Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Rezultati (SOL in DP) / 2010

december

torek, 28. 12. 2010
ZL7, Ski-O liga 2 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Pokljuka
ponedeljek, 27. 12. 2010
Ski-O liga 1, nočna - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Pokljuka

november

sobota, 13. 11. 2010
Lipica, SOL 8 - dolga
Plastnica, Daniel Lebar s.p.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vilenica

oktober

sobota, 30. 10. 2010
SPOL 8 - drugo
OK Orion
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Jastrebarsko, Hrvaška
nedelja, 3. 10. 2010
SPOL 7 - drugo
CORIVORIVO ORIENTEERING ASD
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Monte Prat - Forgaria, Italija
sobota, 2. 10. 2010
SPOL 6 - drugo
SSD Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trst, Italija

september

četrtek, 30. 9. 2010
Šolsko DP - srednja
OŠ Cerkno & OK Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Cerkno
sobota, 11. 9. 2010
Rakov Škocjan, SOL 7, DP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 5. 9. 2010
SPOL 5 - drugo
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kamniška Bistrica

avgust

sobota, 14. 8. 2010
Cerkno Cup - 2. dan, SOL 6 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Godovič

julij

nedelja, 25. 7. 2010
OO cup - 2. dan, SOL 5 - srednja
Nagy & Nagy k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Nazarje

junij

nedelja, 27. 6. 2010
SPOL 4 + DP - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dutovlje
sobota, 12. 6. 2010
DP - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 6. 6. 2010
SPOL 2 & 3 - drugo
OK Vihor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zagreb, Hrvaška

maj

nedelja, 23. 5. 2010
Magnus Cup - štafete, DP - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
sobota, 22. 5. 2010
Magnus Cup - 1. dan, 3 Regions Cup 2010, SOL 4, DP - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 16. 5. 2010
Pokal Idrije, SOL 3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vojsko
sreda, 5. 5. 2010
Univerzitetno prvenstvo - srednja
Jaka Piltaver
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 2. 5. 2010
SPOL 1 - drugo
OK Međimurje
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maruševec, Hrvaška

april

sobota, 17. 4. 2010
Prvenstvo Štajerske, SOL 2 - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Sveti Jernej

marec

nedelja, 14. 3. 2010
Lipica Open - 2. dan, SOL 1 - dolga
eol d.o.o.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Dutovlje

Leto: 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781 | 0

Pridite na stalne proge OZS. Poberi čimveč KT na progah in se poteguj za bogato nagrado. Tekmovanje se prične 15.05.2019 in traja do 15.07.2019. Naj zmaga najvztrajnejši:)

SEEOC 2018