:23+21:30
23Lieber Bernhard HSV Villach54:41+23:48
24Zoltán Györgyi OSC55:17+24:24
25ANDREA MACCA' VIORTEAM57:02+26:09
26Friessnig Armin TV Fürstenfeld60:14+29:21
27Emilian Minoiu CS University of Craiova60:22+29:29
28Miklós Mets OSC66:55+36:02
29Petr Madle Magnus Orienteering71:20+40:27
30Paolo Scarpa GO-Cai Monfalcone72:54+42:01
31Franz Prach LAC / Leibnitzer AC86:36+55:43
32Raniero Trevisan OTIS Trieste90:07+59:14

M50 (4.5km / 105m / 13KT)

1Anthony Cox COLE33:01+00:00
2Stefano Zonato Lessinia Orienteering36:53+03:52
3Friessnig Joachim TV Fürstenfeld38:37+05:36
4Tiziano Zanetello Erebus Vicenza39:28+06:27
5Dobnik Günther OLCU Viktring40:54+07:53
6Dario Stambuk OK Brezice43:41+10:40
7Srečo Pirman SV Škofjeloški OK44:17+11:16
8Gyula Kóger PVM45:39+12:38
9Marco Ongaro US Primiero45:43+12:42
10Zagonel Luciano US Primiero46:28+13:27
11Paul WINKLER SPORTUNION Klagenfurt50:39+17:38
12Hans Georg Gratzer LK Kompass Innsbruck51:17+18:16
13Jure Gawel OK Slovenske Konjice58:16+25:15
14FULVIO PACOR SSD GAJA58:34+25:33
15Vlado Sedej OK Azimut60:52+27:51
16dragan nikolic PK Celik61:00+27:59
17Manfred Huemer SPORTUNION Klagenfurt64:09+31:08
18Gianfranco Siega GO-Cai Monfalcone70:11+37:10
19Manfred Pronegg TV Fürstenfeld70:38+37:37
20Janko Lapajne OK Azimut71:20+38:19
21Črtomir Knap OK Azimut103:24+70:23
22Franco Gelsomino Orienteering Trieste108:14+75:13
Miro Cvirn OK TivoliMP+ --:--

M55 (3.6km / 95m / 12KT)

1Stefan Maj Kobra Bratislava29:18+00:00
2Lorenzo Depaoli US Primiero34:00+04:42
3Laszlo Gyurko Siralyok37:05+07:47
4Giuseppe Specogna Friuli MTB & Orienteering39:23+10:05
5Ivan Pongrac OK Japetić40:30+11:12
6milan cvetkovic PK Celik40:56+11:38
7Hudax Rudolf TV Fürstenfeld42:01+12:43
8Gianni Bisognin Erebus Vicenza42:26+13:08
9Walter Peraro Lessinia Orienteering44:24+15:06
10Wolfgang Germ NF Kühnsdorf46:07+16:49
11Milan Henek BETA Ursus Orienteering51:02+21:44
12SERGIO CAVEGGION VIORTEAM57:12+27:54
13PIETRO MUTTON VIORTEAM63:33+34:15
14Tomislav Paravić OK Torpedo68:03+38:45
15GIANPIETRO MAZZENI A.S.D.O.G.GALILEI74:52+45:34
Bergner Walter NF Villach OrienteeringMP+ --:--
Zoltán Hegedűs MTFSZMP+ --:--

M60 (3.6km / 95m / 12KT)

1Franz Käfer HSV Pinkafeld35:01+00:00
2Otto Venhauer OLCU Viktring36:24+01:23
3Nicolo Zuffi Semiperdo Orienteering44:01+09:00
4Giancarlo Gozzer Orienteering Crea Rossa44:39+09:38
5Komár Béla BÖF Hungary54:07+19:06
6HIERZEGGER HERWIG WATV Carint58:34+23:33
7CLAUDIO SEPIN SSD GAJA67:53+32:52
8SERENO ZORZANELLO VIORTEAM81:21+46:20
9GIUSTO ALMERIGOGNA SSD GAJA134:12+99:11
Miodrag Radisavljevic OK JasenicaMP+ --:--

W10 (1.8km / 50m / 7KT)

1Pia Ocvirk OK Japetić19:55+00:00
2Réka Pataki PVSK26:14+06:19
3Ana Tišljar OK Orion32:07+12:12

W12 (2.0km / 60m / 8KT)

1Katjuša Poljanšek OK Azimut29:18+00:00
2VANESSA RENZO VIORTEAM38:08+08:50
3sofija stojanovic OK Jasenica43:50+14:32
4Brina Foški OK Polaris78:19+49:01
Iva Renić OK OrionMP+ --:--

