Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OO cup - srednja

Orientacijski klub Ursus, Predgriže, 22. 7. 2009

M10 (1.6km / m / 7KT)

1Guilhem Haberkorn ADOC17:32+00:00
2Matias Salonen Rajamäen Rykmentti17:38+00:06
3Anton Silier Järfälla OK20:50+03:18
4Andreas Alkjaer Eriksen FIF Hilleroed21:59+04:27
5Hugo Hankovec SK Kamenice23:36+06:04
5Vaclav Valasek SK Kamenice23:36+06:04
7Lucien Pichard Club des Sports de Montagne de24:40+07:08
8Dominic Studer OLG Murten26:18+08:46
9Mads Skaug OK PAN Aarhus27:04+09:32
10Michal Bořánek SKI-OB Šternberk27:52+10:20
11Jann Andri Küng björnbär ok33:59+16:27
12Lasse Alkjaer Eriksen FIF Hilleroed36:32+19:00
13Matijs Loeckx Omega40:55+23:23
14Olav Torgersen Bakkelaget43:10+25:38

M12 (1.8km / m / 8KT)

1Rafael Dobnik OLC Union Viktring16:24+00:00
2Jiri Valasek SK Kamenice19:23+02:59
3Nik Schneider ZELG24:48+08:24
4Egei Patrik Tipo Orienteering Club25:53+09:29
5Ales Kalensky SK Studenec29:37+13:13
6Wout Keuppens Omega31:47+15:23
7Adrien Pichard Club des Sports de Montagne de36:56+20:32
8Tomáš Borovička VSTJ FS Praha59:44+43:20
Pekka Leppänen Rasti-JyryMP+ --:--
Chavée Antoine Club des Sports de Montagne deMP+ --:--

M14 (2.6km / m / 10KT)

1Evert Leeuws Omega38:13+00:00
2Sandevoir Luc Orientation caennaise38:39+00:26
3Tóth Adrián Tipo Orienteering Club39:00+00:47
4Thomas Chabance Nature Orientation Saint Etien39:16+01:03
5Tobia Pezzati Societa Corse d'Orientamento M39:58+01:45
6Magnus Struckmann Braunschweiger MTV44:11+05:58
7Arno Keuppens Omega46:39+08:26
8Ádám Lengyel Tabáni Spartacus SKE48:10+09:57
9Silas Frederik Thomsen Horsens OK48:46+10:33
10Marian Basset Club des Sports de Montagne de49:17+11:04
11Dankó Botond Tipo Orienteering Club49:32+11:19
12Paul Pacher Sportunion SCHÖKL Graz51:01+12:48
13Vojtěch Kettner TJ Sokol Hostivice51:17+13:04
14Figuiere Romain GIVRY SPORT ORIENTATION51:40+13:27
15Mathias Peter Sportunion SCHÖKL Graz52:53+14:40
16Samuli Koskinen Turun Suunnistajat58:12+19:59
17Michael Rooman TROL Belgium62:13+24:00
18Hajdu Erik Tipo Orienteering Club63:56+25:43
19Tádé Lakatos Tabáni Spartacus SKE64:18+26:05
20Chen Shmuely EMEK IZRAEL66:26+28:13
21Arttu Kottonen Lynx72:44+34:31
22Joao Cascalho GAFANHORI75:04+36:51
23Etienne Lopez Nature Orientation Saint Etien81:07+42:54
24Miháczi Ádám Tipo Orienteering Club87:42+49:29
25Nelis Fabré Omega104:14+66:01
Sandro Lippitch HSV Spittal am DrauDNF+ --:--

M16 (3.3km / m / 13KT)

1Clément Chataing Nature Orientation Saint Etien37:38+00:00
2Petr Skyva SKI-OB Šternberk39:05+01:27
3Kryštof Német SKI-OB Šternberk39:14+01:36
4Sebastian Torgersen Bakkelaget39:47+02:09
5Adam Chloupek SK Studenec40:00+02:22
6Stepan Kucera SK Studenec42:18+04:40
7Jan Valasek SK Kamenice42:38+05:00
8Ábel Sulyok Tabáni Spartacus SKE42:52+05:14
9Ondrej Semik SK Kamenice45:51+08:13
10Matija Razum OK Japetic46:27+08:49
11Lukáš Kettner TJ Sokol Hostivice47:00+09:22
12Rémi Baudot Nature Orientation Saint Etien47:16+09:38
13Godefroy Bruno Pole Espoir Fontainebleau47:51+10:13
14Maxime Chabance Nature Orientation Saint Etien52:51+15:13
15Marco Dorigo GO CAI XXX Ottobre55:44+18:06
16Mofaz Shmuely EMEK IZRAEL55:59+18:21
17Yannis Güdel OLG Murten56:46+19:08
18Tomas Kucera SK Studenec62:02+24:24
19Tardy Victor Pole Espoir Fontainebleau66:59+29:21
20Janis Bošs Alnis68:12+30:34
21Egils Bošs Alnis76:22+38:44
22Lucas Dubessy U.S. St-Egreve79:37+41:59
23Diego Ruzzier GO CAI XXX Ottobre83:54+46:16
24Klemen Verbovšek Orientacijski klub Komenda84:18+46:40
25Sacha Bredoux Nature Orientation Saint Etien84:56+47:18
26Arthur Copin U.S. St-Egreve114:39+77:01
27Jonathan Mothe Nature Orientation Saint Etien142:25+104:47
Valentin Téo Pole Espoir FontainebleauMP+ --:--

M18 (4.0km / m / 16KT)

1Janis Tamuzs OK Mona-Auseklis43:51+00:00
2Krisztián Liszka Tabáni Spartacus SKE51:16+07:25
3Giacomo Barbone GO CAI XXX Ottobre54:50+10:59
4Michal Kucera SK Studenec56:57+13:06
5Bonneau Maxime Pole Espoir Fontainebleau57:43+13:52
6Jiri Charvat SK Studenec61:32+17:41
6Andrej Borstnik OK Tivoli61:32+17:41
8Kleo Ketonen Orienteringsklubben Orient63:12+19:21
9Marek Uvizl SK Studenec63:51+20:00
10Gergely Bugar Tabáni Spartacus SKE67:28+23:37
11Melis Toon HAMOK67:32+23:41
12Kristoffer Sloth Aalborg Orienteringsklub68:01+24:10
13Gaspard Bredoux Nature Orientation Saint Etien69:16+25:25
14Matjaž Pahor Orientacijski klub Komenda71:31+27:40
15Martin Bina MLOK Marianske Lazne75:51+32:00
16Michal Kriegelstein MLOK Marianske Lazne76:02+32:11
17Daniel Safka SK Kamenice77:40+33:49
18Mikkel Johansen Aalborg OK78:03+34:12
19Filipe Salgado GAFANHORI79:33+35:42
20Ondřej Doležel SKI-OB Šternberk80:46+36:55
21Narziss Studer CA Rosé85:48+41:57
22Michal Kamaryt MLOK Marianske Lazne88:11+44:20
23Roman Bina MLOK Marianske Lazne88:35+44:44
24Paulo Falcao GAFANHORI89:42+45:51
25Pretet Valentin GIVRY SPORT ORIENTATION90:02+46:11
26Kilian Mayer SSV Hallein-Neualm91:16+47:25
27Jorge Coelho GAFANHORI102:13+58:22
28David Brulport OTB102:55+59:04
29Michael Tremul GO CAI XXX Ottobre113:59+70:08
30Yan Christan CA Rosé120:00+76:09
31Verdin Paul Hugo GIVRY SPORT ORIENTATION165:10+121:19
Marko Orešnik OK TivoliMP+ --:--
Emil Hansen Mariager Fjord OKMP+ --:--

M20 (4.0km / m / 18KT)

