Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Rezultati (SOL in DP) / 2010

december

torek, 28. 12. 2010
ZL7, Ski-O liga 2 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Pokljuka
ponedeljek, 27. 12. 2010
Ski-O liga 1, nočna - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Pokljuka

november

sobota, 13. 11. 2010
Lipica, SOL 8 - dolga
Plastnica, Daniel Lebar s.p.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vilenica

oktober

sobota, 30. 10. 2010
SPOL 8 - drugo
OK Orion
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Jastrebarsko, Hrvaška
nedelja, 3. 10. 2010
SPOL 7 - drugo
CORIVORIVO ORIENTEERING ASD
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Monte Prat - Forgaria, Italija
sobota, 2. 10. 2010
SPOL 6 - drugo
SSD Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trst, Italija

september

četrtek, 30. 9. 2010
Šolsko DP - srednja
OŠ Cerkno & OK Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Cerkno
sobota, 11. 9. 2010
Rakov Škocjan, SOL 7, DP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 5. 9. 2010
SPOL 5 - drugo
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kamniška Bistrica

avgust

sobota, 14. 8. 2010
Cerkno Cup - 2. dan, SOL 6 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Godovič

julij

nedelja, 25. 7. 2010
OO cup - 2. dan, SOL 5 - srednja
Nagy & Nagy k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Nazarje

junij

nedelja, 27. 6. 2010
SPOL 4 + DP - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dutovlje
sobota, 12. 6. 2010
DP - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 6. 6. 2010
SPOL 2 & 3 - drugo
OK Vihor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zagreb, Hrvaška

maj

nedelja, 23. 5. 2010
Magnus Cup - štafete, DP - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
sobota, 22. 5. 2010
Magnus Cup - 1. dan, 3 Regions Cup 2010, SOL 4, DP - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 16. 5. 2010
Pokal Idrije, SOL 3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vojsko
sreda, 5. 5. 2010
Univerzitetno prvenstvo - srednja
Jaka Piltaver
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 2. 5. 2010
SPOL 1 - drugo
OK Međimurje
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maruševec, Hrvaška

april

sobota, 17. 4. 2010
Prvenstvo Štajerske, SOL 2 - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Sveti Jernej

marec

nedelja, 14. 3. 2010
Lipica Open - 2. dan, SOL 1 - dolga
eol d.o.o.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Dutovlje

Leto: 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781

Preverite, ali ste med tistimi tekmovalci, ki so na sprint tekmah letos zagrešili kakšno napako, ki bi jih sicer stala diskvalifikacije. Plakat (v PDF obliki) je leta 2018 po švicarski predlogi pripravil Krešo Keresteš. V kratkem se obeta tudi preverjanje znanja za vse registrirane tekmovalce! :)

WMMTBOC 2023