W14 (2.8km / 95m / 11KT)

1Reinisch Theresa NF Villach Orienteering29:58+00:00
2Trinkl Tanja OLG Deutsch Kaltenbrunn32:34+02:36
3Taufer Arianna US Primiero33:54+03:56
4MARTA SCAPIN A.S.D.O.G.GALILEI34:57+04:59
5Csenge Viniczai PVSK35:27+05:29
6Pirker Lisa NF Villach Orienteering35:59+06:01
7Lucian Elisa US Primiero37:37+07:39
8ELIANA FORZA VIORTEAM38:00+08:02
9Maša Volčič OK Tivoli38:22+08:24
10Martina Palumbo Junior Team Trentino38:41+08:43
11Taufer Francesca US Primiero38:53+08:55
12jelena prokic OK Jasenica40:24+10:26
13Réka Allwinger LAC / Leibnitzer AC41:20+11:22
14ALICE VIVIAN A.S.D.O.G.GALILEI42:07+12:09
15Lucija Juricic OK Brezice43:57+13:59
16Dénes Orsolya Kalocsai SE45:57+15:59
17Virág Vonyó PVSK47:43+17:45
18CLARA FORNARI VIORTEAM53:52+23:54
19Marija Tišljar OK Orion57:36+27:38
20ELENA BISOGNIN VIORTEAM60:52+30:54
21sofija sevo OK Jasenica63:33+33:35
22VALENTINA MIOTTO VIORTEAM66:56+36:58
23SOFIA SPAGNOLO VIORTEAM85:56+55:58
24ELISABETTA MONASTERO VIORTEAM89:02+59:04
25LAURA CAZZOLA VIORTEAM90:59+61:01
26Greta Marcati Erebus Vicenza103:31+73:33
27VIRGINIA RINALDI VIORTEAM111:53+81:55
Andrea De Monte CAI XXX ottobreMP+ --:--
Eva Orešnik OK TivoliMP+ --:--
Kinga Graics PVSKMP+ --:--
Bettega Francesca US PrimieroMP+ --:--

W16 (4.5km / 105m / 13KT)

1Reka Zempleni Budapest Team37:25+00:00
2Andra Anghel CS University of Craiova39:12+01:47
3Renata Kolarova Magnus Orienteering42:37+05:12
4Hana Janů Klub vytrvalostních sportů Šum43:13+05:48
5Aneta Vozdová Klub vytrvalostních sportů Šum43:30+06:05
6Kinga Varsanyi Siralyok43:51+06:26
7Silvia PETRITSCH SPORTUNION Klagenfurt46:17+08:52
8Maren Herrgesell OLC Graz48:19+10:54
9Viola Zagonel US Primiero49:51+12:26
10Reisenhofer Eva TV Fürstenfeld50:44+13:19
11Glatz Verena Su Abteigymnasium Seckau50:53+13:28
12Camilla Caserotti Junior Team Trentino52:54+15:29
13Rebeka Paskuj Siralyok56:14+18:49
14Anna Simkovics OLC Wienerwald57:37+20:12
15ANITA TAMIATO A.S.D.O.G.GALILEI60:12+22:47
16Dénes Krisztina Kalocsai SE64:25+27:00
17Šárka Hnilicová Klub vytrvalostních sportů Šum70:38+33:13
18CHIARA MONTECCHIO A.S.D.O.G.GALILEI72:16+34:51
19Lena Gruenberger OK Gittis Klosterneuburg72:47+35:22
20Vanda Kinde Siralyok74:18+36:53
21NICOLE CANOVA A.S.D.O.G.GALILEI80:55+43:30
22Laura Meneghel A.S.D G.S. Pavione82:12+44:47
23Petra Kavčič OK Azimut92:15+54:50
24Tina Mervic OK Azimut94:12+56:47
25Jerca Prezelj OK Azimut105:55+68:30
26Deborah Bond A.S.D G.S. Pavione113:32+76:07
27FRANCESCA SEVERI VIORTEAM147:44+110:19
28Ula Dremelj OK TRZIN188:46+151:21

W18 (4.7km / 125m / 13KT)

