| Organizator: Orientacijski klub Ursus Kraj: Zavodice Tip: mednarodna Razdalja: drugo
Rezultati Razpis: povezava WWW: www.oocup.com E-mail: orienteeringonline.cup@gmail.com
Karta: Črni graben | Standard: ISOM št. karte: 172 Lastnik: Lesovik, Ivan Nagy s.p. Lokacija: Prikaz Avtorji: Ivan Nagy, István Földi, Daniel Trojčák, Zdeněk Sokolář, Jan Drbal, Martin Lejsek Merilo: 1:10000 Stanje: VII.2007 Površina: 2.46km2
| Črni graben ločuje območje karte na dva dela. Vzhodnega predstavlja dvignjeno obroblje Dobrovelj tik nad Nazarjami. Območje je polno vrtač, med katerimi poteka razmeroma gosta mreža poti. Zahodni del je ravno tako kraški, večinoma pa gre za pobočja z manjšimi uravnavami. Še posebej so zanimivi drobni reliefni detajli na območju bivšega rudnika boksita. | Karta je bila doslej uporabljena: |
|
december |
| torek, 28. 12. 2021 SkiO SOL1 - srednja Orientacijski klub Polaris | Rudno polje Pokljuka
|
| nedelja, 26. 12. 2021 (Korona) ZL1 (11.12.-26.12.) - sprint Orientacijski klub Slovenj Gradec | Slovenj Gradec
|
| sobota, 18. 12. 2021 PreO Promo liga, 1. tekma - TempO Orientacijski klub Trzin | Ljubljana, Nove Fužine
|
| sobota, 18. 12. 2021 SSOL2 - sprint Orientacijski klub Tivoli | Ljubljana, Fužine
|
november |
| sobota, 20. 11. 2021 Slovenski orientacijski maraton - ultra dolga Orientacijski klub Slovenske Konjice | Lipica
|
| nedelja, 14. 11. 2021 SSOL1 - sprint Orientacijski klub Polaris | Sežana
|
oktober |
| sobota, 23. 10. 2021 DP sprint štafete - sprint Orientacijski klub Slovenj Gradec | Ravne na Koroškem
|
| nedelja, 17. 10. 2021 Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja Orientacijski klub Azimut |
|
| sobota, 16. 10. 2021 Jugovzhodni Pokal 2021, SOL9 - srednja Orientacijski klub Brežice | Kostanjevica na Krki
|
| sobota, 9. 10. 2021 DP TempO - TempO Orientacijski klub Azimut | Ski center Cerkno
|
| sobota, 9. 10. 2021 SOL8 - dolga Orientacijski klub Azimut | Ski center Cerkno
|
| nedelja, 3. 10. 2021 SOL7 - dolga Orientacijski klub Polaris | Podpeč
|
september |
| četrtek, 30. 9. 2021 DP šolsko - srednja Orientacijski klub Komenda |
Ljubljana
|
| sreda, 29. 9. 2021 Šprint tekma v koruznem labirintu - sprint Orientacijski klub Polaris | Krtina
|
| nedelja, 19. 9. 2021 SOL6 - srednja Orientacijski klub Slovenske Konjice | Rogla
|
| nedelja, 12. 9. 2021 MTBO 2021 SOL 5 - sprint Orientacijski klub Polaris | Vir
|
| sobota, 11. 9. 2021 MTBO 2021 SOL 4 - dolga Orientacijski klub Polaris | Prevoje
|
| nedelja, 5. 9. 2021 OrangeCup - SOL5 - dolga Orientacijski klub Komenda | Sveta Trojica nad Dobom
|
| sobota, 4. 9. 2021 OrangeCup - DP Šrint - sprint Orientacijski klub Komenda | Kranj
|
| sobota, 4. 9. 2021 OrangeCup - SOL4 - srednja Orientacijski klub Komenda | Vranja Peč
|
junij |
| sreda, 16. 6. 2021 Prvenstvo Univerze v Ljubljani - srednja Orientacijski klub Azimut |
|
maj |
| ponedeljek, 31. 5. 2021 teren FGG in FDV - drugo FGG |
|
| nedelja, 30. 5. 2021 DP štafete - srednja DROT | Rakitna
|
| sobota, 29. 5. 2021 SOL3 - dolga DROT | Preserje
|
| sobota, 22. 5. 2021 MTBO 2021 SOL 3 - DP srednje - srednja Orientacijski klub Komenda | Komenda
|
| nedelja, 16. 5. 2021 SGMTBO 2021 SOL 2 - DP dolge - dolga Orientacijski klub Slovenj Gradec | Slovenj Gradec
|
| sobota, 15. 5. 2021 SGMTBO 2021 SOL 1 - DP šprint - sprint Orientacijski klub Slovenj Gradec | Slovenj Gradec
|
| sobota, 8. 5. 2021 DP srednje - srednja Škofjeloški orientacijski klub | Okroglo
|
april |
| sobota, 17. 4. 2021 SOL2 - srednja Orientacijski klub Azimut | Hleviše
|
marec |
| sobota, 27. 3. 2021 DP ULTRALONG - ultra dolga Orientacijski klub Slovenske Konjice | ŠKOFJA LOKA
|
februar |
| sobota, 27. 2. 2021 DP 2020 MŽ16-21 - dolga Orientacijski klub Slovenske Konjice | Črni Križ
|
januar |
| sobota, 30. 1. 2021 SkiO DP in SOL 5 zasledovalna - srednja Orientacijski klub Polaris |
Vojsko
|
| torek, 19. 1. 2021 SkiO DP in SOL 4 nočna - srednja Orientacijski klub Slovenske Konjice |
|
| sobota, 16. 1. 2021 SkiO DP in SOL 3 - srednja Orientacijski klub Polaris |
Jezersko
|