1Wouter Leeuws Omega45:34+00:00
2Manuel Horta GAFANHORI46:53+01:19
3Olov Ericson Alfta ÖSA OK49:43+04:09
4Maël Richard U.S. St-Egreve57:24+11:50
5Jack Wood Edinburgh University Orienteer59:22+13:48
6Martin Černý KOB Tretra Praha61:08+15:34
7Gregório Piteira GAFANHORI80:00+34:26
8Tiago Leal GAFANHORI86:43+41:09
9Francis O'reilly Edinburgh University Orienteer109:32+63:58

M21A L (4.0km / m / 18KT)

1Andreas Johansson IFK Göteborg40:28+00:00
2David Chatelon Orient' Express 4244:10+03:42
3Thomas Antoine VO1245:56+05:28
4Radim Hošek KOB Dobruška46:32+06:04
5Martin Janda KOB Dobruška47:12+06:44
6Petr Hanč STS Chvojkovice Brod48:06+07:38
7Tomáš Leštínský KOB Dobruška48:34+08:06
8Tomas Kamaryt MLOK Marianske Lazne50:42+10:14
9James Lyne Edinburgh University Orienteer53:22+12:54
10Jan Potstejnsky Spolek podorlických běžců53:41+13:13
11Vítězslav Khýn KOB Dobruška53:50+13:22
12Tomáš Nipakitani Petras Czech national team Z54:00+13:32
13Diego Bau ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ55:01+14:33
14Karsten Lehman OLV Potsdam55:08+14:40
15Kristaps Tamuzs OK Mona-Auseklis55:15+14:47
16Vítězslav Zajíc KOB Tretra Praha55:34+15:06
17Lukas Kriz OOB Trebic56:31+16:03
18Andreas Bjärkmar Linköpings Orienteringsklubb57:24+16:56
19Petr Skyva SKI-OB Šternberk57:56+17:28
20Ferenc Mihályi Sirályok SC58:47+18:19
21Guillaume Manissolle Nature Orientation Saint Etien59:05+18:37
22Michal Hodek KOB Tretra Praha60:51+20:23
23Isak Jakobson Tibro orienteringsklubb61:16+20:48
24Tomas Chrast SK Studenec61:43+21:15
25Francis Gaine OTB61:52+21:24
26Primož Mikložič OK Polaris62:38+22:10
27Dupuy Francis balise orientation albigeoise63:15+22:47
28Mats Carlberg KFUM Örebro Orientering63:23+22:55
29Vincent Chomette Nature Orientation Saint Etien63:36+23:08
30Jiří Vincikaitia Andrš Czech national team Z64:03+23:35
31Tomáš Mbuthaki Veverka Czech national team Z65:09+24:41
32Zoltán Gyalog Tabáni Spartacus SKE65:13+24:45
33Steven Clelland Clydeside Orienteers69:08+28:40
34Petr Kolek KOB Dobruška72:27+31:59
35Théo Chabal U.S. St-Egreve74:05+33:37
36Delage Fabien COTS75:19+34:51
37Gheorghe Cionoiu TV Coburg-Neuses135:44+95:16
38Jernej Zorman Orientacijski klub Komenda136:29+96:01
Andy Jacoud Nature Orientation Saint EtienMP+ --:--
Jakub Makovský KOB Tretra PrahaMP+ --:--
Evaldas Jadenkus OK FortunaMP+ --:--

M21A S (3.2km / m / 16KT)

1Jeppe Borch Stener OK35:19+00:00
2Petr Lepšík NP team39:30+04:11
3Rune Rystad Nydalens Skiklub40:28+05:09
4Tiago Aires GAFANHORI40:46+05:27
5Inge Lindseth Nydalens Skiklub41:23+06:04
6Juha Suntila Turun Metsänkävijät44:29+09:10
7Esben Linde Stener OK48:24+13:05
8Erik Elfverson Almby IK49:19+14:00
9Kocsik Árpád Tipo Orienteering Club52:54+17:35
9Lasse Staffensen Stener OK52:54+17:35
11Roland Vogl SV Mietraching54:17+18:58
12Mirko Montibeller Orienteering Crea Rossa A.S.D.54:21+19:02
13Bálint Zai Tabáni Spartacus SKE56:08+20:49
14Erik Mygind Stener OK56:35+21:16
15Andreas Lyngaa Herning O-Klub56:43+21:24
16Andreas Studer OLG Murten56:58+21:39
17Martin Lžíčař KOB Dobruška57:57+22:38
18Molnár Domokos Tipo Orienteering Club65:48+30:29
19Aurelien Marguier OTB67:25+32:06
20Roland Güdel OLG Murten73:37+38:18
21Mogens Finderup OK PAN Aarhus87:02+51:43
22Florian Schinnerer Wiener Gehörlosen Sportclub 1989:13+53:54
23Frederik Loeckx Omega90:24+55:05
24Petr Hankovec SK Kamenice94:10+58:51
25Markus Springer Wiener Gehörlosen Sportclub 1997:26+62:07

M21B (3.3km / m / 13KT)

1Gombkötő Péter Tipo Orienteering Club45:34+00:00
2Dankó Zoltán Tipo Orienteering Club50:21+04:47
3Lengyel Vilmos Tipo Orienteering Club52:10+06:36
4Molnár Attila Tipo Orienteering Club52:59+07:25
5Maris Stabins Jelgava & Gulbene54:25+08:51
6Mladen Vukmanovic OK Kapela54:59+09:25
7Dankó István Tipo Orienteering Club56:05+10:31
8Tanel Saue SK Mercury56:16+10:42
9Horst Mayer SSV Hallein-Neualm59:33+13:59
10Francisco Delgado OK Azimut65:55+20:21
11Peter Gardner Edinburgh University Orienteer67:27+21:53
12Sami Keskimäki Nakkilan Wisa73:09+27:35
13Vojko Kacin OK Azimut77:50+32:16
14Kare Jensen Herning O-Klub81:51+36:17
15Janno Kivik SK Mercury83:38+38:04
16Laimonas Krasauskas OK Medeina88:08+42:34
17Gardeur Julien Groupe Ligues96:49+51:15
18Dennis Sasser Herning O-Klub97:00+51:26
19Florian Bitzer AS QUETIGNY101:47+56:13
20Lukas Lazinskas OK Medeina148:57+103:23
Jan Hulec Spolek podorlických běžcůMP+ --:--
Vit Hulec Spolek podorlických běžcůMP+ --:--

M21E (4.6km / m / 20KT)