1Bauer Julia OLG Deutsch Kaltenbrunn38:05+00:00
2Graf Nicole OLG Deutsch Kaltenbrunn39:35+01:30
3Luca Lajos Hungarian youth team43:33+05:28
4Marlene Habenicht SPORTUNION Klagenfurt46:35+08:30
5Dóra Ozsvárt SDS Road to Vancouver 201047:02+08:57
6Filoména Kovács Hungarian youth team48:24+10:19
7Anett Kovács SDS Road to Vancouver 201048:31+10:26
8Giada Franz Semiperdo Orienteering48:44+10:39
9Raubold Nina OLG Deutsch Kaltenbrunn53:00+14:55
10Supper Kathrin OLG Deutsch Kaltenbrunn54:13+16:08
11Iva Stambuk OK Brezice54:26+16:21
12maja cosic PK Celik54:46+16:41
13MARTA PACOR SSD GAJA55:04+16:59
14Fruzsina Csala PVSK58:46+20:41
15Sara Gregl OK Brezice59:43+21:38
16Katja Prezelj OK Azimut62:33+24:28
17Eva PIECHL SPORTUNION Klagenfurt62:56+24:51
18Corinna Billroth OK Gittis Klosterneuburg65:29+27:24
19Barbara Pogačar OK Komenda67:42+29:37
20Katarina Bremšak OK Komenda68:27+30:22
21Alessia Albano CAI XXX ottobre69:27+31:22
22Andrea BLAIMSCHEIN SPORTUNION Klagenfurt74:56+36:51
23Sofia Sidonio CAI XXX ottobre75:27+37:22
24Wieser Beatrix Su Abteigymnasium Seckau85:13+47:08
25Ines Blaževič OK Brezice102:32+64:27
Doris Klampfl OLC GrazMP+ --:--

W20 (5.3km / 155m / 15KT)

1Carlotta Scalet US Primiero42:26+00:00
2Klara Vozdova Magnus Orienteering43:45+01:19
3Kristyna Mervartova Magnus Orienteering78:09+35:43
Carina Kradischnig OLC GrazDISQ+ --:--

W21E (7.1km / 200m / 19KT)

1Ines Brodmann Swiss-O-Team52:18+00:00
2Ildikó Szerencsi Szegedi VSE54:22+02:04
3Rahel Friedrich Swiss-O-Team54:24+02:06
4Judith Wyder Swiss-O-Team54:32+02:14
5Brigitte Muehlemann Swiss-O-Team54:38+02:20
6Anne-Mari Leskinen Lynx55:11+02:53
7Makrai Éva Zalaegerszegi Tájfutó Klub55:48+03:30
8Angela Wild Swiss-O-Team55:49+03:31
9Karoliina Sundberg Lynx56:48+04:30
10Dorottya Péley PVSK56:58+04:40
11Taru Ikäheimonen Lynx58:55+06:37
12Nicole Scalet US Primiero59:26+07:08
13Iva Kosarkova OK Sparta Praha59:30+07:12
14Eszter Öry Budapest Team59:54+07:36
15Fanni Gyurko ARAK60:17+07:59
16Kadan Ursula TV Fürstenfeld60:35+08:17
17Császár Éva Göcsej Orienteering Club60:55+08:37
18Bernadett Kelemen PVSK62:00+09:42
19Karin Leonhardt TV Fürstenfeld64:30+12:12
20Csenge Györgyi Budapest Team65:02+12:44
21Aino Leskinen Lynx66:23+14:05
22Nikolina Stepan OK Torpedo66:37+14:19
23Dóra Szerencsi Szegedi VSE67:48+15:30
24Veronica Minoiu CS University of Craiova67:55+15:37
25Vinka Kvočić OK Kapela68:56+16:38
26Zsuzsanna Domján PVSK69:18+17:00
27Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli74:32+22:14
28Tanja Pretnar OK Azimut74:44+22:26
29Els Talloen Erebus Vicenza77:24+25:06
30Marta Zdravkovic OT Kosutnjak81:01+28:43
31Ilona Tibay Budapest Team81:21+29:03
32Andreea Danila ElectroSistem Baia Mare91:40+39:22
Caroline Cejka Swiss-O-TeamMP+ --:--
Thea LILLEHOV SPORTUNION KlagenfurtMP+ --:--

W21A (5.3km / 155m / 15KT)

