Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Rezultati (SOL in DP) / 2018

december

sobota, 8. 12. 2018
SSOL 1 - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec

oktober

nedelja, 21. 10. 2018
DP šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Brežice
sobota, 6. 10. 2018
Jugovzhodni pokal, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Mali Boršt
četrtek, 4. 10. 2018
Državno šolsko orientacijsko tekmovanje - srednja
Orientacijska zveza Slovenije
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Crnngrob

september

nedelja, 23. 9. 2018
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vranja Peč
sobota, 8. 9. 2018
SOL 7, Vinička vas, Maribor - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vinička vas

avgust

sobota, 25. 8. 2018
DP PreO, SEEOC - SPOL7 - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Idrija
sreda, 22. 8. 2018
Cerkno Cup - E1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno

junij

nedelja, 17. 6. 2018
Menina planina TrailO - SPOL5 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Menina planina
sobota, 16. 6. 2018
Menina planina TrailO - SPOL4 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Menina planina
nedelja, 10. 6. 2018
SOL 6 - srednja
Planinsko društvo Tolmin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin
nedelja, 3. 6. 2018
DP šprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana

maj

nedelja, 27. 5. 2018
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rupe
nedelja, 13. 5. 2018
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rakitna
sobota, 12. 5. 2018
DP dolge, SOL 4 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rakitna

april

nedelja, 22. 4. 2018
SG MTBO 2018 - DP Srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 21. 4. 2018
SG MTBO 2018 - Šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 15. 4. 2018
SOL 3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zalštad
nedelja, 8. 4. 2018
SOL 2, DP ultra dolge - ultra dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pevno
nedelja, 8. 4. 2018
DP TempO - SPOL3 - TempO
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ajdovščina
sobota, 7. 4. 2018
DP PreO štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Mlaka pri Kranju

marec

nedelja, 25. 3. 2018
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Spodnja Idrija
nedelja, 11. 3. 2018
Lipica OPEN - SOL 1 - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lokev
nedelja, 11. 3. 2018
Lipica TrailO - SPOL2 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lipica
sobota, 10. 3. 2018
Lipica TrailO - SPOL1 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lipica
nedelja, 4. 3. 2018
Ski-O SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Logatec

februar

nedelja, 11. 2. 2018
Ski-O SOL 4 - srednja
PD Ajdovščina in OK Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hotedršica
petek, 9. 2. 2018
Neuradno prvenstvo Slovenije v indoor orientaciji - sprint
Mario Vaffo
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Portel 33

januar

sobota, 27. 1. 2018
SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kranj
nedelja, 21. 1. 2018
SkiO DP in SOL - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka - Rudno polje

Leto: 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781

Koledar zimske lige je objavljen na tej povezavi.

Tekme Zimske lige, potekao tako da vsak tekmovalec poskrbi za tisk karte, mapico, merjenje časa in poročanje rezultatov. Tekmovalec vpiše svoj rezultat v razpis in naloži svojo GPS sled na Livelox dogodek.

Rezultati zimske lige

SEEOC 2018