1Tue Lassen Stener OK42:47+00:00
2Jan Procházka NP team44:19+01:32
3Martin Grotle Soukup Bakkelaget44:55+02:08
4Raffael Huber OLJG Holde45:12+02:25
5Petr Losman OK 99 HK45:38+02:51
6Lukáš Barták BBA46:43+03:56
7Christian Christensen IFK Göteborg47:03+04:16
8Oystein Pettersen Kristiansand OK48:55+06:08
9Chris Forne Peninsula and Plains Orienteer49:24+06:37
10Fabrice Vannier CSLG MELUN49:38+06:51
11Petr Žaloudek NP team50:21+07:34
12Duncan Coombs EUOC51:01+08:14
13Oli Johnson South Yorkshire Orienteers52:23+09:36
14Christian Hohl OLJG Holde53:22+10:35
15Kaspar Hägler OLJG Holde53:25+10:38
16Thibaut Magne Nature Orientation Saint Etien53:37+10:50
17Johann Tinchant OTB53:38+10:51
18Matthias Gilgien OLG Thun53:42+10:55
19Gjermund Glesnes Nydalens Skiklub53:50+11:03
20Emil Thorsen Stener OK53:53+11:06
21Pavel Kosarek SK Jamnice54:33+11:46
22Ola Lindqvist Nydalens Skiklub54:42+11:55
23Clement Valla Nature Orientation Saint Etien55:49+13:02
24Jan Tore Ludvigsen Nydalens Skiklub55:50+13:03
25Jiri Krejcik NP team55:54+13:07
26Stepan Dlabaja BBA56:05+13:18
27Andreas Davidsson OK Klemmingen56:11+13:24
28Oskar Arlebo KFUM Örebro Orientering56:57+14:10
29Hector Haines Edinburgh University Orienteer57:34+14:47
30Miroslav Kovar NP team58:24+15:37
31Neil Marston Nydalens Skiklub59:18+16:31
32Thomas Van Der Kleij SLOK59:33+16:46
33Geir Moholdt Nydalens Skiklub59:54+17:07
34Yann Locatelli Club Sportif EMHM60:14+17:27
35Renato Winteler OLG Welsikon60:30+17:43
36Jure Zmrzlikar Orientacijski klub Komenda61:46+18:59
37James Tullie Edinburgh University Orienteer61:47+19:00
38Vojtech Hora Praga Praha62:15+19:28
39Ondrej Pijak BBA63:39+20:52
40Esa Huttunen Orienteringsklubben Orient63:54+21:07
41Mathieu Kern-gillard Club des Sports de Montagne de64:10+21:23
42Anders B. Oksenholt Nydalens Skiklub64:30+21:43
43Ctibor Sysel Praga Praha64:44+21:57
44Emmanuel Leplat Nature Orientation Saint Etien65:05+22:18
45Danijel Katalenić OK Bjelovar66:46+23:59
46Tobias Thorsson IK Trenne Ullared68:19+25:32
47Julien Merle Nature Orientation Saint Etien69:23+26:36
48Alastair Brunton Wing OK70:57+28:10
49Joost Talloen Omega71:10+28:23
50Greg Barbour Egmont Orienteering Club NZ71:13+28:26
51Blum Simon Pole Espoir Fontainebleau72:06+29:19
52Ben Stevens Nebstone72:54+30:07
53Jonas Munthe Mariager Fjord OK73:09+30:22
54Per Forsgren Tumba-Mälarhöjden OK73:14+30:27
55Dries Van Der Kleij SLOK74:05+31:18
56Frantisek Pasek SK Kamenice75:56+33:09
57J-baptiste Guy Nature Orientation Saint Etien76:17+33:30
58Marten Bäckman Orienteringsklubben Orient76:52+34:05
59Feneuil Joseph Groupe Ligues76:57+34:10
60Patrick Saile Wellington Ranges Orienteering77:48+35:01
61Simon Gardner Edinburgh University Orienteer82:27+39:40
62Ondrej Sysel Praga Praha83:37+40:50
63Marcus Hardt KFUM Örebro Orientering88:34+45:47
64Andrew Brunton Auld Reekie Orienteering Socie89:30+46:43
65Nuno Pedro Clube de Aventura e Orientaçao90:08+47:21
66Eduard Perković OK Bjelovar91:11+48:24
67Lasse Groen Mariager Fjord OK91:19+48:32
68Sebastian Cionoiu TV Coburg-Neuses126:08+83:21
Petr Jahn NP teamMP+ --:--
Cris Lovell-smith Peninsula and Plains OrienteerMP+ --:--
Tomas Johansson IFK UmeaMP+ --:--

M35 (4.0km / m / 18KT)

1Nikolay Sytov Mosmeridian43:46+00:00
2Mikko Salonen Rajamäen Rykmentti44:45+00:59
3Akseli Ahtiainen Kalevan Rasti45:07+01:21
4Esa Orava Rastivarsat45:52+02:06
5Kestutis Jokubauskis Telsiai OK48:46+05:00
6Gilles Perrin Nature Orientation Saint Etien49:21+05:35
7Roel Van De Moortel Omega52:06+08:20
8Bernhard Venhauer OLC Union Viktring52:18+08:32
9Danilo Piht SK Mercury52:40+08:54
10Joachim Stamer MTK Bad Harzburg53:23+09:37
11Petr Baldrian Praga Praha53:31+09:45
12Margus Klementsov SK Mercury54:29+10:43
13Jens Struckmann Braunschweiger MTV59:19+15:33
14Gunther Deferme HAMOK59:31+15:45
15Mark Stodgell Walton Chasers63:05+19:19
16Tomas Sikora Slavia ZU Zilina63:49+20:03
17Peter Viskup Slavia ZU Zilina68:02+24:16
18Stéphane Dabin Nature Orientation Saint Etien68:30+24:44
19Regis Gaydon Club des Sports de Montagne de75:02+31:16
20Olivier De Smul Omega79:05+35:19
21Fredrik Huldt Tumba-Mälarhöjden OK81:52+38:06
22Ronny Timmers HAMOK82:54+39:08
23Roman Krtensky OK JISKRA NOVÝ BOR90:30+46:44
24Pierre-Yves Meyer Bonne Athlétic Club - Course d125:22+81:36
25Marco Jacobs Borasca143:23+99:37
Jari Johansson Orienteringsklubben OrientMP+ --:--

M40 (4.0km / m / 16KT)

1Jurg Niggli Orientation Haut-Jura48:35+00:00
2Pascal Lassalle CO Amberieu48:37+00:02
3Bo Simonsen FIF Hilleroed49:32+00:57
4Kenneth Skaug OK PAN Aarhus51:08+02:33
5Herwig Allwinger OK Brezice52:13+03:38
6Thomas Alkjaer Eriksen FIF Hilleroed53:34+04:59
7Kent Lodberg OK PAN Aarhus60:08+11:33
8Bruno Haberkorn ADOC60:31+11:56
9Egei Tamás Tipo Orienteering Club61:18+12:43
10Miháczi Zoltán Tipo Orienteering Club61:53+13:18
11Rudy Rooman TROL Belgium62:51+14:16
12Petr Vobornik SK Chotebor62:56+14:21
13Paulet Damien Dauphiné Orientation63:59+15:24
14Marco Giovannini Rusky Orienteering Team66:07+17:32
15Figuiere Pascal GIVRY SPORT ORIENTATION66:13+17:38
16Karl Keuppens Omega66:50+18:15
17Petr Henych VSK Slavia TU Liberec69:51+21:16
18Dr Brendan O'brien Kerry Orienteers70:17+21:42
19Stefano Galletti GOK Milan Team72:19+23:44
20Thierry Droin Nature Orientation Saint Etien73:33+24:58
21Petr Valasek SK Kamenice74:33+25:58
22Faggyas László Tipo Orienteering Club75:51+27:16
23Igor Boncina OK Azimut76:46+28:11
24Gilles Longeres CO Amberieu81:00+32:25
25Arne Martin Torgersen Bakkelaget81:56+33:21
26Günther Rosenkranz OL Andritz83:56+35:21
27Matthias Taurit F.S.V. Blau-Weiß 90 Stadtilm e86:43+38:08
28Milos Kamaryt MLOK Marianske Lazne91:40+43:05
29Leonel Vieito COC - Clube Orientaçao do Cent96:54+48:19
30Christophe Robichon Club des Sports de Montagne de98:14+49:39
31Jan Zanda SK Chotebor103:19+54:44
32Lars Carlsson Vallentuna-Össeby OL112:10+63:35
33Pavel Bina MLOK Marianske Lazne115:52+67:17
34Jacotot Christophe AS QUETIGNY116:08+67:33
35Chavée Philippe Club des Sports de Montagne de127:42+79:07
36Piero Labanti GOK Milan Team136:38+88:03
37Miroslav Dedek MLOK Marianske Lazne139:52+91:17
Jonas Eklund Vallentuna-Össeby OLMP+ --:--

M45 (3.6km / m / 17KT)