1Dunja van de Riet OK Maksimir44:55+00:00
2Silke Kogelmann OLC Rudersdorf48:48+03:53
3Anna Koponen Lynx49:08+04:13
4Bernadett Elmont Zalaegerszegi Tájfutó Klub52:30+07:35
5Éva Sebők PVSK53:26+08:31
6Jessica Orler US Primiero54:34+09:39
7Judit Allwinger LAC / Leibnitzer AC54:43+09:48
8Rostás Anikó Kalocsai SE58:23+13:28
9Alice Dal Bello Erebus Vicenza58:28+13:33
10Lidija Hribar SV OK Komenda58:44+13:49
11Andrea Tusić Orijentacijski klub Lokve60:47+15:52
12Markéta Havlíčková Klub vytrvalostních sportů Šum61:14+16:19
13Marirosa Hechich Semiperdo Orienteering62:08+17:13
14Jana Dvorackova OOB Trebic62:33+17:38
15Gabriela Hudosová Klub vytrvalostních sportů Šum66:21+21:26
16Natasa Todosic PD Pobeda66:46+21:51
17Martina Knapp OK Gittis Klosterneuburg70:50+25:55
18Petra Neiß HSV Langenlebarn76:59+32:04
19Federica Marchesini CAI XXX ottobre93:33+48:38
Mojca Foški OK PolarisMP+ --:--

W21B (2.8km / 95m / 11KT)

1Monika Tokaji Szolnoki Honved SE24:19+00:00
2Anamaria Tusić Orijentacijski klub Lokve28:16+03:57
3Marijana Zgela OK Kapela29:07+04:48
4Michaela Bauer OLG Deutsch Kaltenbrunn29:45+05:26
5Maja Štalekar OK Slovenj Gradec29:53+05:34
6Borza Ágnes Zalaegerszegi Tájfutó Klub30:26+06:07
7Katarina Smolej OK Azimut30:50+06:31
8Sonja Venhauer OLCU Viktring31:41+07:22
9Manuela Giannini Polisportiva Le Volpi36:27+12:08
10NIGGLI Daria OJura36:29+12:10
11Maja Prosen OK Azimut37:18+12:59
12Ivana Babić PD Pobeda37:29+13:10
13Nikolina Renić OK Orion38:40+14:21
13Polona Zupan OK Polaris38:40+14:21
15Rozmari Tusić Orijentacijski klub Lokve39:48+15:29
16Petra Germ NF Kühnsdorf40:17+15:58
17Branka Mazej OK Azimut42:07+17:48
18Anja Babič OK TRZIN42:28+18:09
19Petja Balažič OK Slovenj Gradec42:59+18:40
20Flavia Dal Zilio Erebus Vicenza43:02+18:43
21Marta Dal Bello Erebus Vicenza43:49+19:30
22Marjanca Poljanšek OK Azimut45:16+20:57
23VERONICA DALLA PRIA VIORTEAM47:36+23:17
24Jelena Jovanović Babić PD Pobeda48:17+23:58
25PAOLA SPINELLI SSD GAJA50:19+26:00
26Snežana Todosić PD Pobeda63:49+39:30
27Nastja Raj OK Slovenj Gradec76:26+52:07
28Mojca Blažič OK Perkmandeljc Trbovlje79:40+55:21
29Duška Radovan Julita Petrovič - OK Polaris90:49+66:30
Maja Dimitrijevic MaslacakMP+ --:--
Eva Aszodi Szegedi Bokorugro TSEMP+ --:--
ADRIANA DONINI SSD GAJAMP+ --:--
CHIARA SEPIN SSD GAJAMP+ --:--

W35 (4.7km / 125m / 13KT)

1Eva Ocvirk OK Japetić42:41+00:00
2Anica Hribar OK Brezice48:04+05:23
3Ivana Gobec OK Vihor48:39+05:58
4Tünde Allwinger OK Brezice49:48+07:07
5Ingrid Adenstedt OK Gittis Klosterneuburg50:04+07:23
6Palme Guni OK Gittis Klosterneuburg50:36+07:55
7Monika Ebinger MEA53:10+10:29
8Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz54:02+11:21
9Kailbauer Eva TV Fürstenfeld55:50+13:09
10Cristina Grabar US Primiero56:49+14:08
11Jenei Margit BÖF Hungary57:36+14:55
12Dénes Ildikó Kalocsai SE62:16+19:35
13Andrea Rass-Venhauer OLCU Viktring62:21+19:40
14Maria Elena Simonelli Semiperdo Orienteering66:04+23:23
15Irma Pretnar OK Azimut71:42+29:01
16Mateja Keresteš OK TRZIN88:11+45:30
17Margit Huber TV Fürstenfeld95:53+53:12
18Cristina Ruini CAI XXX ottobre99:09+56:28
19Irena Balažič OK Slovenj Gradec103:21+60:40
20TIZIANA CARABAICH VIORTEAM110:01+67:20

W45 (4.5km / 105m / 13KT)

