Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Rezultati / 2011

december

sreda, 28. 12. 2011
Zimska liga 7 OT - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka
torek, 27. 12. 2011
TK2 - T3 - prvi krog - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka
torek, 27. 12. 2011
TK2 - nočna tekma - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka
torek, 27. 12. 2011
TK2 - T3 - drugi krog - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka
ponedeljek, 26. 12. 2011
TK2 - nočni sprint - sprint
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka
ponedeljek, 26. 12. 2011
TK2 - T1 - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kranj
petek, 23. 12. 2011
ZL6 - božična tekma - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
sobota, 17. 12. 2011
ZL5 - Rašica - srednja
TOPO team
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rašica
nedelja, 11. 12. 2011
ZL4 - One-(wo)man-relay - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ajdovščina (Športni center Pale)

november

nedelja, 27. 11. 2011
ZL3 - Dobravlje - srednja
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 19. 11. 2011
ZL2 - Predgriže - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Predgriže
sobota, 12. 11. 2011
Zaključek lige, SOL 8, nočna - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
nedelja, 6. 11. 2011
TK1 - dan 3 - dolga
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 5. 11. 2011
ZL1 - Pliskovica (farsta) - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pliskovica
petek, 4. 11. 2011
TK1 - trening 1 - dolga
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Dutovlje

oktober

nedelja, 30. 10. 2011
Moj prvi orientacijski tek - sprint
Rod jezerski zmaj Velenje
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Velenje
nedelja, 16. 10. 2011
SLO-CRO 12, DP, Pokalačinka - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Komenda
sobota, 15. 10. 2011
SLO-CRO 11, DP, Pokalačinka - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
četrtek, 6. 10. 2011
DP šolsko - srednja
OZS in OŠ Sveti Tomaž pri Ormožu
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaSkupni rezultati
Sveti Tomaž pri Ormožu
nedelja, 2. 10. 2011
Jesensko O-srečanje, SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin
sobota, 1. 10. 2011
SOM - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Vremščica

september

nedelja, 25. 9. 2011
PreO Bitnje 2011 - drugo
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bitnje
nedelja, 25. 9. 2011
SLO-CRO 10, Picok - srednja
OK Medžimurje
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kamenitovac, Hrvaška
sobota, 24. 9. 2011
PreO Maribor 2011 - drugo
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maribor
nedelja, 18. 9. 2011
PreO Lignano 2011 in Evropske veteranske igre 2011 - drugo
FISO FVG
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lignano Riviera, Italija
nedelja, 11. 9. 2011
Pokal Porezna - SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
nedelja, 4. 9. 2011
Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lome

avgust

nedelja, 28. 8. 2011
Bohinjski 3kotnik - srednja
Tečajniki GŠ ZTS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bohinj
nedelja, 28. 8. 2011
Orienteering Triangle - PreO Varaždin 2011 - drugo
OK Međimurje
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Varaždin, Hrvaška
sobota, 20. 8. 2011
Svetovno prvenstvo - štafeta
Francoska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Savoie Grand Revard
petek, 19. 8. 2011
Svetovno prvenstvo, finale - srednja
Francoska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Savoie Grand Revard
četrtek, 18. 8. 2011
World TempO Trophy 2011 - sprint
Francoska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Savoie Grand Revard, Francija
sreda, 17. 8. 2011
SP PreO 2011 (2. dan) - drugo
Francoska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Savoie Grand Revard, Francija
sreda, 17. 8. 2011
Svetovno prvenstvo, finale - dolga
Francoska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Savoie Grand Revard
torek, 16. 8. 2011
Svetovno prvenstvo, finale - sprint
Francoska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Chambery
torek, 16. 8. 2011
Svetovno prvenstvo, kvalifikacije - sprint
Francoska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Aix-les-Bains
torek, 16. 8. 2011
SP PreO 2011 (1. dan) - drugo
Francoska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Savoie Grand Revard, Francija
nedelja, 14. 8. 2011
Svetovno prvenstvo, kvalifikacije - srednja
Francoska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Savoie Grand Revard
sobota, 13. 8. 2011
Svetovno prvenstvo, kvalifikacije - dolga
Francoska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Savoie Grand Revard

julij

torek, 26. 7. 2011
O O cup - 5. dan - srednja
Nagy&Nagy k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trnovski gozd
ponedeljek, 25. 7. 2011
O O cup - 4. dan - srednja
Nagy&Nagy k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trnovski gozd
nedelja, 24. 7. 2011
O O cup - 3. dan - srednja
Nagy&Nagy k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trnovski gozd
sobota, 23. 7. 2011
O O cup - 2. dan - srednja
Nagy&Nagy k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trnovski gozd
petek, 22. 7. 2011
O O cup - 1. dan - srednja
Nagy&Nagy k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trnovski gozd