1Leo Pyymäki Espoon Suunta42:18+00:00
2Siegfried Opetnik HSV Bleiburg53:09+10:51
3Wiet Laenen HAMOK53:49+11:31
4Ivo Novák Praga Praha54:20+12:02
5Torben Utzon Stener OK54:56+12:38
6Petr Kozina Praga Praha55:17+12:59
7Sandevoir Benoit Orientation caennaise55:55+13:37
8Juhász Miklós Tipo Orienteering Club56:49+14:31
9Frank Steiner Järfälla OK58:10+15:52
10Kenneth Daly Interlopers58:38+16:20
11Luc Melis HAMOK61:56+19:38
12Bart Van De Moortel Omega63:59+21:41
13Alan Honey Bristol Orienteering Klub64:29+22:11
14Jan Lemmens Omega65:53+23:35
15Marc Meeuwssen HAMOK66:06+23:48
16Milan Borovicka VSTJ FS Praha67:03+24:45
17Olivier Basset Club des Sports de Montagne de70:08+27:50
18David Hrabanek Praga Praha72:19+30:01
19André Wirz Swiss O Tours72:51+30:33
20Viesturs Tamuzs OK Mona-Auseklis72:59+30:41
21David Hunt Bristol Orienteering Klub73:49+31:31
22Roch Christan CA Rosé74:44+32:26
23Pekka Pajuoja Lynx75:47+33:29
24Pierre Mothe Nature Orientation Saint Etien76:00+33:42
25Verdin Serge GIVRY SPORT ORIENTATION76:12+33:54
26Pavel Kettner TJ Sokol Hostivice77:18+35:00
27Rudi Aerts Omega79:38+37:20
28Danny Swerts HAMOK80:15+37:57
29Guido Verdeyen Omega80:31+38:13
30Silvio Vicari CO UTOE Bellinzona80:53+38:35
31Birger Johansen Aalborg OK83:31+41:13
32Georg Pregartner OLC Rudersdorf84:15+41:57
33Pretet Jean Claude GIVRY SPORT ORIENTATION84:34+42:16
34Gerhard Kellner OL HSV Wr. Neustadt85:29+43:11
35Aleš Borštnik OK Tivoli85:44+43:26
36Sladič Roman OK Perkmandeljc Trbovlje86:11+43:53
37Roberto Moretti Polisportiva Castello88:06+45:48
38Filippo Pezzati Societa Corse d'Orientamento M97:03+54:45
39Jan Pribik Praga Praha98:37+56:19
40Petr Černý OOB Albrechtice nad Orlicí111:43+69:25
41Dirk Fabré Omega133:14+90:56
42Bruno Bredoux Nature Orientation Saint Etien193:05+150:47
Gillard Hugues Groupe LiguesMP+ --:--

M50 (3.2km / m / 16KT)

1Jarmo Lehto Vehkalahden Veikot38:42+00:00
2Johnny Junegard Tullinge SK39:34+00:52
3Hannes Pacher Sportunion SCHÖKL Graz41:31+02:49
4Sönke Bandixen OLG Pfäffikon / OLG Chur47:20+08:38
5Robert Daly Interlopers50:47+12:05
6Markus Küng björnbär ok53:25+14:43
7Hannu Kottonen Lynx53:41+14:59
8Ilkka Ojapalo Rajamäen Rykmentti54:48+16:06
9Bernard Peissard OLC SKOG FRIBOURG57:13+18:31
10Günther Dobnik OLC Union Viktring58:36+19:54
11Roger Coombs Mar Orienteering Club58:39+19:57
12Marco Ongaro US Primiero San Martino58:40+19:58
13Christian Cachard Club des Sports de Montagne de60:09+21:27
14Thomas Ericson Alfta ÖSA OK60:23+21:41
15Gert Rebsdorf Mariager Fjord OK62:00+23:18
16Kevin Lomas Nottingham Orienteering Club.62:07+23:25
17Jens Christensen Mariager Fjord OK62:30+23:48
18Denys Schmitt U.S. St-Egreve62:55+24:13
19Ivan Uvizl SK Studenec64:01+25:19
20Soren Munthe Mariager Fjord OK64:25+25:43
21Ole Jensen Mariager Fjord OK65:05+26:23
22Gerrit Van De Riet OLifant65:31+26:49
23Cesare Tarrabochia CAI XXX Ottobre66:47+28:05
24Vladimir Jaros Sokol Dobrichovice69:11+30:29
25Stephan Krämer TV Coburg-Neuses72:03+33:21
26Joern Blom Mariager Fjord OK72:58+34:16
27Carlos Monteiro COC - Clube Orientaçao do Cent73:20+34:38
28Wolfgang Gartlgruber hsv pink74:30+35:48
29Helge Soegaard Mariager Fjord OK74:33+35:51
30Chris Addiers Omega77:08+38:26
31Fulvio Pacor SSD GAJA81:10+42:28
32Petr Junek SK Studenec81:26+42:44
33Leloup Philippe Groupe Ligues81:51+43:09
34Egon Sloth Aalborg Orienteringsklub89:02+50:20
35Hermet André Pole Espoir Fontainebleau91:54+53:12
36Sandy Burgon Bristol Orienteering Klub92:44+54:02
37Peter Foster BGS Orienteers96:08+57:26
38Johan Claes Borasca99:10+60:28
39Povl Hansen Mariager Fjord OK107:33+68:51
40Alberto Ghezzi Polisportiva Castello108:34+69:52
41Enri Chabal U.S. St-Egreve115:20+76:38
42Johan Verwaest TROL Belgium140:47+102:05
43Willy Opdekamp Borasca167:35+128:53
Etienne De Canne OmegaMP+ --:--

M55 (3.0km / m / 14KT)

1Vesa Tervo Rajamäen Rykmentti45:06+00:00
2Jens Jorgen Jensen Herning O-Klub51:59+06:53
3Michael Frenzel ESV Lok Berlin-Schöneweide53:16+08:10
4Peter Andres OLG Pfäffikon / OLG Chur55:59+10:53
5Hartinger Franz Leibnitzer AC -Orienteering59:43+14:37
6Papillon Daniel AS QUETIGNY59:50+14:44
7Jos Gilot Kempische Oriëntatielopers60:57+15:51
8Staffan Törnros Tumba-Mälarhöjden OK64:59+19:53
9Helge Poulsen Mariager Fjord OK65:59+20:53
10Tomas Babicky Rozmaryn Litomerice67:06+22:00
11Flemming Sasser Herning O-Klub70:17+25:11
12Keld Oestergaard Mariager Fjord OK75:07+30:01
13Juergen Ziesche ESV Lok Berlin-Schöneweide75:28+30:22
14Niels Jorgen Iversen Mariager Fjord OK75:55+30:49
15Reinhard Lamprecht LZ OMAHA80:06+35:00
16Lutz Trösse SV TU Ilmenau81:10+36:04
17Jens-jörgen Lyngaa Herning O-Klub81:24+36:18
18Torben Isen Herning O-Klub81:30+36:24
19Karl Pongratz HSV Pinkafeld82:16+37:10
20Henrik Dagsberg Horsens OK84:10+39:04
21Hervé Bodelet Nature Orientation Saint Etien85:54+40:48
22Poul Egander Groen Mariager Fjord OK86:52+41:46
23Dario Citterico Polisportiva Castello90:28+45:22
24Vlado Sedej OK Azimut93:50+48:44
25Miro Cvirn OK Tivoli105:22+60:16
26Janko Lapajne OK Azimut109:11+64:05
27Asher Shmuely EMEK IZRAEL120:21+75:15
28Vincent Margelidon Nature Orientation Saint Etien180:10+135:04
29Glatigny Josy Balise 10189:07+144:01
František Wald Praga PrahaMP+ --:--
Pentti Kakkinen Kalevan RastiMP+ --:--
Jean-luc Cuche Care-Vevey OrientationMP+ --:--

M60 (2.9km / m / 16KT)