1Striednig Ulrike OLTK52:43+00:00
2Francesca Guarato Erebus Vicenza52:58+00:15
3Zsuzsa Salánki OSC54:56+02:13
4Reinisch Josefine NF Villach Orienteering57:35+04:52
5Maria Claudia Doff Sotta US Primiero58:55+06:12
6Antonella Marcantoni US Primiero59:05+06:22
7Tazia Lorenzet US Primiero64:30+11:47
8Anne Brearley CAI XXX ottobre69:14+16:31
9Judit Gösswein Postás SE76:10+23:27
10Gerit KÖLLER SPORTUNION Klagenfurt78:45+26:02
11LORY SAVORGNANO VIORTEAM81:11+28:28
12Antonella Pant? Erebus Vicenza91:55+39:12
13MARIA PIA VIRGOLINI A.S.D.O.G.GALILEI105:21+52:38
14Tiziana De Monte CAI XXX ottobre120:10+67:27
Elisabeth Steinlechner TV FürstenfeldMP+ --:--

W55 (3.6km / 95m / 12KT)

1Paulina Majova Kobra Bratislava37:00+00:00
2GIOVANNA ZARANTONELLO VIORTEAM53:56+16:56
3Komár Ildikó BÖF Hungary59:29+22:29
4Martha Prommer NF Villach Orienteering64:47+27:47
5Annamaria Abram Orienteering Crea Rossa66:52+29:52
6Schandor Gerti TV Fürstenfeld68:10+31:10
7Dietlinde Venhauer OLCU Viktring69:18+32:18
8MARILISA MENEGAZZO VIORTEAM72:20+35:20
9HIERZEGGER UTE WATV Carint74:19+37:19
10Edit Kühn PVM77:30+40:30
11Licia Kalcich CAI XXX ottobre79:27+42:27
12Fiorella Lin Semiperdo Orienteering81:11+44:11
13Primus Elisabeth NF Villach Orienteering90:04+53:04
14KOLMANICS ASTRID WATV Carint93:58+56:58

OPEN (3.6km / 95m / 12KT)

1Fabio Dalla Riva A.S.D G.S. Pavione41:38+00:00
2Gudrun Pregartner OLC Rudersdorf43:43+02:05
3Sergio Palusa CAI XXX ottobre46:43+05:05
4MARCO SCAPIN A.S.D.O.G.GALILEI47:24+05:46
5Simonetta Stefani Panda Valsugana47:25+05:47
6Alberto Fois ASCO Lugano51:41+10:03
7Primus Eva NF Villach Orienteering57:01+15:23
8FRANCO RONDA VIORTEAM58:37+16:59
9Herwig Stütz OLC Rudersdorf59:59+18:21
10Angelo Frighetto Erebus Vicenza60:32+18:54
11Andrija Tusić Orijentacijski klub Lokve65:35+23:57
12Attilio Giacomazzi Erebus Vicenza73:13+31:35
13Christine Zetter OL Andritz82:42+41:04
14Schweiger Günter LAC / Leibnitzer AC94:40+53:02
15Niccolo Camponi CAI XXX ottobre97:34+55:56
16Maksim Orozovic PK Celik100:33+58:55
Éva Treiner OSCMP+ --:--

BEG (1.8km / 50m / 7KT)

1Kopasz Rebeka Kalocsai SE17:39+00:00
2Toni Grdić Orijentacijski klub Lokve19:15+01:36
3Kniessl Phillip TV Fürstenfeld20:40+03:01
4Nika Poljanšek OK Azimut29:54+12:15
5Gombotz Maria TV Fürstenfeld30:11+12:32
6Filip Domen Petrovič OK Polaris35:25+17:46
7Paula Keyes Southern Navigators35:51+18:12
8Zarja Dremelj OK TRZIN36:03+18:24
9SERENA GIRARDELLO A.S.D.O.G.GALILEI36:32+18:53
10Anja Škarabot OK Polaris38:00+20:21
11ERtl Leopoldine OLTK38:40+21:01
12Claudia Kellner HSV-OL Wiener Neustadt39:54+22:15
13SILVIO CARLESSO VIORTEAM40:51+23:12
14Winke Mollet KOVZ41:37+23:58
15Ferdinand Bambico individual42:08+24:29
16CARLOTTA GENTILE SSD GAJA45:32+27:53
17Zala Mazej OK Azimut45:43+28:04
18GOTTHARDT Sigrun HSV Spittal/Drau50:07+32:28
19Laura Venhauer OLCU Viktring51:20+33:41
20MAURO RENZO VIORTEAM52:55+35:16
21Francesca Mucciardi CAI XXX ottobre63:40+46:01
22Enrico Cignini CAI XXX ottobre75:41+58:02
23Neža Zupan OK Polaris101:07+83:28
Grazia De Vitis Erebus VicenzaMP+ --:--