junij

nedelja, 26. 6. 2011
PreO Cavalese 2011 (2. dan) - drugo
Gronlait Ori. Team
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cavalese, Italija
sobota, 25. 6. 2011
PreO Cavalese 2011 (1. dan) - drugo
Gronlait Ori. Team
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cavalese, Italija
nedelja, 19. 6. 2011
DP PreO (DAN 2) - PreO Idrija 2011 - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Idrija
sobota, 18. 6. 2011
DP PreO (DAN 1) - PreO Blatnice 2011 - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Blatnice (Razdrto)
nedelja, 12. 6. 2011
PreO Gallio - Asiago 2011 - drugo
A.S.D. Misquilenses Or.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Gallio - Asiago, Italija
sobota, 11. 6. 2011
PreO Zagreb-2 2011 - drugo
OK Vihor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zagreb, Hrvaška
sobota, 11. 6. 2011
PreO Zagreb-1 2011 - drugo
OK Vihor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zagreb, Hrvaška
sobota, 4. 6. 2011
SLO-CRO 8 - srednja
OK Vihor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zagreb
sobota, 4. 6. 2011
DP gluhih v OT - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maribor
četrtek, 2. 6. 2011
PreO Treviso 2011 - drugo
A.S.D. Or. Swallows Noale
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Treviso, Italija

maj

nedelja, 29. 5. 2011
Bob Rock, DP - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrastovec
sobota, 28. 5. 2011
Bob Rock, SOL 5, DP - dolga
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrastovec
nedelja, 15. 5. 2011
Državno prvenstvo na srednjih progah - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla
sobota, 14. 5. 2011
Prvenstvo Štajerske, SOL 4 - sprint
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla
nedelja, 8. 5. 2011
Florijanov sejem - OT šprint - sprint
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin
nedelja, 8. 5. 2011
Florijanov sejem - PREO tempO - drugo
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin

april

sobota, 30. 4. 2011
SLO-CRO 7 - srednja
OK Međimurje
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maruševac
nedelja, 24. 4. 2011
SLO-CRO 6, DP - dolga
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Slovenj Gradec
sobota, 23. 4. 2011
SLO-CRO 5 - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Slovenj Gradec
sreda, 20. 4. 2011
Študentsko prvenstvo - srednja
Jaka Piltaver
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 17. 4. 2011
SOL 3, srednje proge - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bukovnica
nedelja, 17. 4. 2011
SLO-CRO 4 - dolga
Madžarska
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Madžarska
sobota, 16. 4. 2011
Državno prvenstvo sprint - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bukovnica
sobota, 16. 4. 2011
SLO-CRO 3 - srednja
Madžarska
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Madžarska
petek, 15. 4. 2011
SLO-CRO 2 - sprint
Madžarska
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Madžarska
sreda, 13. 4. 2011
Po stari Ljubljani - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana, Prešernov trg
nedelja, 3. 4. 2011
Komenški boršt, SOL 2, DP (elita) ultra - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
sobota, 2. 4. 2011
SLO-CRO 1, Sajmeni dani - srednja
OK Medžimurje
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lužec, Hrvaška

marec

sobota, 26. 3. 2011
PreO Pradis 2011 - drugo
Corivorivo Orienteering A.S.D.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Grotte di Pradis - Clauzetto, Italija
nedelja, 13. 3. 2011
Lipica Open, SOL 1, 3reg-1 - dolga
Roman Volčič
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaFotogalerijaSkupni rezultati
Krajna vas
sobota, 12. 3. 2011
Lipica Open - dolga
Roman Volčič
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaFotogalerija
Lipica
nedelja, 6. 3. 2011
ZL19 - zaključek lige - srednja
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Radomlje

februar

nedelja, 27. 2. 2011
ZL18 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pšenk nad Idrijo
nedelja, 20. 2. 2011
ZL 17 - srednja
G.O. CAI MONFALCONE
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tržič - Monfalcone
nedelja, 13. 2. 2011
ZL16 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Dobravlje
nedelja, 6. 2. 2011
ZL15 / ZKOP III - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Godovič

januar

nedelja, 30. 1. 2011
ZL13 - srednja
Cesare&co
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zgonik
sobota, 29. 1. 2011
ZL14 - tek po spominu - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zadvorski hrib
nedelja, 23. 1. 2011
DP Ski-O, Ski-O liga 5, ZL12 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Rateče
sobota, 22. 1. 2011
Ski-O liga 4 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rateče
nedelja, 16. 1. 2011
ZL11 - srednja
Aljaž Borštnik
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana, Golovec
nedelja, 9. 1. 2011
ZL10 - srednja
SSD Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Gropada
nedelja, 2. 1. 2011
ZL8, nočna - sprint
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kamniška Bistrica

Leto: 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781

Preverite, ali ste med tistimi tekmovalci, ki so na sprint tekmah letos zagrešili kakšno napako, ki bi jih sicer stala diskvalifikacije. Plakat (v PDF obliki) je leta 2018 po švicarski predlogi pripravil Krešo Keresteš. V kratkem se obeta tudi preverjanje znanja za vse registrirane tekmovalce! :)

WMMTBOC 2023