1Moosberger Max OLregioolten41:10+00:00
2Juhani Nippala Rasti-Jyry44:12+03:02
3Heikki Kyyrönen Rajamäen Rykmentti45:56+04:46
4Miroslav Sikora Banik Ostrava47:02+05:52
5Aku Hurskainen Valkeakosken Haka48:33+07:23
6Juhani Kytöjoki Rasti-Jyry49:18+08:08
7Tuomo Romula Mesik-Jyry50:05+08:55
8Tapio Reijula Mesik-Jyry51:12+10:02
9Peter Gorvett Crag Foot Orienteers52:51+11:41
10Rimvydas Kutka OK Medeina54:45+13:35
11Ove Thorrson IK Trenne Ullared55:43+14:33
12Rahm Walter OLG Pfäffikon56:24+15:14
13Carl Malling Randers OK57:01+15:51
14Petr Valter KBP Praha59:11+18:01
15Bela Komar Herkules60:08+18:58
16Hansjoerg Suter CA Rosé61:28+20:18
17Roy Dawson Newcastle and Tyneside62:26+21:16
18Henri Mascarell Club des Sports de Montagne de62:29+21:19
19Jiri Gurka ASKOE Henndorf64:45+23:35
20Lars Marsell Södertälje-Nykvarn Orientering76:04+34:54
21Jaromír Schling OK Jihlava76:29+35:19
22Errol Pittet OLG Breitsee76:36+35:26
23Henning Vide Petersen Horsens OK79:50+38:40
24Jequel Yann Groupe Ligues81:21+40:11
25Urs Schmutz Leksands OK81:44+40:34
26Marcel Janssen Kempische Oriëntatielopers82:09+40:59
27Georges Timmermans Kempische Oriëntatielopers84:33+43:23
28Seppo Keskimäki Nakkilan Wisa87:37+46:27
29Jean-louis Blein Fleurance Loisir Orientation C88:23+47:13
30Noldi Schneider ZELG92:22+51:12
31Terenzio Goffred Biserna A.S.D. Orientisti Mezzaluna93:50+52:40
32Neil Croasdell East Pennine Orienteering Club95:40+54:30
33Bernard Magne Nature Orientation Saint Etien104:54+63:44
Dery Serge Balise 10MP+ --:--
Finn Pettersen Gjerstad ILMP+ --:--
Wilhelm Grabenhofer LZ OMAHAMP+ --:--

M65 (2.5km / m / 10KT)

1Reijo Haaja Valkeakosken Haka30:57+00:00
2Arne Pedersen Mariager Fjord OK33:39+02:42
3Arne Grondahl Sollerod OK40:09+09:12
4Kurt Huber SPOBO41:35+10:38
5Christian Studer OLG Murten42:11+11:14
6Reijo Seitajoki Mesik-Jyry44:55+13:58
7Walter Bieri OLG Immensee45:29+14:32
8Ole F. Thomsen Hjoerring OK, Vendelboerne46:10+15:13
9Peter Eglin Corbus49:03+18:06
10Otto Venhauer OLC Union Viktring50:32+19:35
11Herwig Hierzegger Wiener Akadem.TV53:16+22:19
12Kurt Heimoz Swiss O Tours53:49+22:52
13Arvo Jonkka RastiKarhut59:32+28:35
14Ernst Baumann Corbus59:33+28:36
15Atis Anze Jelgava & Gulbene63:03+32:06
16Winfried Rode Ski-Club Helsa e.V.63:09+32:12
17Reinhard Jahn Braunschweiger MTV67:09+36:12
18Finn Grynderup Horsens OK79:46+48:49
19Knud Lykking OK-73 Gladsaxe85:27+54:30
20Hans Baumann Swiss O Tours96:59+66:02
21Giancarlo Gozzer Orienteering Crea Rossa A.S.D.104:53+73:56
Osmo Peitsala HS-EspooMP+ --:--
Edi Baumann Swiss O ToursMP+ --:--

M70 (2.5km / m / 10KT)

1Fausto Tettamanti Societa Corse d'Orientamento M45:38+00:00
2Urban Gullberg A.S.D. Orientisti Mezzaluna46:40+01:02
3Pentti Koponen Espoon Suunta49:35+03:57
4Giorgio Tettamanti Societa Corse d'Orientamento M52:10+06:32
5Jaroslav Krtensky OK JISKRA NOVÝ BOR55:50+10:12
6Eberhard Höfer ASG Teutoburger Wald61:02+15:24
7Pavel Masek OK JISKRA NOVÝ BOR71:22+25:44
8Alex Kerr Greater Vancouver Orienteering81:20+35:42
9Henri Repond Care-Vevey Orientation86:53+41:15
10Herwig Renger Heeressportverein91:38+46:00

W10 (1.6km / m / 7KT)

1Annika Simonsen FIF Hilleroed17:09+00:00
2Siiri Koskinen Turun Suunnistajat20:59+03:50
3Hannah Thiels Omega25:24+08:15
4Anni Berger OLC Berger Ladies26:39+09:30
5Ems De Smul Omega28:08+10:59
6Siri Simonsen FIF Hilleroed39:37+22:28
7Holly Stodgell Walton Chasers41:30+24:21
8Pia Ocvirk OK Japetic42:07+24:58
9Jerneja Slapnik Anžur Orientacijski klub Komenda43:21+26:12
10Tóth Blanka Tipo Orienteering Club54:31+37:22

W12 (1.8km / m / 8KT)

1Lena Mathys ZELG20:25+00:00
2Solene Droin Nature Orientation Saint Etien22:46+02:21
3Frida Junegard Tullinge SK24:01+03:36
4Inka Salonen Rajamäen Rykmentti27:38+07:13
5Caroline Finderup OK PAN Aarhus28:17+07:52
6Karolina Tauchmanova SK Studenec30:31+10:06
7Hajdu Frida Tipo Orienteering Club32:31+12:06
8Marlene Berger OLC Berger Ladies34:01+13:36
9Katjuša Poljanšek OK Azimut36:00+15:35
10Juliette Basset Club des Sports de Montagne de38:27+18:02
11Elena Pezzati Societa Corse d'Orientamento M42:59+22:34
12Rikke Ivarsen OK PAN Aarhus43:04+22:39
13Fanny Güdel OLG Murten51:31+31:06
14Sofie Finderup OK PAN Aarhus62:15+41:50
15Adela Novakova Praga Praha76:59+56:34

W14 (2.4km / m / 9KT)

1Katerina Pavlu Praga Praha32:46+00:00
2Marie Prochazkova Sokol Dobrichovice33:35+00:49
3Elke Verdeyen Omega35:46+03:00
4Chloé Haberkorn ADOC35:47+03:01
5Faggyas Réka Tipo Orienteering Club36:51+04:05
6Zuzana Kozinova Praga Praha37:57+05:11
7Karolina Bořánková SKI-OB Šternberk41:55+09:09
8Faggyas Petra Tipo Orienteering Club42:21+09:35
9Molinier Caroline Groupe Ligues43:49+11:03
10Lucie Pacholikova SK Studenec44:43+11:57
11Klára Hrabánková Praga Praha51:34+18:48
12Ana Anjos GAFANHORI52:37+19:51
13Egei Petra Tipo Orienteering Club54:46+22:00
14Ines Catalao GAFANHORI56:13+23:27
15Sara Torgersen Bakkelaget57:31+24:45
16Joana Palhinha GAFANHORI57:33+24:47
17Claudia Rooman TROL Belgium58:39+25:53
18Bertille Brisse Nature Orientation Saint Etien59:53+27:07
19Rute Coradinho GAFANHORI64:55+32:09
20Verdin Alix GIVRY SPORT ORIENTATION73:09+40:23
21Martina Palusa GO CAI XXX Ottobre89:30+56:44
Rebeka Vesela SK KameniceMP+ --:--

W16 (2.6km / m / 10KT)

1Anna Kozinova Praga Praha33:38+00:00
2Annika Kottonen Lynx34:52+01:14
3Marta Foruasier Semiperdo Orienteering Maniago35:39+02:01
4Lisa Pacher Sportunion SCHÖKL Graz37:04+03:26
5Alena Vobornikova SK Chotebor37:27+03:49
6Lucija Telisman Sportunion SCHÖKL Graz38:56+05:18
7Pavla Mrazova Sokol Dobrichovice40:44+07:06
8Salla Koskinen Turun Suunnistajat43:23+09:45
9Miháczi Diána Tipo Orienteering Club43:47+10:09
10Faggyas Eszter Tipo Orienteering Club49:15+15:37
11Rita Rodrigues GAFANHORI51:57+18:19
12Vendula Kalenska SK Studenec56:48+23:10
13Marine Christan CA Rosé59:25+25:47
14Gaëlle Christan CA Rosé60:30+26:52
15Eva Arhar Sportunion SCHÖKL Graz63:53+30:15
16Hajdu Dorisz Tipo Orienteering Club66:11+32:33
17Sindija Širaka Alnis67:56+34:18
18Jana Borovičková VSTJ FS Praha69:47+36:09
19Valerie Kamererova SK Kamenice72:50+39:12
20Katerina Duchacova SK Studenec75:54+42:16
21Margherita Ruzzier GO CAI XXX Ottobre85:39+52:01
22Anna Tamuza OK Mona-Auseklis95:59+62:21

W18 (3.1km / m / 15KT)

1Ausrine Kutkaite OK Medeina49:28+00:00
2Barbora Beranová BBA57:34+08:06
3Vilma Lamminpää Orienteringsklubben Orient58:04+08:36
4Valeria Grisoni Semiperdo Orienteering Maniago59:24+09:56
5Sarka Rusa SK Kamenice62:06+12:38
6Claire Chabal U.S. St-Egreve63:27+13:59
7Jana Beranová NP team64:28+15:00
8Kelly Ertel Nature Orientation Saint Etien66:10+16:42
9Claire Sandevoir Orientation caennaise68:22+18:54
10Marlies Berger OLC Berger Ladies68:41+19:13
11Anna Panochova SK Kamenice72:12+22:44
12Ana Coradinho GAFANHORI74:08+24:40
13Ines Pinto GAFANHORI75:27+25:59
14Sien Verdeyen Omega75:48+26:20
15Lena Coradinho GAFANHORI76:39+27:11
16Lucia Mackova SK Kamenice79:14+29:46
17Marta Pacor SSD GAJA85:52+36:24
18Emeline Gounand OTB90:48+41:20
19Alessia Lorgio GO CAI XXX Ottobre94:16+44:48
20Maddalena Zupin GO CAI XXX Ottobre105:00+55:32
21Alessia Albano GO CAI XXX Ottobre105:54+56:26
22Isabel Salgado GAFANHORI115:28+66:00
23Sofia Sidonio GO CAI XXX Ottobre117:00+67:32

W20 (3.3km / m / 15KT)

1Hilla Lamminpää Orienteringsklubben Orient49:10+00:00
2Malin Jacobsson OK Rodhen50:01+00:51
3Tanja Pretnar OK Azimut53:59+04:49
4Dana Jiříková KOB Tretra Praha62:06+12:56
5Tereza Precechtelova SK Kamenice63:12+14:02
6Holly Kuestner Cascade69:12+20:02
7Dana Kettnerová TJ Sokol Hostivice70:48+21:38
8Kateřina Zamazalová KOB Tretra Praha73:54+24:44
9Tori Borish Cascade80:33+31:23
10Tereza Bialožytová SKOB Beta Třinec82:53+33:43

W21A L (3.0km / m / 14KT)

1Ane Linde Stener OK44:09+00:00
2Miek Fabré Omega47:14+03:05
3Dagmar Potstejnska Spolek podorlických běžců47:57+03:48
4Marie Hulkova Start Nachod48:32+04:23
5Zuzana Prochazkova NP team49:44+05:35
6Kristýna Skyvová SKI-OB Šternberk50:01+05:52
7Lenka Ratkovska OOB Trebic51:56+07:47
8Cécile Papillon AS QUETIGNY52:32+08:23
9Alena Peterová KOB Dobruška52:56+08:47
10Dita Štěpánová KOB Dobruška54:29+10:20
11Jitka Svobodova Sokol Dobrichovice55:18+11:09
12Lucie Gabrovská KOB Tretra Praha55:35+11:26
13Aurore Royer Nature Orientation Saint Etien58:41+14:32
14Marie Noelle Legendre Nature Orientation Saint Etien60:15+16:06
15Esther Stamer MTK Bad Harzburg65:10+21:01
16Kim Geypen Omega65:26+21:17
17Alice Dal Bello ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ81:39+37:30
18Nancy Wenderickx HAMOK87:52+43:43
19Suzana Drevenšek Orientacijski klub Komenda115:18+71:09

W21A S (2.7km / m / 13KT)

1Lux Andrea Tipo Orienteering Club47:32+00:00
2Ingrid Vehlmann SK Mercury48:06+00:34
3Farkas Fruzsina Tipo Orienteering Club50:13+02:41
4Kati Tschischkale OLV Potsdam51:24+03:52
5An Frederickx SLOK51:49+04:17
6Rácz Mónika Tipo Orienteering Club52:02+04:30
7Pavla Bhutakiani Smutná Czech national team Z52:35+05:03
8Kamila Knoblochová NP team53:12+05:40
9Sonja Venhauer Wiener Gehörlosen Sportclub 1953:46+06:14
10Marie Žabková SKOB Beta Třinec55:49+08:17
11Heidi Prits SK Mercury60:29+12:57
12Lengyel Andrea Tipo Orienteering Club63:57+16:25
13Dovile Kutkaite OK Medeina65:35+18:03
14Anneli Pello SK Mercury67:26+19:54
15Alexandra Studer OLG Murten68:08+20:36
16Tóth Eszter Tipo Orienteering Club68:17+20:45
17Hedi Berger OLC Berger Ladies69:18+21:46
18Michaela Špicarová NP team70:04+22:32
19Fiona O'brien Kerry Orienteers71:00+23:28
20Séverine Longeres CO Amberieu72:35+25:03
21Gudrun Pregartner OLC Rudersdorf72:42+25:10
22Tiphaine Lazard OTB74:27+26:55
23Jennifer Boeykens Omega74:48+27:16
24Karin Vogl SV Mietraching75:53+28:21
25Pelhős Lívia Tipo Orienteering Club76:04+28:32
26Lenka Hankovcova SK Kamenice77:44+30:12
27Ângela Pedro Clube de Aventura e Orientaçao82:43+35:11
28Priou Claire AS QUETIGNY92:04+44:32

W21B (2.4km / m / 9KT)

1Barbara Studer OLG Murten37:32+00:00
2Prinzhausen Judit Tipo Orienteering Club37:47+00:15
3Gerda Sirma Jelgava & Gulbene39:13+01:41
4Agnes Tissot CA Rosé47:27+09:55
5Jenni Helava Nakkilan Wisa48:56+11:24
6Christiane Studer OLG Murten53:47+16:15
7Ditte Sondergaard Stener OK66:33+29:01
8Emilia Arcaleni Polisportiva Castello70:45+33:13
9Claudia Wirz Swiss O Tours73:30+35:58
10Tóth - Buschmann Ilka Tipo Orienteering Club76:18+38:46
11Hermine Henecker Wiener Gehörlosen Sportclub 1979:12+41:40
12Anett Dobróka Tabáni Spartacus SKE82:53+45:21
13Yelitza Jaramillo Nydalens Skiklub84:55+47:23
14Sofia Jonsson Herning O-Klub88:34+51:02
15Maria Torgersen Bakkelaget89:44+52:12
16Carmen Hiebl Wiener Gehörlosen Sportclub 1991:13+53:41
17Petra Schinnerer Wiener Gehörlosen Sportclub 19124:28+86:56

W21E (3.6km / m / 18KT)

1Capucine Vercellotti OTB41:04+00:00
2Elisabeth Ingvaldsen Nydalens Skiklub45:57+04:53
3Dodin Celine Hautes-Vosges Orientation47:36+06:32
4Charlotte Bouchet Nature Orientation Saint Etien48:21+07:17
5Valerie Suter CA Rosé48:33+07:29
6Marte Balchen Bakkelaget49:05+08:01
7Kirti Rebane SK Mercury49:21+08:17
8Monika Doležalová SK Kamenice50:11+09:07
9Lucile Chatelon Orient' Express 4250:31+09:27
10Nicole Ragvin Nydalens Skiklub51:56+10:52
11Iva Kosarkova OK Sparta Praha52:22+11:18
12Martina Uvizlova SK Studenec53:31+12:27
13Jessica Halliday Edinburgh University Orienteer53:34+12:30
14Ellen Ericson Alfta ÖSA OK53:54+12:50
15Gry Johannsen Stener OK54:10+13:06
16Helen Palmer Wing OK54:29+13:25
17Barbora Baldrianová Praga Praha55:00+13:56
18Sofia Forsgren OK Skogsfalken57:40+16:36
19Kristina Roberto OK Linné58:47+17:43
20Vinka Kvočić OK Kapela59:47+18:43
21Ellen Moen Nydalens Skiklub61:15+20:11
22Ylva Ericson Alfta ÖSA OK62:49+21:45
23Hollie Orr Edinburgh University Orienteer62:50+21:46
24Christiane Trösse SV TU Ilmenau63:09+22:05
25Joanna Halliday Edinburgh University Orienteer65:54+24:50
26Jenny Johnson South Yorkshire Orienteers68:21+27:17
27Alena Neradova SK Kamenice71:18+30:14
28Giedre Seskeviciute OK Medeina74:35+33:31
29Vendy Dolezalova OK 99 HK75:27+34:23
30Raquel Costa GAFANHORI76:26+35:22
31Marie Jacobsson OK Rodhen77:29+36:25
32Marte Ulvestad Heming/Njard OL84:13+43:09
33Rasa Ivanauskaite OK Fortuna92:45+51:41
34Emily Wall Peninsula and Plains Orienteer99:17+58:13
Rachel Smirthwaite Edinburgh University OrienteerMP+ --:--

W35 (3.3km / m / 15KT)

1Tina Junegard Tullinge SK45:14+00:00
2Ursina Mathys ZELG54:27+09:13
3Heidi Salonen Rajamäen Rykmentti57:36+12:22
4Anatina Schoop Küng björnbär ok57:44+12:30
5Jeanette Finderup OK PAN Aarhus62:50+17:36
6Tünde Allwinger OK Brezice63:47+18:33
7Sarka Valaskova SK Kamenice64:47+19:33
8Stéphanie Varron AS Institut Geographique Natio66:35+21:21
9Tine Alkjaer Eriksen FIF Hilleroed67:01+21:47
10Eva Ocvirk OK Japetic69:28+24:14
11Siiri Mustkivi SK Mercury74:49+29:35
12Jitka Klinkerova SK Kamenice74:57+29:43
13Cath Williams Walton Chasers75:24+30:10
14Veerle Tulleneers Omega76:31+31:17
15Ellen De Bie Omega81:09+35:55
16Andrea Rass-Venhauer OLC Union Viktring81:10+35:56
17Anne Johansson Orienteringsklubben Orient83:26+38:12
18Andreja Anžur Orientacijski klub Komenda86:25+41:11
19Claude Guidi Bonne Athlétic Club - Course d89:10+43:56
20Monika Pribikova Praga Praha97:28+52:14
21Roberta Borroni GOK Milan Team101:45+56:31
22Lenka Borovičková VSTJ FS Praha106:00+60:46
23Simona Weber F.S.V. Blau-Weiß 90 Stadtilm e116:27+71:13
24Katerina Kalenska SK Studenec118:41+73:27

W40 (3.1km / m / 15KT)

1Wengrin Ágnes Tipo Orienteering Club49:06+00:00
2Michela Conti CO UTOE Bellinzona50:00+00:54
3Anna-Karin Schmutz Leksands OK51:34+02:28
4Meieli Sieber CA Rosé52:16+03:10
5Dunja Van De Riet OLifant58:00+08:54
6Andrea Silier Järfälla OK58:28+09:22
7Annika Von Schoultz Braunschweiger MTV59:32+10:26
8Olivier Sandra Groupe Ligues59:59+10:53
9Jana Kozinova Praga Praha62:03+12:57
10Gislind Berger OLC Berger Ladies62:42+13:36
11Valérie Haberkorn ADOC65:18+16:12
12Sandra Simonsen FIF Hilleroed66:43+17:37
13Katleen Van De Moortel Omega70:10+21:04
14Päivi Orava Rastivarsat71:25+22:19
14Liisa Rihko-struckmann Braunschweiger MTV71:25+22:19
16Antoine Christine Orientation caennaise71:30+22:24
17Kristel Mertens TROL Belgium71:53+22:47
18Katerina Binova MLOK Marianske Lazne81:42+32:36
19Pavla Mrazova Sokol Dobrichovice86:16+37:10
20Cristina Grabar US Primiero San Martino86:21+37:15
21Anabela Vieito COC - Clube Orientaçao do Cent86:33+37:27
22Zuzana Henychova VSK Slavia TU Liberec95:18+46:12
23Figuiere Valérie GIVRY SPORT ORIENTATION95:47+46:41
24Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz96:18+47:12
25Veronika Pavlu Praga Praha102:51+53:45
26Eva Vobornikova SK Chotebor105:54+56:48
27Lenka Kettnerová TJ Sokol Hostivice106:12+57:06
28Pirjo Pyymäki Espoon Suunta108:24+59:18
29Holper Antónia Tipo Orienteering Club111:13+62:07
30Inguna Cakure Jelgava & Gulbene115:07+66:01
31Martina Kamarytova MLOK Marianske Lazne116:44+67:38
32Agnes Cseresnyes Tipo Orienteering Club119:59+70:53
33Eva Semikova SK Kamenice123:33+74:27
34Cristina Ruini GO CAI XXX Ottobre126:10+77:04
35Jelena Kriegelsteinova MLOK Marianske Lazne127:22+78:16
36An Verberne HAMOK136:25+87:19
37Marijs Vandeweyer HAMOK148:10+99:04
38Anne Chabance Nature Orientation Saint Etien154:07+105:01
39Jocelyne Bredoux Nature Orientation Saint Etien249:59+200:53
Claudia Kellner OL HSV Wr. NeustadtMP+ --:--
Béatrice Fino CO AmberieuMP+ --:--
Daiga Rigava Jelgava & GulbeneMP+ --:--

W45 (2.9km / m / 16KT)

1Kati Cejka OLK Rafzerfeld45:14+00:00
2Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli53:13+07:59
3Leen Wouters Omega53:50+08:36
4Francine Repond Care-Vevey Orientation59:52+14:38
5Jolanda Kissling OLG Murten67:33+22:19
6Mireille Jacomino Dauphiné Orientation72:30+27:16
7Bettina Gjedde Mariager Fjord OK81:09+35:55
8Marina Plesnicar GO CAI XXX Ottobre84:30+39:16
9Gerhild Pacher Sportunion SCHÖKL Graz84:41+39:27
10Anette Egander Groen Mariager Fjord OK85:52+40:38
11Brigitte Maget OLC Rudersdorf90:26+45:12
12Hanne Ivarsen OK PAN Aarhus91:52+46:38
13Veerle Moermans Omega93:08+47:54
14Brigita Tamuza OK Mona-Auseklis94:26+49:12
15Pavla Bialožytová SKOB Beta Třinec97:45+52:31
16Molinier Frederique Groupe Ligues99:33+54:19
17Isabelle Douste-bacqué U.S. St-Egreve104:12+58:58
18Claudia Schmidt Thomsen Horsens OK104:49+59:35
19Lene Kofoed Petersen Horsens OK107:15+62:01
20Loise Loup CA Rosé119:54+74:40
21Greta Mols HAMOK123:00+77:46
22Lies Borghs TROL Belgium144:48+99:34
23Gerd Anthonis Omega161:01+115:47

W50 (2.7km / m / 13KT)

1Hennariikka Lonka Kalevan Rasti42:58+00:00
2Horváth Magda Tipo Orienteering Club47:51+04:53
3Annariitta Kottonen Lynx53:17+10:19
4Iris Andres OLG Pfäffikon / OLG Chur54:42+11:44
5Violeta Kutkiene OK Medeina59:59+17:01
6Ulla Lehto Vehkalahden Veikot65:00+22:02
7Päivi Litmanen HS-Espoo66:55+23:57
8Pia Luovula Suosmeren Salpa71:34+28:36
9Linda Hayles East Pennine Orienteering Club73:27+30:29
10Gitte Isen Herning O-Klub74:21+31:23
11Marianne Thorsson IK Trenne Ullared74:23+31:25
12Bea Arn Societa Corse d'Orientamento M75:19+32:21
13Jo Foster BGS Orienteers76:34+33:36
14Miluse Prochazkova Sokol Dobrichovice76:53+33:55
15Anneli Ojapalo Rajamäen Rykmentti78:18+35:20
16Trish Coombs Mar Orienteering Club82:45+39:47
17Marianne Ericson Alfta ÖSA OK86:09+43:11
18Camille Cuche Care-Vevey Orientation86:19+43:21
19Aino Leppänen Rasti-Jyry93:18+50:20
20Pretet Frédérique GIVRY SPORT ORIENTATION96:23+53:25
21Anni Jensen Herning O-Klub97:55+54:57
22Jirina Strossova Sokol Dobrichovice99:24+56:26
23Isabel Monteiro COC - Clube Orientaçao do Cent107:09+64:11
24Anita Laaksonen Rasti-Jyry109:06+66:08
25Liset Hendrickx Omega109:57+66:59
26Sylvie Pitaval Nature Orientation Saint Etien114:07+71:09
27Delhasse Frédérique Balise 10115:56+72:58
28Anita Baerts Borasca121:38+78:40
29Esther Moosberger OLregioolten122:02+79:04
30Papillon Françoise AS QUETIGNY157:55+114:57

W55 (2.5km / m / 10KT)

1Elizabeth Borchorst Mariager Fjord OK43:21+00:00
2Rita Baumann Corbus54:33+11:12
3Sue Stevens Nebstone55:34+12:13
4Renate Trösse SV TU Ilmenau61:35+18:14
5Helen Törnros Tumba-Mälarhöjden OK62:10+18:49
6Hanne Hovn Poulsen Mariager Fjord OK63:06+19:45
7Margrith Hofer OLG Breitsee67:17+23:56
8Raija Lappetelainen Hyvinkään Rasti72:30+29:09
9Caty Dawson Newcastle and Tyneside75:55+32:34
10Joyce Brunton INVOC81:26+38:05
11Inge Iversen Mariager Fjord OK94:54+51:33
12Chantal Magne Nature Orientation Saint Etien98:48+55:27
13Bente Oestergaard Mariager Fjord OK100:25+57:04
14Christiane Kpokou U.S. St-Egreve110:27+67:06
15Marie Noël Hamel Fleurance Loisir Orientation C112:14+68:53
16Jitka Nedvídková Rozmaryn Litomerice121:14+77:53

W60 (2.4km / m / 11KT)

1Seija Hurskainen Valkeakosken Haka44:18+00:00
2Marie Sikorova Banik Ostrava57:32+13:14
3Kerstin Frenckner Södertälje-Nykvarn Orientering58:04+13:46
4Ruth Bieri OLG Immensee59:21+15:03
5Marianne Lykking OK-73 Gladsaxe60:27+16:09
6Rigmor Schou Mariager Fjord OK64:31+20:13
7Bea Rahm OLG Pfäffikon66:24+22:06
8Leontina Krtenska OK JISKRA NOVÝ BOR67:55+23:37
9Ildi Komar Herkules70:25+26:07
10Annamaria Abram Orienteering Crea Rossa A.S.D.72:33+28:15
11Elsbeth Hofer SPOBO73:02+28:44
12Licia Kalcich GO CAI XXX Ottobre76:07+31:49
13Ellen Thomsen Hjoerring OK, Vendelboerne78:33+34:15
14Lene Bank Hansen Hjoerring OK, Vendelboerne89:22+45:04
15Annemarie Eglin Corbus90:30+46:12
16Jill Gorvett Crag Foot Orienteers96:48+52:30
17Ute Hierzegger Wiener Akadem.TV96:52+52:34
18Donatella Gratton GO CAI XXX Ottobre121:15+76:57
19Maria Giovanna Sechi A.S.D. Orientisti Mezzaluna126:10+81:52

W65 (2.4km / m / 11KT)

1Paula Kyyrönen Rajamäen Rykmentti62:53+00:00
2Birgitt Michel Braunschweiger MTV72:40+09:47
3Dietlinde Venhauer OLC Union Viktring78:36+15:43
4Jutta Renger Heeressportverein80:10+17:17
5Birgit Grynderup Horsens OK95:02+32:09
Trudi Jahn Braunschweiger MTVMP+ --:--
Marjatta Romula Mesik-JyryMP+ --:--
Ulla Finnilä - Seitajoki Mesik-JyryMP+ --:--

W70 (2.4km / m / 11KT)

1Barbro Gullberg A.S.D. Orientisti Mezzaluna85:24+00:00
Elfi Berger OLC Berger LadiesMP+ --:--

OPEN1 (4.0km / m / 18KT)

1Jan Scheel OK Pan57:40+00:00
2Dirk Mönch Köpenicker Sport Club74:22+16:42
3Montse Buscart Xinoxano105:08+47:28
4Mart Mustkivi SK Mercury127:20+69:40

OPEN2 (3.3km / m / 15KT)

1Tero Koskinen Turun Suunnistajat69:55+00:00
2Mette Byskov Mariager Fjord OK70:54+00:59
3Miroslav Bialožyt SKOB Beta Třinec74:25+04:30
4Kristian Nielsen Herlufsholm108:16+38:21
5Klara Buchwaldkova No Club108:49+38:54
6Rike Vide Petersen Horsens OK114:47+44:52
7Raemus M. Hansen Herlufsholm121:37+51:42
8Tine Meyhoff Petersen Herlufsholm167:22+97:27
Ivuška Mrozková SKOB Beta TřinecMP+ --:--
Németh Bence Tipo Orienteering ClubMP+ --:--

OPEN3 (2.6km / m / 10KT)

1Zuzka Jerabkova SKIOB Šternberk60:46+00:00
2Tereza Chrastova SK Studenec83:59+23:13
3Eli Rand SK Mercury91:55+31:09
4Jiří Kuchař SKOB Beta Třinec105:35+44:49
5Bieke Van Elsacker Omega128:29+67:43
6Jean Marc Brisse NOSE139:15+78:29
7Pascali Brisse NOSE142:16+81:30
8Judith Borish Cascade162:10+101:24
Myriam Vanhorebeek OmegaMP+ --:--
Marge Anijarv SK MercuryMP+ --:--
Jan Žanda SK ChoteborMP+ --:--
Anni Christiensen Hariager Fjord OKMP+ --:--
Jean Marc Chabance SK ChoteborDNF+ --:--

BEG (1.8km / m / 8KT)

1Maria Gomboz SSV Hallein-Neualm31:12+00:00
2Liam Thiels Omega39:22+08:10
3Simon Schmutz Leksands OK52:22+21:10
Luise Oswald HSV PinkafeldMP+ --:--